برگزیده های پرشین تولز

کمک برای دیتا بیس

sadeghansari10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز..
کسی میتونه بگه چطور میتونم به جای کاربران برتر امروز و دیروز ، کاربران برتر این هفته و هفته ی قبل رو بذارم؟
رفتم توی دیتا بیس ولی سر در نیاوردم..
لطفا کمک کنید و 1000بازدید هدیه بگیرید..
سایت اول
سایت دوم

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
لزوما ارتباط مستقیمی به دیتابیس نداره!

باید با توجه به نحوه ذخیره سازی اطلاعات در دیتابیس کدنویسی رو تغییر داد. اسکریپتتون چیه؟

sadeghansari10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تشکر از پاسختون..خیلی لازمش دارم
اسکریپت بازدیدساز نسخه ی امتیازی.
php هست .mysql
دیگه نمیدونم چی بگم.لینک سایت رو گذاشتم

sadeghansari10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میدونم چطوریه.هرکاری کردم نتونستم تو myphpadmin یه چیزی بسازم که بتونه برترین بازدید کنندگان هفته رو نمایش بده که بعد کدشو توی ایندکس سایت قرار بدم.مثلا الان برای کاربران برتر امروز توی اسکریپت کدی به نام today_hit هست که توی دیتا بیس هم این ستون وجود داره.حالا من میخوام یه ستون ایجاد بشه که کاربران برتر هفته رو نشون بده
شما با دیتا بیس و کد نویسیش اشنایی دیارید؟

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
درحال حاضر من سورسشو بررسی نکردم. اگه در دیتابیس برای هر کاربر، محلی برای ذخیره سازی بازدید به صورت "روزانه" وجود داره کار راحتیه. (یعنی باید برای هر کاربر در هر روز بازدید رو ذخیره کنه) => که البته با توجه به حجیم شدن دیتابیس فکر نکنم برنامه نویس این کار رو کرده باشه.
در غیر اینصورت باید جدول یا ستون جدیدی به دیتابیس اضافه بشه که بازدیدهای هفتگی رو ذخیره کنه که به مراتب کار بیشتری می بره. البته شما نوشتید که بازدید هفته قبل رو هم احتیاج دارید! پس با توجه به اینکه ممکنه چند وقت دیگه بازدید ماهیانه رو هم لازم داشته باشید، بهتره بازدید روزانه هر کاربر رو جداگانه در جدول جدیدی ذخیره کنید (که البته اگه کاربران زیاد باشه حجم دیتابیس به شدت افزایش پیدا می کنه)

sadeghansari10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما وقت دارید برام درستش کنید؟

villasite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بیشتر راهنمایی کنید

بالا