• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک در تهيه مقالات علمی ؛ معرفی و درخواست کتاب ، سایت و منابع علمی

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,209
اگر تا این حد که می خواهید توضیحی در مورد مدل خاصی مد نظرتان است. بروید تو سایت سیسکو و تو سایت براحتی می توانید در مورد انواع فایروالهای سخت افزاری چه مستقل و چه بصورت نصب شده در روترها مطلب پیدا کنید.

متاسفانه در این زمینه ها مطلب فارسی تقریباً وجود ندارد و آنهایی هم که هست اغلب ترجمه و بشدت ناقص هستند. در هر صورت متاسفم که کمکی نتوانستم بکنم.

همان كمش هم نداريد
كلا فايروال سخت افزاري يكي نام ببريد وتوضيح كوچك؟

aheidarnejad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان . به يك رفرنس فارسي براي درس علم مواد نياز دارم . دوستان اگه دارن لطف كنن برام بذارن . ممنون ميشم .

real kaka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دنبال مطلب و مقاله درباره سه تا اصطلاح بیوشیمی می گردم:happy:
اگه براتون مقدوره بذارید:
1-لیپوزوم(liposome)
2-مسیل(miscell)
3-امولسیون(emulasion)
فارسی.طولانی.یعنی چی؟

یا علی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
من دنبال مطلب و مقاله درباره سه تا اصطلاح بیوشیمی می گردم:happy:
اگه براتون مقدوره بذارید:
1-لیپوزوم(liposome)
2-مسیل(miscell)
3-امولسیون(emulasion)

یا علی
فارسی یا انگلیسی ؟ ... کوتاه یا طولانی ؟ ... ویکی پدیا رو چک کردی ؟... کارت رو راه میندازه ؟ ...

real kaka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول سلام

با احترام چند تا موضوع برای کنفرانس داشتم که درموردشون مطلب می خواستم
1-دلایل و پیامد های حضور امریکا در خاورمیانه
2-نقش طالبان در تاریخ معاصر خاورمیانه
3-11سپتامبر چه تاثیری بر اوضاع شیعیان خاورمیانه داشت
4-نخبه گان سیاسی:f34r:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
لطفا فارسی:happy:طولانی:cool:آره:blink:
گیر نمیاد چیز زیادی .. این رو چک کن ...
اول سلام

با احترام چند تا موضوع برای کنفرانس داشتم که درموردشون مطلب می خواستم
1-دلایل و پیامد های حضور امریکا در خاورمیانه
2-نقش طالبان در تاریخ معاصر خاورمیانه
3-11سپتامبر چه تاثیری بر اوضاع شیعیان خاورمیانه داشت
4-نخبه گان سیاسی:f34r:
این چطوره ؟

این

mohammad_1ta

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان برای درس تعمیرات نگهداری باید یک مقاله انگلیسی ترجمه کنم و به استاد بدم ممنون میشم اگه هر مقاله ای داشتین راجع به مباحثش بهم بدین..
راستش خودم یکی دارم اما خیلی سخته و باید برم یه سری مباحث رو یاد بگیرم تا بفهمم چی میگه..

ترجیحاً متنش روون باشه و در حدود 10 11 صفحه

ممنونم

real kaka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

nakare_MN

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
به همگی دوستانی که در اینجا فعالیت می کنن خسته نباشید میگم. واقعا دست همتون درد نکنه. :)
راستش استاد ارتعاشاتمون یه موضوع داده که من چون زیاد به زیست شناسی و ... وارد نیستم هنوز نتونستم کلیدواژه ای براش پیدا کنم؛ خود استاد هم درست و حسابی نمی دونست :happy: :D حالا موضوع رو میگم، یه چند تایی کلیدواژه هم که فکر کنم به درد میخورن میگم؛ اگه کسی زحمت کشید و تونست چیزی پیدا کنه که واقعا ممنون میشم. اگر هم نشد که بازم ممنونم. اگه کسی هم فقط بتونه کلیدواژه بده، بازم ممنون میشم:
ارتعاشات در سیستمهای گفتاری و شنیداری موجودات زنده
ساختمان و نحوه ی کارکرد، تفاوت این سیستم در موجودات مختلف، تجهیزات کمکی این سیستمها برای انسان.
vibration(اینو خیلی هنر کردم گفتم، نه؟!)
living creatures, hearing systems, animals, hearing aid
با تشکر قبلی.
در پناه حق، موفق باشید.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام.
به همگی دوستانی که در اینجا فعالیت می کنن خسته نباشید میگم. واقعا دست همتون درد نکنه. :)
راستش استاد ارتعاشاتمون یه موضوع داده که من چون زیاد به زیست شناسی و ... وارد نیستم هنوز نتونستم کلیدواژه ای براش پیدا کنم؛ خود استاد هم درست و حسابی نمی دونست :happy: :D حالا موضوع رو میگم، یه چند تایی کلیدواژه هم که فکر کنم به درد میخورن میگم؛ اگه کسی زحمت کشید و تونست چیزی پیدا کنه که واقعا ممنون میشم. اگر هم نشد که بازم ممنونم. اگه کسی هم فقط بتونه کلیدواژه بده، بازم ممنون میشم:
ساختمان و نحوه ی کارکرد، تفاوت این سیستم در موجودات مختلف، تجهیزات کمکی این سیستمها برای انسان.
با تشکر قبلی.
در پناه حق، موفق باشید.
مثلا اینطوری ؟

nakare_MN

Registered User
لایک‌ها
0

آره. یه همچین چیزی. خیلی ممنون.:happy:
اما راستش این هنوز خیلی کمه. من خودم هم دارم می گردم. اگه باز هم کسی چیزی پیدا کرد ممنون میشم اگه بذاره اینجا؛ مخصوصا کلیدواژه( مثلا در مورد دستگاه گفتاری یا تجهیزات کمکی در گفتار)
باز هم ممنون.
در پناه حق، موفق باشید.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام.
...
با تشکر قبلی.
در پناه حق، موفق باشید.
:happy:

nakare_MN

Registered User
لایک‌ها
0

nakare_MN

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بر همه ی دوستان
شرمنده که باز مزاحم میشم. آخر ترم شده همه ی استادا دارن پروژه میدن! :eek:hno:
برای درس انتقال حرارت یه مقاله ی انگلیسی میخوام که در مورد روشهای عددی مسایل انتقال حرارت باشه. اینم یه سری کلیدواژه:
implicit and explicit ways,
numerical method,
upwind approximation(این یکی رو به عنوان یه مبحث جدا برای تحقیق گفته) ,
heat transfer
لطفا هر کی میتونه یه کمکی بکنه. واقعا ممنون میشم. آخه این در واقع برای یکی از دوستانه که چون سرش خیلی شلوغ بود من گفتم اگه بتونم یه کمکی بهش بکنم.
اون پروژه ی ارتعاشات هم فکر کنم به خیر بگذره. یه چیزایی پیدا کردم که با چیزای خوبی که دوستان در اینجا گذاشتن فکر کنم تکمیل شه.
یه پروژه ی ترمودینامیک هم خودم دارم که زیاد سخت نیست اما اگه به مشکل خوردم مزاحم میشم. :blush: نگید نگفتی.
باز هم قبلاً و قلباً ممنون.
در پناه حق، موفق باشید.

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
سلام
این مقاله ها رو کسی می تونه واسه من پیدا کنه ( مستقیما نگفتم از کی می خوام آخه آواتارش خیلی ترسناک شده
not-me.gif
)

weed science Volume 55, Number 4
JULY-AUGUST 2007

1.Effects of Nitrogen Enrichment and Competition on Growth and Spread of Giant Reed (Arundo Donax). Lauren D. Quinn, Michael A. Rauterkus, and Jodie S. Holt pages 319–326

2.Seasonal Photosynthesis and Partitioning of Nonstructural Carbohydrates in Leafy Spurge (Euphorbia Esula). Russ W. Gesch, Debra Palmquist, and James V. Anderson pages 346–351

weed science Volume 55, Number 6
NOVEMBER-DECEMBER 2007

1.Estimating Yellow Starthistle (Centaurea solstitialis) Leaf Area Index and Aboveground Biomass with the Use of Hyperspectral Data. Shaokui Ge, Ming Xu, Gerald L. Anderson, and Raymond I. Carruthers pages 671–678

Weed Technology
Volume 21, Number 3
July-September 2007

1.Effect of Weed Emergence Time and Intervals of Weed and Crop Competition on Potato Yield. Steponas Ciuberkis, Stasys Bernotas, Steponas Raudonius, and Joel Felix pages 612–617
2.Biology, Reproductive Potential, and Winter Survival of Tropical Soda Apple (Solanum Viarum). Charles T. Bryson and John D. Byrd Jr. pages 791–795

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
هزار درود بر کسایی که این تاپیکو باز کردن و دارن توش فعالیت می کنن واقعا یکی از مفیدترین های پی تی هست.
من یه مقاله نیاز دارم در مورد ماه عسل کارهایی که برای افزایش بازده موتور ماشین انجام شده و کارایی که با انرزی های از دست رفته تو موتور انجام میشه اگه تونستید کمک کنید

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
لطفا هر کی میتونه یه کمکی بکنه. واقعا ممنون میشم. آخه این در واقع برای یکی از دوستانه که چون سرش خیلی شلوغ بود من گفتم اگه بتونم یه کمکی بهش بکنم.
اميدوارم به دردشون بخوره! :happy:کلاً CFD مبحث جالبی هست :D که خوده منم روش کار ميکنم.:)

اون پروژه ی ارتعاشات هم فکر کنم به خیر بگذره. یه چیزایی پیدا کردم که با چیزای خوبی که دوستان در اینجا گذاشتن فکر کنم تکمیل شه.
شايد اين سری يه جديدی ها هم کمک تون بتونه بکنه ولی اکثره مقالات خوب با اين key word های جديد, online وجود نداشتن که براتون بگيرم.:(
یه پروژه ی ترمودینامیک هم خودم دارم که زیاد سخت نیست اما اگه به مشکل خوردم مزاحم میشم. :blush: نگید نگفتی.
:happy:;)

بالا