• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک در تهيه مقالات علمی ؛ معرفی و درخواست کتاب ، سایت و منابع علمی

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی ممنوم عالی بود:)
والا از این لینکی که دادین چیزی سردر نیاوردم...اگه میشه خودتون زحمتش زو بکشید:) برام فرقی نداره:)

دوست عزیز! رو این لینکی که دوستمان گذاشته کلیک کن همون اول صفحه بالا سمت راسن نوشته "Request Download Link" رویش کلیک کن و بعد از چند لحطه یک صفحه دیگه می آید که در سمت راستش نوشته "Download File" رویش کلیک کن تا دانلود آغاز شود.​

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون ولي:(
فارسي كسي نداره
يك فايروال سخت افزاري نام ببريد ويك توضيحي هم باشه بد نيست

اگر تا این حد که می خواهید توضیحی در مورد مدل خاصی مد نظرتان است. بروید تو سایت سیسکو و تو سایت براحتی می توانید در مورد انواع فایروالهای سخت افزاری چه مستقل و چه بصورت نصب شده در روترها مطلب پیدا کنید.

متاسفانه در این زمینه ها مطلب فارسی تقریباً وجود ندارد و آنهایی هم که هست اغلب ترجمه و بشدت ناقص هستند. در هر صورت متاسفم که کمکی نتوانستم بکنم.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
منتقل شد به تاپیک مربوطه ...

(پست شماره 340 رو میگم ... چک کنید)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

hassan_110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من حسن عضو جدید این سایت هستم و امیدوارم در عین حال عضو مفیدی هم برای این سایت باشم.
بچه ها من کارم بد جور گیر یه مقاله انگلیسی در مورد فناوری اطلاعات (IT) و یا دولت الکترونیک و یا تجارت الکترونیک و کلا هر موضوعی از این قبیل هست . اگر کسی بتونه یه چنین مقاله ای در حد 12 تا 15 صفحه برای من بذاره لطف بزرگی در حق من کرده .
اگر مقاله همراه با ترجمه اون باشه که دیگه تا آخر عمر مدیونشم.
یا علی مدد

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام
من حسن عضو جدید این سایت هستم و امیدوارم در عین حال عضو مفیدی هم برای این سایت باشم.
بچه ها من کارم بد جور گیر یه مقاله انگلیسی در مورد فناوری اطلاعات (IT) و یا دولت الکترونیک و یا تجارت الکترونیک و کلا هر موضوعی از این قبیل هست . اگر کسی بتونه یه چنین مقاله ای در حد 12 تا 15 صفحه برای من بذاره لطف بزرگی در حق من کرده .
اگر مقاله همراه با ترجمه اون باشه که دیگه تا آخر عمر مدیونشم.
یا علی مدد
key word های اينگيليسی تون رو بدين. من احتمالاً ميتونم مقاله های اينگيلسی رو براتون پيدا کنم ولی فارسی يا ترجمه ش رو شرمندم. :blush:

hassan_110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
key word های اينگيليسی تون رو بدين. من احتمالاً ميتونم مقاله های اينگيلسی رو براتون پيدا کنم ولی فارسی يا ترجمه ش رو شرمندم. :blush:

سلام
بسیار از شما متشکرم اینم key word هاش (چند تا موضوع میذارم با نام فارسیش که همشون بهم کمک می کنن);)
1:فناوری اطلاعات و بدست آوردن مزیت رقابتی پایدار.Sustainable competitive and Information Technology)
2:سازماندهی سازمان و فناوری اطلاعات (Information Technology- Business Alignment )
3:تجارت(کسب و کار) الکترونیک(Electronic Business)
4:دولت الکترونیکElectronic Government)
5:معماری کارها(سازمان)(Enterprise Architecture)
6:MIS(Management Information System
7:سیستم های پشتیبان تصمیم(D.S.S
8:سیستمهای اتوماسیون اداری(OAS) یا (Administrative automatisation systems)
9:سیستم های خبره(ES) یا (Expert System)
بازهم بسیار از لطف شما ممنونم.
یا علی مدد

hassan_110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بسیار از شما متشکرم اینم key word هاش (چند تا موضوع میذارم با نام فارسیش که همشون بهم کمک می کنن);)
1:فناوری اطلاعات و بدست آوردن مزیت رقابتی پایدار.Sustainable competitive and Information Technology)
2:سازماندهی سازمان و فناوری اطلاعات (Information Technology- Business Alignment )
3:تجارت(کسب و کار) الکترونیک(Electronic Business)
4:دولت الکترونیکElectronic Government)
5:معماری کارها(سازمان)(Enterprise Architecture)
6:MIS(Management Information System
7:سیستم های پشتیبان تصمیم(D.S.S
8:سیستمهای اتوماسیون اداری(OAS) یا (Administrative automatisation systems)
9:سیستم های خبره(ES) یا (Expert System)
بازهم بسیار از لطف شما ممنونم.
یا علی مدد

سلام
بچه ها تو رو خدا یه نفر یه کمکی به من بکنه ثواب داره.
یا علی مدد

iranianengineer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
اینجانب نیاز به پروژه محاسبات تاسیسات دارم.(برای ارائه به استاد )
لطفا در صورت داشتن پروژه محاسبات تاسیسات HVAC به اینجانب اطلاع دهید
[email protected]
:):)

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
دوست عزیز! رو این لینکی که دوستمان گذاشته کلیک کن همون اول صفحه بالا سمت راسن نوشته "Request Download Link" رویش کلیک کن و بعد از چند لحطه یک صفحه دیگه می آید که در سمت راستش نوشته "Download File" رویش کلیک کن تا دانلود آغاز شود.

باور کن به جون خودم.. دانولد نمیشه:(..حتی همین الان:(....اگه میشه خودتون دانلود کنید...واینجا برام آپلود کنیدروی پستتون:)

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
باور کن به جون خودم.. دانولد نمیشه:(..حتی همین الان:(....اگه میشه خودتون دانلود کنید...واینجا برام آپلود کنیدروی پستتون:)

با کسب اجازه از mehrzadm

دانلودش خیلی راحت بود!:)

ضمیمه همین پست کردم.:happy:

فایل های ضمیمه

• indo-european.rar
    1,016.5 KB · نمایش ها: 24

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0

دوست عزیز!
اگر مقاله انگلیسی بخواهی خودت یک search کنی کلی مقاله پیدا میکنی
ولی چون دنبال مطالب فارسی هستی ، یک سر بزن انقلاب در مورد سیستمهای خبره و تجارت الکترونیک چند تا کتاب فارسی هست. بگردی برای دولت الکترونیک هم کتاب هست.

موفق باشید!

hassan_110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
متاسفانه من مشکلم اینه که باید یه مقاله انگلیسی پیدا کنم و اونو به فارسی ترجمه کنم.
بد جوری گیر کردم نمیدونم چکار کنم.
یا علی مدد

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
متاسفانه من مشکلم اینه که باید یه مقاله انگلیسی پیدا کنم و اونو به فارسی ترجمه کنم.
بد جوری گیر کردم نمیدونم چکار کنم.
یا علی مدد

در این زمینه متاسفانه کمکی نمی توانم بکنم.:(

ولی اگر واقعاً اینقدر مشکل دارید، در همان انقلاب موسساتی هستند که بسیار سریع و با یک قیمت معقول برایتان ترجمه می کنند. بعضی دانشجویان هم در دانشگاه های تهران هستند که آگهی می دهند و ارزانتر هم ترجمه می کنند.

hassan_110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در این زمینه متاسفانه کمکی نمی توانم بکنم.:(

ولی اگر واقعاً اینقدر مشکل دارید، در همان انقلاب موسساتی هستند که بسیار سریع و با یک قیمت معقول برایتان ترجمه می کنند. بعضی دانشجویان هم در دانشگاه های تهران هستند که آگهی می دهند و ارزانتر هم ترجمه می کنند.

سلام
اگر مقاله انگلیسی هم بتونید برای من تو زمینه هایی که گفتم بذارین هم کمک خیلی بزرگی به من کردین.
یا علی مدد

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من نمیدونم یه بچه مدرسه ای 12 ساله چرا باید تحقیق درباره روش انتقال ایدز و روش های جلوگیریش ببره؟
برای برادرم میخوام
هرچی سرچ میکنم یه چیز بهداشتی پیدا نمیکنم
لطفا اگه میتونید یه مقاله در حد یک صفحه درباره ایدز بزارید به فارسی که توش اصلا حرف از *** نزده باشه
مرسی

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
ایدز عبارت‌ است‌ از بوجود آمدن‌ ضعف‌ عمده‌ در دستگاه‌ ایمنی‌ بدن‌ (نقص‌ ایمنی‌). این‌ امر باعث‌ کاهش‌ توانایی‌ بدن‌ در مقابله‌ با عفونتها و توانایی‌ *****‌ سلول‌های‌ غیرطبیعی‌ مثل‌ سلول‌های‌ سرطانی‌ می‌شود. ویروس‌ ایدز سلول‌های‌ ایمنی‌ موجود در خون‌ (لنفوسیت‌ها) و سلول‌های‌ ایمنی‌ موجود در بافت‌ها مانند مغز استخوان‌، طحال‌، کبد و گره‌های‌ لنفاوی‌) را درگیر می‌سازد. این‌ سلول‌ها در تولید پادتن‌ برای‌ مقابله‌ با بیماریها و سرطانها نقش‌ دارند. در مجموع‌ باید گفت‌ که‌ ایدز یک‌ نوع‌ نقص‌ ایمنی‌ ثانویه‌ است‌ که‌ در سیر عفونت‌ با ویروس‌ ایدز ایجاد می‌شود.
عامل بیماری ایدز یک نوع ویروس از گروه رترو ویروسها است که باعث کاهش توانایی سیستم ایمنی بدن میزبان می‌شود. علایمی که ما در بیماری ایدز می‌شناسیم مربوط به بیماریهایی است که در اثر نقص دستگاه ایمنی بدن تولید می‌شوند. در اکثر بیماریهای ویروسی وضع به این منوال است که سلولهای مملو از ویروس ویروسها را آزاد کرده و این ویروسها خود را با پادتنهای آماده مواجه می‌بینند. در چنین وضعی بیماری شخص برطرف می‌شود. اما در مورد ویروس ایدز وضع به گونه‌ای دیگر است.

در اینجا اولین ویروسی که وارد اولین سلول میزبان می‌شوند از حمله پادتنها در امان می‌مانند. ویروسهای جدیدی که از سلول خارج می‌شوند بعضا توسط پادتنها خنثی می‌شوند اما ژنهای اولیه در درون سلول میزبان به تولید ویروس ادامه می‌دهند. ممکن است که ویروس در بدو ورود به سلول میزبان به صورت غیر فعال درآید و بعد از گذشت چندین سال به مساعد شدن اوضاع فعالیت بیماریزایی خود را آغاز کند. این ویروس دستگاه ایمنی بدن را تضعیف می‌کند و در این یک سرماخوردگی ساده هم می‌تواند برای شخص مشکل ساز باشد.
ابتلا به بیماری ایدز در اغلب موارد با عوارض ساده‌ای مانند اسهال ، خارش پوست و افزایش خفیف حرارت بدن شروع می‌شود. این عوارض پس از چند هفته خودبخود برطرف می‌شود و شخص خیال می‌کند که به سرماخوردگی دچار بوده است. از آنجا که ساخته شدن پادتنهای موثر حدود 14 روز طول می‌کشد دراین زمان جدال بین ویروسها و پادتنها در جریان است. پس از سپری شدن این مرحله دورانی فرا می‌رسد که حال شخص بیمار خوب می‌شود اما در خون او پادتن ضد ایدز را می‌توان تشخیص داد و از خون وی ویروس ایدز را بدست آورد.

لنفوسیت T4 که مبتلا شده است شروع به تقسیم می‌کند همین امر باعث تورم غدد لنفاوی می‌شود. تورم غدد لنفاوی گاه ماهها یا سالها بعد از ابتلای اولیه پدیدار می‌شود و می‌تواند مدتها به همان حال باقی بماند. در بسیاری از موارد هم ناراحتیهای جدی دیگری به آن اضافه می‌شود. بیماران اکثرا به شدت لاغر می‌شوند چون دیواره روده آنها مواد غذایی را بطور کامل جذب نمی‌کند. در اروپا که تغذیه مردم رضایت بخش است کم شدن وزن چندان مخاطره آمیز نیست. اما در بعضی کشورهای جهان سوم که مردم با سوء تغذیه دست به گریبانند کاهش وزن فرد را نحیف می‌کند.

عرق کردن در شب و احساس خستگی ، التهاب بیضه‌ها از سایر علایم این بیماری است. مرحله بعدی که در آن تصویر نهایی بیماری ایدز به نمایش گذاشته می‌شود حاصل از درهم شکسته شدن کامل سیستم دفاعی بدن است. تعداد سلولهای لنفوسیت T4 به شدت کاهش یافته است و در این حالت انواع بیماریهای باکتریایی ، ویروسی و انگلی قادر هستند که فرد مبتلا را از پای بیاندازند.
تشخیص این بیماری از طریق آزمایش خون امکان‌پذیر است. خوشبختانه در کشور ما این آزمایش به صورت رایگان انجام می‌شود تا افراد مختلف از سلامتی خود اطمینان حاصل کنند.

اینا به کارت میاد شروین جان؟؟؟؟؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
عالی بود آرام
خیلی خیلی ممنون

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها