• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک در تهيه مقالات علمی ؛ معرفی و درخواست کتاب ، سایت و منابع علمی

brayan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی بی خيال اون قضيه ;)

========

دنبال کتاب نميگردم چون اونقدر وقت نمونده که برسم بخونم ببينم چی به چيه!:eek: يه code بايد بنويسم برای يه هفته ديگه، چون 2 هفته ديگه يه کنفرانس دارم که بايد نتيجه اين code رو هم توش ارائه بدم.:f34r:

يه نفر رو ميخوام که بهش بگم اينجا اين error رو دارم ميگيرم مشگل از کجاست؟!:wacko: و در ضمن يه نفر که بلد باشه با دستور read و انواع و اقسامش کار کنه و بتونه به من بگه چه جوری ميشه داده ها رو از يه فايل خوند و چه جوری ميشه تو يه فايل طبق ترتيبی که ميخواين write شون کرد. کسی در اين حد matlab بلده؟!:rolleyes::eek:

سلام
لطفا مساله رو بیشتر باز کنین تا در حد توان در خدمت باشم
موفق باشیم

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
يه نفر رو ميخوام که بهش بگم اينجا اين error رو دارم ميگيرم مشگل از کجاست؟!:wacko: و در ضمن يه نفر که بلد باشه با دستور read و انواع و اقسامش کار کنه و بتونه به من بگه چه جوری ميشه داده ها رو از يه فايل خوند و چه جوری ميشه تو يه فايل طبق ترتيبی که ميخواين write شون کرد. کسی در اين حد matlab بلده؟!:rolleyes::eek:
:)
========
اگر بتوانید بگید که Error دقیقاً چی هستند، خیلی خوب میشود. هر چند بستگی هم به کد موردنظر دارد و در سطح تحصیلات شما بعید می دانم که دنبال نوشتن کد ساده ای باشید ولی دیدن کد خیلی کمک می کند تا در حد توان در خدمتتان باشم.

در هر صورت من این دو فایل Matlab که Attach کردم که دو تابع ( Function ) یکی برای خواندن فایل و یکی برای نوشتن فایل است.حداقل شاید بتواند ایده ای بهتون بده.

این کتاب هم برنامه نویسی Matlab را خیلی عالی گفته.

موفق باشید!

فایل های ضمیمه

• Operation_With_File.rar
    5.6 KB · نمایش ها: 0

loyal280

Registered User
لایک‌ها
4
بچه ها کسی مقاله در مورد x-ray laser نداره؟

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
نیازمند مقاله به زبان انگلیسی در مورد فضاهای سایبر در معماری هستم A.S.A.P

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
نیازمند مقاله به زبان انگلیسی در مورد فضاهای سایبر در معماری هستم A.S.A.P

A.S.A.P مخفف چیه؟ حدود 10 تا 15 تا مخفف داشت که فکر کنم همانی است که دوستمان تو پست 254 گفته. ولی من فکر کردم مخفف همان چیزی هست که میخواهید:wacko:
در هر صورت گشتم ولی مقاله خاصی پیدا نکردم.

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
سلام
می تونید بازم کمکم کنید و دو مقاله رو که در صفحات 544-551 شماره 37 (volume) و 438 - 441 شماره 46 مجله weed science قرار داره رو برام آپلود کنید
بازم ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
A.S.A.P مخفف چیه؟ چون ASAP مخفف خیلی چیزهاست ولی هیچکدام تو معماری نبود.اگر بگید مخفف چیه ، بهتر میشه Search کرد.;)
فکر کنم منظورش از ASAP اینه که " هرچه زودتر بهتر ، چون یه ذره عجله دارم " (as soon as possible)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام
می تونید بازم کمکم کنید و دو مقاله رو که در صفحات 544-551 شماره 37 (volume) و 438 - 441 شماره 46 مجله weed science قرار داره رو برام آپلود کنید
بازم ممنون
اين volume اين مجله online موجود نيست:( بايد سفارش بدم بياد. حدودا 2 هفته طول ميکشه!:wacko: ميخواين؟ :eek:

اگه ميخواين لطفاً مشخصات کامل مقاله ها رو بدين.:happy:

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
http://www.srco.ir/Articles/TipsView.asp?ID=496
http://www.srco.ir/Articles/TipsView.asp?ID=495

بخش سومش نيست؟!!بخش سوم به بررسی معماری packet filter و مزايا و محدوديت های

متاسفانه مقاله سایت سخاروش که خواستید پیدا نکردم (قبلاً داشتم) ولی آنطور که یادم می آید چندان چیز جالبی نبود و فقط فارسی بود . در هر صورت این دم مقاله زیر شاید بدرد بخورد::)

در هر صورت این مقاله در مورد طبقه بندی فایروالهاست.

این مقاله هم چیز جالبی است. یک PF را در OpenBSD توضیح داده است.

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
اين volume اين مجله online موجود نيست:( بايد سفارش بدم بياد. حدودا 2 هفته طول ميکشه!:wacko: ميخواين؟ :eek:

اگه ميخواين لطفاً مشخصات کامل مقاله ها رو بدين.:happy:

مرسی
پس هیچی
اسمش رو بعدا می گم اگر کسی پیدا کرد لطفا بذاره
فعلا

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,209
متاسفانه مقاله سایت سخاروش که خواستید پیدا نکردم (قبلاً داشتم) ولی آنطور که یادم می آید چندان چیز جالبی نبود و فقط فارسی بود . در هر صورت این دم مقاله زیر شاید بدرد بخورد::)

در هر صورت این مقاله در مورد طبقه بندی فایروالهاست.

این مقاله هم چیز جالبی است. یک PF را در OpenBSD توضیح داده است.

من بيشتر دنبال مقاله فارسي هستم چون تحقيق زياد جدي نيست

بازم ممنون

mansoorg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
در آدرس زیر می توانید " فهرست 146 عنوان کتاب فارسی مهندسی عمران " را مشاهده کنید که مطمئنا کمک بزرگی برای یافتن و انتخاب کتاب مناسب خواهد بود.

نمونه ای از این فهرست را در ادامه مشاهده می کنید:
1. آب و فاضلاب در ساختمان – مسعودسعادتمند – عباس نوروزی – انتشارات نما – 1373

2. آبياری سطحی سيستمها و نحوه کاربرد آنها – ملوين کی – محمد حسين ابريشمی – امين عليزاده – انتشارات معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی - 1369

3. آرماتوربندی سازه های بتن آرمه – فريتز لئونهارد – پرويز نمک فروش – نشر ماکان – 1380

4. آرماتورگذاری : مطابق مقررات ساختمانی ACI – جمال الدين عقيلی – انتشارات شهر آب – 1381

5. آزمايشگاه مکانيک خاک – ليلا افتخاريان – اميد تی تی دژ – نشر کتاب دانشگاهی – 1380

برای مشاهده بقیه لیست به آدرس زیر مراجعه کنید:​

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
فکر کنم منظورش از ASAP اینه که " هرچه زودتر بهتر ، چون یه ذره عجله دارم " (as soon as possible)
83.gif

منظورم همونی بود که گفتی ولی اینجا هیچکس تو فاز معماری نیست انگار
1.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
83.gif

منظورم همونی بود که گفتی ولی اینجا هیچکس تو فاز معماری نیست انگار
1.gif
من فکر کنم علت اصلی اش اینه که key word هات رو مشخص نکردی ... (به انگلیسی) ... منظورم اینه که اگه من توی اون زمینه تخصص داشته باشم ، می فهمم که باید دنبال چه واژه هایی بگردم ، اما اگه نداشته باشم ، باید حتما key word ها رو بهم بدی ...

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
من فکر کنم علت اصلی اش اینه که key word هات رو مشخص نکردی ... (به انگلیسی) ... منظورم اینه که اگه من توی اون زمینه تخصص داشته باشم ، می فهمم که باید دنبال چه واژه هایی بگردم ، اما اگه نداشته باشم ، باید حتما key word ها رو بهم بدی ...

تایید می شود!

دوستانی که اینجا زحمت می کشند که تو همه چی تخصص ندارند ! اگر دوستان دیگر که مقاله ای را درخواست میکندد Keyword بدهند آنوقت راحتتر می توان Search کرد و مقاله در زمینه موردنظر را پیدا کرد.
چون من در زمینه معماری تخصصی ندارم باعث شد که من ASAP را مخفف زمینه موردنظر تلقی کنم.;)
اگر شما عجله دارید مطمئناً ذکر Keyword خیلی کار جستجو را جلو می اندازد.;)
موفق باشید!

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
درضمن دنبال مقاله از زبان sioux البته فکر نکنم فارسیش گیر بیاد:(

بالا