• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک در تهيه مقالات علمی ؛ معرفی و درخواست کتاب ، سایت و منابع علمی

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,209
این چطوره ؟ و این (بررسی نسل ها متفاوت فایروال)

اینم بررسی 5 مدل فایروال ...

ممنون
اگر بيشتر هم بازم چيزي داري بگذار چون يه 20 صفحه اي بايد جمع بشه

دوستان ديگرهم ميتوانند كمك كنند اينجا بگذاردند درمورد فايروال ها(ديواره اتش) وچند فايروال باكاركرد ويژگي و...

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام
من باید در مورد یکی از انواع سیستم های توزیع شده تحقیق کنم و در چندین مرحله بتونم تحویل بدم
برا همین دنیال فهرست انواع سیستم های توزیع شده هستم تا بتونم یکی که منابع زیادی برای تحقیق در موردش هست رو انتخاب کنم ...
راستش منم که داشتم نگاه ميکردم ديدم مقاله در مورد کاربرد اين مسئله در ضمينه های ديگه ، زياد هست ولی خودش کمه! هالا به اينا يه نگاهی بندازين ببينين اگه به دردتون ميخوره من يه نگاهی بکنم ببينم ميتونم پيداشون کنم يا نه؟! ;)
فکر ميکنين اونا به دردتون ميخوره که من اونا رو هم براتون بگيرم؟! (کاربرد ها) :eek:

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
من خيال ميکردم رشته شما حقوقه!!!!! :cool:

اتفاقاً درست خیال کردین! ولی فکر نکنم که رشته من ، محدودیت من هم باشه! من به موضوع امنیت شبکه هم خیلی علاقه مند هستم و دارای مدرک +Security و در حال گذراندن دوره CEH هستم! تازه دوستی هم دارم که رشته اش گیاه پزشکی است و الان دوره CCNA را می گذارند. یادم باشد بهش بگم که چون رشته ات گیاه پزشکی است، حق نداری چیز دیگه را هم در کنارش یاد بگیری!!!!!!!!!!!!
ولی مهم این است که با توجه به قانون شما در تاپیک دیگر (معلومه دیگه کدام تاپیک) ملزم هستید به عنوان تاپیکتان پایبند باشید و یا در حقیقت شما اخلاقاً وظیفه دارید در صورتی که می توانید به درخواست بنده توجه کنید بدون اینکه از روی غرض رفتار کنید. هر چند می دانم که در این دوره زمانه مرگ خوبه ولی برای همسایه!!!!!! شما و ؟ در تاپیک آقای م.... چندین بار به ایشان بابت جملات و نحوه بیان مطلب ایراد گرفته و حتی برای مدتی تاپیک را قفل کردید. ولی در تاپیک خود براحتی به بنده طعنه زده و خیال می کنید مثلاً مچ گرفتید . در صورتیکه براحتی می توانستید جواب مرا ندهید ولی نتوانستید جلوی خود را بگیرید و سعی کردید که ؟؟؟؟؟؟. من در هر صورت نیازی هم به آن مقالات ندارم . و لوگوی شما تغییر کرده و من لوگوی قبلی شما را می شناختم و همینطور نمی دانستم که شما با بنده دشمنی پیدا کردید و هر چند اگر مدیر نبودید قابل درک بود ولی شما مثلاً مدیر هستید و بصرف اینکه من از کسی (به درست یا غلط) طرفداری کردم شما قصد انتقام داشته باشید.متاسفم که اینکار من باعث شد که مشخص شود که شما تا چه حد می توانید بی طرف باشید.

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
داشتم براتون آپلود ميکردم، ولی مثل اينکه ديگه لازم ندارين. پس هيچ!:eek:

متن را تعویض کردم.
خوب امیدوارم مسئله ای که بین من و جناب linhuchong بوجود امده بود برطرف شده باشد.

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من باید در مورد یکی از انواع سیستم های توزیع شده تحقیق کنم و در چندین مرحله بتونم تحویل بدم
برا همین دنیال فهرست انواع سیستم های توزیع شده هستم تا بتونم یکی که منابع زیادی برای تحقیق در موردش هست رو انتخاب کنم

پیشنهاد شد بهم که در مورد CARDS
که مخفف

Coordinated Attack Response & Detection System

دوست عزیز اگر ایمیل خود را به من PM بزنید من سعی می کنم چند تا مقاله برایتان در مورد CARDS پیدا کنم. :)
موفق باشید!

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام خواهر فریدای عزیز
و سلام دوستان گلم
در زمینه طراحی و ساخت موتورهای جستجو خیلی سرچ کردم اما مقاله بدردبخوری پیدا نشد . در واقع هیچ کدوم به الگوریتم مشخصی نپرداخته بودن که خب لازمه کار با موتورهای جستجو هست.
خواستم ببینم کسی اطلاعی در این زمینه داره ؟ یا دسترسی به مقاله ای که مفصل در این مورد توضیح داده باشه ؟
مقاله هم به زبان انگلیسی(ترجیحا) یا آلمانی باشه ( فارسی که می دونم گیر نمی یاد).
ممنون :)

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
سلام
دوستانی که دنبالی مقاله می گیردن می توننداز سایت http://www.sciencedirect.com/ استفاده کنند.
فکر نکنم امرجعی قوی تر از این سایت برای مقالات علمی وجود داشته باشه.
خوب سایت نیاز به رجیستر داره!شما اسم مقالتون رو پیدا کنید و توی همین تاپیک بگذارید من هم سعی می کنم توی اولین فرصت مقاله رو براتون بفرستم.
ضمنا باید بگم که من فقط به مقالات دسترسی دارم و دانلود ایبوک ها برام مقدور نیست.

jopeter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش منم که داشتم نگاه ميکردم ديدم مقاله در مورد کاربرد اين مسئله در ضمينه های ديگه ، زياد هست ولی خودش کمه! هالا به اينا يه نگاهی بندازين ببينين اگه به دردتون ميخوره من يه نگاهی بکنم ببينم ميتونم پيداشون کنم يا نه؟! ;)
فکر ميکنين اونا به دردتون ميخوره که من اونا رو هم براتون بگيرم؟! (کاربرد ها) :eek:

سلام

بله اگر لطف کنید و این مقالات رو برام بزارید ممنون میشم

ببخشید اگر ممکنه من بیشتر دنبال مطالب هستم که در این موردها بحث کرده باشه:

proposes the architecture of a Coordinated Attack Response
& Detection Systemیعنی معماریش

و نحوه پیشرفت و تکامل و عملکردش

با عرض شرمندگی
:blush:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون
اگر بيشتر هم بازم چيزي داري بگذار چون يه 20 صفحه اي بايد جمع بشه

دوستان ديگرهم ميتوانند كمك كنند اينجا بگذاردند درمورد فايروال ها(ديواره اتش) وچند فايروال باكاركرد ويژگي و...
دو سه تا فایل هم هستن که توی cache یاهو موجودن : این و این

این و این (طولانی تر)

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

بله اگر لطف کنید و این مقالات رو برام بزارید ممنون میشم

ببخشید اگر ممکنه من بیشتر دنبال مطالب هستم که در این موردها بحث کرده باشه:

proposes the architecture of a Coordinated Attack Response
& Detection Systemیعنی معماریش

و نحوه پیشرفت و تکامل و عملکردش

با عرض شرمندگی
:blush:

دوست عزیز! چند مقاله در مورد انواع شبکه های توزیعی فرستادم و در مورد CARDS یک سیستم نظری است که در مورد امنیت است و یک پایان نامه بوده که نویسندگانش مقاله در موردش هم ارائه دادند و نمی توان گفت در زیر مجموعه distributed است.ولی بهترین کار همان است که در ایمیل ذکر کردم.

snebi

Registered User
لایک‌ها
2
از دوستان کسی مقاله ای در زمینه نوت بوک نداره ؟؟؟؟

mohammad_1ta

Registered User
لایک‌ها
10
سلام خواهر فريدا و بقيه دوستان يه زحمتي داشتم.. شما ميتونين اين 2 كتاب رو پيدا كنيد؟
Engineering Statistics, Student Solutions Manual, 4th Edition
Douglas C. Montgomery

http://eu.wiley.com/WileyCDA/WileyTi...47011004X.html
---

Applied Statistics and Probability for Engineers, Student Solutions Manual, 4th Edition
Douglas C. Montgomery, George C. Runger
ISBN: 978-0-470-09940-7
Paperback
148 pages
November 2006

http://eu.wiley.com/WileyCDA/WileyTi...dWebsites.html

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
جناب mohammad_1ta

کتاب دومی که خواسته بودید را می توانید از اینجا دانلود کنید ( چاپ سوم )

اگر از نرم افزار emule استفاده کنید تقریبا کتابی نیست که پیدا نکنید ( ممکنه اخرین چاپ نباشه ولی حتما چاپ ماقبل اخر را پیدا می کنید)

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
برای درس "مبانی نظری معماری" دنبال مقاله انگلیسی میکردم ترجیحا" در مورد مبانی معماری دیجیتال یا هر مقاله ای که مربوط به معماری قرن 21 باشه
20.gif

پ.ن: دوستان میدونند کتابهای انتشارات Wiley رو به چه طریق و از کجا میشه دانلود کرد؟؟

mohammad_1ta

Registered User
لایک‌ها
10
جناب mohammad_1ta

کتاب دومی که خواسته بودید را می توانید از اینجا دانلود کنید ( چاپ سوم )

اگر از نرم افزار emule استفاده کنید تقریبا کتابی نیست که پیدا نکنید ( ممکنه اخرین چاپ نباشه ولی حتما چاپ ماقبل اخر را پیدا می کنید)

Wow خــــــــيلي ار لطفتون ممنونم ين ين جان
haha.gif
ايشالله يه حوري جبران كنم
smilingsmiley.gif

بابت emule هم ممنونم الان ميرم دنبالش نميدونستم كه كتاب هم داخلش پيدا ميشه..

بازم مرسي

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
خواهش می کنم کاری نکردم که ^_^

غیر از کتاب می توانید تعداد زیادی مقاله و حتی فیلمهای اموزشی یا فیلمهای کلاس درس دانشگاهها و اساتید معتبر را پیدا کنید ....

reloto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستاني كه تجربه‌ي پيدا كردن مقاله در اينترنت دارن ميخوام لطفاً نكاتي رو كه براي پيدا كردن مقاله توي گوگل بكار ميبرن اينجا يا توي يك تاپيك ديگه قرار بدن.
مثلاً از چه كليد واژه‌هايي براي پيدا كردن مقاله استفاده ميكنيد؟
Article, Paper, Information, Proccess, Methods, outline...
منظورم كليد واژه‌هاي كلي هست كه شما رو به سمت مقاله‌هاي موردنظرتون هدايت ميكنه.
فقط PDFها رو جستجو ميكنيد؟

mohammad_1ta

Registered User
لایک‌ها
10
فكر كنم scholar.google.com براي اين كار بهتر باشه تا خود گوگل
بيشتر هم كيورد هاي خود مقاله رو بايد توش زد

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
جناب linghuchong اگر PM مرا که دیروز فرستاده ام را خواندید ، لطفاً در اولین فرصت نظر خود را در مورد آن به من PM کنید!

با تشکر!

بالا