برگزیده های پرشین تولز

کمک کنید ایران جهان را بگیرد - ErePublik

mhcavalier

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بياييد ايران مجازي را آباد کنيم.
لينک آموزش: www.erepublik.ir
لينک ثبت نام: http://www.erepublik.com/en/referrer/mhcavalier
لينک بازي: www.erepublik.com/en
ايران مجازي به کمک شما نياز دارد
توجه:بعد از ثبت نام يک لينک به ايميل شما ارسال مي شود. کلمه mile رو از اون آدرس پاک کنيد تا شما فعال شويد.
شما در اين بازي مي توانيد رييس جمهور ،عضو مجلس ،عضو حذب ،وزير ،کارخونه دار ،روزنامه دار بشين و برای کشورتون بجنگید.
در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونه که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره.

آموزش اولیه
اول چند تا توضیح بدم اول باید کار پیدا کنید و هر روز کار کنید برای این کار باید برید تو منوی بالای صفحه و گزینه market رو بزنید بعد گزینه jobmarket رو بزنید بعد که صفحه باز شد سه تا گزینه میاد (بالای صفحه سمت چپ) اولی از سمت چپ رو بزنید که نوع کارتون رو نشان میده بعد چهار تا گزینه باز میشه که اولی همه کاره وسطی کار تو معادن (که پیشنهاد میکنم تو این قسمت کار کنید چون پولش بیشتره)سمت راستیه ساختمان سازی پایینیه هم تولیدی بعد که انتخاب کردید (بر میگردیم به اون سه تا گزینه) گزینه وسطی(اسکیل) رو بزنید تازه واردا باید گزینه 0.99-0 رو بزنند(بعد از هر دفعه که کار کنید اسکیلتون میره بالا بعد از اون کار استعفا میدید میرید تو اسکیل بالا تر کار می کنید در ضمن باید بگم تا سه روز نمی تونید استعفا بدید) بعد بر می گردیم به اون سه گزینه گزینه سوم که ستاره هاست رو کار نداشته باشید بعد لیست شرکت هایی که پیشنهاد کار دادن رو میبینید شرکت هایی که حقوق بیشتری دارند بالاترند البته سعی کنید که تو کارخونه ستاره یک کار کنید چون هر دفعه که کار کنید یه ولنس ازتون کم میشه ولی اگه تو کارخانه ستاره دو کار کنید دو تا ولنس ازتون کم میشه که باسه تازه واردا بده به همین ترتیب سه ستاره سه تا ولنس کم میشه ..... بعد که کارتون رو انتخاب کردید برای کار کردن میرید تو myplace و گزینه company رو میزنید بعد یه صفحه باز میشه بعد گزینه work رو میزنید بعد یه صفحه بازمیشه اون جا اطلاعات رو میزنه که کار کردید چقدر اسکیلتون رفته بالا چقدر از ولنستون کم شده و..... بعد back to company رو میزنی بعد اون بالا مینویسه شما یه روز کار کردید اگه تا سی روز پشت سر هم کار کنید مدال کارمند سختکوش رو میگیرید بعد 5 تا طلا میزنید تو رگ . دومین کاری که هر روز باید بکنید اینه که تمرین نظامی بکنید تا قدرتتون بره بالا برای این کار میرید تو myplace بعد گزینه army رو میزنید بعد که صفحه باز شد گزینهtrain رو میزنید تمرین انجام میشه اینم بگم که اگه قدرت نظامیتون بشه 5 دوباره یه مدال سرباز ممتاز رو میگیریدو 5 تا طلا میزنید تو رگ. سومین کاری که باید بکنید اینه که غذا بخرید برای این کار میرید تو market بعد اولین گزینه رو میزنید بعد یه صفحه باز میشه که سه تا گزینه داره که فقط به اولیش سمت چپیه کار داشته باشید بعد اونو میزنید گرینه food رو میزنید بعد غذا ها میان غذای یه ستاره یه ولنس اضافه میکنه دو ستاره دو تا ولنس ...به همین ترتیب. تا موقعی که لولتون بشه 5 کارتون فقط همینه. اگه سوال دیگه ای داشتید بگید. در ضمن لولتون بشه 6 ، 5 تا طلا میگیرید و یه چیز دیگه تو منوی بالای صفحه اخری سمت راست رو بزنید بعد گزینه news رو بزنید تا روزنامه ها رو بخونید برای آموزشتون خوبه.
برای این که بفهمید درچه لولی میتونید چیکار کنید در منوی بالای صفحه گزینهinfo رو بزنید بعد گزینه یکی مونده به آخری رو انتخاب کنید.

aga_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیزانی که می خوان این بازی رو بازی کنن برین رو این لینک کلیک کنید اینجوری برای رسیدن به لول بالا هم به خودتون کمک می کنید هم من

http://www.erepublik.com/en/referrer/agaali

اگه مشکلی چیزی هم داشتین خودم کمکتون می کنم

در ضمن اسم من تو بازی هستش agaali

برای آموزش مقدماتیشم می تونید این فایل رو دانلود کنید

http://www.persiangig.com/pages/down.../erepublik.pdf

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آقا واسه هر جنگ باید یه اسلحه بخرم؟
37 تا میدم یه اسلحه کیو 5 میگیرم واسه 1 جنگ؟
خلم مگه؟ :دی
دوستان ایران داره با کره وارد جنگ میشه
لطفا برید اسکریپت اطلاع رسانی ارتش ایران رو نصب کنید تا از دستورات سریع مطلع بشید تا بتونیم پیروز باشیم

خلیج پارس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر کی از لینک زیر وارد بشه علاوه بر 5 گلدی که ادمین بهش میده وقتی به لول 6 رسید 2.5گلد هم من بهش میدم
اگر مشکلی هم داشت کمکش میکنم
http://www.erepublik.com/en/referrer/sirsadra
هرکی وارد شد تو بازی پیام بزاره بگه از پی تی اومده

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32
هر کی از این لینک http://www.erepublik.com/en/referrer/Dr.amin+gholi عضو بشود:
1- وقتی به مرحله 6 رسید, علاوه بر 5 طلایی(گلد) که سایت به او میدهد بنده هم 5 گلد به وی میدهم!
TAEL_SmileyCenter_Russian%20%28187%29.gif

2- در یاهو به فرد مذکوره که از این لینک عضو شده است توضیحات کامل را میدهم!
TAEL_SmileyCenter_sYellow%20%28236%29.gif

3- کمک های مالی تا فرد جا بیفتد در بازی!
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%2890%29.gif

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان لطفآ کم کاری نکنید .اگه وقت ندارید کارهای لازم در ایریپابلیک روزی 2 دقیقه بیشتر وقتتونو نمیگیره.
ایران فقط به خاطر جمعیت کمش خیلی ضعیف شده,اگه وضع به همین منوال پیش بره طی ماه اینده کلآ خاک کشور توسط امیرکا و لهستان تسخیر میشه...

D.r.a.g.o.n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بازی آنلاین استراتژیک محبوبی هست به نام eRepublik که تمام کشورهای جهان علی الخصوص ایران به صورت مجازی در آن حضور دارند. از تمام شما عزیزان دعوت می کنم به این بازی بیایید و افتخار بیافرینید.
لینک ثبت نام:
http://www.erepublik.com/en/referrer/XDragon
در ضمن اگر به بازی وارد شدید راهنمایی های اولیه را من به شما می کنم و کمک های اولیه را به شما می دهم.

اگر با لینک بالا ثبت نام کنید ما را مورد فیض خود قرار داده اید وگرنه می توانید مستقیما از سایت عضو شوید.

با تشکر

خلیج پارس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
به ایران مجازی کمک کنید
من به دلیل نیاز شدید ایران مجازی به نیروی تازه نفس تصمیمم رو تغییر میدم
از این به بعد هر کس با لینک زیر وارد بازی بشه تمام 5 گلدی که ادمین بهم میده وقتی به لول 6 رسید به خودش میدم
ضمنا آموزشش رو هم به عهده میگیرم
علاوه بر اینها تو کارخونه خودم با حقوق واقعا خوب استخدامش میکنم
عضو بشید بهم IGM )In Game Messenge) بدید تا پشتیبانی ام رو آغاز کنم
http://www.erepublik.com/en/referrer/sirsadra

Vanquisher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم اکانت دارم و جديداً بازی می کنم، تا الان لول 13 هستم! ولي در وضعيت مالی بدی قرار دارم! اگر دوستان لطف کنند به من پيام شخصي بزنند تا دعوتنامه رو براشون بفرستم، هم یک مقدار گلد گير ما مياد و هم شما مي تونيد به ايران مجازی کمک کنيد!

atilaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انصافا زیبا ترین بازی انلاینی هست که تو عمرم دیدم

lo2ol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر میخواین عمرتو نو به فنا بدید مشغول این قبیل بازی ها شید :blink:

amirt_96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در دنياي اينترنت سايت هاي بازي زياد هستند اما يکي از اونها با بقيه خيلي فرق داره.

در اکثر سايت هاي بازي اگه پيروز بشيم يا شکست بخوريم شايد تاثير زيادي در بازي نداشته باشه و ميشه گفت در اونها فقط کاربر هست و اکانتش

اما بازي اي که امروز داريد باهاش آشنا ميشيد يک بازي گروهي هست و بزرگترين فرقش با بقيه بازي ها اين هست که در اون بايد از نام ايران دفاع کنيم و با کمک هم کشورمون رو به اوج برسونيم

.چون اين بازي يک شبيه سازي از جهان واقعي هست.چيزي که خيلي از ماها آرزوش رو داشتيم.

ما ميتونيم در اين بازي براي ايران مجازيمون تصميم گيري کنيم ميتونيم سرباز وطن باشيم

ميتوانيم حزب در کشور داشته باشيم

ميتونيم نماينده مجلس بشيم.

و يا رييس جمهور.ميتونيم با تاکتيک هاي نظامي بقيه کشورها رو به زانو در بياريم

ميتوانيم کارخانه دار باشيم.يا کارگر باشيم.

ميتونيم با فوت و فن هاي اقتصادي خودمون رو آشنا کنيم ميتونيم با مفاهيمي مثل تورم ماليات نقدينگي و...آشنا بشيم يا دانشمون در اين زمينه رو به ديگران آموزش بديم يا اونها رو در کشور به کار ببريم تا اقتصاد رو شکوفا کنيم.

ميتونيم روزنامه نگار قابلي بشيم و توانايي خودمون رو در اين بازي در اين زمينه گسترش بديم.

ميتونيم فرمانده نظامي بشيم

و سربازان خود رو آماده براي نبرد کنيم.حتي ميتونيم مثل يک جاسوس براي کشور عمل کنيم

و در ساير کشور ها جاسوسي کنيم.و هزار و يک کار ديگر که ميتوان در اين بازي انجام داد

براي رشد خود در اين بازي نياز است که هر روز کار و تمرين کنيد

که همه اينها تنها با فشردن چند دکمه قابل انجام است

براي تمرين نظامي و کار معمول بازي تنها به 5 دقيقه وقت نياز داريد،

همچنين مي توانيد وارد اجتماعي مجازي از ايرانيان شده به فعاليت و بحث و گفتگو در مورد مسائل سياسي، نظامي و اقتصادي بازي بپردازيد و براي پيشرفت ايران و بازگرداندن آن به قدرت باستاني آن تلاش کنيد.

تنها نکته مورد نظر در اين بازي اين است که يک کشور بايد جمعيت زياد داشته باشد تا بتواند پيشرفت کند

.بنابر اين ايران مجازي به کمک شما هموطنان نياز داردهمين امروز به اين بازي بياييد تا در پيشرفت ايران و قدرت مند کردن آن سهيم باشيد براي اين کار همين امروز اقدام کنيد که هر يک روز هم در اين بازي سرنوشت ساز است

با کار و تمرين نظامي و جنگيدن براي کشور ميتوانيد به رشد ايران کمک کنيد

شما به بازي در همان روز اول يا دوم يک پيغام در خود بازي به شما فرستاده خواهد شد که شيوه هاي بازي کردن در آن آموزش داده شده است.که به کمک آنها و با توجه به تمايل خود روزانه از 5 دقيقه تا 24 ساعت ميتوانيد در اين بازي حضور داشته باشيد

همچنين اين بازي به شکلي هست که حتي افرادي که با دايل آپ به اينترنت متصل ميشوند هم ميتوانند بدون هيچ مشکلي از بازي لذت ببرند.

پس فرصت را از دست ندهيد و براي بزرگ کردن نام ايران تلاش کنيدو فراموش نکنيد که کاربران اين بازي در جهان همه انسان هاي واقعي هستند مثل من و شما که تعداد آنها هم کم نيست و ما ميتوانيم از طريق اين سايت تاثير
عميقي در ذهنيت اين افراد در مورد ايران بگذاريم و قدرت واقعي ايران را به جهانيان ثابت کنيم.

برای عضویت دو راه وجود داره، یا بطور مستقیم وارد بشید و یا با دعوتنامه . حتما از دعوتنامه استفاده کنید، چون از اونجائیکه ایران تحریم شده در دنیای واقعی، ما اگه بخوایم هم نمیتونیم گلد بخریم، یکی از چیزهایی که باعث پیشرفت میشه همین گلد هست که متاسفانه ایران تحریمه و نمیتونه بخره و تمام کشورها پولهای آنچنانی میدن و باعث شده که ما مظلوم واقع بشیم. با ورود شما با دعوتنامه، بعد رسیدن شما به لول 6، 5 گلد شما میگیرید و 5 گلد کسی که شمارو دعوت کرده و اینطوری 10 گلد وارد چرخه اقتصادیه ایران میشه . اگه همه به اینصورت وارد بازی بشن گلد زیادی به ایران میرسه و تا حدودی مشکلمون حل میشهت استفاده کنید

دوستان مهم نیست کجای دنیا زندگی‌ میکید حتما کشور رو بزنید ایران استان رو هم یا بزنید فارس یا بزنید اصفهان
اینم یه شعر که میگه چی‌ کار باید تو بازی بکنید:

به بازی آمدی ممنون / / ولی ترکش نکن اکنون
برو توی پروفایلت / / عوض کن تو آواتارت
بذار یک عکس خوب و ناز / / بگیری تو دو امتیاز

نبینم که تو بیکاری / / ز بیکاری تو بیزاری
برو تو بخش جاب مارکت / / از اون بالا توی مارکت
به دنبال یه کار خوب / / غذا یا اسلحه یا چوب

بزن ورک و همین حالا / / حقوقت رو بگیر از ما
اگرچه اندک و ناچیز / / سریعا میکنیم واریز

عزیزم تو در این بازی / / شدی مشمول سربازی
ببر بهره از این فرصت / / واسه افزایش قدرت

برای کار و سربازی / / دو واحد جون ز کف دادی
واسه افزایش جونت / / سر راهت برو مارکت
بخر یک فود کیو یک / / ریال بده به جای چک!

سه کاری رو که در آخر / / به تو گفتم، بکن باور
که کار هرروزت اینه / / ترین و ورک و تغذیه

LINK:http://www.erepublik.com/en/referrer/Amirt_k

inam linke amoozeshe!
omidvaram sabte nam konid ma be komake shoma ehtiaj darim!:)
http://www.erepublik.com/en/article/-taheri--1316377/1/all

Draco67

Registered User
لایک‌ها
1
من هم توصیه می کنم که این بازی رو انجام بدبد غیر از کمک به کشورتون بهترین مکان برای یادگرفتن مدیریت . پلن دادن هستش http://www.erepublik.com/en/referrer/Drac0 اینم لینک منه حتما بازی کنید اگه خیلی به نت سر می زنید منم دوستم معرفی کرد این بازی رو اول به نظرم وقت تلف کردن رسید ولی شباهتش به زندگی واقعی وهم جهانی بودنش و امکانات استراتژیکی بازی منو مجذوب کرد

sepehr_lp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر میخواین عمرتو نو به فنا بدید مشغول این قبیل بازی ها شید :blink:
بهتره به شکل یک بازی نگاه نکنید
این تعامل ما ایرانی ها رو نشون میده
و میتونیم ببین چند درصد مردم یک کشور در یک محیط مجازی با یکدیگر تعامل دارند
دید دیگه ای هم که میشه داشت ناسیونالیست بودن هر کسی رو نشون میده
من هم به عنوان یک ایرانی نزدیک به یک سال و نیم هست این بازی رو انجام میدم
و جزو 20 نفر اول بازی هستم
SepehMP

HKraToS

Registered User
لایک‌ها
5
کسانی که این بازی رو شروع کردن و افسوس میخورن که کاش زودتر شروع میکردن
یا کسانی که نام کاربریشون مسدود شده ، من دارم اکانتم رو میفروشم ، امضا رو نگاه کنید متوجه همه چیز خواهید شد
اگر مشتری بودید پ.خ بدید ، سوالی هم بود در خدمتم

eIran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مقدمه

در دنیای امروز کمتر کسی با اینترنت آشنایی ندارد.همانطور که می دانید در اینترنت مطالب زیادی از سیاست و اقتصاد گرفته تا تفریح و گردش به صورت گسترده وجود دارد ، اما در ایریپابلیک همه اینها با هم وجود دارد.

ایریپابلیک چیست ؟

در واقع ترجمه تحت اللفظی نام این بازی جمهوری مجازی می باشد.
ایریپابلیک یک بازی آنلاین است ولی تعریف ایریپابلیک فقط به بازی ختم نمی شود بلکه ایریپابلیک یک دنیای مجازی است که در آن می توانید یک سیاستمدار یا یک روزنامه نگار یا حتی یک کارخانه دار باشید ، یعنی در واقع می توانید توایی های مدیریتی و اجتماعی خود را در ایریپابلیک شکوفا کنید.

درباره بازی

در ایریپابلیک شما می توانید کار کنید تمرینات نظامی کنید ، غذا بخرید و با پول ذخیره خود برای خود خانه بخرید و اگر بخواهید می توانید با فعالیت های سیاسی خود نماینده مجلس شوید و تصمیم بگیرید که به مقام ریاست جمهوری هم برسید و یا می توانید با خرید کارخانه ، به یک کارخانه دار پولدار تبدیل شوید و یا حتی شانس خود را در بازار بورس امتحان کنید و اقتصاد جهان را در دستتان بگیرید یا به یکی از فرماندهان ارتش تبدیل شوید و کشور را در جنگ های حساس نجات دهید.هر آنچه در رویاهایتان آرزو دارید...

آیا در بازی همه کشورها وجود دارند ؟

بله ! در بازی همه کشور ها از ایران و چین گرفته تا آمریکا و … وجود دارند ! و می توان یا با این کشورها رابطه ای دوستانه برقرار کرد یا به جنگ با آنها رفت و حتی به آنها سفر یا مهاجرت کرد .

آیا بازی زبان فارسی هم دارد ؟

در جواب باید بگویم خیر اما دوستان ما در حال فارسی سازی این بازی نیز هستند البته اسکریپتهای برای فارسی سازی وجود دارند که می توان بیشتر قسمت های بازی را فارسی کرد .
در ضمن فروم فارسی بازی هم به همت بچه های ایران مجازی ساخته شده که آنجا به بهترین شکل شما را راهنمایی و پشتیبانی خواهند کرد.
و دانشنامه فارسی سازی شده هم به همت بچه ها راه افتاده است.

برای عضویت چه باید کرد؟

عضویت در این بازی کاملا رایگان است .

برای عضویت کافیست بر لینک زیر کلیک کرده و فیلدها را پر کنید.

http://www.erepublik.com/en/referrer/HellScre4m

در واقع شما با ثبت نام از این لینک چند کار مهم را انجام دادید.اولین فایده این است که پس از رسیدن به سطح تجربه 6،پنج طلا از سایت دریافت خواهید کرد.
دوم این که از حمایت دائمی من برخوردار خواهید شد.برای این که مطمئن شوید من در گفتارم صادق هستم،پس از ثبت نام در بازی به کمپانی من:
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2962852
نامه دهید تا کمک های مالی خود را برای شما بفرستم.
چند نکته مهم :

ایریپابلیک بهترین بازی اینترنتی است که از مسائل اقتصادی و سیاسی گرفته تا تهیه و مصرف غذا و کار کردن در آن گنجامده شده است .

عضویت در این بازی کاملا رایگان بوده و فقط چند دقیقه به طول می انجامد .

می توانید فقط با صرف چند دقیقه از روز بازی کنید و یکی از فعال ترین افراد باشید.

و مهم تر از همه

ایران مجازی به همه شما عزیزان احتیاج دارد!!!
متاسفانه کشور عزیز ما ایران از لحاظ شهروند دچار کمبود است و وجود هر یک از شما می تواند به پیشرفت ایران کمک کند.

هدیه :
چند تصویر از ورژن جدید بازی(ورژن دو) :
url]

1cdfb66d5833445087f0.jpg

url]

84ae41bb916e4b88b7ca.jpg

Last edited:

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
یه خورده سخت و پیچیده بود بازیش