برگزیده های پرشین تولز

کمک کنید ایران جهان را بگیرد - ErePublik

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
من 3 تا یوزر Level 21 که یکیشون فیلدمارشال هستش توی این بازی دارم! :دی
ایران توی این بازی هم کپی ایران خودمون هستش (رئیس جمهور و مقاماتش رو می گم!)
توی این بازی هم نمی شه ایران رو تحمل کرد همه اکثراً جاهای دیگه زندگی می کنن.
در کل وقت تلف کردن هستش.

HKraToS

Registered User
لایک‌ها
5
من 3 تا یوزر Level 21 که یکیشون فیلدمارشال هستش توی این بازی دارم! :دی
ایران توی این بازی هم کپی ایران خودمون هستش (رئیس جمهور و مقاماتش رو می گم!)
توی این بازی هم نمی شه ایران رو تحمل کرد همه اکثراً جاهای دیگه زندگی می کنن.
در کل وقت تلف کردن هستش.

بستگی داره از چه نظر به این بازی نگاه کنی
وقتش رو داشتم بازم بازی میکردم ، تجربه هایی که این بازی به من یاد داد خیلی با ارزش تر از خیلی چیزها بود ، و ارزونتر !

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
بستگی داره از چه نظر به این بازی نگاه کنی
وقتش رو داشتم بازم بازی میکردم ، تجربه هایی که این بازی به من یاد داد خیلی با ارزش تر از خیلی چیزها بود ، و ارزونتر !

فعلاً که سایت فیل نشسته روش حمید خان :دی
من که بعد از بلایی که سر حجت (بچه محلتون! دوست 8 ساله خودم!) آوردن رفتم روسیه و دور از دعواهای بچگونه ورک و ترین می کنم. هیچ خبری از جنگ ها و این چیزا هم توی ایران ندارم.
تنها خبری که داشتم بن شدن آتیلا و خداحافظی یه عده از بازی بود!

HKraToS

Registered User
لایک‌ها
5
فعلاً که سایت فیل نشسته روش حمید خان :دی
من که بعد از بلایی که سر حجت (بچه محلتون! دوست 8 ساله خودم!) آوردن رفتم روسیه و دور از دعواهای بچگونه ورک و ترین می کنم. هیچ خبری از جنگ ها و این چیزا هم توی ایران ندارم.
تنها خبری که داشتم بن شدن آتیلا و خداحافظی یه عده از بازی بود!

این چیزا برا ما اثر نمیزاره !
آدمی که خودش رو 80 ساله جا میزنه و 8 سالش هست از این چیزا زیاد میبینه
آتیلا هم بن نشده خبر اشتباه آوردن خدمتتون :D

fariborzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
kaghaz.gif

یک دنیای مجازی، اما واقعی است؛
واقعی از این جهت که کشورها با مختصات جغرافیایی و تقسیم‌بندی سیاسی در یک نقشه آنلاین مجازی تصویر شده‌اند و شما با عضویت در این سایت، شهروند کشوری می‌شوید که رسماً هم به آن تعلق دارید؛ مثلاً وقتی ایران را انتخاب می‌کنید، می‌توانید بگوئید اهل سمنان، کرمان یا اصفهان هستید، اما در فلان شهر از کشوری دیگر زندگی می‌کنید.
اتحاد، خیانت، نبرد و همکاری جزئی از این بازی زیبا به شمار می‌روند.
شما به عنوان یک آدم در این دنیای مجازی باید کار کنید، غذا بخورید، خرید و فروش کنید، در تمرینات نظامی شرکت کنید و عازم جبهه‌های نبرد شوید.
اما مهمترین فعالیتی که باعث شده بازی کننده‌های ای‌ریپابلیک بازی‌هایی مشابه Sims را بی‌خیال شوند، فعالیت سیاسی در قالب گروه‌های مختلف است. اینجای بازی واقعاً هیجان‌انگیز است. بازی‌های سیاسی هم خوراک اینترنت و آدم‌هایی است که با آنها رودررو نمی‌شویم.
نقش‌های اجتماعی که در ای‌ریپابلیک تعریف شده‌اند، با بالا رفتن تجربه و مقطع شما در بازی جدی‌تر می‌شوند. به طوری که با ادامه بازی از یک شهروند آماتور سطح یک، به شهروندی با حق رأی تبدیل می‌شوید و همین‌طوری بالا می‌آیید تا بتوانید از طرف یک حزب سیاسی کاندیدای نمایندگی مجلس یا حتی ریاست جمهوری شوید. علاوه بر نمایندگی مجلس و ریاست جمهوری که از پست‌های تعریف شده توسط بازی هستند، وزارت هم از ابتکارات خود بازی‌کننده‌هاست.
در کل فعالیت‌های شما در این زمینه‌ها تقسیم‌بندی میگردد:
اقتصادی: شما در ابتدا به عنوان یک کارمند و یا کارگر باید به استخدام یک شرکت و یا کارخانه درآمده و کسب درآمد کنید. با بالا رفتن مهارت شما در کارکردن، میزان حقوق شما نیز بالاتر خواهد رفت. در آینده می‌توانید کارخانه و شرکت تأسیس نموده و هموطنان خود را به استخدام درآورید. در نهایت با درآمد حاصله از کار روزانه و یا کارخانه‌تان، باید مایحتاج زندگی خود را تهیه کنید. در دنیای ای‌ریپابلیک می‌توانید با فوت‌و‌فن‌های اقتصادی و مفاهیمی چون تورم، مالیات، نقدینگی و غیره آشنا شده و در شکوفا شدن اقتصاد جامعه مجازی‌تان‌ نقش بسزایی داشته باشید.
سیاسی: پس از کسب تجربه و بالا رفتن شخصیت اجتماعی، حق رأی به حقوق شهروندی‌تان اضافه میگردد. سپس به تدریج می‌توانید حزب تأسیس کرده و یا عضو حزبی دیگر شوید. می‌توانید در آینده به مجلس راه پیدا کرده و در نهایت رئیس جمهور جامعه خود شده و زمام امور را به دست بگیرید.
نظامی: با ورود به ارتش و انجام تمرینات روزانه نظامی، به مهارت خود افزوده و سپس در نبردها شرکت می‌کنید. برای فتوحات کشور خود می‌جنگید و یا از مرز و بوم آن دفاع میکنید. از یک سرباز ساده و وظیفه شناس، به سرتیپ و سرگرد ارتقاء درجه پیدا خواهید کرد. به این صورت به عنوان یک فرد نظامی هم در جامعه مجازی ای‌ریپابلیک به فعالیت می‌پردازید.
روزنامه نگاری: وقایع مهم دنیای ای‌ریپابلیک و نیز تجزیه و تحلیل‌ها و نقدها در روزنامه منتشر میگردد. شما به عنوان سردبیر یک روزنامه می‌توانید یک روزنامه منتشر کرده و در آن دیدگاه‌ها و تحیل‌های خود را بیان نمائید. نقطه نظرات سیاسی خود را در آنها منعکس می‌کنید. و به این ترتیب شخصیت سیاسی شما بیش از پیش شکل میگیرد.
و کارهای دیگری که با آنها به تدریج آشنا خواهید شد...
تمامی انتخابات ای‌ریپابلیک یک ماه به یک ماه اجرا می‌شوند. رئیس جمهور پس از رسمی شدن، هیأت دولت پیشنهادی خودش را به مجلس معرفی می‌کند. او باید برای وزارتخانه‌های فرهنگ، آموزش، تبلیغات، اطلاعات، رفاه و جنگ وزیر معرفی کند.
پیروزی و شکست و پیشرفت و پسرفت ایران در گرو همکاری همه‌ی شهروندان ایرانی این بازی است. و این مسئله یکی از فرق‌های عمده‌ی دنیای ای‌ریپابلیک با سایر بازی‌های آنلاین می‌باشد. ای‌ریپابلیک یک بازی گروهی است که در آن باید از نام ایران دفاع کرده و با کمک یکدیگر میهن عزیزمان را به اوج برسانیم.
یکی از ویژگی‌های مهم این بازی این است که مانند سایر بازی‌های آنلاین مانند تراوین، وقتگیر نیست. کارهای اساسی و حیاتی که در یک روز باید انجام دهید، تهیه غذا برای روز بعد، کار کردن و تمرین نظامی کردن است، که همه‌ی اینها تنها با 3 کلیک ساده و در کمتر از 2 دقیقه انجام خواهد شد.
به دلیل طراحی ساده صفحات بازی، با اینترنت کم سرعت و Dial-Up نیز میتوان در ایران مجازی حضور داشت و رشد کرد.
در روز اول بازی، از طرف مدیر سایت نامه‌ای برای شما ارسال میگردد. این نامه حاوی یکسری راهنمایی‌ها برای شروع بازی می‌باشد. پیشنهاد میکنم حتماً این نامه را بخوانید.
این بازی از سوی دولت ایران فیلتر شده است
شما برای عضویت وبازی کردن نیاز به فیلتر شکن دارید
ایران مجازی به شما نیاز دارد
برای عضویت در این بازی اینجا را کلیک کنید

لینک آموزش بازی
http://ev2l.blogfa.com/page/erepv2learn.aspx
http://ev2l.blogfa.com

اینم لینک وبلاگ من
http://erep.persianblog.ir

Last edited:

Lord Sina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی های اول شخص مثل ارپابلیک باحاله.:)

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
بازی با حالیه منم لول 24 هستم
آره این بلغارها کچلمون کردن:D

S.M.H

کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
3 تا اکانت لول 25 دارم! یکسالی هستش روسیه هستم. هنوز بچه ها می زنن تو سر و کله هم؟
پژمان هنوز زندست؟ :دی

آره بابا مثل سگ و گربه به هم میپرند:D

پژمان هم زنده است:D

تو بازی نمیکنی؟

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
آره بابا مثل سگ و گربه به هم میپرند:D

پژمان هم زنده است:D

تو بازی نمیکنی؟

من فقط ورک و ترین می کنم و بس. چند بار خواستم همین کار رو هم نکنم دلم برا اکانت هام سوخت :lol:

S.M.H

کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
من فقط ورک و ترین می کنم و بس. چند بار خواستم همین کار رو هم نکنم دلم برا اکانت هام سوخت :lol:

چه حوصله ای داری 3 تا اکانت ساختی من همین 1 دونه اش هم از سرم زیادیه

گلد اضافه داری بده به من کار اقتصادی کنم:p

یا ترین خفن بکنم:D

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
چه حوصله ای داری 3 تا اکانت ساختی من همین 1 دونه اش هم از سرم زیادیه

گلد اضافه داری بده به من کار اقتصادی کنم:p

یا ترین خفن بکنم:D

گلدی ندارم فقیرم من :دی یه 400-450 تا گلد هستش و یه مقدار پول :دی

S.M.H

کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
Last edited:

S.M.H

کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
میبینم که وقتی پای گلد دادن پیش اومد دیگه جواب نمیدی:D

S.M.H

کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
دوستاني که پايه هستن بگن لينک دعوت بهشون بدم (عمرا اگه کسي اعلام آمادگي کنه:D)
الان ايران آمريکا و بلغارستان(قدرت 5 دنيا)رو شکست داده و واسه اولين بار در چند وقت اخير ايرانيها متحد شدن
به نظرم بهترين وقت واسه ورود به بازي الانه

S.M.H

کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
هيچ کس همراه نيست؟؟:D:D

S.M.H

کاربر فعال
لایک‌ها
6,608