• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کوک سه تار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از varg :
رفيق دمت گرم. نمی‌دونم چه‌طور بابت اين‌همه محبتت تشکر کنم. ديگه کم مونده بود سه‌تارم رو بردارم بيارم پيشت برام کوکش کنی!!! گرفتم طريقه استفاده‌اش رو. دمت به مقادير متنابه گرم. ياعلی

قربون معرفتت همشهری
منم رشت به دنیا اومدم! :happy:

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جدی؟ البته من بچه لاهيجانم. ولی فرقی نداره. مخلص هرچی گيلک هم‌ولايتی هم هستيم. :D
اَبرا، ده لازم بوبوسته کی بايم و تی عروسی مين سه‌تار بزنم. تو فقط بوگو اَکِیْ خايی عروسی بوکونی و کويآ وا بايم، من می سه‌تار ِ امره ايم.
ياعلی

athar

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از varg :
جدی؟ البته من بچه لاهيجانم. ولی فرقی نداره. مخلص هرچی گيلک هم‌ولايتی هم هستيم. :D
اَبرا، ده لازم بوبوسته کی بايم و تی عروسی مين سه‌تار بزنم. تو فقط بوگو اَکِیْ خايی عروسی بوکونی و کويآ وا بايم، من می سه‌تار ِ امره ايم.
ياعلی
تی قوربان برار. تی دست درد نوکونه.
:D

athar

Registered User
لایک‌ها
8
شما که رو سر ما جا داری کسری جان. توی تاپیک های موسیقی هم که فعال نیستی. حداقل توی این تاپیک که در مورد رشته شما بود باید فعال میبودی که نسبت به ما کم لطفی داری. :D خلاصه اینکه هر چه از دوست رسد حال میکنیم باهاش! :lol:
قبلا هم گفتم بیست سال دیگه واسه عروسیم دعوتتون میکنم (تریپ گوشه گیر و قصد ازدواج ندارم و جوونی و عشق است و ...... :lol: )

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
مخلصیم اطهر جان !
هر جا و هر وقت عروسی بود مهمون کم داشت کسی من میام !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا