• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

mehdi_danesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
همه راه ها امکان پذیر هست
اینکه شما جنس داشته باشید یا از جای دیگه تهیه کنید و ...
به عنوان مثال برای فروشگاه کتاب شما باید از موجود بودن محصولی که در فروشگاه قرار میدید مطلع باشید تا اگر سفارشی اومد مشتری معتل نشه
و اینکه راه اندازی فروشگاه خوب نیازمند برنامه ریزی بلند مدت هست و نمیشه به راه اندازی یک سایت اکتفا کرد و منتظر موند که خود اون سایت بازدید بگیره و بعد تازه بیاد برای فروش به فروشگاه کمک کنه , اگر با این روش بخواید پیش برید قطعا نتیجه نمی گیرید

دوست عزیز ممنونم ازت اما منظورمن این نبود که یه سایت پربازدید بسازم بعد توی اون تبلیغ فروشگاهمو بکنم
سوال من اينه که چون من سرمایه برای راه انداختن فروشگاه روندارم یه سایتی بسازم که اطلاعات به مردم بده در یه زمینه خاص و بعد که بازدید اون زیاد شد تو سایت تبلیغ بگیرم
مثلا خودم چند سایت رو دیدم که اخبار آی تی اراءه میدن و خیلی گل کردن
حالا میخاستم از دوستانی که تو این کار تجربه داشتن یه راهنمایی بگیرم که چطوری میشه تو این کار موفق بود
مثلا تبلیغات روی سایتم بهتر سایت رو راه ميندازه یا کار کردن روی رنک سایت و...

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
دوست عزیز ممنونم ازت اما منظورمن این نبود که یه سایت پربازدید بسازم بعد توی اون تبلیغ فروشگاهمو بکنم
سوال من اينه که چون من سرمایه برای راه انداختن فروشگاه روندارم یه سایتی بسازم که اطلاعات به مردم بده در یه زمینه خاص و بعد که بازدید اون زیاد شد تو سایت تبلیغ بگیرم
مثلا خودم چند سایت رو دیدم که اخبار آی تی اراءه میدن و خیلی گل کردن
حالا میخاستم از دوستانی که تو این کار تجربه داشتن یه راهنمایی بگیرم که چطوری میشه تو این کار موفق بود
مثلا تبلیغات روی سایتم بهتر سایت رو راه ميندازه یا کار کردن روی رنک سایت و...
شما یک فروشگاه ساده بزنید با یک دامنه و هاست حدود 6 هزار تومانی هم میتونید شروع کنید و ماهیانه هزینه چند هزار تومانی رو داشته باشید و....
توی این مدت شما به جز اضافه محصول یک جا قدرتمند قدم بردارید و در کنار اون یک بخش ویکی و توضیح در مورد اون محصول رو داشته باشید و همچنین بخشی به عنوان نقد و بررسی داشته باشید....
همچنین مواردی که ریز هستند و فکر میکنید بقیه فروشگاه ها قرار ندادند و شما خودتون احساس میکنید رو اضافه کنید...

MRM6

Registered User
لایک‌ها
727
سلام.برحسب تجربه کدوم فروشگاه ساز رو بهتر میدونین برای فروش سی دی مستند و کارتون؟از لحاظ سئو و پشتیبانی بانک و خرید پستی؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
سلام.برحسب تجربه کدوم فروشگاه ساز رو بهتر میدونین برای فروش سی دی مستند و کارتون؟از لحاظ سئو و پشتیبانی بانک و خرید پستی؟

تجربه نشون داده فروشگاه ساز باید برای فروشنده بهترین باشه و این شخص به شخص متفاوت هست و فروشگاه سازی که برای من بهترین هست ممکنه برای شما بدترین باشه
پیشنهاد من اینه 2-3 فروشگاه ساز رو نصب کنید و باهاشون کار کنید (محصول ایجاد کنید , تنظیمت رو تغییر بدید - سفارش بدید) تا بتونید بهترین گزینه رو پیدا کنید

janebikala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام دوستان . من یکسری پاکت حبابدار سی دی دارم تعدادشون 5000 تا کسی می دونه از چه راهی می شه راحت تر فروخت ؟ قیمت عمده کارخونه 260 تا 290 تومنه ولی دیگه چون به کارم نمیاد تا 200 تومن هم می تونم بفروشم اگه بتونید یه راهنمایی بکنید ممنون می شم

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
سلام دوستان . من یکسری پاکت حبابدار سی دی دارم تعدادشون 5000 تا کسی می دونه از چه راهی می شه راحت تر فروخت ؟ قیمت عمده کارخونه 260 تا 290 تومنه ولی دیگه چون به کارم نمیاد تا 200 تومن هم می تونم بفروشم اگه بتونید یه راهنمایی بکنید ممنون می شم
دوست عزیز اگه هنوز موجوده پ خ بده قیمت آخرتم بگو
ممنون

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
فروشگاه های اینترنتی
جنس ا واقعا افتضاح شده...

sansilver

Registered User
لایک‌ها
22
دوستان گرامی به سایت ما هم سر بزنید:

مچکرم

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
من یه بار یک ساعت از فروشگاه اینترنتی خریدم اصلا اون چیزی که سفارش داده بودم نبود منم کادو دادمش به دوستم

mmzare

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من می خواستم از دوستانی که تجربه تو شاپ دارن چند تا سوال تو این زمینه بپرسم

اول اینکه به پیشنهد شما از کی باید سرویس تحویل درب منزل و دریافت توسط مامور پست رو راه اندازی بشه؟ الان که فروش آنچنانی نیست و خیلی هم ارقامی تو سایت نیست لازمه این کار؟

دوم اینکه چه سایتی رو برای قرارداد تحویل پیشنهاد می دین؟ بیشتر سایتا از مارک بازار استفاده میکنن. به نظرم یه نمه دندونشون گرده

سوم اینکه آیا خودمون میتونیم به شخصه با اداره پست برای این سرویس قرار داد ببندیم؟ اینکه از طریق سایت های دیگه قرارداد تحویل به مشتری ببندیم مزیتی داره؟
فقط در مورد سوال سومت اینو میتونم بگم که آره خودت میتونی با پست وارد مذاکره بشی. مگر اینکه شرکتهایی که گفتی بیمه ی بهتری نسبت به پست بهت بدن.
طبق آخرین تحقیقات من که البته زیاد هم آپدیت نیست پست مبلغ 100 هزار تومان بیمه برای بسته ها در نظر میگیره که ثابت کردن متخلف بودن اداره پست دردسر بزرگیه

mmzare

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سوال:
شرایط استفاده از سرویس پی پل چیه؟
آیا اگر اسم iran در دومین باشه پی پل بلاک میکنه خدماتش رو؟
اگر آدرس شرکت در بخش Contact us یک آدرس داخل ایران باشه چطور؟
در کل Paypal تحت چه شرایطی به یک وب سایت ایرانی خدمات میده؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
سوال:
شرایط استفاده از سرویس پی پل چیه؟
آیا اگر اسم iran در دومین باشه پی پل بلاک میکنه خدماتش رو؟
اگر آدرس شرکت در بخش Contact us یک آدرس داخل ایران باشه چطور؟
در کل Paypal تحت چه شرایطی به یک وب سایت ایرانی خدمات میده؟

تحت هیچ شرایطی !

manbeto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
به فروشگاه ما یه سری بزنید لطفا
ممنون میشم پیشنهاد یا انتقاداتتونم بگید
مرسی
www.manbeto.com

sansilver

Registered User
لایک‌ها
22
از سایت متفاوت ما هم بازیدید کنید:
www.Snaexpress.ir
سوالی بود در خدمتم.
با تشکر!

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
اگه کسی سیستم همکاری در فروش و فروشگاه ساز طلائی میکس ایران رو 300 هزارتومن زیر قیمت میخواد به من پ.خ بده (اسکریپت میهن استور دات نت)
سیستم رو خود میکس ایران راه اندازی کرده ولی به دلیل نیاز مالی میخوام بفروشم

farazsgx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز سوالی در رابطه با فروش گوشی به صورت انلاین داشتم....برای راه اندازی یه فزوشگاه انلاین و فروش گوشی و تبلت .و......برای گرفتن نماد اعتماد مهمه که کالا ها از کجا میان???منظورم اینه که مثلا وقتی یه گوشی رو میاریم برای فروش در سایتمون قرار میدیم....مهمه که این محصول از کجا اومده???از گمرک رد شده رد نشده???

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
کدوم سیستم بیشترین درصد زیرمجموعه گیری رو میده؟

W3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به مام سر بزنید

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
سلام اگه کسی هست بیاد تاشریک بشیم در فروشگاه بازی و کنسول بازی های ویدیویی(اگه کسی سرمایه داره بیاد).چون من به سرمایه گذار نیازمندم.سودم نصف نصف.بعد از 4.5 ماه هم سودمون صد در صد بالای 1 میلیون خواهد بود. کسی شرایطشو داره خصوصی پیام بده.

بالا