• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
سیستمی هست که برای کاهش برگشتی ها تایید پیامکی داشته باشه؟

فروتل داره تایید پیامکی
ولی اصلا پشتیبانی خوبی نداره و اگر مشکل برخورد کنی کسی نیست جواب بده

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
چه مارک dvd برای رایت و فروشش مناسبه؟ هم از نظر کیفیت و هم قیمت
اگر سایت فروشش هم هست آدرس بدید لطفا

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
چه مارک dvd برای رایت و فروشش مناسبه؟ هم از نظر کیفیت و هم قیمت
اگر سایت فروشش هم هست آدرس بدید لطفا

برای داپلی , پرینکو خوبه
برای رایت تکی هم دکتر دیتا

عسل مجید

Registered User
لایک‌ها
105
دوستان نظرشون رو درباره فروشگاه بنده بگن،
پدرم زنبورداره و من هم کمکش می کنم ،رشتمم چون کامپیوتر بوده این فروشگاه رو راه انداختم برای فروش محصولاتمون بی واسطه.
لطفاً نفد و پیشنهاداتتون رو بفرمایید.
با سپاس

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
پدرم زنبورداره و من هم کمکش می کنم ،رشتمم چون کامپیوتر بوده این فروشگاه رو راه انداختم برای فروش محصولاتمون بی واسطه.
با سپاس

اگر برای اعتمای سازی اقدامات بیشتری انجام بدید بهتر خواهد بود
مثلا قرار دادن آدرس و شماره ثابت و ...

mohamad_2468

Registered User
لایک‌ها
85
سلام دوستان عزیز من به همراه چند تا از دوستام فروشگاه دی وی دی زدیم و متاسفانه هیچی فروش نداریم اگه میشه راهنمایی کنید چهجوری زودتر به مقصود برسیم چون زیاد وقت گذاشتیم و ...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
با سپاس
طراحی سایتتون در یک کلام میتونم بگم خیلی ضعیف هست و من از 10 بهش 2 میدم!
برای سایتتون اعتماد سازی کنید! تو صفحه ارتباط با ما شماره ایرانسل و یه ایمیل گذاشته شده که اصلا کافی نیست. حداقل شماره دائمی جایگزین اش کنید. اگر خودتون مغازه برای فروش دارید آدرس اش رو بنویسید. مغازه داشته باشید میتونید نماد اعتماد هم بگیرید.
شما این سایت رو با هدف فروشگاه زدی پس بهتر هست وقتی کاربر وارد سایت میشه اولین چیزی که مشاهده میکنه محصولات باشه نه پست هایی که ارسال کردید! بهتره پست ها رو از فروشگاه حذف کنید و یک بلاگ برای فروشگاه بزنید و در اون قسمت به ارسال اون پست ها بپردازید.
به چشمای بازدید کننده احترام بذار :دی گرافیک سایت (محصولات و رنگ نوشته ها و بنرها) وضع اش خراب هست! برای نمونه این دکمه رو ببین
payAtHome.jpg

کلا فروشگاه شما ضعف هاش خیلی خیلی زیاد هست و اگر میخواهید فروش اینترنتی داشته باشید شک نکن نیاز به تغییر داره. نمیدونم دانش از شما از راه اندازی وب سایت چقدر هست ولی یکم در این زمینه تحقیق کنید و سایر فروشگاه ها رو بررسی کنید تا بتونید سایتی بهتر راه اندازی کرده و به فروش خوبی نیز برسید.

• Like
Reactions: a13

عسل مجید

Registered User
لایک‌ها
105
طراحی سایتتون در یک کلام میتونم بگم خیلی ضعیف هست و من از 10 بهش 2 میدم!
برای سایتتون اعتماد سازی کنید! تو صفحه ارتباط با ما شماره ایرانسل و یه ایمیل گذاشته شده که اصلا کافی نیست. حداقل شماره دائمی جایگزین اش کنید. اگر خودتون مغازه برای فروش دارید آدرس اش رو بنویسید. مغازه داشته باشید میتونید نماد اعتماد هم بگیرید.
شما این سایت رو با هدف فروشگاه زدی پس بهتر هست وقتی کاربر وارد سایت میشه اولین چیزی که مشاهده میکنه محصولات باشه نه پست هایی که ارسال کردید! بهتره پست ها رو از فروشگاه حذف کنید و یک بلاگ برای فروشگاه بزنید و در اون قسمت به ارسال اون پست ها بپردازید.
به چشمای بازدید کننده احترام بذار :دی گرافیک سایت (محصولات و رنگ نوشته ها و بنرها) وضع اش خراب هست! برای نمونه این دکمه رو ببین
payAtHome.jpg

کلا فروشگاه شما ضعف هاش خیلی خیلی زیاد هست و اگر میخواهید فروش اینترنتی داشته باشید شک نکن نیاز به تغییر داره. نمیدونم دانش از شما از راه اندازی وب سایت چقدر هست ولی یکم در این زمینه تحقیق کنید و سایر فروشگاه ها رو بررسی کنید تا بتونید سایتی بهتر راه اندازی کرده و به فروش خوبی نیز برسید.
خیلی ممنون ،نظراتتون مفید بود ،تغییرات رو اعمال می کنم.بازم خیلی ممنون

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
در واقع من برای همین این سوالو اینجا پرسیدم تا ببینم چی کار میشه و چی کار کنم

طبق تجربه ی من برای محصولات دی وی دی بهترین راه ورودی از گوگل هست
من روی محصولات آموزشی از طریق گوگل فروش خوبی داشتم

mohamad_2468

Registered User
لایک‌ها
85
طبق تجربه ی من برای محصولات دی وی دی بهترین راه ورودی از گوگل هست
من روی محصولات آموزشی از طریق گوگل فروش خوبی داشتم

خوب میشه بگید برای گرفتن ورودی گوگل چی کار کنیم من خودم یه سری بک لینک گرفتم می خوام به صورت جزئی راهنمایی کنید البته اگه امکانش هست

بالا