برگزیده های پرشین تولز

گفتگو "ایجاد بانک تخصصی در خصوص محصولات شهرستان و تجارت کالای خاص منطقه"

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
درود.طرح جالبی هست
در چند زمینه میتونم کمک کنم
صنایع دستی وارداتی اندونزی تایلند هند چین
کاشی.سرامیک.سیمان
و در اخر گوشی موبایل و جانبی
از کجا هستید شما؟

amiretc

Registered User
لایک‌ها
56
در صورت خرید کالای برق و ابزار دقیق اگر خواستید من میتونم زیر قیمت لاله زار براتون از سورس اصلی تامین کنم

reza gm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میتونم محصولات سوغات سرا مثل حلوا بحرینی با بسته بندی خیلی شکیل / حلوا ارده / شیره خرما / آجیل هندی / ارده رو واسه کل کشور تامین کنم
فقط چه اطمینانی هست که طرف نره مستقیما از خود کارخونه خرید نکنه و من نماینده شرکت رو دور نزنه؟
سلام ارده کیلویی چند میتونی بخری

amiretc

Registered User
لایک‌ها
56
به نظر من شما باید یا در زمینه تامین کالاهای صنعتی و غیر خوراکی باشی یا مواد خوراکی اگر بخواین کار خیلی گسترده کنید نمیتونید نتیجه بگیرید البته من زیاد موافق مواد خوراکی نیستم چون مواد فاسد شدنی هست و اگر زمانی به مشکل بخورید مسولیتش هم سنگین و در ضمن معمولا مواد غذایی مشتری حضوری میخره تا اینترنتی

Fdsfdf.sdfsdfd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از کاشان هستم وهمونطور که می دونید صادرات کاشان گلاب وعرق بیدمشک وعرق نعنا ودرمجموع انواع عرقیجات،انار،فرش دستباف وماشینی است.اگر مایل باشید خوشحال میشم همکاری کنیم واصلا هم برای خودم سود زیاد نمی خوام.درصورت تمایل برای همکاری واطلاعات بیشتر پیام دهید.

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
من از کاشان هستم وهمونطور که می دونید صادرات کاشان گلاب وعرق بیدمشک وعرق نعنا ودرمجموع انواع عرقیجات،انار،فرش دستباف وماشینی است.اگر مایل باشید خوشحال میشم همکاری کنیم واصلا هم برای خودم سود زیاد نمی خوام.درصورت تمایل برای همکاری واطلاعات بیشتر پیام دهید.
ok
با شما حتما کار خواهیم داشت

Fdsfdf.sdfsdfd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درضمن همانطور که می دونید کاشان یک شهر صنعتیه وانواع کارخانجات راهم داراست مثلا گرانیت که گفته میشود بهترین جنس گرانیت خاورمیانه است در این زمینه ها هم اگرمایلید آماده همکاری هستم.هر جنسی که مایلید بگیدتاباتوجه به اعتبار خوبی که درکشان دارم تامین کنم.لطفا اگر مایلید زودتر پیام دهید چون دانشجوام وچندروزی وقتم آزادتره وازچندهفته ديگه باید روی پروژه ام کارکنم.باتشکر

Fdsfdf.sdfsdfd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایده بسیار خوبیه
اما اعتماد شرطه اوله
کاملا درسته ولی نميشه ایده های خوب رو به این دلیل از دست داد،مثلا میشه دررابطه با طرف قرارداد تحقیق کرد هم اگرلازم باشه میشه حضورا برای تحویل جنس و دریافت پول اقدام کرد

Fdsfdf.sdfsdfd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایده بسیار خوبیه
اما اعتماد شرطه اوله
کاملا درسته ولی نمیشه ایده ای خوب روبه این دلیل ازدست داد،مثلا میشه درمورد طرف قرارداد تحقیق کرد یابرای تحویل جنس ودریافت جنس حضورااقدام کرد

King of Web

Registered User
لایک‌ها
8
بنده می تونم عناب و زرشک و زعفرون درجه یک خراسان جنوبی رو در مقادیر بالا تامین کنم
دوستانی که مایلن با بنده در تماس باشن

vakafanzel

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
81
داش وحید منم که میدونی بندرم و تو فصل میگو میشه برا کار تو این زمینه فکر کرد و البته به غیر فصلش پرورشی هم هست ،البته برا مقدار بالا باید فکر وسیله یخچالی بود !
خرمای شمسایی و پیارم حاجی آباد هم میتونم کار کنم !!

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
سلام
این ایده رو چند بار تو همین جا زدن
به نظرم اینجا کسایی که داوطلب هستن بگن. بعد جایی (سایتی یه تاپیکی جداگانه) داوطلبا تایید صلاحیت بشن ، واسه اعتماد سازی، مثلا مشخصات کامل بدن با مدرک، ودیعه بزارن. یا بشه کسایی که قراره همکاری کنن یه جا جمع شن واسه شناخت همدیگه و کارای دیگه
رسمی تر شه

ali_sn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آره مخصوصا اگه هر کس تو شهر مسئولیت ارتباط گیری باشه
نماینده ها همو ببینن کافیه
بقیه تاییدها هم توسط نماینده های هر استان میشه

King of Web

Registered User
لایک‌ها
8
بنده هم موافقم
به هر حال باید حالت رسمی به خودش بگیره
امیدوارم آقا وحید زودتر استارتش رو بزنه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
یه چیز دیگه. اصلاً میشه یه شرکت ثبت کرد واسه این کار
کار هم به این صورت باشه واسه یه محصول یه نواری مثل درصد پیشرفت سایتها که میزنن ایجاد شه. کسی که محصولی رو لازم داره یه لیست باز کنه مثلاً 5 تن گندم لازم دارم. کسایی که میتونن تهیه کنن اعلام کنن یکی 500 کیلو یکی 1 تن بزنه اون نوار کم کم پر شه. اونطوری فروشنده محصول رو دستش نمیمونه اگه درخواست خریدی وجود داشت محصول رو از منبع میخره. اگرم خریداری که لیست رو باز کرده از خرید صرفنظر کنه جریمه شه

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
سلام دوستان
ولا چند ماهی است که ذهنم در این خصوص واقعا درگیر بوده که آیا می توان از پتانسیل بزرگ بچه های پی تی با توجه به پراکندگی گسترده در سطح کشور استفاده کرد یانه؟!
مثالی براتون می زنم:
در شهری که من فعلا ساکن هستم محصول اصلی اینجا زعفران و گیاهان دارویی است و بالطبع چون اینجا تولید کننده این محصولات هستند پس لزوما قیمت ها بسیار مناسب است. یعنی به طور مثال هر مثقال زعفران اینجا 20000 تومان است اما همین زعفران در تهران مثقالی 30000 تومان است و مطمئنا اگر کسی تهران باشد و من هر مثقالی رو به ایشان 24000 تومن بدهم و ایشان همین زعفران را به مغازه دار 28000 بدهد یک سود دو طرفه شکل می گیرد!
این کار در ایده بسیار ساده است و در عمل بسیار گسترده . این یک نوع تجارت بسیار عالی است و ریسک سرمایه زیادی نیز ندارد.
من با یکی از دوستانم در جهرم به این توافق رسیدم که زعفران و گیاهان دارویی را برای ایشان بفرستم و ایشان به قیمت مناسبی که برای من نیز سود دارد و برای خودش نیز عالی است می خرد.
از طرفی در شهر ما مرکبات قیمت بالایی دارد و ایشان لیمو و... را به قیمت بسیار مناسب که سود دو طرفه دارد برای من ی فرستد و من با رایزنی هایی که در سطح شهر با میدان بار میوه و... انجام میدهم به قیمت خیلی خوبی می فروشم...
عملا یه معامله برد-برد بین من و دوستم شکل گرفته...

این مثال را زدم که کاملا برای دوستان جا بیوفته!
حالا به ذهنم رسیده که واقعا می شود این تجارت را در کل کشور گسترده کرد و یک سود خیلی عالی همه بچه های پی تی از این موضوع ببرند.
کاربران پرشین تولز از هر شهری که هستن می توانند محصولات تولیدی شهرشان را معرفی کنند و بنده به تناسب نیاز موجود در شهرستان محل خدمتم یا شهرستان های اطراف خرید انجام می دهم.... حتی این تجارت بین خود بچه های فعال پی تی نیز می تواند باشد که فوق العاده است.
شاید برایتان جالب باشد که از فروش چیز های بی اهمیت از نظر همه مثل سیب زمینی و پیاز نیز می توان سود های خیلی خوبی داشت چیزی که من تجربه اش رو دیدم!
این کارها نیاز به پیگیری و افراد فعال در شهرستان ها دارد و از آن طرف سود بالا نتیجه ای است که عاید طرف می شود... چیزی که دلال های بازار دوست ندارند کسی وارد این عرصه شودو بداند...
دلال در شهر .... استان فارس میاد سیب زمینی را به قیمت مفت از تولید کننده می خرد و همان سیب زمینی را با 6 برابر قیمت فورا در شهرستان دیگر می فروشد! شما کدام کاری به این پر سودی سراغ دارید؟
خلاصه خیلی راحت می شود پول در آورد با حتی سرمایه ای اندک...
دوستانی که تمایل دارند در این بحث وارد شده و به گفتگو بنشینند خیلی خوشحال می شوم که از نظرات ارزشمندشان استفاده کنم ضمن این که کاربرانی که تمایل دارند در این طرح بنده وارد شوند می توانند اعلام آمادگی کنند و محصولات شهرشان را اعلام بفرمایند تا به فراخور نیاز خرید و فروش انجام شود
سلام
آقا وحید چی شد قرار شد بهم خبر بدین ؟ لیست فروشندگان و تهیه کنندگان کالاها آماده شد؟
من تو لیست نوشته بودید همون اوایل تاپیک.

بالا