• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
دوستان نظرشون رو درباره فروشگاه بنده بگن،
پدرم زنبورداره و من هم کمکش می کنم ،رشتمم چون کامپیوتر بوده این فروشگاه رو راه انداختم برای فروش محصولاتمون بی واسطه.
لطفاً نفد و پیشنهاداتتون رو بفرمایید.
با سپاس
شما هم مثل برزوییان تاپیک بده تو پی تی انشالله موفق میشوید

Mehrdad1230

Registered User
لایک‌ها
15
من دارم خوب هست. جواب میده

داداش گلم شرمنده شما در مورد واردات اسباب بازی چی اطلاعات دارید؟
میخوام بزنم تو کار واردات اگه واستون ممکنه شمارتون رو واسم پ.خ کنید درتماس باشیم

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
داداش گلم شرمنده شما در مورد واردات اسباب بازی چی اطلاعات دارید؟
میخوام بزنم تو کار واردات اگه واستون ممکنه شمارتون رو واسم پ.خ کنید درتماس باشیم
واردات :-؟
جواب میده ولی به نظرم این کارو نکن. حالا سر فرصت توضیح میدهم

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
فروتل داره تایید پیامکی
ولی اصلا پشتیبانی خوبی نداره و اگر مشکل برخورد کنی کسی نیست جواب بده

من با فروتل کار کردم, اصلا به درد نمی خوره, به قول شما پشتیبانی خوبی نداره.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
من با فروتل کار کردم, اصلا به درد نمی خوره, به قول شما پشتیبانی خوبی نداره.

اگر خاطرتون باشه تو تاپیک وبمستر ها وقتی پرسیدی من گفتم خوب نیست ولی شما گفتی رفتم شرکتشون و میخوام باهاشون کار کنم ...

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
سلام
میخواستم ببینم اگر بخواهیم فروشگاهی مثل
esam.ir
digikala.com
بزنیم چه فاکتورهایی نیاز هست و چی کار کنیم که به درامد زایی برسیم؟
ممنون

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
2 تا سایتی رو مثال زدید که زیاد بهم شباهت ندارن.
ایسام که یه چیزی تو مایه های ebay هستش, دیجی کالا هم به خاطر نقد و بررسی های خوبش و ارسال سریعش خیلی محبوبه, هر چیزی هم که بخرید مطمئن هستید که سالم و نو هستش.
من 4 ساله فقط از دیجی کالا خرید می کنم, به فروشنده های معمولی اعتماد ندارم برای هرچیزی یه بهونه میارن و می کشن رو قیمت.

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
سلام اساتید محترم . به نظر شما برای فعالیت در زمینه لوازم دیجیتال و موبایل و تبلت و لپ تاپ این استراتژی خوبه که به مدت یکسال روزانه ۴ مطلب درجه یک بگذاریم و بعد از یکسال که هم یک مقدار بازدید گرفت و اعتبارش خوب شد و سئو مناسب بود فروش رو شروع کنیم ؟

foolad1371

Registered User
لایک‌ها
183
با سلام خدمت اساتيد گرامي
خوشحال ميشيم نظرتون رو درمورد وبسايت ما هم عرض نماييد؛)
البته اوايل كار وبسايت هست و هنوز كار داره!

Www.digiatech.ir :: Digital & technology ...

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
این تاپیک زیاد فعال نیست, منتظر جواب نباشید.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
سلام اساتید محترم . به نظر شما برای فعالیت در زمینه لوازم دیجیتال و موبایل و تبلت و لپ تاپ این استراتژی خوبه که به مدت یکسال روزانه ۴ مطلب درجه یک بگذاریم و بعد از یکسال که هم یک مقدار بازدید گرفت و اعتبارش خوب شد و سئو مناسب بود فروش رو شروع کنیم ؟

درود
زمان + مطلب خوب , همیشه تضمین کننده موفقیت نیست
ولی برای شروع کار به نظر میاد مناسب باشه

با سلام خدمت اساتيد گرامي
خوشحال ميشيم نظرتون رو درمورد وبسايت ما هم عرض نماييد؛)
البته اوايل كار وبسايت هست و هنوز كار داره!

Www.digiatech.ir :: Digital & technology ...

نظر من :
یه فروشگاه مثله بقیه ...

مجاز که نیست ولی میشه فروخت

Hosien009

Registered User
لایک‌ها
270
سلام خدمت همه دوستان
با توجه به اینکه یه سری دوستان هم در این تاپیک هم در http://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-گفتگو-بین-وبمسترها.440895/page-6092
در مورد امضام بنده و دوستان دیگه سوال پرسیده بودن و اینکه کار cod.ir چیه و سایتش در مورد چیه
سایت cod.ir مطعلق به شرکت راگا هستش که کارش سیستم واسطه پستی هست(که در کنارش شما هم میتونین از اکانات همکار در فروش-سیستم لجستیک و....استفاده کنید)شاید شرکت های زیادی برای این کار باشه امام به جرات تنها شرکتی هستش که فعلا تو جشنواره پاییزه کارمزد صفر رو ارائه میده که درکنارش درصد پیش پرداختی هم داره فکر میکنم با طرخ های که تو جشنواره پایزه هستش و همینطور سرعت و امکانات سایت به جرات یکی از قوی ترین سیستم های پستی هستش باز اگه هرکدوم از دوستان دوست داشتن بیشتر در مورد امکانات بدونن تو پیغام خصوصی در خدمتشون هستم.

mehdi_danesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
من میخاستم یک فروشگاه راه بندازم در این مورد چند تا سئوال دارم
اول اینکه میخاستم بدونم مثلا اگه آدم بخاد یه فروشگاه کتاب و یا لوازم جانبی موبایل و یا حتی لوازم خونگی راه بندازه . باید مثل مغازه ها ی واقعی جنسش رو خریداری کنه بعد سایت رو راه بندازه یا اینکه این فروشگاهها فقط عکس و اطلاعات اجناس رو تو سایت میذارن بعد روی سفارش اون جنس رو تهیه کرده و برای مشتری میفرستن

و سئوال دومم اینه که نمیدونم فروشگاه چی راه بندازم میشه دوستان چند تا فروشگاه که فروش اجناسش خوب هست رو بهم معرفی کنند

سئوال آخرمم اینه که آیا راه انداخت سایتهایی که مطالب اون خواننده زیاد داشته باشه مثل اخبار و یا مثلا آموزش سئو و ... این سایتها میتونه به اندازه یک فروشگاه درآمد زا باشه با گرفتن تبلیغ ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
سلام دوستان
من میخاستم یک فروشگاه راه بندازم در این مورد چند تا سئوال دارم
اول اینکه میخاستم بدونم مثلا اگه آدم بخاد یه فروشگاه کتاب و یا لوازم جانبی موبایل و یا حتی لوازم خونگی راه بندازه . باید مثل مغازه ها ی واقعی جنسش رو خریداری کنه بعد سایت رو راه بندازه یا اینکه این فروشگاهها فقط عکس و اطلاعات اجناس رو تو سایت میذارن بعد روی سفارش اون جنس رو تهیه کرده و برای مشتری میفرستن

و سئوال دومم اینه که نمیدونم فروشگاه چی راه بندازم میشه دوستان چند تا فروشگاه که فروش اجناسش خوب هست رو بهم معرفی کنند

سئوال آخرمم اینه که آیا راه انداخت سایتهایی که مطالب اون خواننده زیاد داشته باشه مثل اخبار و یا مثلا آموزش سئو و ... این سایتها میتونه به اندازه یک فروشگاه درآمد زا باشه با گرفتن تبلیغ ؟

همه راه ها امکان پذیر هست
اینکه شما جنس داشته باشید یا از جای دیگه تهیه کنید و ...
به عنوان مثال برای فروشگاه کتاب شما باید از موجود بودن محصولی که در فروشگاه قرار میدید مطلع باشید تا اگر سفارشی اومد مشتری معتل نشه
و اینکه راه اندازی فروشگاه خوب نیازمند برنامه ریزی بلند مدت هست و نمیشه به راه اندازی یک سایت اکتفا کرد و منتظر موند که خود اون سایت بازدید بگیره و بعد تازه بیاد برای فروش به فروشگاه کمک کنه , اگر با این روش بخواید پیش برید قطعا نتیجه نمی گیرید

bahram2014

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
من چند تا فروشگاه اینترنتی دارم
به نظر شما برای افزایش بازدید کننده واقعی و فروش زیاد چه سایتهایی و کجاها تبلیغات بنری کنم و بکلینک بگیرم؟
یا اینکه سایت بخرم و فروشگاهها را در اون تبلیغ کنم؟
ممنون

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
بسته به محصولات خودتون تبلیغ کنید

بازار هدف خیلی مهم هست

صرفاً رتبه مهم نیست

از سایت بالای 1000 ایران هم میتونید در حد سایت صد ورودی بگیرید به شرطی که بازار هدف در سایت باشه.

مثلاً تبلیغ محصول تخصصی مهندسی توی سایت تفریحی با رتبه خوب حتی دو رقمی اصلاً معقولانه نیست.

بالا