• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
از مدیران خواهش میکنم این فید بک منفی ما رو پاک کنن، این دوستمون به جای این که مثبت بده منفی داده ، به گفته خودش دستش اشتباهی خورده روی منفی، البته بعدش مثبتش رو هم داده ولی منفی هنوز هست.

viphyip

Registered User
لایک‌ها
493
لینک تاپیک محل فروشگاه ضروری باشه بهتره

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
سختی جامعه مجازی اینه دست بجایی بند نیست تو دادگاه که ادم حضور داره فیزیکی نمیتونه چیزیو ثابت کنه والا نمیدونم این وجدان ها کجا رفته سواستفاده ها زیاد شده با هر کسی نمیشه معامله انجام داد

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
با سلام و عرض ادب
تنها راه حلش اینه سیستم امتیاز دهی اگر مثبت هست لینک تاپیک معامله اجباری
و اگر امتیاز منفی حتما لینک تاپیک مربرطه و دلایل منفی دادن در قسمت پایینش درج بشه و به دست بررسی بره و بعد از تایید مدیر امتیاز منفی ثبت بشه
گرچه دردسر زیاد است اما بهتر از این امتیاز هاییست که بی دلیل داده میشه
قبلا کسی بدون اطلاع از قوانین در تاپیک بنده شروع به اسپم و حرف های بی ربط کردن به ایشون گفتن امتیاز منفی و ریپورت براتون ثبت میکنم
در جواب ایشون گفتن جرات داری منفی بده 10 تا میدم !!! :general602: :general701::eek: :general208:
بعضی وقتا باید از کنار بعضی چیزا راحت و سر سری گذشت چون قانون مشخصی وجود نداره براش
وقتی کسی که این همه تلاش کرده و 200 تا امتیاز داره و اونی که تلاشی نکرده و فقط یک امتیاز داره شاید واسه اون فرقی نکنه بگه من یه امتیاز دارم اما واسه اون 200 امتیازه همون یه امتیاز یعنی عدم اعتماد دیگران ! ! !
دادن امتیاز منفی هم حس میکنم فقط کاربران با امتیاز 20 یا 30 یا بیشتر واسشون باز باشه که بتونن بدن که حد اقل قدر ارزش ها رو میدونن و تلاش کردن نه کاربرانی که 5000 تا اسپم کردن حتی یه امتیاز بازارچه هم ندارن

Last edited:

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
از مدیران خواهش میکنم این فید بک منفی ما رو پاک کنن، این دوستمون به جای این که مثبت بده منفی داده ، به گفته خودش دستش اشتباهی خورده روی منفی، البته بعدش مثبتش رو هم داده ولی منفی هنوز هست.
مدیران عزیز توی پاک کردن تایپیک های ملت که خوب سرعت عملی دارند، ولی توی پاک کردن فید بک های منفی باید به 10 نفر پ.خ بدی گزارش بدی تا شاااااااااااااااااااااااییییییییییییید یه کاری انجام بشه.
با تشکر از زحماتشون

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
در این که مدیران تاخیر دارند شکی نیس ولی چک کردن فیدبک ها زمان بره در برابر تاپیک.بنظرم یه مدیر مخصوص برای اینکار باید در نظر بگیرن

Sent from my C6903 using Tapatalk

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
آقا من در جواب یه امتیاز منفی بی دلیل که یه یوزر به من داده امتیاز منفی دادم منتهی لینک تاپیک رو یادم رفته بزارم
(البته تو قسمت توضیحات نوشتم که جریان چی بوده) والانم نمیشه ویرایش کرد .و لینک تاپیک رو گزاشت
برای امتیاز منفی هم ریپورت دادم تا بررسی بشه(من جواب کامل به خود اون آقا دادم بازم اومدن تو تاپیک من اسپم زدن
من بازم جواب ایشون رو دادم والانم تو تاپیک هست الانم بعد از 5 روز که جوابی نداشتن اومدن امتیاز منفی دادن...)

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
اولا مجادله های شخصی را از طریق پیغام خصوصی دنبال کنید .
دوما پیشتر هم اعلام شد که امتیازات تنها با قراردادن لینک تاپیک معامله اهمیت دارند و غیر اون در صورتی که بخواد بررسی بشه حذف خواهند شد .

به علت حجم بالای تقاضاهای حذف امتیازات ممکن است تاخیرایجاد بشه یا کلا لابه لای درخواست ها گم بشند ٬‌از این رو نسبت به ارسال مجدد گزارش اقدام کنید و اگر بازهم نتیجه نگرفتید موضوع را با فروم منجر درمیان بگذارید .

ممنون از توجه شما.
برادر من تایپیک طراحی دارم لینک اون بخشو قبول نمیکنه اصلا الان باید چکار کنم؟

sent from my iphone 5s

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
آقا من در جواب یه امتیاز منفی بی دلیل که یه یوزر به من داده امتیاز منفی دادم منتهی لینک تاپیک رو یادم رفته بزارم
(البته تو قسمت توضیحات نوشتم که جریان چی بوده) والانم نمیشه ویرایش کرد .و لینک تاپیک رو گزاشت
برای امتیاز منفی هم ریپورت دادم تا بررسی بشه(من جواب کامل به خود اون آقا دادم بازم اومدن تو تاپیک من اسپم زدن
من بازم جواب ایشون رو دادم والانم تو تاپیک هست الانم بعد از 5 روز که جوابی نداشتن اومدن امتیاز منفی دادن...)
سلام
آقایون مدیرا من سه روزه که در اعتراض به فیدبک منفی که بیخود و بی جهت جناب http://forum.persiantools.com/members/arashmolii.228048/ بمن دادن ریپورت دادم،دلایل هم بصورت کامل نوشتم،آیا باز دوباره باید بفرستم؟
درتاپیک فروش هم من بصورت کامل توضیح دادم ایشون راجع به معامله ای که پنج هفته پیش انجام شده و همون موقع
با اینکه دلایل شون برای من بهیچوجه قانع کننده نبود برای اینکه ناراحت نشن قرار ومدار گزاشتیم که بیا و تعویض کن اگه ناراضی هستی
بجای اینکه طبق قول وقراری که گزاشتیم جنس معیوب بقول خودشون!!!!! رو بفرستن تا تعویض شه بعد از 5 هفته میان تو تاپیک فروش اسپم میزنن میگم اسپم برای اینکه اگه هدف شون به نتیجه رسیدن بود که ما به نتیجه رسیده بودیم،بعد ازینکه من مجبور میشم برای شفاف سازی برای بقیه دوستان توضیح قضیه رو کامل و با دلایل غیر قابل انکار از جمله اس ام اس ایشون که قبل ازینکه جنس بدست شون برسه و طبق گفته خودشون متوجه معیوب بودن اون بشن در اون نوشته بودن که پشیمون ومنصرف شدن!!!با حذف شماره در تاپیک قرار بدم (همین یه دلیل آیا کافی نیست که عدم صداقت ایشون رو اثبات کنه؟)
میان سه روز بعدش امتیاز منفی برای من ثبت میکنن،واقعا اسم این رفتار بچگانه رو شما چی میزارید؟؟
یا مثلا اول میگن از من پول پیک گرفتی بعد میان در قسمت توضیحات امتیاز منقی میگن دریافت هزینه اضافی برای پست!!!!
این تناقض گویی هم بخاطر اینه که چندر غازی که ایشون مدعی هستن من ازیشون اضافی گرفتم در حقیقت
هزینه بسته بندی بوده که هرکسی یکبار با پست کار کرده باشه میدونه چون بسته در قسمت بسته بندی اول بسته بندی
میشه و بعد میره برای توزین(وزن کردن) و اون موقع هستش که قبض صادر میشه هزینه بسته بندی بصورت جداگانه
وبا خودکار فقط روی رسید پستی نوشته میشه و بخاطر همینه که یه اختلاف جزئی بین مبلغ رو بسته ومبلغ نوشته شده رو قبض هست
یا اینکه مدعی ارسال اشتباه از طرف من شدن خوبه که اسم موارد درخواستی رو خودشون نوشتن و کاملا مشخصه
آیا واقعا هر کسی مختاره که با آبروی دیگران هر طور دلش میخواد بازی کنه؟
(دوست گرامی جناب danial_arch بدرستی در چند پست بالاتر اشاره کردن ،که امتیاز منفی یعنی عدم اعتماد دیگران
اون کاربری که تازه عضو شده دیگه نمیاد بره دلایل امتیاز رو بخونه و شخصی که امتیاز منفی گرفته رو یه فرد غیر قابل اطمینان تصور میکنه این یعنی منی که یک سال و نیمه دارم برای رضایت مشتریام کار میکنم و اگر اکثر شون زمان
خرید از من هنوز نیو یوزر نبودن الان امتیاز های مثبتم باید بالای صد وپنجاه تا میشد یه دفعه به یک فروشنده دارای سابقه منفی تبدیل میشم!)

Last edited:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
تایید میشه... هزینه پستی از چیزی که روی بسته درج شده بیشتره (در اصل فاکتور ملاکه)

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
سلام
آقایون مدیرا من سه روزه که در اعتراض به فیدبک منفی که بیخود و بی جهت جناب http://forum.persiantools.com/members/arashmolii.228048/ بمن دادن ریپورت دادم،دلایل هم بصورت کامل نوشتم،آیا باز دوباره باید بفرستم؟
درتاپیک فروش هم من بصورت کامل توضیح دادم ایشون راجع به معامله ای که پنج هفته پیش انجام شده و همون موقع
با اینکه دلایل شون برای من بهیچوجه قانع کننده نبود برای اینکه ناراحت نشن قرار ومدار گزاشتیم که بیا و تعویض کن اگه ناراضی هستی
بجای اینکه طبق قول وقراری که گزاشتیم جنس معیوب بقول خودشون!!!!! رو بفرستن تا تعویض شه بعد از 5 هفته میان تو تاپیک فروش اسپم میزنن میگم اسپم برای اینکه اگه هدف شون به نتیجه رسیدن بود که ما به نتیجه رسیده بودیم،بعد ازینکه من مجبور میشم برای شفاف سازی برای بقیه دوستان توضیح قضیه رو کامل و با دلایل غیر قابل انکار از جمله اس ام اس ایشون که قبل ازینکه جنس بدست شون برسه و طبق گفته خودشون متوجه معیوب بودن اون بشن در اون نوشته بودن که پشیمون ومنصرف شدن!!!با حذف شماره در تاپیک قرار بدم (همین یه دلیل آیا کافی نیست که عدم صداقت ایشون رو اثبات کنه؟)
میان سه روز بعدش امتیاز منفی برای من ثبت میکنن،واقعا اسم این رفتار بچگانه رو شما چی میزارید؟؟
یا مثلا اول میگن از من پول پیک گرفتی بعد میان در قسمت توضیحات امتیاز منقی میگن دریافت هزینه اضافی برای پست!!!!
این تناقض گویی هم بخاطر اینه که چندر غازی که ایشون مدعی هستن من ازیشون اضافی گرفتم در حقیقت
هزینه بسته بندی بوده که هرکسی یکبار با پست کار کرده باشه میدونه چون بسته در قسمت بسته بندی اول بسته بندی
میشه و بعد میره برای توزین(وزن کردن) و اون موقع هستش که قبض صادر میشه هزینه بسته بندی بصورت جداگانه
وبا خودکار فقط روی رسید پستی نوشته میشه و بخاطر همینه که یه اختلاف جزئی بین مبلغ رو بسته ومبلغ نوشته شده رو قبض هست
یا اینکه مدعی ارسال اشتباه از طرف من شدن خوبه که اسم موارد درخواستی رو خودشون نوشتن و کاملا مشخصه
آیا واقعا هر کسی مختاره که با آبروی دیگران هر طور دلش میخواد بازی کنه؟
(دوست گرامی جناب danial_arch بدرستی در چند پست بالاتر اشاره کردن ،که امتیاز منفی یعنی عدم اعتماد دیگران
اون کاربری که تازه عضو شده دیگه نمیاد بره دلایل امتیاز رو بخونه و شخصی که امتیاز منفی گرفته رو یه فرد غیر قابل اطمینان تصور میکنه این یعنی منی که یک سال و نیمه دارم برای رضایت مشتریام کار میکنم و اگر اکثر شون زمان
خرید از من هنوز نیو یوزر نبودن الان امتیاز های مثبتم باید بالای صد وپنجاه تا میشد یه دفعه به یک فروشنده دارای سابقه منفی تبدیل میشم!)
حق تست کالا بین 24 الی 48 ساعت هست و در مورد حق تست و زمان تست فروشنده تصمیم میگیره
دادن امتیاز منفی همونطور که گفتم باید برای دوستان امتیاز بالا باز باشه لینک تاپیک خریداری باید اجباری بشه تا قوانین و مقررات تو پرشین تولز محکم تر و قویتر بشه
بسیار بسیار به بنده تحدید شده بود که امتیاز منفی بهتون داده میشه و از این حرفا سعی و تلاش رو غنیمت دونستم در حالتی که جنس خودم رو زیر قیمت بدم, به کسی بدم که ارزش فروش کالا رو داشته باشه و ایجاد دردسر در فروم نکنه.

در بین حرفام عرض کنم در فروم موبایل اصلا رسیدگی به پست ها نمیشه و هر کسی پست که به نفع خودش هست رو درج میکنه پست میزنه طرف چنتا نقطه در حالی که چنتا لینک گذاشته تو امضاش میگه لینک خرید اونجاست؟!!
قوانین مزایده اصلا رعایت نمیشه و زمان پایان مزایده به حرف خودشون وقتیه که به قیمتی که میخوان برسن و مهم نیست که چه مقدار طول بکشه و مشتری بلاتکلیف میمونه و حتی مورد های بهتر رو از دست میده
در این باره چندین گذارش تخلف ثبت کردم اما به جایی نرسید

مثال در این پست خیلی غیر عادی یه گوشی g730 فروخته شد
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-g730-سفید-نمونه-آک.623448/
اما بیشتر که به امتیازاتشون نگاه کردم
آقای behzad00 دوتا g730 از این آقا خریده خیلی راحت بدون تعرفی امتیاز هم دادن به هم خیلی هم مشکوک
اینم نمایش امتیازات این دوستمون
http://forum.persiantools.com/bazar/behzad00.87133/?reloadList=1&amountFilter[0]=1
اینم عکسش که چون دوستشه خرید و فروش نداشتن و تاپیک ها کاملا تقلبی هستند
همچنین امتیاز هایی که روزبه طبرزدی دادند در مورد اونها هم تحقیقی انجام ندادم و کاملا مشکوک هستند
و همشون از سنندج هستند!!!!!!

Snapshot_2014-10-10_180004.png

Last edited:

6925

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چطور باید فید بک مثبت یا منفی بدم به کسی؟

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
استارتر گرامی . ایشون درست میگن تنها راهش گزارش تخلف همون امتیاز منفی هست . بله قبول دارم خیلی از کاربران از همین امتیازات بازارچه به عنوان اهرم مدیریت استفاده میکنن . در صورتیکه امتیازات بازارچه فقط در صورتی قابل رد و بدل هست که معامله ای انجام شده باشه . این مورد تصمیم گیری و حذف امتیازات واقعا در دسترسی هاس مدیریتی من نیست و نمیتونم حذف کنم و حتی در باره این موضوع نظری بدم . ولی وقتی کاربری از امتیازات بازارچه سوء استفاده میکنه به صورت 100 در 100 با اون کاربر برخورد میشه . مورد های این چنینی بسیار داشتیم که بن های طولانی مدت و حتی کامل به دنبال داشته .
سلام با شما و همه دوستان
ظرف مدت یک هفته سه تا ریپورت دادم در اعتراض به فید بک منفی بی دلیل یکی از ریپورت ها فقط چند ساعت نوشتنش زمان برد!
از مدیرانی که مسئول بررسی ریپورت ها هستن خواهش میکنم اینکار رو یا سرعت عمل بیشتری انجام بدن...

KONJKAVE60

Registered User
لایک‌ها
715
سلام و عرض ادب
دیروز با این کاربرhttp://forum.persiantools.com/members/behzad00.87133/ در مورد خرید یه وان ام8 توافق کردیم البته ایشون تاپیک نذاشته بودن و قبل از گذاشتن تاپیک توی یکی از تاپیکهای دوستان اعلام کرده بودن که همچین چیزی موجوده ...
بنده گفتم که میتونم نصفش رو پرداخت کنم و نصف دیگش رو بعد ازینکه گوشی به دستم رسید پرداخت میکنم وایشون نپذیرفتن و گفتن که به پولش نیاز دارن و بنده هم گفتم که سعی میکنم تاغروب فردا پرداخت کنم و ازیشون شماره کارت گرفتم و گفتم تا بعد از ظهر دیروز پرداخت میکنم ومتاسفانه تا بعد از ظهر نتونستم بقیه پول رو ردیف کنم .صبح روز بعد ایشون به بنده مسیج دادن که : (مردونگی کردی و ما مردونگیه شما رو دیدیم و واسه اینکه من هم در حقت مردونگی کنم به شما امتیاز منفی میدم و به مدیران هم گزارش میدم) امتیاز منفی رو که زحمتش رو کشیدن و ادامشو در جریان نیستم ولی یه پیغام نوشتن که اون پایین میتونید بخونید
البته این رو هم بگم تمام توافقات ما خارج از پرشین بوده و با تلفن انجام شده و فقط بنده توی پرشین اعلام کردم که خریدارم و عکسهاشو دریافت کردم حالا ایشون واسه خاطر اینکه من نتونستم مبلغ رو ردیف کنم براحتی امتیاز منفی برای بنده در نظر گرفته و نوشته((برهم زدن معامله وسرکار گذاشتن بنده))
در حالیکه خودشون بهتر از هر کسی میدونه که بنده تمام تلاشم رو برای جور کردن پول انجام دادم
گذشت و انصاف این آقا حتی به اندازه یک بعد از ظهر هم نبوده و براحتی به بنده امتیاز منفی داده
و جالبتر اینکه ایشون اول گوشی رو فروختن بعد به بنده امتیاز منفی دادن درحالیکه من هنوز هم خواهان گوشی هستم و انصراف از خرید ندادم و بین ما ضرب العجل پرداختی تعیین نشده بود توی اس ام ا س گفتم سه شنبه هفته بعد پولم کامل جوره و ایشون هم مسیج دادن که هروقت پولتون کامل شد برای معامله اقدام کنید (مدیران صحت گفته های بنده رو استعلام کنند تا ایشون تایید کنن)
http://forum.persiantools.com/threa...ی-htc-one-m8-نقره-ای-تایوان-بسیارتمیز.626009/
نکته آخر اینکه من چندین بار به خاطر جورنشدن پول در عناوین مختلف با اس ام اس عذرخواهی کردم و پیش خودم فکر میکردم بعد از فروش رفتن گوشی ایشون دیگه از تصمیمشون صرف نظر میکنن ولی متاسفانه نه تنها اینکار رو نکردن و به بنده امتیاز منفی دادن بلکه این پیغام رو ذیل امتیاز منفی برای بنده نوشتن (((بنده نام فامیلم نیرومند هستش ))
(((((ایشون به بنده زنگ ردن گفتن گوشیتون رو حتما میخوام.چند بار هم تاکید کردن ولی چند روز بنده رو سرکار گذاشتن و بنده بخاظر ایشون گوشیم رو نفروختم ولی ایشون میگن فعلا پولش کامل جور نشده!درحالیکه ایشون به بنده گفتن یه روز بعدازظهر حتما واریز میکنم ولی سرکار
ذاشت مارو.این امتیاز بنده نوش جانت نیرومند))))

خواهش میکنم بررسی کنین
سپاس

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,237
@drdexter سلام دکتر جان اون مورد قبلی که گفتید جوابشون رو ندم ابتدا اعلام کنم ، بهم امتیاز منفی بازارچه دادن ، متاسفانه یا سنشون کمه یا تعادل روحی روانی ندارن
http://forum.persiantools.com/bazar/feedback/ادم-بی-شخصیت-به-ادب-و-پرخاشگر-و-دروغگو-محض.129592/view

ببین چی نوشته تو فیدبک :
از معامله با این شخص پرهیز کنید یک پسر زیر 16 سال هست
ادم بی شخصیت به ادب و پرخاشگر و دروغگو محض

بالا