• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
بنظرم به تعداد پست ها باشه نه یک ماه عضویت چون تاریخ عضویت: 5 دسامبر 2007 هستش یعنی 7 سال
من فروشنده نیستم بلکه میخواهم به یکی از فروشندگان با اخلاق و با انصاف و متعهد امتیاز بدم که متاسفانه نمیشه
بنظرم مدیران باید تمهیداتی اتخاذ کنند که کاربران عادی هم بتوانند به فروشندگان خوب انجمن امتیاز بدهند
در مورد شما تاریخ عضویت درسته بیش از یک ماهه و فقط باید تعداد پست هاتون بالای 70 تا باشه !

mansour***

Registered User
لایک‌ها
31
سلام
من هم نمی توانم امتیاز بدهم!!!لطفا رسیدگی کنید

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام
من هم نمی توانم امتیاز بدهم!!!لطفا رسیدگی کنید
سلام دوست عزیز ! کاربران تازه وارد تا زمان registered user شدن اجازه امتیاز دادن ندارند !
برای registered شدن : باید حداقل 1 ماه از عضویت شما گذشته باشد ( که از شما بیش از یک ماه شده ) و بالای 70 پست مفید در انجمن داشته باشید ...

موفق باشید

mansour***

Registered User
لایک‌ها
31
registereduser شدن باید پول بدهم تا امتیاز به فروشنده بدهم؟؟؟؟!

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
registereduser شدن باید پول بدهم تا امتیاز به فروشنده بدهم؟؟؟؟!

خیر ! پست قبلی خدمتتون عرض کردم :
برای registered شدن : باید حداقل 1 ماه از عضویت شما گذشته باشد ( که از شما بیش از یک ماه شده ) و بالای 70 پست مفید در انجمن داشته باشید ...

البته گاهی اوقات تا 100 پست هم باید ادامه پیدا کنه !

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
الان که 75 پست دارم پس چرا فعال نیست؟
70 تا به بالا !
پ ن : برای بعضی یوزرها بعد از 100 پست انجام شده !
علی الحساب یک بار از حساب خودتون خارج بشین و لاگین کنید ! در صورتی که ریجستر نشدید مشکلتونو با فروم منیجر در میان بگذارید !
@Forum Manager

mansour***

Registered User
لایک‌ها
31
70 تا به بالا !
پ ن : برای بعضی یوزرها بعد از 100 پست انجام شده !
علی الحساب یک بار از حساب خودتون خارج بشین و لاگین کنید ! در صورتی که ریجستر نشدید مشکلتونو با فروم منیجر در میان بگذارید !
@Forum Manager
الان خارج شدم و وارد شدم تغییری نکرد! فروم منیجر کجاست؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
Last edited:

WAND

Registered User
لایک‌ها
13
میخوام به یکی از کاربرای این فروم امتیاز بدم میزنه :
You are not allowed to view this page.

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
میخوام به یکی از کاربرای این فروم امتیاز بدم میزنه :
You are not allowed to view this page.
فکر میکنم دلیلش register نبودن شما باشه ! که خوشبختانه الان رجیستر شدید .. دوباره امتحان کنید ..

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
سلام دوستان.

چند وقت پیش من یک گوشی به یکی از یوزر ها فروختم که آخر دردسر شد برامون و ایشون با توجه به این که مبلغی که در مزایده برنده شده بود رو واریز نکردند به طور کامل طلب کار هم شده!

ماجرا این طوره که ایشون 3 روز بعد از ارسال با من تماس گرفتند و گفتند گوشی نرسیده . بنده عرض کردم من ساعت 9.23 صبح طبق قرار گوشی رو ارسال کردم و کد رهگیری رو براتون پیامک کردم:

37134000811400318996

ایشون فرمودند من پس می فرستم شما دورباره تاپیک بزن! بنده گفتم خیر. ( سر کارمون هم گزاشته)

بعد ایشون به شکل بدی صداشو بلند کرد(صداشم می لرزید) گفت من این گوشی رو برای فلان بچه م می خواستم الان رفته گوشی خریده!!! و فلان و بهمان شما باید قانونا گوشی رو پس بگیری !!!

بنده گفتم به من چه من که نباید در بست بگیرم گوشی رو بیارم تحویل شما بدم! ایشون که انگار جوابی نداشت حرفای من رو پشت تلفن تکرار می کرد بعد روش فکر می کرد!!! خلاصه قطع کردم.

از اون روز باقی پول که هیچ هر روز اس ام اس و تهدید می کنه . امروز بهونش فرق کرده بود می گفت گوشی خش داره!!!

بنده در تاپیک گفتم که در حد نیست!! یعنی چی ؟! باید پس بگیری و ...

امشب هم تهدید فرمودند امتیاز منفی ثبت می کنند.

واقعا من موندم چی بگم! خدا رو شکر فیلم از صحت و سلامت گوشی تهیه کرده بودم و بهش اطلاع دادم که شیطنت نکنه وگرنه الان راه به جای باریک می کشید.

شما بگید من قانونا باید چه می کردم؟ با همچین افرادی که این طوری خرید می کنند...
IMG_0789.JPG

لینک امتیاز منفی :

http://forum.persiantools.com/bazar/feedback/شخصی-بی-ثبات-و-بی-ادب-مقداری-از-مبلغ-رو-هم-پرداخت-نکردند-طلب-کار-هم-هستن-کلاهبردار.132957/view

لینک پروفایل ایشون :

http://forum.persiantools.com/members/juolipuoli.82783/

Forum Manager

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,876
سلام دوستان.

چند وقت پیش من یک گوشی به یکی از یوزر ها فروختم که آخر دردسر شد برامون و ایشون با توجه به این که مبلغی که در مزایده برنده شده بود رو واریز نکردند به طور کامل طلب کار هم شده!

ماجرا این طوره که ایشون 3 روز بعد از ارسال با من تماس گرفتند و گفتند گوشی نرسیده . بنده عرض کردم من ساعت 9.23 صبح طبق قرار گوشی رو ارسال کردم و کد رهگیری رو براتون پیامک کردم:

37134000811400318996

ایشون فرمودند من پس می فرستم شما دورباره تاپیک بزن! بنده گفتم خیر. ( سر کارمون هم گزاشته)

بعد ایشون به شکل بدی صداشو بلند کرد(صداشم می لرزید) گفت من این گوشی رو برای فلان بچه م می خواستم الان رفته گوشی خریده!!! و فلان و بهمان شما باید قانونا گوشی رو پس بگیری !!!

بنده گفتم به من چه من که نباید در بست بگیرم گوشی رو بیارم تحویل شما بدم! ایشون که انگار جوابی نداشت حرفای من رو پشت تلفن تکرار می کرد بعد روش فکر می کرد!!! خلاصه قطع کردم.

از اون روز باقی پول که هیچ هر روز اس ام اس و تهدید می کنه . امروز بهونش فرق کرده بود می گفت گوشی خش داره!!!

بنده در تاپیک گفتم که در حد نیست!! یعنی چی ؟! باید پس بگیری و ...

امشب هم تهدید فرمودند امتیاز منفی ثبت می کنند.

واقعا من موندم چی بگم! خدا رو شکر فیلم از صحت و سلامت گوشی تهیه کرده بودم و بهش اطلاع دادم که شیطنت نکنه وگرنه الان راه به جای باریک می کشید.

شما بگید من قانونا باید چه می کردم؟ با همچین افرادی که این طوری خرید می کنند...
مشاهده پیوست 709979

لینک امتیاز منفی :

http://forum.persiantools.com/bazar/feedback/شخصی-بی-ثبات-و-بی-ادب-مقداری-از-مبلغ-رو-هم-پرداخت-نکردند-طلب-کار-هم-هستن-کلاهبردار.132957/view

لینک پروفایل ایشون :

http://forum.persiantools.com/members/juolipuoli.82783/
سلام
کاربر محترم در خرید و فروش بهتر است تمام جوانب در نظر گرفته شود و با دقت بیشتری معامله صورت بگیرد تا در صد این اتفاق ها کم شود...از شما در خواست میشود که موضوع را به صورت دوستانه و گفتگو حل کنید تا هر دو از معامله رضایت کامل داشته باشید...

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
سلام
کاربر محترم در خرید و فروش بهتر است تمام جوانب در نظر گرفته شود و با دقت بیشتری معامله صورت بگیرد تا در صد این اتفاق ها کم شود...از شما در خواست میشود که موضوع را به صورت دوستانه و گفتگو حل کنید تا هر دو از معامله رضایت کامل داشته باشید...

بنده که حرفی ندارم. شما امتیاز منفی ایشون رو پاک فرمودید نه بنده رو!!

ایشون مبلغ رو کامل بزنه بعد عذر خواهی کنه خسارت برگشت هم بپذیره قبوله . کاملا مشخص هست بهانه گرفته وگرنه قبل از معامله ایشون تاپیک رو ندیده مگر؟!

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
ایشون دوباره بعد از حذف امتیاز امتیاز دادند! من هم مجبورم امتیاز منفی بدم دوباره به ایشون.

من موندم نوشته اند :

دروغگو غیرقابل اعتماد.فروش گوشی خش دار بجای تمیز و امتناع از پس گرفتن و رفتار بسیار زشت زننده پشت تلفن
  • upload_2014-11-24_19-2-15.png

چه حرف زشت و زننده یی من به ایشون زدم؟!!!؟! بیاد بگه دیگه؟! ایشون ان قدر داد می زد که من فقط می خندیدم پشت تلفن!

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
میخواستم به یکی از فروشنده ها امتیاز بدم که فهمیدم register نشدم الان که پستام بالای هفتادتاست چند ماه هم از عضویت ما گذشته چرا register نشدم ? مدیران محترم امکان داره بررسی کنید

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
میخواستم به یکی از فروشنده ها امتیاز بدم که فهمیدم register نشدم الان که پستام بالای هفتادتاست چند ماه هم از عضویت ما گذشته چرا register نشدم ? مدیران محترم امکان داره بررسی کنید

مبارکه الان شما رجیستر هستین ..:D

بالا