• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
همه چیز رو برای @Forum Manager پیام خصوصی کردم
درضمن دلیلی برای امتیاز منفی خوردن ندارم
اوشون گوشیشونو فروخته پولشم پیش پیش گرفته، امتیاز منفی هم زده!
داداش پس جای من بودی طرف 400 تومن ازت میخورد سر هیچی چیکار میکردی؟
هی منفی پاک بشه هی بده؟

Forum Manager

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,876

Forum Manager

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,876
احتمالا اینجا صاحاب نداره :دی
ما هم ول معطل ایم :دی
سلام
دوست عزیز مدیران تمام تلاش خود را میکنند تا به مشکلات کاربران و در خواست های آنان رسیدگی کنند.

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
به بنده خدایی امتیاز منفی دادم.ایشون هم متقابلا به بنده امتیاز منفی دادن.
الان دیدم امتیاز منفی من به ایشون پاک شده ولی امتیاز منفی ایشون به من برقراره.علت؟

sata108

Registered User
لایک‌ها
78
یکم سیسَتم اعتماد سازی مورد اشکاله ای کاش میشد پول بلوکه بشه و بعد تایید طرفین معامله تکمیل بشه.

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
الان دیدم امتیاز منفی من به ایشون پاک شده ولی امتیاز منفی ایشون به من برقراره.علت؟
سوال بنده جواب نداره جناب مدیر فروم؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
سلام دوستان. امتیاز دادن فروشنده به خریدار بابت خرید کردنش مجازه؟ یا فقط خریدار باید بابت خرید به فروشنده امتیاز بده؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام دوستان. امتیاز دادن فروشنده به خریدار بابت خرید کردنش مجازه؟ یا فقط خریدار باید بابت خرید به فروشنده امتیاز بده؟
برای هر خرید و فروش داخل انجمن هم خریدار و هم فروشنده می توانند به یک دیگر فیدبک بدهند. ( خریدار به فروشنده و فروشنده به خریدار )

Dggr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
شما به مدیر منفی دادید ؟
خدا رو شکر کنید اخراج نشدید :) !

amir6559

Registered User
لایک‌ها
161
سلام
بنده یه معامله انجام دادم لینکش اینه
http://forum.persiantools.com/threa...قابل-تعمیر-و-دست-نخورده.663913/#post-10886583
ولی مین بوردا وقتی دستم رسید همونی نبودن که فروشنده ادعا کرده بود بنده هم بهش اطلاع دادم و برگشت دادم اونارو الان ایشون تا حالا سه بار بهم امتیاز منفی میده و من گزارش میکنم و پاکش میکنن ولی فرداش دوباره منفی میده راهی نیس که جلوش گرفته بشه همه جا داره به من توهین میکنه و بدو بیرا میگه الانم گزارش دادم هنوز پاک نکردن امتیاز منفی رو خواهشا رسیدگی کنید ممنون

Milad_Hw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام جناب من یکی از کاربرا ازم کلاهبرداری کرده مبلغ 500 هزارتومن واسه خرید PS3 ازم گرفت الانم غیبش زده گوشیشم خاموشه چیکار باید بکنم ؟ کاربر http://forum.persiantools.com/members/elite9.352102/

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام جناب من یکی از کاربرا ازم کلاهبرداری کرده مبلغ 500 هزارتومن واسه خرید PS3 ازم گرفت الانم غیبش زده گوشیشم خاموشه چیکار باید بکنم ؟ کاربر http://forum.persiantools.com/members/elite9.352102/
سلام بهترین و مطمئن ترین راه شکایت از طریق مراجع قانونی هست...
اخیرا سایت پلیس فتا قسمتی برای گفتگوی آنلاین با کارشناسان ایجاد کرده که در مورد روند انجام کار میتوانید کمک بگیرید ..

amir6559

Registered User
لایک‌ها
161
سلام بهترین و مطمئن ترین راه شکایت از طریق مراجع قانونی هست...
اخیرا سایت پلیس فتا قسمتی برای گفتگوی آنلاین با کارشناسان ایجاد کرده که در مورد روند انجام کار میتوانید کمک بگیرید ..
سلام دوست عزیز به کار بنده هم میشه رسیدگی کنید ممنونم

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام
بنده یه معامله انجام دادم لینکش اینه
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-28-مادربرد-775-خراب-قابل-تعمیر-و-دست-نخورده.663913/#post-10886583
ولی مین بوردا وقتی دستم رسید همونی نبودن که فروشنده ادعا کرده بود بنده هم بهش اطلاع دادم و برگشت دادم اونارو الان ایشون تا حالا سه بار بهم امتیاز منفی میده و من گزارش میکنم و پاکش میکنن ولی فرداش دوباره منفی میده راهی نیس که جلوش گرفته بشه همه جا داره به من توهین میکنه و بدو بیرا میگه الانم گزارش دادم هنوز پاک نکردن امتیاز منفی رو خواهشا رسیدگی کنید ممنون

سلام دوست عزیز به کار بنده هم میشه رسیدگی کنید ممنونم

سلام امتیاز منفی رو ریپورت بزنید و داخل ریپورت همین مواردی که اینجا گفته شده ذکر کنید ....

amir6559

Registered User
لایک‌ها
161
سلام امتیاز منفی رو ریپورت بزنید و داخل ریپورت همین مواردی که اینجا گفته شده ذکر کنید ...
گرامی اینکارو کردم الان سه روزه پاک نشده ایشون امتیاز منفیشونم خیلی بی ادابانه است

amir6559

Registered User
لایک‌ها
161
عرض سلام و ادب خدمت دوستان و مدیران
اول از همه بنده یه معامله با آقای علی علی دادی انجام دادم و طبق شرح تاپیک 28 تا مین ddr2 که 98 % اونا دست نخورده قرار بود باشن بنده اونا رو خرید کردم و ایشون برای بنده ارسال کردن و قبل از از ارسال گفتن که یه مین سالم با دوتارم و یه گراف 128 بیتی دارم و چون قبلا هم با ایشون معامله داشتم گفتم موردی نداره بفرست ولی جنسا وقتی دستم رسید مینا 98% اونا هیت خورده و قطعه برداشته شده بود و دو تارمم که فرستاده بودم سوخته و گرافم 64 بیتی ولی مین سالمش سالم بود و بنده قبلا 250 هزار تومن هم برای ایشون واریز کرده بودم
بنده با اطلاع ایشون همه مینای تعمیری ایشون رو برگردوندم و از اون روز به بعد هر روز بهم توهین و فحش و ..... میده چند بار فیدبک منفیشو گزارش کردم و پاک شد و فرداش دوباره بهم امتیاز منفی با حرفای رکیک بهم میده الانم دیگه کار بجایی رسیده که من به اون اونم به من فحش و امتیاز منفی میدیم
تنها راهیی که به ذهنم رسید گفتم که یه تاپیک بزنم تا شاید مدیران به حرف بنده گوش بدن خواهشا قضاوت کنید تقصیر بنده چی بوده که جنسایی که در تاپیک عنوان شده بود سالمن همشون تعمیری بودن برگشت دادم
تا پیک معامله که بیشتر حرفهای رکیک ایشون توسط مدیران حذف شده
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-28-مادربرد-775-خراب-قابل-تعمیر-و-دست-نخورده.663913/#post-10886583
خواهشا مدیرای عزیز کا رو یکسره بکنن اگه بنده تقصیر کارم کاربری بنده رو غیر فعال کنن یا جلوی ایشونو بگیرن که نتونه این کارارو بکنه تا بعضی از دوستان هم بهم متوجه قضیه بشن و تیکه نندازن

Last edited: چند لحظه قبل

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
من با جناب drdexter بر سر یک نحوه انجام یک پرداخت اختلاف پیدا کردیم.به متن موضوع ورود نمی کنم.چون حل شد.شاید حق با ایشون بوده و شاید حق با من.
به هر حال من از کار ایشون راضی نبودم و نمره منفی دادم.بعد ایشون هم به خاطر همین به بنده نمره منفی دادن.بعد دیدم که نمره منفی ایشون پاک شده در حالی که نمره منفی من باقی هست.
علت چیه؟
چه مرجعی نمره منفی ایشون رو پاک کرده و با کدوم دلیل؟

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
منم به یه همکار انجمن امتیاز منفی دادم به علت فروش لپ تاپ معیوب بعد از چند روز امتیازشون پاک شد.کلا عادیه فک کنم نباس به مدیرا و همکارا امتیاز منفی داد چون پاک میکنن خودشون

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
سلام
من با جناب drdexter بر سر یک نحوه انجام یک پرداخت اختلاف پیدا کردیم.به متن موضوع ورود نمی کنم.چون حل شد.شاید حق با ایشون بوده و شاید حق با من.
به هر حال من از کار ایشون راضی نبودم و نمره منفی دادم.بعد ایشون هم به خاطر همین به بنده نمره منفی دادن.بعد دیدم که نمره منفی ایشون پاک شده در حالی که نمره منفی من باقی هست.
علت چیه؟
چه مرجعی نمره منفی ایشون رو پاک کرده و با کدوم دلیل؟
شما چیه از دل پر بودنت این کارو کردی
من جای مدیر بودم بن ت میکردم والا!
موضوع حل شده امتیاز منفی برای چیه؟

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
منم به یه همکار انجمن امتیاز منفی دادم به علت فروش لپ تاپ معیوب بعد از چند روز امتیازشون پاک شد.کلا عادیه فک کنم نباس به مدیرا و همکارا امتیاز منفی داد چون پاک میکنن خودشون
عزیز این موضوع رو حتما گذارش کنید به فروم منیجر

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

بالا