• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

dalamdilam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و احترام
دوست عزیز انجمن تخصصی وب مستر های ایرانی افتتاح شد عجله کن دوست من زود بیا و شروع به فعالیت کن به زودی بزرگترین انجمن وب مسترهای ایرانی خواهیم بود سریع وارد شو و فعالیت خود را شروع کن فرصت را از دست نده :
وب مسترها
http://webmasterha.com

وبمستر ها را به دوستان خود بگویید .

با سپاس

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
مدیران عزیز گزارش های ارسالی در مورد فید بک اصلا رسیدگی می شه ؟

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
با سلام یکی از کاربراسرم کلاه گزاشته و با پرویی بهم امتیاز منفی داده چند بارم ریپور دادم ولی پاک نشده وقتی ازشون گوشی خریدم بهم امتیاز مثبت داده چند روز بعد که گوشی رسید دستم میبینم کارتن نداره با اینکه چند بار تاکید کردم کارتن داره گفتند کارتنو پیدا نکردند نفرستادند کارتن مهم نیست منم امتیاز منفی دادم ایشون بهم امتیاز منفی داده که بهم تهمت زده پ.خ های ردبدل شده هم هست
سلام مجدد با تشکر از مدید به خاطر پاک کردن منفی سری اول ایشون بازم اومد دوباره بهم منفی داده ایندفه نوشته توی پیغام خصوصی بهم توهین کرده

faridhitman

Registered User
لایک‌ها
79
از مدیریت تقاضا دارم جلوی کاربر کلاهبردار doctor_data رو بگیرین . ایشون بن بودن نمیدونم چجوری دوباره آزادانه فعالیت میکنن . اومده امتیاز منفی الکی به منن داده .
خدایی زور نداره پولو دستی بدی جنس خراب بگیری بعد بیاد امتیاز منفی بده بهت ؟
قبلا هم این کارو کرده بود که دوستم که از اونم کلاه برداری کرده بود اینجا توضیح داد و امتیاز منفی من پاک شد .
http://forum.persiantools.com/threa...-فعالان-بازارچه.214016/page-108#post-10838340
در ضمن ایشون الان تحت شکایت هستن و مدارکش هم موجود هست . که اگه صلاح بدونین اینجا میزارم . البته به طور خصوصی‌برای مدیران قبلا فرستاده شده

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
سلام مجدد با تشکر از مدید به خاطر پاک کردن منفی سری اول ایشون بازم اومد دوباره بهم منفی داده ایندفه نوشته توی پیغام خصوصی بهم توهین کرده
ایشون بازم برای چندمین بار بهم امتیاز منفی داده اونم بی دلیل سرم کلاه گزاشته و امتیاز منفی میده این سومین امتیاز منفی که میده بعد میگه بهم تهمت زده و 2 دقیقه صبر نکرده برای جعبه در صورتی که پ.خ ها موجوده چند بار بهش پ.خ زدم اول گفت منظورم از جعبه داره همون کارته بعد گفت نه جعبه گم شده نفرستادمو... حالا ازم بهم امتیاز منفی داده نوشته عقده ای بیشعور فکر میکنم مدیران بخاطر فوشها و امتیازای منفی متعدد که میده باید باهاش برخورد کنند

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
ایشون بازم برای چندمین بار بهم امتیاز منفی داده اونم بی دلیل سرم کلاه گزاشته و امتیاز منفی میده این سومین امتیاز منفی که میده بعد میگه بهم تهمت زده و 2 دقیقه صبر نکرده برای جعبه در صورتی که پ.خ ها موجوده چند بار بهش پ.خ زدم اول گفت منظورم از جعبه داره همون کارته بعد گفت نه جعبه گم شده نفرستادمو... حالا ازم بهم امتیاز منفی داده نوشته عقده ای بیشعور فکر میکنم مدیران بخاطر فوشها و امتیازای منفی متعدد که میده باید باهاش برخورد کنند
مدیران پیگیری نمیکنند؟

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
بازم با تشکر از مدیران که رسیدگی میکنند ولی بازم بهم امتیاز منفی داد این برای چهارمین باره فکر کنم مدیران باید بنش کنند یا دسترسیشون محدود کنند تا این بچه بازی رو تموم کنه

wotlk

Registered User
لایک‌ها
95
کاربر ehsan6811 به بنده 3 تا فیدبک منفی داده واسه یک معامله
از طرفی در پخ گفته من کلاهبردار و روانی هستم امتیاز منفی بنده به ایشون رو همین حساب بوده ولی اومده اینجا شکایت از من که بله من کلاهشو برداشتم ... چرا توهین کردی که منفی بگیری ؟ چرا 3 تا منفی دادی ؟
اگر مدیر امتیاز منفی تو پاک کرد چون رفتی گفتی من کارتن رو نفرستادم و... نگفتی توهین کردی به من امتیاز منفی گرفتی
یعنی تو بیای 3 تا منفی بدیبه من مال خودت پاک بشه !!! نه عزیزجون این خبرا نیست ... تحریف حقایق نکن اصل مطلب رو کامل بگو

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
از طرفی در پخ گفته من کلاهبردار و روانی هستم امتیاز منفی بنده به ایشون رو همین حساب بوده ولی اومده اینجا شکایت از من که بله من کلاهشو برداشتم ... چرا توهین کردی که منفی بگیری ؟ چرا 3 تا منفی دادی ؟
اگر مدیر امتیاز منفی تو پاک کرد چون رفتی گفتی من کارتن رو نفرستادم و... نگفتی توهین کردی به من امتیاز منفی گرفتی
یعنی تو بیای 3 تا منفی بدیبه من مال خودت پاک بشه !!! نه عزیزجون این خبرا نیست ... تحریف حقایق نکن اصل مطلب رو کامل بگو
امتیاز منفی یا مثبت برای معامله و یا مشکل در معامله هست نه توهین کردن ، بهتره یه بار قوانین سایت رو بخونید که توش تاکید شده امتیاز فقط و فقط برای خرید و فروش هست نه توهین و هر چیز دیگه ای

توهین رو باید گزارش کنید تا بررسی بشه و تذکر یا محرومیت رو شامل بشه ( در صورت درست بودن گزارش )

از تو همون پیامی که میگید توهین شده بهتون گزارش تخلف رو بزنید بررسی میکنن

wotlk

Registered User
لایک‌ها
95
امتیاز منفی یا مثبت برای معامله و یا مشکل در معامله هست نه توهین کردن ، بهتره یه بار قوانین سایت رو بخونید که توش تاکید شده امتیاز فقط و فقط برای خرید و فروش هست نه توهین و هر چیز دیگه ای

توهین رو باید گزارش کنید تا بررسی بشه و تذکر یا محرومیت رو شامل بشه ( در صورت درست بودن گزارش )

از تو همون پیامی که میگید توهین شده بهتون گزارش تخلف رو بزنید بررسی میکنن
متشکر از اطلاع رسانی ...
صبر می کنم تا مدیر بررسی کنه چرا باید 3 تا امتیاز منفی از کاربر ehsan6811 دریافت کنم

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
اینجا جای این بحثا نیست ولی پ.خ هات هست مدیران اونا رو دیدن که امتیازای منفی رو پاک کردند اولا من 3 تا امتیاز منفی بهت برای اون معامله ندادم اول امتیاز منفی دادم شما امتیاز منفی دادی من ایتجا مطرح کردم و امتیاز منفی من پاک شد و شما پشت سر هم دو تا امتیاز منفی با هم دادی منم به خاطر اون دوتا امتیاز منفی یدونه امتیاز منفی دادم و دوباره اینجا مطرح کردم و امتیازای من دوباره پاک شد و شما بازم بهم امتیاز منفی دادی منم چون بهم دوباره امتیاز منفی بی دلیل میدی بهت امتیاز میدم
دوما میتونم عکس پ.خ ها رو بزارم هیچ وقت بهت روانی نگفتم دیگه با دروغ نمیشه مظاوم نمایی کنی کلاهبردارم گفتم چون واقعیت بود من برای گوشی دو بار تاکید کردم کارتن داره گفتی داره بعد که رسید دیدم نداره بهت پ.خ زدم کارتن نفرستادی اول گفتی منظورم از کارتن همون کارت گارانتی بوده بعدش که گفتم کارت گارانتی یه چیزه و کارتن یه چیز دیگه گفتی اخرین لحظه کارتن پیدا نکردم نفرستادم گفتم باید خبر میدادی تا معامله رو کنسل کنم میخام پس بفرستم گفتی من پس نمیگیرم کارت گارانتی حکم جعبه رو داره منم دیگه ادامه ندادم بهت امتیاز منفی دادم اگه غیر این بوده تا عکس پ.خ ها رو بزارم
البته از دوستان معضرت خواهی میکنم اینجا جای این بحثا نیست و تاکی بهم میریزه ولی لازم بود جواب دروغگویی رو همینجا بگم

wotlk

Registered User
لایک‌ها
95
اینجا جای این بحثا نیست ولی پ.خ هات هست مدیران اونا رو دیدن که امتیازای منفی رو پاک کردند اولا من 3 تا امتیاز منفی بهت برای اون معامله ندادم اول امتیاز منفی دادم شما امتیاز منفی دادی من ایتجا مطرح کردم و امتیاز منفی من پاک شد و شما پشت سر هم دو تا امتیاز منفی با هم دادی منم به خاطر اون دوتا امتیاز منفی یدونه امتیاز منفی دادم و دوباره اینجا مطرح کردم و امتیازای من دوباره پاک شد و شما بازم بهم امتیاز منفی دادی منم چون بهم دوباره امتیاز منفی بی دلیل میدی بهت امتیاز میدم
دوما میتونم عکس پ.خ ها رو بزارم هیچ وقت بهت روانی نگفتم دیگه با دروغ نمیشه مظاوم نمایی کنی کلاهبردارم گفتم چون واقعیت بود من برای گوشی دو بار تاکید کردم کارتن داره گفتی داره بعد که رسید دیدم نداره بهت پ.خ زدم کارتن نفرستادی اول گفتی منظورم از کارتن همون کارت گارانتی بوده بعدش که گفتم کارت گارانتی یه چیزه و کارتن یه چیز دیگه گفتی اخرین لحظه کارتن پیدا نکردم نفرستادم گفتم باید خبر میدادی تا معامله رو کنسل کنم میخام پس بفرستم گفتی من پس نمیگیرم کارت گارانتی حکم جعبه رو داره منم دیگه ادامه ندادم بهت امتیاز منفی دادم اگه غیر این بوده تا عکس پ.خ ها رو بزارم
البته از دوستان معضرت خواهی میکنم اینجا جای این بحثا نیست و تاکی بهم میریزه ولی لازم بود جواب دروغگویی رو همینجا بگم
برعکس جای این بحث ها همین جاست ...
هیچ موقع حق نداری 3 تا امتیاز منفی بدی واسه یک معامله هر شکایتی داری بیا اینجا بگو نه که پشت سرهم منفی بدی ...کارتن نفرستادم دلیلشم توضیح دادم هیچ وقت نگفتم کارتن نمیفرستم همین که هست!!... برای چی اینجوری تعریف کردی ؟؟؟؟
گفتم پس نمیگیرم ...
2 ساعت فرصت میدادی کارتن رو پیدا میکردم پیدا هم شد ولی شما رو حساب عقده ای بودنت تیز منفی دادی اونم نه یکی 3 تا بعدشم شروع به بد و بی راه گفتن کردی ...برای من یک کارتن گوشی چه ارزشی میتونه داشته باشه ؟؟
تا موقعی که فیدبک منفی بنده پاک نشه همچنان امتیاز منفی دریافت میکنی چون به ناحق رفتی پیش مدیر اصل ماجرا رو تغییر دادی ما رو بد کردی خودت خوبه شدی ...بازم نفهمیدی برگرد دوباره از اول آروم با دقت بخون

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
برعکس جای این بحث ها همین جاست ...
هیچ موقع حق نداری 3 تا امتیاز منفی بدی واسه یک معامله هر شکایتی داری بیا اینجا بگو نه که پشت سرهم منفی بدی ...کارتن نفرستادم دلیلشم توضیح دادم هیچ وقت نگفتم کارتن نمیفرستم همین که هست!!... برای چی اینجوری تعریف کردی ؟؟؟؟
گفتم پس نمیگیرم ...
2 ساعت فرصت میدادی کارتن رو پیدا میکردم پیدا هم شد ولی شما رو حساب عقده ای بودنت تیز منفی دادی اونم نه یکی 3 تا بعدشم شروع به بد و بی راه گفتن کردی ...برای من یک کارتن گوشی چه ارزشی میتونه داشته باشه ؟؟
تا موقعی که فیدبک منفی بنده پاک نشه همچنان امتیاز منفی دریافت میکنی چون به ناحق رفتی پیش مدیر اصل ماجرا رو تغییر دادی ما رو بد کردی خودت خوبه شدی ...بازم نفهمیدی برگرد دوباره از اول آروم با دقت بخون
شما حالت خوبه خودت همین الان برای 5 یا 6 بار بهم امتیاز منفی دادی بعد میگی حق نداری دوما اون امتیازا برای معامله نبود پست قبلم گفتم زمانا رو چک کنی من امتیاز منفی برای گوشی بهت دادم بعد تو امتیاز منفی دادی و ریپورت کردم پاک شد بعدش تو دوتا امتیاز منفی دادی مثلا تلافی کنی منم بخاطر دوتا امتیاز منفی بی مورد بهت یدونه امتیاز منفی دادم بعد امتیازاری من پاک شما دوباره امتیاز منفی دادی و...
برای قسمتیم که بلد کردی جوابتو نمیدوم ولی دوتا عکس هست میزارم یکی از اینکه گفتی کارتن داره و یکی از اینکه گفتم بدون کارتن نمیخام گفتی پس نمیگیرم منم نگفتم گفتی کارتن نمیفرستی گفتی کارتن داره گم شده همون کارت حکم کارتنه
برای پیدا کردن کارتنم فکر نکنم اینجوری بگی مظلوم داستان میشم اگه میخای عکس شاتایی که گفتی منظورم از کارتن همون کارت گارانتیه بعد گفتی کارتن پیدا نکردم و... الانم که داری برای چندمین بار بهم توهین میکنی میگی عقده ای و تهمت میزنی من کی به شما بد و بی راه گفتم؟
شما شخصیتت از صحبت کردنت مشخصه قبلا گفتم پ.خ ها همه برای مدیران قابل رویته و میتونند چک کنند من چیزی رو برای مدیران تعریف نکردم که بخام بد یا خوبت کنم مدیران پ.خ ها رو میخونند

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
اینم دوتا عکس از پ.خ
عکس پ.خ که گفتی منظورم از کارتن همون کارت گارانتی بوده هم هست خاستی بزارم

Last edited:

Forum Manager

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,878
سلام
کاربران گرامی لطفا در هر بخش مسائل مربوط به آن بخش را مطرح نمایید.
اگر از مسئله ایی ناراضی هستید از طریق گزارش تخلف یا پیام خصوصی به هر یک از مدیران اعلام نمایید در صورت امکان رسیدگی های لازم صورت میگیرد.
سیستم امتیاز دهی به کاربران در صورتی مجاز است که بین انها خرید و فروشی صورت گرفته باشد در این صورت میتوانند فقط 1 بار امتیاز ثبت نمایید.
در صورت ثبت بیشتر امتیاز های اضافی حذف میشونند.
باتشکر...

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
سلام
کاربران گرامی لطفا در هر بخش مسائل مربوط به آن بخش را مطرح نمایید.
اگر از مسئله ایی ناراضی هستید از طریق گزارش تخلف یا پیام خصوصی به هر یک از مدیران اعلام نمایید در صورت امکان رسیدگی های لازم صورت میگیرد.
سیستم امتیاز دهی به کاربران در صورتی مجاز است که بین انها خرید و فروشی صورت گرفته باشد در این صورت میتوانند فقط 1 بار امتیاز ثبت نمایید.
در صورت ثبت بیشتر امتیاز های اضافی حذف میشونند.
باتشکر...
منم گفتم اینجا جای بحث نیست ایشون اسرار داشتند به هر حال امتیازای من هنوز پاک نشده برای اون معامله برای من امتیاز مثبت داده منم چون کارتن نداشت قبول نکرد پس بگیره امتیاز منفی دادم ایشون دیگه رگباری داره منفی میده

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
سلام عرض شد
من در این تاپیک یک کارت گرافیک خریدم اما نمیتونم به فروشنده امتیاز بدم:
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-چند-قطعه-دست-۲.684501/
تمام موارد رو پر میکنم اما وقتی روی درج امتیاز کلیک میکنم مینویسه:
انجمنهای پرشین تولز - خطا
Please enter comment text
در حالی که قسمت Comments required تیره هست و نمیشه توش چیزی نوشت.
آیا این مشکل من هست یا مشکل عمومی هست؟
آیا اشتباهی میکنم؟
با تشکر

Forum Manager

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,878
سلام عرض شد
من در این تاپیک یک کارت گرافیک خریدم اما نمیتونم به فروشنده امتیاز بدم:
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-چند-قطعه-دست-۲.684501/
تمام موارد رو پر میکنم اما وقتی روی درج امتیاز کلیک میکنم مینویسه:
انجمنهای پرشین تولز - خطا
Please enter comment text
در حالی که قسمت Comments required تیره هست و نمیشه توش چیزی نوشت.
آیا این مشکل من هست یا مشکل عمومی هست؟
آیا اشتباهی میکنم؟
با تشکر
سلام
کاربر گرامی فرم امتیاز را کامل پر نمایید.
لطفا متن امتیاز (نظر) را که برای چه معامله ای است و چرا امتیاز میدهید را کامل وارد نمایید.
مشکلی در سیستم نیست لطفا در تکمیل فرم دقت فرمایید.

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
کاربر گرامی فرم امتیاز را کامل پر نمایید.
لطفا متن امتیاز (نظر) را که برای چه معامله ای است و چرا امتیاز میدهید را کامل وارد نمایید.
مشکلی در سیستم نیست لطفا در تکمیل فرم دقت فرمایید.
دوست عزیز ممنون از توضیحاتی که دادید.
گویا مشکل از مرورگر کروم بوده که قسمت کامنت گذاشتن باز نمیشد.
با اینترنت اکسپلورر تونستم امتیاز بدم.
بازم تشکر میکنم

Last edited:
بالا