• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

mohs3n27

Registered User
لایک‌ها
155
سلام وعرض ادب خدمت مدیر محترم
متاسفانه یکی از مشتریهای من اشتباهی به جای امتیاز مثبت امتیاز بی تاثیر درج کرده ممنون میشم اونو حذف کنین

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
سلام خسته نباشید

این کاربر @chanceller کاربر نمک نشناس ، با وجود اینکه خریداش هیچوقت برای من سودی نداشت و من همیشه کارش رو راه مینداختم.. لحظاتی پیش برای من وبمانی ارسال کردن و در قسمت توضیحات کلمه ی "Exchange " رو نوشتن که خلاف قوانین وبمانی هست و قبلا یک بار به خاطر این موضوع حسابم بلاک شده بود ، با این حال من کارمزدی که از ایشون کم نکردم هیچ ، دقیقا همان مقداری که وبمانی زدن من برگشت زدم به حسابشون ... حالا اومده به من امتیاز منفی داده ( خخخخ ) هر چند واسه من مهم نیست چون هنوز خیلی جا داره تا بتونه اعتبار من رو با یک امتیاز کم کنه...

با این حال --> یا ایشون ثابت کنه که کلاهبرداری صورت گرفته بنده رو بن دائم کنید ، یا نمیتونه ثابت کنه به دلیل فیدبک غیر واقعی و دروغ ایشون رو به سزای اعمالش که همان بن دائم است برسانید...

با سپاس فراوان

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
سلام خسته نباشید

این کاربر @chanceller کاربر نمک نشناس ، با وجود اینکه خریداش هیچوقت برای من سودی نداشت و من همیشه کارش رو راه مینداختم.. لحظاتی پیش برای من وبمانی ارسال کردن و در قسمت توضیحات کلمه ی "Exchange " رو نوشتن که خلاف قوانین وبمانی هست و قبلا یک بار به خاطر این موضوع حسابم بلاک شده بود ، با این حال من کارمزدی که از ایشون کم نکردم هیچ ، دقیقا همان مقداری که وبمانی زدن من برگشت زدم به حسابشون ... حالا اومده به من امتیاز منفی داده ( خخخخ ) هر چند واسه من مهم نیست چون هنوز خیلی جا داره تا بتونه اعتبار من رو با یک امتیاز کم کنه...

با این حال --> یا ایشون ثابت کنه که کلاهبرداری صورت گرفته بنده رو بن دائم کنید ، یا نمیتونه ثابت کنه به دلیل فیدبک غیر واقعی و دروغ ایشون رو به سزای اعمالش که همان بن دائم است برسانید...

با سپاس فراوان
دوست عزیز ، اینکه خرید هام برات سودی داشت یا نداشت همون واقعیتی رو میرسونه که من توی فیدبک بهت دادم.
اولا من توی توضیحات "exchange" ننوشتم و از کلمه "avaze" استفاده کردم
ثانیا اگه می دونستم که هیچ وقت این کار رو نمی کردم
ایشون بعد از این کار میاد سریع پول رو برگشت میزنه ای دی های من رو پاک و بلوک می کنه
من کی گفتم شما کلاهبرداری ؟
مگه فیدبک فقط برای اینه که بگن طرف کلاه برداره ؟ منم از این واژه استفاده نکردم
سزای اعمال؟ (!!!!!)
ولی اینکه میگی نمک نشناس و سود نرسونده و این حرفا کار درستی نیست !!

Captive

لایک‌ها
16,664
من دوست تو نیستم !!!

قانونی که بهمن خان مدیر بازنشسته نوشته رو نقل قول میکنم تا یادآوری بشه :

در ضمن، امتیاز های منفی که بدون انحام معامله داده میشه، حذف میشه. پس به دلایلی مثل "سرکار گذاشتن " و " دخالت ... " و ... به کسی امتیاز منفی ندید.

تو معامله ای با من نداشتی .. وبمانی واریز کردی کمتر از 5 دقیقه خود وبمانی با کارمزدش ( که از منم کم میشده ) رو برگشت زدم..

من دوست دارم روزی 100 نفر رو بلاک کنم به کسی ربطی نداره.. توهین کردم؟ ناسزا گفتم؟؟ اسکرین شات بگیر بذار تو تاپیک همه ببینن !!

ولی اینکه میگی نمک نشناس و سود نرسونده و این حرفا کار درستی نیست !!

نمک نشناس نه به این دلیل که سود نرسوندی به این دلیل که این همه پرداخت برات انجام دادم بدون اینکه سودی داشته باشه بعد بیای فیدبک منفی بدی .. هر چند میگم من اصلا فیدبک اینجا واسم مهم نیست پسر جون چون اصلا از پرشین تولز مشتری واسه من نمیاد بدلیل فروشنده معتبر نبودنم و پست نزدنم در قسمت بازارچه که بخوام از فیدبک تو بترسم :| ولی تا تهش رو میرم تا امثال تو جرئت نکنن هر موقع عشقشون کشید فیدبک منفی بدن...

پ.ن : تو با اون توضیحاتی که درج کردی حساب من رو با این همه تراکنش تو خطر قرار دادی که بلاک بشه ، من هیچی بهت نگفتم و حرفی هم نزدم .. حالا به جای اینکه بیای معذرت خواهی کنی طلب کارم هستی..

نه فقط تو ، تو دنیای واقعی هم همینطوره.. نباید زیادی به کسی رو بدی و خوبی بهش بکنی ، فکر میکنه خبری هست..

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
اولا معامله بین ما صورت گرفته که من وجه مورد نظر رو واریز کردم حالا چه معامله به انتها برسه و یا فسخ بشه بالاخره صورت گرفته !
هر چند نفر رو می خوای بلاک کنی به خودت ربط داره
و اینکه هی میگی پرداخت هام رو انجام دادی ، مگه مجانی انجام دادی؟ خوب اگه فیدبک واست مهم نیست چرا حرص و جوش می خوری ؟
یه جوری حرف میزنی انگار لطف تو شامل حال ما میشد. با ادامه صحبت هات بیشتر به فیدبک مورد نظر نزدیک میشی
نه فقط تو ، تو دنیای واقعی هم همینطوره.. نباید زیادی به کسی رو بدی و خوبی بهش بکنی ، فکر میکنه خبری هست..
یکی از خوبی ها و لطف هایی که در حق من کردی رو میشه بگی ؟

Captive

لایک‌ها
16,664
برو بچه !!

صبر میکنم یکی از مدیرا بیاد..

Star.Sky

Registered User
لایک‌ها
143
سلام خدمت مدیران محترم
انتقادی داشتم در مورد اختیاراتی که برای فروشنده ها در نظر گرفتید

اینکه فروشنده معتبر میتونه پست های تاپیکش رو پاک کنه خیلی خیلی بده چون هیچ کس نمیتونه به فروشنده انتقاد داشته باشه و تمام پست های انتقادی توسط فروشنده پاک میشند در عوض هر چه پست تعریف و تمجید وجود داشته باشه رو فروشنده حدف نمیکنه و به این شکل خریدار در شرایط واقعی قرار نمیگیره برای خرید

خیلی از فروشنده های پرشن تولز معتبر و شناخته شده و با شخصیت هستند با صداقت فعالیت میکنند .

اما برخی که نمیخوام اسم ببرم تاپیکشون شده پر از تعریف و تمجید و .... حالا یا مشتری های عادی که جنس بدون مشکل به دستشون رسیده تعریف کردند یا دوستانشون و یا با یوزر فیک خودشون از خودشون تعریف و تمجید میکنند پست های انتقادی و مشکل دار هم بسیار زیاد دارند اما براحتی حذف میکنند یا در همون لحظه حذف میکنند یا یکی دو صفحه که رد بشه پاک میکنند تا هیچ اثری از اینکه در کارشون ایراداتی هم ممکنه وجود داشته باشه نمونه

به نظرم این فروشنده ها با اینگونه رفتارهاشون اعتبار کل فروشنده های پرشین تولز رو زیر سوال میبرن و تر و خشک با هم میسوزن
اصلا اعتبار پرشین تولز کلا زیر سوال میره و کم کم ضعیف میشه

خواهشا امکان حذف پست های تاپیک رو از فروشنده ها بگیرید تا فضای واقعی خرید و فروش شکل بگیره و خریدار بدونه داره با کی معامله میکنه

اگر هم پستی مغایر با قوانین پرشین تولز باشه مدیران بخش بازارچه میتونند وارد عمل بشند . از طرفی کاربران پرشین تولز هم دیگه
فرهنگ اینو پیدا کردند پست بی محتوا و اسپم در تاپیک فروشنده ها نزارند و همچنین میدونند که ممکنه با اخراج مواجه بشند

faravahar.1374

Registered User
لایک‌ها
158
سلام خدمت مدیران محترم

اینکه فروشنده معتبر میتونه پست های تاپیکش رو پاک کنه خیلی خیلی بده چون هیچ کس نمیتونه به فروشنده انتقاد داشته باشه و تمام پست های انتقادی توسط فروشنده پاک میشند در عوض هر چه پست تعریف و تمجید وجود داشته باشه رو فروشنده حدف نمیکنه و به این شکل خریدار در شرایط واقعی قرار نمیگیره برای خرید

خیلی از فروشنده های پرشن تولز معتبر و شناخته شده و با شخصیت هستند با صداقت فعالیت میکنند .

اما برخی که نمیخوام اسم ببرم تاپیکشون شده پر از تعریف و تمجید و .... حالا یا مشتری های عادی که جنس بدون مشکل به دستشون رسیده تعریف کردند یا دوستانشون و یا با یوزر فیک خودشون از خودشون تعریف و تمجید میکنند پست های انتقادی و مشکل دار هم بسیار زیاد دارند اما براحتی حذف میکنند یا در همون لحظه حذف میکنند یا یکی دو صفحه که رد بشه پاک میکنند تا هیچ اثری از اینکه در کارشون ایراداتی هم ممکنه وجود داشته باشه نمونه

به نظرم این فروشنده ها با اینگونه رفتارهاشون اعتبار کل فروشنده های پرشین تولز رو زیر سوال میبرن و تر و خشک با هم میسوزن

خواهشا امکان حذف پست های تاپیک رو از فروشنده ها بگیرید تا فضای واقعی خرید و فروش شکل بگیره و خریدار بدونه داره با کی معامله میکنه

اگر هم پستی مغایر با قوانین پرشین تولز باشه مدیران بخش بازارچه میتونند وارد عمل بشند . از طرفی کاربران پرشین تولز هم دیگه
فرهنگ اینو پیدا کردند پست بی محتوا و اسپم در تاپیک فروشنده ها نزارند و همچنین میدونند که ممکنه با اخراج مواجه بشند
کاملا موافقم، این اتفاق خیلی رایج شده و من توی خریدم همچین اتفاقی افتاده واسم

kolahesiah

Registered User
لایک‌ها
185
سلام خدمت مدیران محترم

دقیقا ما هم بخاطر امتیازاتی که بعضی از فروشنده ها داشتن بهشون اعتماد کردیم و خرید کردیم
ولی هیچ اتفاقی نیفتاد جز این که فقط حرص خوردیم !!!

Captive

لایک‌ها
16,664
سلام خسته نباشید

با سپاس فراوان

مدیران محترم لطفا به پست من رسیدگی کنند ، آنچنان نیازی به تحلیل نداره.. این کاربر وبمانی ارسال کرده( و ) قوانین وبمانی رو رعایت نکردند ، و حتی با کاری که کردن حساب من رو در معرض بلاک شدن قرار دادن !!! من نه تنها چیزی بهش نگفتم بلکه پولشون رو + کارمزدی که وبمانی کم میکنه رو هم حساب کردم ریختم به حسابش... حالا بچه پررو اومده فیدبک منفی داده !!

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
مدیران محترم لطفا به پست من رسیدگی کنند ، آنچنان نیازی به تحلیل نداره.. این کاربر وبمانی ارسال کرده( و ) قوانین وبمانی رو رعایت نکردند ، و حتی با کاری که کردن حساب من رو در معرض بلاک شدن قرار دادن !!! من نه تنها چیزی بهش نگفتم بلکه پولشون رو + کارمزدی که وبمانی کم میکنه رو هم حساب کردم ریختم به حسابش... حالا بچه پررو اومده فیدبک منفی داده !!
چرا این مدلی حرف میزنی ؟ یعنی واقعا اینطوری بودی ؟

unreal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مدیران محترم
من تجربه خودم رو قبل از خرید جنس از کاربر Old_snake1995 عنوان کردم و مدیر سریع پست من رو پاک کرده با اینکه نه بی احترامی و ... بوده در پست... وقتی هم پی ام میدم که این کاربر چرا امتیاز منفی داده الکی و پاک کنید فورا بهشون بر میخوره میگه نوکرت نیستم!!! خوب اگر اینقدر علاقه به نظم و رعایت قانون دارند چرا امتیازی که الکی همین الان ثبت شده رو پاک نمیکنند و میگند شب خوش... لطفا یک مدیر که وظیفه اش رو درست انجام میده امتیاز بیخودی که این کاربر برای من ثبت کرده پاک کنه متشکرم.

Last edited:

amir1937

Registered User
لایک‌ها
71
سلام خدمت مدیران محترم

شدیدا تایید میشه
با این حرکت اصلا نمیشه از نظر خریداران و انتقاداتشون آگاه شد!

Darkgroom

Registered User
لایک‌ها
20
آقا ما از یه فروشنده معتبر (Startrade) خرید داشتیم . متضرر شدیم ... ایشون تاپیکشو قفل کرده ما هم تاپیک میزنیم پاکش میکنین
یک نفر هم نیستیم حداقل 6 نفریم ... یکی از مدیران مارو روشن کنه لطفا

@fathipours
@kolahesiah
@Darkgroom
@jefridav
@faravahar.1374
@amir1937
@SSshahin

اینها افرادی هستند که از ایشون متضرر شدن
برای تمامی گفته ها مدرک هم داریم

Forum Manager

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,891
آقا ما از یه فروشنده معتبر (Startrade) خرید داشتیم . متضرر شدیم ... ایشون تاپیکشو قفل کرده ما هم تاپیک میزنیم پاکش میکنین
یک نفر هم نیستیم حداقل 6 نفریم ... یکی از مدیران مارو روشن کنه لطفا

@fathipours
@kolahesiah
@Darkgroom
@jefridav
@faravahar.1374
@amir1937
@SSshahin

اینها افرادی هستند که از ایشون متضرر شدن
برای تمامی گفته ها مدرک هم داریم
من تاپیک شکایت رو دیدم با مدیران بازارچه صحبت می کنم تا هر چه زود تر برسی کنند

Forum Manager

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,891

چرا این مدلی حرف میزنی ؟ یعنی واقعا اینطوری بودی ؟
به مورد شما رسیدگی شد

Darkgroom

Registered User
لایک‌ها
20
از مدیرای بخش خواهش میکنم مکالمه امروز بنده رو با اقای زارع (بازرگانی ستاره) بخونن تا موضوع دستشون بیاد... سوال من از مدیران این سایت اینه چطور همچین آدمی فروشنده معتبره؟!!!!!!!!!!
ایشون رسما من رو تهدید میکنه که خدماتش با تاخیر همراهه...
و تلفنشون رو هم خاموش کردن
@SSshahin

فایل های ضمیمه

• Screenshot_2015-12-21-13-52-32.png
    Screenshot_2015-12-21-13-52-32.png
    265.5 KB · نمایش ها: 56
  • Screenshot_2015-12-21-13-52-38.png
    Screenshot_2015-12-21-13-52-38.png
    261.6 KB · نمایش ها: 54
  • Screenshot_2015-12-21-14-05-02.png
    Screenshot_2015-12-21-14-05-02.png
    293.9 KB · نمایش ها: 57
Last edited:

SSshahin

Registered User
لایک‌ها
2,050
همونطور که مستحضرید دیروز تاپیک شکایتی بنا شد مبنی بر دروغ ها و بی کفایتی و بی مسئولیتی کاربر startrade در برابر اعتماد کاربران به ایشون !
ایشون از روی عدم ظرفیت و انتقاد پذیری به بنده و عده ای منفی دادند ، حرکت ساده لوحانه و کودکانه ای کردن که تنها به وجهه ی خودشون لطمه خواهد زد !
در کمال تعجب اما هنوز امتیاز ناحق ایشون به بنده پاک نشده و سر جای خودش باقیه !! تاپیک هم پاک شده که البته اسکرین شات های اون موجوده .
از مدیران محترم تقاضا دارم به حق خوری های متعدد ایشون رسیدگی کنن ( + امتیاز منفی که از روی لجبازی و کوته نظری به بنده دادن ! )
با سپاس .

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,237
همونطور که مستحضرید دیروز تاپیک شکایتی بنا شد مبنی بر دروغ ها و بی کفایتی و بی مسئولیتی کاربر startrade در برابر اعتماد کاربران به ایشون !
ایشون از روی عدم ظرفیت و انتقاد پذیری به بنده و عده ای منفی دادند ، حرکت ساده لوحانه و کودکانه ای کردن که تنها به وجهه ی خودشون لطمه خواهد زد !
در کمال تعجب اما هنوز امتیاز ناحق ایشون به بنده پاک نشده و سر جای خودش باقیه !! تاپیک هم پاک شده که البته اسکرین شات های اون موجوده .
از مدیران محترم تقاضا دارم به حق خوری های متعدد ایشون رسیدگی کنن ( + امتیاز منفی که از روی لجبازی و کوته نظری به بنده دادن ! )
با سپاس .
سلام
اقا من میخواستم الان گوشی سفارش بدم ، مشکل چیه ؟

بالا