• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

Forum Manager

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,891
سلام
رو چه حسابی امتیاز منفی ای که من به choughour دادم پاک کردین؟
دلیل این کار من کاملا منطقی بود
ایشون در مقابل 200 هزارتومنی که من بهشون دادم هیچ دیتایی در اختیارم نذاشتن و اینکه حتی به حرفشون که قبول کرده بودن 120 دیگه بهشون بدم و باز دانلود کنن هم عمل نکردن
مشخص هست که ایشون از طرف شما مدیران حمایت میشه
چون تاپیک شکایتی هم که من دوبار علیه شون ساختم پاک کردین با وجود اینکه ایشون اصلا پاسخگوی من نیستن و من ازتون خواستم تا رسیدن به نتیجه تاپیک رو پاک نکنین
تو همون انجمن تاپیک های شکایت مشابهی بود که قفل شده بود ولی پاک نشده بود ولی شما برای اینکه اسم ایشون خدشه دار نشه پاک کردین
در مورد وضعیت شما تمام مدارک شما وفروشنده به دست مدیراان رسیدشما کوتاهی کردید چند بار به شما فرصت داده شد

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
در مورد وضعیت شما تمام مدارک شما وفروشنده به دست مدیراان رسیدشما کوتاهی کردید چند بار به شما فرصت داده شد
سلام من بسته فروشنده معتبر رو تمدید کردم ولی برام انجام نشده

Forum Manager

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,891

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

onemohsen

Registered User
لایک‌ها
48
دوستان طبق تاپیک زیر بنده کاملا بدون هیچ تخلفی یه گوشی رو واسه فروش گذاشتم و از همه زوایا عکس گرفتم و شاهد عینی قبل از ارسال دارماونم 4 نفر.ولی خریدار چون قیمت بالا داده بود و پشیمون بود دبه درآورد و امتیاز منفی به بنده داد.خدایی چرا باید امتیاز منفی بخورم؟واقعا کسی نیست که بررسی کنه یه کاربر با 8 سال سابقه و بالای 100 معامله باید اینجوری باهاش رفتار بشه.
این واسه بار دومه که بعضی کاربران ناقلا اینجوری سرم کلاه گذاشتن.
http://forum.persiantools.com/threads/شاهکار-طراحی-و-زیبایی-هوواوی-g8-گلد-واقعا-درحد-آک.765494/#post-11657957
شما از پررو هم یچیزی اونطرف تری.

onemohsen

Registered User
لایک‌ها
48
سلام امتیاز کاربر WiKiVb دو طرفه ثبت شده اما امتیاز به من افزوده نشده ممنون میشم اصلاح کنید .

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
سلام خدمت مدیر گرامی @Forum Manager من میخواستم امتیاز مثبت به یکی از کاربران ( hadiioff ) بدم که با پیام خطا مواجه میشم قبلا یک بار خرید داشتم و مشکلی در امتیاز دادن نبوده اینبار خرید زیادی ازشون کردم و سنگ تمام گذاشتن وظیفه دونستم امتیاز بدم ولی هرکار میکنم میگه لینک تاپیک معامله رو وارد کنید (لینک تاپیک معامله (اجباری): که اونجارم وارد میکنم ولی این پیغام رو میده :
خطای زیر رخ داده است:
لینک موضوع اشتباه وارد شده است. شما باید یا خودتان شروع کننده موضوع باشید یا فقط می توانید برای شروع کننده موضوع امتیاز وارد کنید

Forum Manager

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,891
سلام خدمت مدیر گرامی @Forum Manager من میخواستم امتیاز مثبت به یکی از کاربران ( hadiioff ) بدم که با پیام خطا مواجه میشم قبلا یک بار خرید داشتم و مشکلی در امتیاز دادن نبوده اینبار خرید زیادی ازشون کردم و سنگ تمام گذاشتن وظیفه دونستم امتیاز بدم ولی هرکار میکنم میگه لینک تاپیک معامله رو وارد کنید (لینک تاپیک معامله (اجباری): که اونجارم وارد میکنم ولی این پیغام رو میده :
خطای زیر رخ داده است:
لینک موضوع اشتباه وارد شده است. شما باید یا خودتان شروع کننده موضوع باشید یا فقط می توانید برای شروع کننده موضوع امتیاز وارد کنید
لطفا مجدد امتحان کنید ونتیجه را اعلام کنید

omid ds

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با سلام سوال بنده اينكه چطور ميشه اصلا امتياز بازارچه داد؟:D

onemohsen

Registered User
لایک‌ها
48
سلام امتیاز کاربر WiKiVb دو طرفه ثبت شده اما امتیاز به من افزوده نشده ممنون میشم اصلاح کنید .

مدیر گرامی مشکل من حل نشده لطفا بررسی کنین :
یکی از امتیازات مثبت با وجود این که هر دو طرف ثبت کردن به مجموع امتیازات من اضافه نشده
ممنون .

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
با سلام سوال بنده اينكه چطور ميشه اصلا امتياز بازارچه داد؟:D
سلام
بعد از اینکه Registered member شدید ، به پروفایل فردی که میخواهید بهش امتیاز بدید برید و تب آمار بازارچه رو بزنید و بعد پایین صفحه بر روی " درج امتیاز " کلیک کنید .

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سلام من به یه نفر امتیاز منفی دادم ولی چون مشکلم حل شده میخوام امتیازمو پاک کنم
امکانش هست؟
http://forum.persiantools.com/members/abbas_mt.238265/
پاسخ شما چند پست بالاتر:
هر دو طرف در خواست خود را جهت پاک شدن امتیاز به فروم منیجر اطلاع دهید

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
سلام خدمت دوستان
من یه مشکلی برام پیش اومده میخواستم نظر مدیرای محترم رو بدونم در این مورد.اول اینو خدمتتون عرض کنم که من قبلا تو این فروم معامله زیاد کردم ولی تو فاز امتیاز و این حرفا نبودم.توی همه موارد خریدم هم با کسایی معامله کردم که برچسب فروشنده معتبر داشتن و بلا استثنا از همشون راضی بودم.
چند روز پیش با اقایی که چندتا گرافیک برا فروش گذاشته بودن توافق کردم و یه گرافیک 5850 ati به مبلغ 270000 تومن از ایشون خریدم.چون فروشنده معتبر نبودن بحث اعتمادسازی رو پیش کشیدم ایشون هم تو کارنامشون 607 تا امتیاز مثبت داشتن فرمودن کارنامه من رو ببینین نیاز به اعتمادسازی نیست.من هم قبول کردم.پول واریز شد و بعد چند روز گرافیک دستم رسید.توی تست اولیه گرافیک تصویر نداد.به خاطر بعضی مشکلاتی که گرافیکهای ati دارن مثل مصرف بالا یا عدم همخوانی با بعضی بردها بد به دلم را ندادم گفتم حتما پاورم جوابگو نیست مجبور شدم یه پاور گرون قیمت تر پیدا کنم بعد که نتیجه نگرفتم مجبور شدم با چند تا برد دیگه امتحان کنم خلاصه قضیه اینکه دست اخر به هیچ عنوان مشکل حل نشد.با ایشون در میون گذاشتم و جواب ایشون این بود وقت تست تموم شده گرافیک سالم بود.
الان سوال من اینه به نظر شما با این اقا چه کنم.در مورد زمان تست حق با ایشونه اما من مشکلم این نیست که چرا ایشون پس نمیگیره مشکلم اینه که چرا ایشون این اجازرو به خودش میده که گرافیک معیوب رو برا کسی بفرسته.بهترین حالت قضیه این بود که من زودتر متوجه میشدم و پس میفرستادم و با هزینه 20 رفت و 20 برگشت توسط اینجانب قضیه با خوبی و خوشی تموم میشد.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این گزارشات مربوط به امتیاز های بازارچه رسیدگی میشن ؟

بالا