برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

A MI R

Registered User
لایک‌ها
32
سلام این کاربر بی دلیل به بنده امتیاز منفی داده نه ایشونو میشناسم و نه تا حالا با ایشون معامله ای داشتم لطفا بررسی کنید و با این یوزر ها برخورد کنید و قانونی تعیین کنید برای برخورد با این یوزرها http://forum.persiantools.com/itrader.php?u=272809

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
به مورادی که واجد شرایط بودند، رسیدگی شد.

دو تا نکته رو بگم،

1- دوستانی که سابقه محرومیت تجاری دارن و اسمشون تو لیست محرومین بازارچه بوده، برای پاک کردن امتیازشون یا باید برای "فروشنده معتبر" اقدام کنن یا از کسانی که بهشون امتیاز منفی دادن بخوان که بیان و به من اطلاع بدن برای حذف.

2- برای توهین و قیمت پایین و بالا و زیر پایه و بی احترامی تو پی ام و مورادی مثل اینها، باید گزارش بدین تا رسیدگی بشه. امتیاز بازارچه فقط برای وقتی هست که با طرف مقابل معامله کرده باشین.

amir6559

Registered User
لایک‌ها
161

دو تا نکته رو بگم،

1- دوستانی که سابقه محرومیت تجاری دارن و اسمشون تو لیست محرومین بازارچه بوده، برای پاک کردن امتیازشون یا باید برای "فروشنده معتبر" اقدام کنن یا از کسانی که بهشون امتیاز منفی دادن بخوان که بیان و به من اطلاع بدن برای حذف.

2- برای توهین و قیمت پایین و بالا و زیر پایه و بی احترامی تو پی ام و مورادی مثل اینها، باید گزارش بدین تا رسیدگی بشه. امتیاز بازارچه فقط برای وقتی هست که با طرف مقابل معامله کرده باشین.
جناب مدیر بسیار سپاسگزارم از جنابعالی در ضمن کاربری که از شیطنت داره امتیاز منفی میده میتونه دوباره کارشو تکرار کنه ؟

hoji_17203

Registered User
لایک‌ها
119
عرض سلام وادب
تشکر از شما
میشه بگین چرا به درخواست بنده رسیدگی نکردین؟
یه امتیاز منفی دارم که یه کلاهبرداربهم داده. تاپیک شکایت من موجوده وایشون هم هیچ جواب دراین مورد نداده
محبت کنید رسیدگی کنید
باتشکر

mojezy

Registered User
لایک‌ها
10

دو تا نکته رو بگم،

جناب آقای مدیر

خدمتتون عرض کنم اون اون آقایی که اولین امتیاز منفی به بنده داده روزهای اول متن امتیاز منفیش """بی شعور بود و با کال تعجب بعد از مدتی دیدم شده """خریدار """

بابا چرا اینجا هر کی آشنا یا چیزی داشته باشه دستش گرفته میشه

خوب من به اون آقا میگم چرا امتیاز منفی دادی در صورتی که کارت گرافیک شما مشکل داشته هر چی فحش ناموسی هست به بنده میده

hossein_mokhte

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
10
http://forum.persiantools.com/t407694-page13.html
دوستان عزیز یه سر به اینجا بزنید از اول رو بخونید ببنید این فروم به کجا داره و کی داره بین ما قضاوت میکن
بازم ببخشید و عذ رخواهی میکنم اگه اینجا پستی زدم خواستم که شاید یکی از مدیران (اقا بهمن یا اقا احسان سر به تایپیک زدن و متوجه روابط شدن

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
عرض سلام وادب
تشکر از شما
میشه بگین چرا به درخواست بنده رسیدگی نکردین؟
یه امتیاز منفی دارم که یه کلاهبرداربهم داده. تاپیک شکایت من موجوده وایشون هم هیچ جواب دراین مورد نداده
محبت کنید رسیدگی کنید
باتشکر

حذف کردم

جناب آقای مدیر

خدمتتون عرض کنم اون اون آقایی که اولین امتیاز منفی به بنده داده روزهای اول متن امتیاز منفیش """بی شعور بود و با کال تعجب بعد از مدتی دیدم شده """خریدار """

بابا چرا اینجا هر کی آشنا یا چیزی داشته باشه دستش گرفته میشه

خوب من به اون آقا میگم چرا امتیاز منفی دادی در صورتی که کارت گرافیک شما مشکل داشته هر چی فحش ناموسی هست به بنده میده

شما امتیاز منفی با عنوان "خریدار " تو پروفایلتون ندارین

دوستان عزیز یه سر به اینجا بزنید از اول رو بخونید ببنید این فروم به کجا داره و کی داره بین ما قضاوت میکن
بازم ببخشید و عذ رخواهی میکنم اگه اینجا پستی زدم خواستم که شاید یکی از مدیران (اقا بهمن یا اقا احسان سر به تایپیک زدن و متوجه روابط شدن

دکتر از طرف من مسئول رسیدگی به شکایات شده و مطمئنم که قضاوتش بی طرفانه است.

Bahram Zero

Registered User
لایک‌ها
1
هنوز هم امتياز منفي بند بعد از چند روز پا برجاست با كاربري هم كه به دفعات به بنده بيخود و بدون معامله امتياز منفي ميده برخوردي نشده

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 

اگر قرار هستش امتیاز منفی منو پاک کنید لطف بفرمایید یک سیستمی طراحی کنید که کاربران با سابقه به کاربران 2013 توهین نکنند!
این بار دوم امتیاز منو پاک کردید پس امتیاز دهی به چه درد میخوره؟

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
لطفا این امتیاز مثبت پاک شود:
http://forum.persiantools.com/itrader_detail.php?ir=58310&u=94891
دلیل:بنده به ایشون گفتم اسپیکر هاتو پول پست با خودت 260 میخرم حالا میگه چون پول پست زیاد شده باید کل پول پستو بدی واسه همین بهم امتیاز نداده پس لطفا امتیاز منو نیز پاک کنید.

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251

دو تا نکته رو بگم،

Bahram Zero دوباره به من امتیاز منفی داد برای بار سوم
اینجا فقط باعث مزاحمت برای شما و بنده شده خواهشمندم ایشون را بن کنید چون واقعا شورشو در آورده

یه تاپیک شکایت هم زدم گویا تایید نشده
احتمالا این آی دی Bahram Zero آدی دوم همون M.iphone

توهین بنده هم به این صورت بوده
( اجازه نمیدم هر دهاتی سرم کلاه بگذاره ) طرف معامله من اگر این دوتا ای دی مال یک نفر نباشه ایشون نبوده و در نتیجه این صحبت با ایشون نبوده از حقم دفاع کردم و از جانب ایشون که اگر ای دی مال همون صاحب تاپبک نباشه امتیاز منفی در جهت بهم زدن تاپیک گرفتن این سیستم امتیاز دهی فقط و فقط برای معاملست

من برای گوشی که به عنوان آکبند خریدم و موقع تحویل دیدم هم قاچاقه سریال شبنم نداره - هم سریال IMEI رپی جعبه کنده شده - هم گوشی سیم کارت روش رفته توی تاپیک سوال و بحث کردم ایشون اگر همون M.iphone نباشه ربطی بهش نداشته که به من امتیاز منفی بده بعد هم من رو در پ خ ها عصبانی کنه و دنبال یه فحش باشه که سند کنه
بعلاوه من از اون روزی

من ۵۰ خسارت از این اقای M.iphone گرفتم اونم با خواهش التماس از سمت خودش اس ام اس هاش هست الان شماره منو پخش کرده مزاحم دارم اینجام با این ای دی مزاحم من شده

از حقم دفاع کردم

از مدیران خواشه میکنم این Bahram Zero را بن کنند تا اینقدر باعث مشکل نشن و حتما چک کنند یوزر دوم ترابی نباشه
در نهایت این یوزر حتی فکر بن شدن همیشگی ای دیشم کرده و براش مهم نیست والا اینقدر بعد از پاک شدن امتیاز منفی باز امتیاز نمیداد

با تشکر از مدیران محترم سایت پرشین تولز

اگر قرار هستش امتیاز منفی منو پاک کنید لطف بفرمایید یک سیستمی طراحی کنید که کاربران با سابقه به کاربران 2013 توهین نکنند!
این بار دوم امتیاز منو پاک کردید پس امتیاز دهی به چه درد میخوره؟

امتیاز دهی برای خرید و فروش نه مشکلات شخصی

شما در دو حالت حرف منو به دل گرفتی

اول واقعا از منطقه ای خارج از تهران باشی و شرمنده ای از اینکه تهرانی نیستی
دوم ای دی دوم آقای ترابی هستی

چون بنده در پ خ گفتم اجازه نمدیم هر دهاتی سرم کلاه بگذاره حالام همینو میگم مخاطب بنده کسی بود که سرم می خواسته کلاه بگذاره شمام اگه همچین هدفی داشتی روی سخنم با خود شماست

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
سیستم کارآمدیه .حتی اگه توش تقلب هم کنن باز برآیندش مثبته . فقط اگه بشه فارسیش کنید بهتر میشه .

amir2601080

Registered User
لایک‌ها
2
باسلام
خواستم اگه میشه منفی که به بنده داده شده رو پاک نمایید
توی این تاپیک شکایت بررسی شد و بنده پول مورد معامله رو برگشت زدم و خواهش مندم که امتیاز منفی که ایشون دادن رو حذف کنید
اینم تاپیک شکایت
http://forum.persiantools.com/t410229.html
باتشکر از مدیران محترم

بالا