برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

karaj_67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدیر این قسمت کجاست ؟

فقط بن کردن رو بلدین ؟ :devil:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
درود بر شما

پيرو تاپيك شكايت امضا بنده
و بن شدن افراد امتياز دهنده توسط مديران محترم سايت
لطفا ٧ امتياز منفي بي دليل اينجانب را حذف نماييد

پيشاپيش سپاسگذارم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
درود بر شما

پيرو تاپيك شكايت امضا بنده
و بن شدن افراد امتياز دهنده توسط مديران محترم سايت
لطفا ٧ امتياز منفي بي دليل اينجانب را حذف نماييد

پيشاپيش سپاسگذارم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 

مدیر ارشد گرام pilot

تاپیک شکایت ایشون : http://forum.persiantools.com/t412980-page5.html یه سری کاربران برای خودشون باند و باند بازی راه انداختن و به ایشون امتیاز منفی دادن . ضمن اینکه وحید جان مدیر کل بازارچه دسترسی این افراد رو پس از بررسی گرفت لطفا تمامی امتیازات منفی ایشون رو پاک کنید . موضوع بررسی شده هست می تونید حتی برای اطمینان بیشتر تاپیک شکایت رو محلاحضه کنید

با تشکر

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
مجددا تکرار میکنم، برای رسیدگی به امتیاز منفی باید اونو طبق این پست و با استفاده از دکمه که کنار هر امتیاز قرار داره، گزارش کنید. دلیلتون رو هم خیلی خلاصه تو گزارشتون بنویسید تا بررسی کنم.
اگه گزارش کردین و حذف نشد، یعنی توضیح بیشتری برای حذف لازم هست و باید از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید.

مدیر ارشد گرام pilot

تاپیک شکایت ایشون : http://forum.persiantools.com/t412980-page5.html یه سری کاربران برای خودشون باند و باند بازی راه انداختن و به ایشون امتیاز منفی دادن . ضمن اینکه وحید جان مدیر کل بازارچه دسترسی این افراد رو پس از بررسی گرفت لطفا تمامی امتیازات منفی ایشون رو پاک کنید . موضوع بررسی شده هست می تونید حتی برای اطمینان بیشتر تاپیک شکایت رو محلاحضه کنید

با تشکر

حذف کردم

Morteza_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مدیر محترم لطفا امتیازهای منفی الکی که به کاربر shabgard67 داده شده و دو طرف هم توافق کرده بودن و اعلام کردن رو پاک کنید

فقط برای طرف مخالف حذف شده و مال ایشون هنوز باقیست

freedom_soul95

Registered User
لایک‌ها
34
خرید آخر بنده با جناب pars207اشتباها جای خریدارو فروشنده جابجا شده اگر ایجاد مشکل میکنه درخواست تغییرواصلاح دارم(خودشون هم تایید میکنن حتما)
(چون امکان ادیت برای کاربرها تعریف نشده مزاحم شدم)
ممنون

daryush_raven

Registered User
لایک‌ها
35
با سلام
من قبلا به كاربر نمایش مشخصات: Sheldon - PersianTools Forums امتاز منفي داده بودم چرا الان امتياز منفي كه من داده بودم(ايشون روز معامله سره قرار نيمدن و گوشيشونو خاموش كردن) نيست،ايشون هم چون من امتياز منفي دادم يه امتياز منفي هم به من دادن كه ماله من هنوزم هست الان ميخوام بدونم چرا امتياز منفي كه من به ايشون داده بودم رو پاك كردين لطف ميكنين پيگيري كنين
مرسي

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
خرید آخر بنده با جناب pars207اشتباها جای خریدارو فروشنده جابجا شده اگر ایجاد مشکل میکنه درخواست تغییرواصلاح دارم(خودشون هم تایید میکنن حتما)
(چون امکان ادیت برای کاربرها تعریف نشده مزاحم شدم)
ممنون

تایید میشه بنده فروشنده بودم ایشون خریدار
امتیازی که من به ایشون دادم صحیح است
فقط امتیازی که ایشون به من داد را از Seller به Buyer تغییر بدین
اینم پرو فایل بنده
http://forum.persiantools.com/itrader.php?u=241665

seiied220

Registered User
لایک‌ها
14
درخواست بررسی ودرصورت امکان حذف امتیاز منفی
سلام
من28 اسفند از تاپییکی قرارشد قطعات بخرم.همون روز راهی مسافرت بودم.گفت خریدت قطعیه گفتم بله.فردا صبح که قرارشد پول واریز کنم گفت با باربری میفرستم.منم گفتم شهر غریب نمیتونم تحویل بگیرم .با پست بفرست.گفت تا 5 فروردین تعطیله.گفتم تا نروم اصفهان نمیتونم تحویل بگیرم.گفت که تو خریدار نیستی ودبه کردی وبهت امتیاز منفی میدم.5 عید که اومدم گفتم پولو واریز کنم گفت فروختم.
منم وارد به سایت نیستم.بعدا دیدم برام منفی داده وحرفای نامربوط زده.امکان پاک شدن امتیاز منفی نیست؟
ممنون.

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام
من طبق این نوشته: #44 به کاربری امتیاز منفی داده بودم، اما الان می بینم که حذف شده. لطفا دلیل حذف این امتیاز رو بفرمایید.
ممنونم

753159

Registered User
لایک‌ها
0
سلام مدیریت محترم آقای masouddaniali ایشون کی هستن که هی به بنده امتیاز منفی میدن علت امتیاز چه گنجشکی جای قناری.... ایشون سری قبلی امتیاز منفی دادن بنده رو با کاربر a.m.b اشتباه گرفتن بازم دادن

پاک کنید خواهشا

masouddaniali

Registered User
لایک‌ها
5
سلام مدیریت محترم آقای masouddaniali ایشون کی هستن که هی به بنده امتیاز منفی میدن علت امتیاز چه گنجشکی جای قناری.... ایشون سری قبلی امتیاز منفی دادن بنده رو با کاربر a.m.b اشتباه گرفتن بازم دادن

پاک کنید خواهشا

مدیران محترم
ایشون دقیقا همون کاربر A.M.B هستن که طبق تایپیک زیر ازشون شکایت کردم
http://forum.persiantools.com/t391085-page3.html

از فیدبک های مشابه و آی پی شون می تونید بفهمید

مدیران عزیز نذارید ایشون به کلاهبرداریش ادامه بده
جالبه که تو ماه پیش هیچ گونه فعالیتی نداشته اما 3 تا فیدبک مثبت براش ثبت شده! آیا این عجیب نیست؟
[h=1][/h][h=1][/h]

753159

Registered User
لایک‌ها
0
مدیران محترم
ایشون دقیقا همون کاربر A.M.B هستن که طبق تایپیک زیر ازشون شکایت کردم
http://forum.persiantools.com/t391085-page3.html

از فیدبک های مشابه و آی پی شون می تونید بفهمید

مدیران عزیز نذارید ایشون به کلاهبرداریش ادامه بده
جالبه که تو ماه پیش هیچ گونه فعالیتی نداشته اما 3 تا فیدبک مثبت براش ثبت شده! آیا این عجیب نیست؟

آخه مرد حسابی معامله حظوری و تلفنی انجام شده به شما ربطی نداره a.m.b رو هم میشناسم بن شد چه ربطی به بنده داره برو آیپی رو چک کن برو هر ...خواستی بکن اول طرف خودت رو بشناس بعد

مدیریت لطفا پیگیری کنه این روال سر سام اور شده

masouddaniali

Registered User
لایک‌ها
5
آخه مرد حسابی معامله حظوری و تلفنی انجام شده به شما ربطی نداره a.m.b رو هم میشناسم بن شد چه ربطی به بنده داره برو آیپی رو چک کن برو هر ...خواستی بکن اول طرف خودت رو بشناس بعد

مدیریت لطفا پیگیری کنه این روال سر سام اور شده

مردیکه کلاهبردار وقتی انداختمت زندان می فهمی کی طرفش رو میشناسه
مدیران محترم
زمانی که به مشکل نخورده بودیم بهم می گفت با این نام کاربری هم کار میکنه حالا میزنه زیرش
فقط کافیه به فیدبک هاشون نگاه کنید===فیدبک هایی مشابه با اسم مشترک امین

753159

Registered User
لایک‌ها
0
مردیکه کلاهبردار وقتی انداختمت زندان می فهمی کی طرفش رو میشناسه
مدیران محترم
زمانی که به مشکل نخورده بودیم بهم می گفت با این نام کاربری هم کار میکنه حالا میزنه زیرش
فقط کافیه به فیدبک هاشون نگاه کنید===فیدبک هایی مشابه با اسم مشترک امین

الان زنگ زدم بهشون شما همون نیستی که ساعت رو باز کرده بودی آبرو a.m.b بردی مردک بی شخصیت کالایی که باز بشه پس نمیگیرن این رو برو از هر کی خواستی بپرس شاهد هم هست که این باز شده
تازه خوبه داره میگه که 200 هم خواسته با ساعت بهت بده من بودم نگات هم نمیکردم ولی خب به خاطره عدالتش میترسیم(بالاسری)

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
لطفا امتیاز منفی که کاربر zarinshop بدون دلیل برای ثبت کرده رو حذف کنید
به دلیل اینکه سایتی که ازشون خریدم رو 10 روز بعد به من انتقال دادن یه امتیاز منفی براشون ثبت کردم
الان به تلافی اینکار اومدن امتیاز منفی الکی برای من ثبت کردن و دلیلش هم اینو نوشتن : "بعد از فروش سایت دیتاباز به ایشون برای بنده امتیاز منفی ثبت کردند "
خیلی جالبه نیست؟
پس از واریز پول 10 طول کشیده تا سایت رو انتقال بدن حالا طلبکار هم هستن!

masouddaniali

Registered User
لایک‌ها
5
الان زنگ زدم بهشون شما همون نیستی که ساعت رو باز کرده بودی آبرو a.m.b بردی مردک بی شخصیت کالایی که باز بشه پس نمیگیرن این رو برو از هر کی خواستی بپرس شاهد هم هست که این باز شده
تازه خوبه داره میگه که 200 هم خواسته با ساعت بهت بده من بودم نگات هم نمیکردم ولی خب به خاطره عدالتش میترسیم(بالاسری)

مریدکه دزد بی شخصیت خودتی
مدیران محترم تو تایپیک زیر شکایت از ایشون رو می تونید ببینید - کل ماجرا رو توضیح دادم
http://forum.persiantools.com/t391085.html
من نمی دونم چرا فیدبک منفی که بهش دادم رو حذف می کنید !!!!!!!!!!!
یعنی تشخیص یه کلاهبردار انقدر سخته؟

بالا