• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگو پیرامون فوتبال اروپا و جهان

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بله تو خونه ى خودشون ليورپول رو تحقير كرديم
تو سانتياگو با بيل يه ٧ ٨ تا ميزنيم،،،
الان امار شد
3 ب ١

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
رئال نیمه دوم کاملا مدارا کرد وگرنه شکستی بسیار تحقیرآمیزتر نصیبشون میکرد.

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
ریال مدارایی نکرد،مینیوله فوق العاده بود!!!نیمه اول جمعآ 3 تا موقعیت داشتن 3 تاشم گل شد،نیمه دوم هم موقعیت داشتن که مینیوله می گرفت...:|
راجرزم با بیرون کشیدن بالوتلی اونم وسط نیمه بازم بی تجربه گی و بزرگ نبودن خودش رو اثبات کرد!تعویضهای بعدیش هم که خنده دارتر بود!عوض بیرون کشیدن آلن بی اثر بالو و کوتی رو میکشه بیرون...:general210:
بعد از بیرون رفتن بالوتلی و نداشتن مهاجم نوک تقریبآ بی خطر شده بودیم و موقعیتهایی رو هم که به دست میاوردیم مثل آب خوردن از دست می دادیم...:general509:
به هر حال معلوم با نبود استوریج تو خط حمله خیلی زهردار نخواهیم بود،که با بیرون کشیدن بالو تشدید هم شد این وضعیت،در کل درسته نتیجه بدی بود ولی باز دم بچه ها گرم که با اون روحیه خراب مثل بعضیا 6 7 8 تا نخوردن و تحقیر نشدیم...:general505:
برگشت مطمئنم نتیجه خفیف تر از این خواهد بود...:general710:
رفتن دنیل اگر عزیز هم که باز تاثیر خودشو نشون داد و بازیکنی که 7 برابر پول اگر خریدم نصف اگر هم نیست فعلا!!!:((بازم مقصر جناب راجرز!:mad:)

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بله اگه قسمت شد تو سانتياگو جبران ميكنيد

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بايد تو اين دنيا فرق وجود داشته باشه ،،،،
تيمى ك دوبرابر قهرمانى و چند برابر ارزش داره بايد تو هرجا بتونه خودشو ثابت كنه انفيلد م يكى از اين جاهاست فرق نميكنه

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
لیورپول در چنگ رئال اسیر بود
رئال انگار داشت با یه تیم اماتور بازی می کرد اصلا در حد رئال نبودن

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
تا آزادسازی تاپیک کل کل 24 ساعت باقیست
صبور باشید :D

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
بايد تو اين دنيا فرق وجود داشته باشه ،،،،
تيمى ك دوبرابر قهرمانى و چند برابر ارزش داره بايد تو هرجا بتونه خودشو ثابت كنه انفيلد م يكى از اين جاهاست فرق نميكنه

یه آریایی میگه باید تو دنیا فرق داشته باشه! تن کوروش رو لرزوندی:D

اون تیم رو با این تیم حذب کارگری مقایسه نکن! من خودم هم لیورپول رو دوست دارم هم رئال! دیشب هم موندم ک کدومشون رو دوست داشته باشم .

ولی فلسفه ی لیورپول و هواداراش و تعصبات و...ش جداست با رئال .(جدا از مقایسه افتخارات:D )

در کل من فکر نکنم در آینده چیزی از فوتبال اینگیلیس بمونه:|

جز این اخلاق لیورپولی ک سر هر تعویضی میهمان رو هم تشویق میکنن:D حتی اگه رونالدو باشه

troll_football_image_cd01817bf3b28ae331a33717b73bb353.jpg

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه آریایی میگه باید تو دنیا فرق داشته باشه! تن کوروش رو لرزوندی:D

اون تیم رو با این تیم حذب کارگری مقایسه نکن! من خودم هم لیورپول رو دوست دارم هم رئال! دیشب هم موندم ک کدومشون رو دوست داشته باشم .

ولی فلسفه ی لیورپول و هواداراش و تعصبات و...ش جداست با رئال .(جدا از مقایسه افتخارات:D )

در کل من فکر نکنم در آینده چیزی از فوتبال اینگیلیس بمونه:|

جز این اخلاق لیورپولی ک سر هر تعویضی میهمان رو هم تشویق میکنن:D حتی اگه رونالدو باشه

مشاهده پیوست 691989
حرفات درستن تا حدودی، لیورپول هوادارای متعصب و باوفایی داره که تو دنیا نظیرشون خیلی کمه(البته مقصود طرفدارای ساکن در خود مرسی سایده)
، ولی رونالدو تو کل مدتی که تو بازی بود هو شد و موقع تعویضش هم کر کننده بود صدای هو کردن تماشاگرا!

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223

یادش بخیر این پیرن Teka های رئال . تو pes 4بهش میگفتیم لباس جرثقیلی :d ب خاطر اون لوگو ـه ک عین جرثقیل بود

بارسها ک میگفت هیچ وقت تبلیغ نخواهیم زد الان در کنار یونیسف(ک تبلیغ نیست) beko و قطر ایر ویس . . .کم کم عین استقلال پرسپولیس رو شرت و ک ر س ت هم میزنن:D

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
27519141422433117691_1414224069.png

Manchestar Unidted VS Chelsea
یک شنبه منچستر یونایتد میزبانِ تنها تیمِ بدونِ شکست این فصل لیگ برتر انگلستان هست.اول از همه دوست دارم در موردِ منچستر صحبت کنم
بعد از گذشت 8 هفته از لیگ، یونایتدِ ون خال 1 امتیاز بیشتر از یونایتدِ دیوید مویس داره.ضمنا یادمون نره که تیم مویس در لیگ قهرمانان هم حضور داشت.بطور مثال 2 فصل پیش یونایتدِ فرگوسن در ماه اکتبر 6 بازی انجام داد که این آمار برا ون خال به 3 بازی می رسه. ون خال 161 روز هست که هدایتِ یونایتد رو به عهده گرفته و طی 9 بازی، 3 برد 3 تساوی و 3 شکست رو به ثبت رسونده.

یه نگاهی به ترکیب یونایتد تو بازی قبلیش بندازیم :

1438014142252455522_23131.png

این بازی رو دیدم خودم، ماتا و یانوزای یه افتضاحِ به تمام معنا بودند :| ون پرســـ هم اصلا خوب نبود. یونایتد اگه حتی بخواد کمی بهتر از این بازی باشه بازم نمی تونه جلوی چلسی رو بگیره، برای بردنِ این چلسی باید خیلی بهتر بود .... یه حسی بهم میگه فالکائو گل می زنه بهمون :| :D
فکر کنم یونایتد باز هم از 1 4 1 4 استفاده کنه جلوی چلسی. دی ماریا سمتی هست که ایوانویچ حضور داره. ترجیح میدادم دی ماریا طرفِ فیلیپه لوئیز می بود چون سرعتش بیشتر از ایوانویچ هست. ایوا بازیکن های قدرتی رو خیلی خوب می تونه جلوشونرو بگیره نمی دونم از پسِ دی ماریای سرعتی هم بر میاد یا نه. البته 100% تو این راه باید لوک شاو به کمک یونایتد بیاد و خودش رو نشون بده ...
از لحاظِ مصدوم یا محروم یونایتد فقط رونی رو نداره که سومین جلسه محرومیتش رو پشتِ سر می زاره. البته کریک هم مصدومه ولی خب اگه مصدوم نبود هم فکر نمی کنم تو این بازی می تونست فیکس باشه

یونایتد تا اینجای فصل 13 گل رو تونسته به ثمر برسونه که گل زناش اینا بودند :

Di Maria 3, Rooney 3, Herrera 2, Mata 2, Van Persie 2, Blind 1, Falcao 1, Fellaini 1

اما وضعِ خودمون، چلسی :

اول از همه مصدوم ها سلام می رسونن :| :D با به احتمالِ 90 % با همون ترکیب 1 3 2 4 همیشگی مون باز می کنیم. منچستر دیگه انقدر خوب نیست که بخوایم از 3 3 4 استفاده کنیم. قابل اتکا ترین بازیکن مون هم هازارد هست. اگه روزش باشه بد بلایی می تونه سرِ رافائل بیاره وضعیت دفاع یونایتد اصلا جالب نیست و اگه تو ضدِ حمله ها یا اصن حمله ها یکم دقت کنیم راحت می تونیم یه نتیجه جالب رو رقم بزنیم ترکیب مون تو بازی قبلی :

5360141422593720137_4235.png

تو این بازی رمی، زوما و چک جای خودشون رو به دروگبا، کیهیل و کورتوآ میدند.بقیه ترکیب دست نمی خوره. البته احتمالِ این که کاستا هم بازی کنه هست چون فصل قبل هم یادم میاد تو بازی با یونایتد تو استمفوربریج مورینیو گفت ایوانویچ نمی تونه بازی کنه ولی از ابتدا تو ترکیب فیکس بود !

از چیزی که ناراحتم مصدومیت رمی هست کاش می تونست بازی کنه و خودشُ نشون بده.

چلسی هم تا حالا 23 گل تو لیگ برتر به ثمر رسونده که گلزنان به این شرح هستند :

Diego Costa 9, Hazard 2 (1 pen), Ivanovic 2, Oscar 2, Schurrle 2, Fabregas 1, Matic 1, Ramires 1, Remy 1, Willian 1, own goal 1

می تونه جذاب تر از ال کلاسیکو هم باشه، ولی بنظرم هر تیمی هم که ببره به سختی به این مهم می رسه !

شخصا نتیجه 2-1 به نفع چلسی رو پیش بینی می کنم حالا باید دید که چی میشه :D

بالا