برگزیده های پرشین تولز

گفتگو پیرامون مسایل مربوط به بخش پاکت پی سی

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
راستی :

پارسا جان شما که اومدی با 2 تا پست, در 2 تا topic رو همینطوری بستی (!!!), الان چه اتفاقی افتاد؟ تغییری در کیفیت بخش دیدی؟!

اینکار اصلا" بخاطر افت کیفیت و بالا بردنش صورت نگرفت ، حامد ، فرشید و مجتبی ابراز ناراحتی کردن ؛ گفتم این کار رو بکنم ؛ چون احساس کردم انجمنه و گفته های چندین نفر به گفته های یک نفر میچربه ، مدیرا هم قصد بستنش رو تا نتیجه ی نهایی ندارن ، لا اقل کسی پست نزنه که اگه کسی ناراحت بوده ، دیگه ناراحت نشه ... اما مثکه شما ناراحت شدی ! برو بازش!!!!!! کن ...

با کنایه و حرف زدن های اینجوری به جایی نمیرسی . من قصدم کمک بود !

مسائل فروم ، دیگه به من ربطی نداره ( راحت شدید دیگه خداروشکر ) . من توی تاپیک های دیگه ای که احتمال تیکه پروندن ِ به من وجود نداره ادامه میدم . اگرم اونجا هم احساس بدی کردی یا کردید امر کنید از بخش میرم

ممنون از همه ی دوستان

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
راستی :

اینکار اصلا" بخاطر افت کیفیت و بالا بردنش صورت نگرفت ، حامد ، فرشید و مجتبی ابراز ناراحتی کردن ؛ گفتم این کار رو بکنم ؛ چون احساس کردم انجمنه و گفته های چندین نفر به گفته های یک نفر میچربه ، مدیرا هم قصد بستنش رو تا نتیجه ی نهایی ندارن ، لا اقل کسی پست نزنه که اگه کسی ناراحت بوده ، دیگه ناراحت نشه ... اما مثکه شما ناراحت شدی ! برو بازش!!!!!! کن ...

مسائل فروم ، دیگه به من ربطی نداره ( راحت شدید دیگه خداروشکر ) . من توی تاپیک های دیگه ای که احتمال تیکه پروندن ِ به من وجود نداره ادامه میدم . اگرم اونجا هم احساس بدی کردی یا کردید امر کنید از بخش میرم

ممنون از همه ی دوستان

از صمیم قلب امیدوارم که اینها نوشته های احساسی یکی از دلسوز ترین بچه های اینجا باشه که بعدا ً که بهشون نگاه کنه احساس کنه که زیادی تند رفته. :blush:
پارسا جان ، به هیچ وجه این طوری نیست که می فرمایید ، شاید روش گوشزد کردن علی رضا مورد پسند شما نباشه و برداشت علی رضا از این که شما باعث بسته شدن ترد ها شده اید رو من دور از حقیقت بدونم ، ولی فکر نکنم دوست داشته باشید چنین جمعی رو ترک کنید

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
راستی :

ممنون از همه ی دوستان

سلام پارسا جان چرا آقا ناراحت شدی اگر کسی باید دلخور باشه (یا بهش برخورده باشه) اون منم ! که منم اصلا ناراحت نشد م و اصلا هم به دل نگرفتم چون الان که فکر میکنم واقعا حرکت بیخود و بی فکری بود که اون 2 تا تاپیک رو زدم وشما و بقیه دوستان هم که حرفتون حق بود برای همین من هیچی نداشتن بگم (چون حرف حساب جواب نداره)

در کل از همه دوستان و مدیران و فعالان رسما در همین جا عذز خواهی میکنم امیدوارم هر دلخوری که از من دارید رو به بزرگی خودتون ببخشید

درخواست عاجزانه من هم از مدیران اینه که اون 2 تا تاپیک رو ببنید که دیگه بیشتر از این اختلاف پیش نیاد
وسلام !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
...

پارسا جان، شما قديميه اين فروم هستي و اگه منه تازه وارد چيزي شد و ناراحت شدم،بايد بهم گوشزد كني و بگي بقيه خير و صلاح جمع و حتي خودم رو مي خوان و از حرفهاشون قصدي ندارن،شايد منه تازه وارد زود بهم بر بخوره اما انتظار از شما چيز ديگست

احساس گناه داره خفه ام مي كنه! اگه ببينم اينجا بودنم دوستي هاي قديم رو خراب مي كنه به خدا ميرم ها!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب دوستان ،
بنده با مجتبی توانستم ارتباط برقرار کنم ، ولی حسین رو نیافتم ، حسین اگر مطالب رو خوند و مشکلی درش دید ، نظر رو بگه تا بتونیم به عنوان نظر نهایی مدیران در نظرش بگیریم.

در مورد بحث هایی که در گرفت و تقریبا ً یک سویش مرتضی و علی رضا بودند و سوی دیگرش ، فرشید و پارسا ، من امیدوارم که باعث دلگیری کسی از دیگری نشده و هرکس فکر می کنه بی دلیل باعث آزردگی طرف مقابلش شده ، با شجاعت ازش عذر خواهی خواهد کرد.

در مورد بحث جدا دیدن اینجا از کل پی تی، موضوعی که مرتضی مطرح کرد ، به نظرم ، البته ابعادی پیدا کرد که اصلا مربوط به فروم نبود ، به نظر هم می یاد که هر دو بحث رو مختومه می دونن

در مورد مسئله ترد هایی که به نظر بعضی مربوط به فروم نیستن ، خوب من نظرم رو نوشتم و مجتبی هم نظر شخصی شو نوشت.اما در مشورت مان به این نتیجه رسیدیم

در صورتی که ما بخواهیم روح قوانین نوشته شده برای فروم ، و اصول حرفه ای ماندن مراعات بشه ، ناگزیر هستیم که این چنین ترد هایی نداشته باشیم ، دلیل اینکه اسم ترد ها رو نمی یاورم این ست که حسین 505 رو بسیار دوست دارم و فکر می کنم به دلیل دلخوری ش ، نمی خواد ببینه که هیچ کسی از جمله مدیران ، شخص او را مورد انتقاد قرار نداده بلکه تنها شیوه فعالیت ش را مطابق با اهداف فروم نمی بیینند. البته تصمیم گرفته شد که این ترد ها پاک نشه ، تنها توسط مدیران قفل بشه ( مجتبی مسئولش شد) و در همان مباحث عمومی باقی بمانه.
ما از بچه ها می خواهیم که کمی حرفه ای تر به فروم نگاه کنند ، دلیل افت کیفیت ، ترد های اینچنین نیست ، بلکه از دید ما ، تقریبا همان دلایلی که در ترد دیگر برشمردم هست ، از شما خواهش داریم که برای حل مشکلات ، راه حل ارایه دهید ، یک سوی بحث را گرفتن و ادامه دادن ش ، بی شک به افزایش بار علمی فروم کمک نخواهد کرد. بسیاری از مسایل، توسط شما به چشم مدیران رسانده می شود ، و مدیران به عنوان نمایندگان منافع کاربران ، خود را موظف به پیگیری چنین نکاتی می بینند( مثال ش ، انتقاد فرشید بود که شروع کننده بحث بود ، ولی من رو به فکر انداخت). پس لطف کنیدو راه کار ارایه بدید و جدا ً از بی احترامی به همدیگر خود داری کنید.

مسایلی از این دست، می تونه توی ترد گپ و گفتگوی فروم مان ، یا بحث آزاد خود فروم پیگیری بشه . همان طور که مرتضی متذکر شد ، می توان علاقه بچه ها را برای اینکه در جایی فعالیت کنند که با کاربران ش آشناتر هستند و نسبت حفظ احترام همدیگر احتمالا ً از همه بخش ها بیشتر ست ، رو درک کرد. ولی ما فکر می کنیم که برای حفظ تمامیت فروم بهتر هست که مسایل نامرتبط کمتر پیگیری بشه

به همین دلیل از دوستان خواهش می کنم که این بحث رو بیش از این ادامه ندهند. من فکر می کنم که مدیران راه حل جامعی رو برای این مسئله و جزییات ش به زودی براتون مطرح خواهند کرد

موفق باشید

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
خوب دوستان ،
بنده با مجتبی توانستم ارتباط برقرار کنم ، ولی حسین رو نیافتم ، حسین اگر مطالب رو خوند و مشکلی درش دید ، نظر رو بگه تا بتونیم به عنوان نظر نهایی مدیران در نظرش بگیریم.

در مورد بحث هایی که در گرفت و تقریبا ً یک سویش مرتضی و علی رضا بودند و سوی دیگرش ، فرشید و پارسا ، من امیدوارم که باعث دلگیری کسی از دیگری نشده و هرکس فکر می کنه بی دلیل باعث آزردگی طرف مقابلش شده ، با شجاعت ازش عذر خواهی خواهد کرد.

در مورد بحث جدا دیدن اینجا از کل پی تی، موضوعی که مرتضی مطرح کرد ، به نظرم ، البته ابعادی پیدا کرد که اصلا مربوط به فروم نبود ، به نظر هم می یاد که هر دو بحث رو مختومه می دونن

در مورد مسئله ترد هایی که به نظر بعضی مربوط به فروم نیستن ، خوب من نظرم رو نوشتم و مجتبی هم نظر شخصی شو نوشت.اما در مشورت مان به این نتیجه رسیدیم

در صورتی که ما بخواهیم روح قوانین نوشته شده برای فروم ، و اصول حرفه ای ماندن مراعات بشه ، ناگزیر هستیم که این چنین ترد هایی نداشته باشیم ، دلیل اینکه اسم ترد ها رو نمی یاورم این ست که حسین 505 رو بسیار دوست دارم و فکر می کنم به دلیل دلخوری ش ، نمی خواد ببینه که هیچ کسی از جمله مدیران ، شخص او را مورد انتقاد قرار نداده بلکه تنها شیوه فعالیت ش را مطابق با اهداف فروم نمی بیینند. البته تصمیم گرفته شد که این ترد ها پاک نشه ، تنها توسط مدیران قفل بشه ( مجتبی مسئولش شد) و در همان مباحث عمومی باقی بمانه.
ما از بچه ها می خواهیم که کمی حرفه ای تر به فروم نگاه کنند ، دلیل افت کیفیت ، ترد های اینچنین نیست ، بلکه از دید ما ، تقریبا همان دلایلی که در ترد دیگر برشمردم هست ، از شما خواهش داریم که برای حل مشکلات ، راه حل ارایه دهید ، یک سوی بحث را گرفتن و ادامه دادن ش ، بی شک به افزایش بار علمی فروم کمک نخواهد کرد. بسیاری از مسایل، توسط شما به چشم مدیران رسانده می شود ، و مدیران به عنوان نمایندگان منافع کاربران ، خود را موظف به پیگیری چنین نکاتی می بینند( مثال ش ، انتقاد فرشید بود که شروع کننده بحث بود ، ولی من رو به فکر انداخت). پس لطف کنیدو راه کار ارایه بدید و جدا ً از بی احترامی به همدیگر خود داری کنید.

مسایلی از این دست، می تونه توی ترد گپ و گفتگوی فروم مان ، یا بحث آزاد خود فروم پیگیری بشه . همان طور که مرتضی متذکر شد ، می توان علاقه بچه ها را برای اینکه در جایی فعالیت کنند که با کاربران ش آشناتر هستند و نسبت حفظ احترام همدیگر احتمالا ً از همه بخش ها بیشتر ست ، رو درک کرد. ولی ما فکر می کنیم که برای حفظ تمامیت فروم بهتر هست که مسایل نامرتبط کمتر پیگیری بشه

به همین دلیل از دوستان خواهش می کنم که این بحث رو بیش از این ادامه ندهند. من فکر می کنم که مدیران راه حل جامعی رو برای این مسئله و جزییات ش به زودی براتون مطرح خواهند کرد

موفق باشید

یادم میاد از همون روز اولی که اینجا پست زدم تا به حالا، مدیریتی مثل مدیریت شما رو تو هیچ فرم دیگه ای ندیدم
همونطور هم که قبلا بهش اشاره کردم به جرات میتونم بگم نصف این صمیمت جو بخشمون رو دکتر عزیز ایجاد کرده
واقعا حرکتاتون سنجیدس
بسیار عالی :)

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
مجتبی جان من که اصراری به صحبت در مورد قد شما یا امضا یا اواتور یا هر چیز دیگه ای که ندارم, شما مثال زدی, منم در ادامه مثالت اونو گفتم, وگرنه من که در پست قبلیم گفتم که"در مورد قد شما چه در مباحث عمومی حرف بشه چه در گفتگوی ازاد حرف بشه یا اصلا حرف زده نشه, دنیایه ppc میره جلو....". (خودم هم که در ترد امضا و اون یکی دیگه شرکت انچنانی نداشتم)
در ادامه حرف شما, من هم در باره حیثیت کلی فرم که صحبتی نکردم, شما گفتی در نظر یک تازه وارد بد جلوه میکنه, منم گفتم حیثیت فرم در نظر یک تازه وارد , برنمیگرده به بحثی که در بخش مباحث عمومی میشه.
فرشید جان, منم که دقیقا حرف شما رو زدم, گفتم اگه بخش نرم افزار داریم, چرا تاپیکهای رام که مربوط به نرم افزار میشه تو مباحث عمومیه ppc هست!!؟ اگرم که توش میخایم بحث در مورد مباحث عمومی به صورت کلی بکنیم, اولا چرا اسمش مباحث عمومی ppc هست و دوما تاپیکی مثل گفتگوی ازاد چرا اونتو نیست و تو Home page هست!!!؟ اشتباه میگم؟!
اون پیشنهادی هم که در این مورد دادم و کلا بحث در مورد اون 2 تا ترد همشون بهانه ای بود که چیزایی که هی میخواستم بگم ولی نمیگفتم رو بگم(همچنین حرفمو در مورد عکسو اینچیزا که تو ترد بغلی صحبتش بود, میخواستم بگم ولی به این نتیجه رسیدم اصلا اونجا پست نزنم راجع به این مطلب فعلا بهتره!!). کل حرف من جمله اخر پست قبلیم و خلاصه پست قبل از اون میشه, که همه اونها فقط و فقط تاکییدی بود بر پستی که تو ترد "تصمیم گیری در رابطه با آینده فعالیتها در بخش پاکت پی سی" زدم.
وگرنه مجتبی جان, بحث در مورد اینکه تردی در مورد قد یا اواتر .... باشه یا نباشه بی ارزش تر از خود اون ترد خواهد بود. حتما متوجه شدی که بحث من صرفا در مورد بودن یا نبودن اون 2 تا ترد نبود, اون پیشنهادی هم که در مورد عوض کردن اسم subtopic مباحث عمومی دادم (که الان می بینم چه پیشنهاد جالبی بودش) رو 20 ثانیه هم روش فکر نکردم, چون فقط میخواستم بگم به هر چیزی از یه زاویه دیگه هم میشه نگاه کرد. این رو مصلم بدون که هیچ کس (یا حداقل من) مانع نظم اینجا نه بودیم و نه خواهیم بود و هیچ وقتم هم منکر وجود نظم در یک چنین جایی نشدم. راه حل یه ترد مشکوک, همیشه پاک کردنش نیست. و اینرو حالا اینجا بگم که بازم حرفم مربوط به این بحث نمیشه, منظورم کل بحثهاییست که انجام شده و همیشه از یک طرف بهش نگاه شده.
پارسا جان, متاسفانه یا خوشبختانه من خیلی رک حرف میزنم.. نمیخوام دیگه حرفهای تکراریه "کسی قصد توهین نداشت" و " قصد ناراحت کردن نداشتمو" ... اینارو دوباره بزنم, چون میدونم که خودت (و همه) میدونی که اینجا کسی قصد توهین به کس دیگه ای رو نداره . واسه همین یه راست ازت معزرت میخوام اگه ناراحتت کردم.
در مورد قضیه بسته شدن تردها هم, میدونم منظورت این نبوده, ولی حرف من این بود که پارسا جان مگر اینجا مدیر یا admin نداره که در مورد بسته شدن تاپیک تصمیم بگیره؟! بازم میگم میدونم که احتمالا منظورت بی احترامی نبوده,ولی قدم گزاشتن خارج از محدوده وظایف بیشتر باعث افت کیفی می شه یا وجود اون تا ترد؟! (شما تصمیم گرفتی که خودت ترد هارو موقتا ببندی, و دقایقی بعد هم اینکارو انجام دادی, گرچه قبل از اینکار کسی تایید نکرده بود بسته شدنشونو, ولی اگر هم تایید میشد, باز هم مسثول اینکار مدیران نیستند؟!)
اگر هم اونجوری این حرفمو گفتم, به این دلیل بود که چند روزی صبر کردم تا شاید درست شن و اصلا نمیخواستم تو این کار دخالت کنم, اما بعدش دیدم اینطوری نشد. بالا هم گفتم, بسته یا باز بودن اون تردها صرفا تمام حرف من نبود, چرا که اصولا, بسته یا باز کردن یه ترد در حیطه وظایف من نیست.
به هرحال من خیلی حرفهای دیگه داشتم که میخواستم بزنم. همیشه هم میگیم بیایمو در مورد چیزای مختلف بخش نظر بدیم. ولی خوب دانیال جان بحث رو مختومه اعلام کردن.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
علیرضا جان؛
من محل کارم هستم و نمی تونم مفصل پست بزنم؛
در رابطه با شکل کلی فروم و انتقادهایی که در رابطه با عنوان و یا جای تردها مدنظرت هست،فکر می کنم که اگر اینها رو یکجا به صورت منظم جمع کنی،ما مدیرا رو در بررسی اونها کمک خواهی کرد،بنابراین ازت می خوام که حتما" این کار رو بکنی تا آخر هفته که قراره با دیگر مدیرا جلسه داشته باشم،روی این موضوع هم بحث کنیم؛من فکر می کنم برخی از مطالبی که در رابطه با عنوان ترد و یا جای برخی تردها گفتی،نیاز به فکر کردن داره،
ضمن اینکه علیرضا جان،آی دی یاهوی منو ادد کن،تا راجع به یکسری مسائل با هم صحبت کنیم،البته من تو اداره نمی تونم مسنجر داشته باشم،اما حتما" در فرصت مناسب با هم صحبت خواهیم کرد؛

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
کاملا موافقم ، علی رضا ، من کلیت حرف هایت را فکر می کنم متوجه شدم ، ولی فکر میکنم تا مشکلاتی که به نظرت می یاد رو کلاسه بندی نکنی ( مانند کاری که من اون ور کردم ) نمی شود رویش فکر کرد و اگر هم اقدامی کنیم ، نمی شود بعدا در مورد موفقیت کاری که کردیم قضاوت کرد

پس به دوستانت لطف کن و مشکلات رو بنویس ، دوست داشتی پی ام کن به من یا مجتبی
موفق باشی

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خوب من هم یه نظری بدم که نمیرم از حرف نزدن:)

من الان به عنوان یک کاربر ساده نظر میدم:)البته بکم هاااا کاربر فعال:happy:

من در مورد بحث های شده شدیدا طرفدار حرف علی هستم :)

دلیل این نصف جون شدن بخش هم فقط و فقط رکودی که تو پاکت پسی بوجود آمده میبینم یعنی مثلا همه بچه ها رفتن بهترین های موجود رو خریدن بعدش هم همه تهش رو در آوردن الان مثلا کی میخواد در باره اتم چیز جدیدی یاد من بده یا در باره x800 به دانیال یا در باره p525 به علی یا به مجتبی ،عماد ، پارسا و.......................

اگر دقت کنید بحث های ما زمانی داغ میشه که شخص جدیدی سوالی میپرسه تو ترد مشاور یا برنامه جدیدی میاد و یا حتی مدل جدید که الان چیز چشمگیری مشاهده نشده....

الان ما میخوایم درباره s200 حرف بزنیم؟؟؟ همینجا همه بچه های s200 دار بالای 30 تا رام رو تست کردن و یا فلان کار و فلان کار رو کردن دیگه چی میخواد بشه ؟؟؟:blush: الان هم دقت کنید مثلا تو ترد x800 من از دانیال فلان چیز رو میپرسم و یا بچه های فلیم دار در باری رادیو ..........;)

کلا بیشتر از این کاری ما نمیتونیم کنیم .البته چرا بزار بکم مثلا بخش نرم افزار رو تبدیل به...... کنیم که اون هم در کیفیت کار تاثیری نداره در راحتی کار تاثیر داره و شیکی و.....

خلاصه که تو یک کلام بچرخ تا بچر خیم:rolleyes:

این بالا پایین کردن ها و یا تردد های گوناگون هم برا همینه که از بیکاری در بیایم(به کسی بر نخوره ها خدای فعالیت 4-5 ماه پیش خودمون رو ببیند و الان رو ببینید ) من درست نامری هستم ولی معمولا 16 ساعت تو این PT هستم وقتی کار ندارم که تو این 3 هفته اینجوری بوده کلا تمام بحث ها تعطیل;)(مخالفید؟؟؟؟)

حالا از دیدگاه یک مدیر نظر میدم:)

موفق باشی

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام
آقا یه درخواستی داشتم که یه سرو سامونی به تاپیک هایی که بچه ها زحمت میکشند و ریویو میدن بدین
که یه جای به خصوص داشته باشه یا حداقل sticky بشه که فراموش نشن
این همه مثلا دکتر زحمت کشید و ریویو داد که انصافا چنین ریویویی رو هیچ جایی نمیشه پیدا کرد
ولی الان این تاپیک فراموش شده و به صفحه مثلا فلان رفته و کاربرای جدید اصلا نمیتونن از این اطلاعات گرانبها استفاده کنن

حالا خودتون مشورت کنید و ببیند چه کاری به صلاح هست ولی حیف این همه سرمایه از بین بره :(
----
نکته دیگه هم این هست که این کلوب گوشی ها هم اصلا سر و سامون نداره
کلوب یه گوشی در بخش مشاوره برای خرید هست
کلوب یکی دیگه در بخش سخت افزار
و یکی دیگه همه .....
و از بعضی گوشی ها هم چند تا کلوب دارن
مثالا p 535 یه کلوب مجزا داره تو یه بخش - توی یه بخش دیگه با p525 با هم share هستن !

در کل هم اصالا قصد جسارت و دخالت در کار شما عزیزان رو نداشتم و فقط در حد یک پیشنهاد هست

شاد باشید و همیشه بهاری :blush:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام
آقا یه درخواستی داشتم که یه سرو سامونی به تاپیک هایی که بچه ها زحمت میکشند و ریویو میدن بدین
این همه مثلا دکتر زحمت کشید و ریویو داد که انصافا چنین ریویویی رو هیچ جایی نمیشه پیدا کرد
ولی الان این تاپیک فراموش شده و به صفحه مثلا فلان رفته و کاربرای جدید اصلا نمیتونن از این اطلاعات گرانبها استفاده کنن

حالا خودتون مشورت کنید و ببیند چه کاری به صلاح هست ولی حیف این همه سرمایه از بین بره :(
----
و یکی دیگه همه .....
مثالا p 535 یه کلوب مجزا داره تو یه بخش - توی یه بخش دیگه با p525 با هم share هستن !

در کل هم اصالا قصد جسارت و دخالت در کار شما عزیزان رو نداشتم و فقط در حد یک پیشنهاد هست

ممنون حسین جان حتما تو این جلسه که با مدیران میزاریم پیگیری میکنیم:)

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آقایان میشه یه نظمی هم به لینک های مربوط به بازارچه داده بشه؟ مثلا همه مجبور باشن در یک ترد استیکی (واسه بهتر دیده شدن) مثل همون تاپیکی که علی(لرد) زده لینک بدن و نه اینکه این همه ترد مستقل زده بشه و فقط یه پست توش باشه؟؟؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آقایان میشه یه نظمی هم به لینک های مربوط به بازارچه داده بشه؟ مثلا همه مجبور باشن در یک ترد استیکی (واسه بهتر دیده شدن) مثل همون تاپیکی که علی(لرد) زده لینک بدن و نه اینکه این همه ترد مستقل زده بشه و فقط یه پست توش باشه؟؟؟

سلام،
پیشنهادبسیار خوبی است،منتها باید مقدماتش(اطلاع رسانی) انجام بشه به نوعی که تازه واردها هم متوجه بشن که کجا این نوع پستها را بزنند؛
در کل فکر می کنم ایده خوبی است؛با توجه به اینکه تایک صرفا" تاپیک آگاهی است و بحث بر سر قیمت و ... در تاپیک مخصوص به خود در بازارچه هست؛فکر می کنم به راحتی عملی باشه؛
مرسی

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
پیرو حرف های دوستان
پایه هستین به تاپیک benchmark راه بندازیم و از همه نظر هر کسی گوشیش رو تست کنه و اونجا نتایج رو بزاره؟
میشه مثل حرفی که عماد هم زد عمل کرد و یک ویدیو رو با کیفیت خاص بزرایم برای دانلود و همه با اون تست کنن حالا با هر برنامه ای مثل core palyer
در ضمن بنچ مارک هایی خودمون می زاریم خیلی بیشتر میشه بهشون اعتماد کرد
اسم تاپیک هم با خودتون
در کل پایه هستین یا نه؟

ایده این کار هم از اونجایی اومده که الان سیاوش گفت رامی که الان ریخته کلی با اریجینال فرق داره
در ضمن من هم بگم که قیصر با رام dutty فرقش شدیدا با رام مزخرف ارجینال خوده شرکت احساس میشه

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
پیرو حرف های دوستان
پایه هستین به تاپیک benchmark راه بندازیم و از همه نظر هر کسی گوشیش رو تست کنه و اونجا نتایج رو بزاره؟
میشه مثل حرفی که عماد هم زد عمل کرد و یک ویدیو رو با کیفیت خاص بزرایم برای دانلود و همه با اون تست کنن حالا با هر برنامه ای مثل core palyer
اسم تاپیک هم با خودتون
در کل پایه هستین یا نه؟

ایده این کار هم از اونجایی اومده که الان سیاوش گفت رامی که الان ریخته کلی با اریجینال فرق داره
در ضمن من هم بگم که قیصر با رام dutty فرقش شدیدا با رام مزخرف ارجینال خوده شرکت احساس میشه

سلام حسین جان؛
ایده خوبی است؛هر چند که علاوه بر تنوع دستگاهها ؛وضعیت مموری و برنامه های نصب شده و ... دو پاکت پی سی یکسان هم در بنچ مارکها تاثیر خواهد گذاشت؛اما به نظر می رسد با مقایسه حتی دو دستگاه یکسان که یکی بنچ مارک بهتری نسبت به دیگری دارد؛بتوان نتایج جالبی را استخراج کرد؛
پیشنهاد می شود که ابزارها و برنامه های بنچ مارکینگ هم در ابتدای تاپیک تحت عنوان یک پست منسجم؛جهت استفاده دوستان معرفی شده و لینک دانلود آنها قرار داده شود(یا حداقل به پست معرفی آنها در ترد معرفی نرم افزار لینک داده شود).
ضمنا" از دوستان هم می خوام تا نظراتشون را در اختیار حسین و بقیه دوستان قرار بدند تا یک تاپیک مفید دیگه به تاپیکها اضافه شود.
حسین جان شما زحمت کلنگ زدن این ترد را متقبل شوید؛ضمنا" از شما عذر می خوام که پستتون را از تایپک مشاوره به اینجا منتقل کردم؛چرا که اینجا از دید من محل بهتری برای این پست بود؛

Last edited:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
پیرو حرف های دوستان
اسم تاپیک هم با خودتون
در کل پایه هستین یا نه؟

ایده جالبی است اما چندین مشکل اساسی داره .
اولا یک ویدئو برای دانلود عمومی حجم زیادی داره که به شخصه از عهده دانلودش بر نمیام. که البته میشه یه کیفیت عمومی رو انتخاب کرد. یا ویدئوای که در دسترس عموم هست .مثلا قسمت اول سیزن 6 سریال 24! یا ... که معمولا با یه کیفیت پخش میشه . اگر هم نشد میشه ویدئوای با رزولوشن از پیش تعیین شده و با یک چنل صدایی و یه فرمت صدا و یه فرمت تصویر و یه میزان کمپرسشن انتخاب کنیم . نتیجه زیاد متفاوت نخواهد بود.

اما ایراد اساسی به بنچ مارک ها :
حقیقت زیاد نمیشه به این بنچ مارک ها اعتماد کرد. بنچ مارک در اصل باید بر روی دستگاهی هارد ریست شده امتحان بشه . بدون هیچ برنامه اضافی بعد از هارد ریست و سافت ریست. هر برنامه یا پلاگین نصب شده باعث تغییر بنچ مارک میشه + هر گونه توییک اضافی که بنچ مارک رو به بیراهه میکشونه . و البته همه هم باید اسکیل کردن رو فراموش کنند. اگر به نظرتون در جمع مجموعه ای از افراد پیدا میشه که حاظرند دستگاهشون رو برای بنچ مارک هارد ریست کنند و بنچ مارک بگیرند و همه توییک ها رو فراموش کنند و از رام اریجینال یا توییک نشده استفاده کنند این بنچ مارک ها قابل اعتماد تر میشن.

حالا اگر فکر میکنین این ایده عملیه بریم برای اجرا. من بنچ مارک قبلا گرفتم به همین خاطر نیازی به هارد ریست ندارم پس هستم:D

Last edited:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
سلام حسین جان؛
ایده خوبی است؛هر چند که علاوه بر تنوع دستگاهها ؛وضعیت مموری و برنامه های نصب شده و ... دو پاکت پی سی یکسان هم در بنچ مارکها تاثیر خواهد گذاشت؛اما به نظر می رسد با مقایسه حتی دو دستگاه یکسان که یکی بنچ مارک بهتری نسبت به دیگری دارد؛بتوان نتایج جالبی را استخراج کرد؛
پیشنهاد می شود که ابزارها و برنامه های بنچ مارکینگ هم در اینج و در ابتدای تاپیک تحت عنوان یک پست منسجم؛جهت استفاده دوستان معرفی شده و لینک دانلود آنها قرار داده شود(یا حداقل به پست معرفی آنها در ترد معرفی نرم افزار لینک داده شود).
حسین جان شما زحمت کلنگ زدن این ترد را متقبل شوید؛ضمنا" از شما عذر می خوام که پستتون را از تایپک مشاوره به اینجا منتقل کردم؛چرا که اینجا از دید من محل بهتری برای این پست بود؛

مثل اینکه جدی شد قضیه:D
خوب برنامه های مناسب برای بنچ مارک گیری. به نظر بنده اس بی پی خیلی قدیمی شده هرچند استاندارده.
اما میتونیم از اس کی تولز استفاده کنیم . من بنچ مارکهام رو همیشه با اس کی تولز میگیرم.
در مورد بنچ مارک های اضافی هم میتونیم به سراغ کور پلیر بریم و فرمت مخصوصی انتخاب کنیم.
اما بد نیست به سراغ یکی از بازیها و فریم ریت هم بریم . از مورف گیر میتونیم استفاده کنیم فقط بدیش اینه که 2 بعدی میتونیم باهاش چک کنیم . نظر خود بنده تونی هاوک هست فقط بدیش اینه که 28 مگ فری مموری میخواد که همه دستگاهها ندارند و مجبور به توییک هستند و شاید اصلا امکانش نباشه . فکر کنم کوک هم بنچ مارک بگیره . اگر دوستان توصیه بهتری دارند اعلام کنند.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مثل اینکه جدی شد قضیه:D
خوب برنامه های مناسب برای بنچ مارک گیری. به نظر بنده اس بی پی خیلی قدیمی شده هرچند استاندارده.
اما میتونیم از اس کی تولز استفاده کنیم . من بنچ مارکهام رو همیشه با اس کی تولز میگیرم.
در مورد بنچ مارک های اضافی هم میتونیم به سراغ کور پلیر بریم و فرمت مخصوصی انتخاب کنیم.
اما بد نیست به سراغ یکی از بازیها و فریم ریت هم بریم . از مورف گیر میتونیم استفاده کنیم فقط بدیش اینه که 2 بعدی میتونیم باهاش چک کنیم . نظر خود بنده تونی هاوک هست فقط بدیش اینه که 28 مگ فری مموری میخواد که همه دستگاهها ندارند و مجبور به توییک هستند و شاید اصلا امکانش نباشه . فکر کنم کوک هم بنچ مارک بگیره . اگر دوستان توصیه بهتری دارند اعلام کنند.

عالی است عماد جان،حالا منتظر حسین می مونیم تا تاپیک را راه اندازی کنند،
ضمنا" عماد جان اگر بتونی قسمت اول پست قبلیت(قبل از این پستت که من کوت کردم) را کات کنی و یه پست دیگه در ترد مشاوره بزنی و اونجا پیست کنی،برای اون بنده خدا هم مفیدتر باشه و دچار سرگردانی نشه،

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام

----
و یکی دیگه همه .....

آقا بلاخره جواب ندادید چی شد پس؟
کلا موافقت نشد نه؟

بالا