برگزیده های پرشین تولز

گفتگو پیرامون مسایل مربوط به بخش پاکت پی سی

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از della :
منطقیه که در اول راه ادم تصویر روشنی از مسیر نداره. من شنیدم توی فرانسه، وقتی می خوان پیاده رو و محل عبور برای عابران بزنن چند روز میذارن تا عابرها رد بشن. بعد از جای پای عابران که کوبیده شده مسیر رو سنگ فرش می کنن یا هر چیز دیگه...الان چند وقته که این جا راه افتاده و دیگه مسایل و موضوعات مطرح شده و تقریبا می دونیم که مسایل حول چه محور هایی می چرخه.
وقتشه که یک فروم تکونی بکنیم. عیدم نزدیکه!:rolleyes:
من پیشنهاد می کنم یک بخش سوالات متداول هم داشته باشیم.
البته شایدم در بخش Complete Idiots Guide to PDA بگنجه.

من هم پیشنهادمو قبلا دادم ولی دوباره تکرار می کنم، در همین فروم بنویسید اش ، نه به این دلیل که من درست اش کردم، به این دلیل که تا همین الان هم کلی مطلب داره، و اگه دیگران لطف کنن ، قوی تر و کامل تر می شه

فقط برای بار هزارم تکرار کنم، یا مدیر یا خود سئوال کننده داوطلبانه پاک کنه پست اش رو بعد از اینکه پاسخ گرفت ، چون این طوری راحت تر می شه خوند مطالب رو ، به علاوه اصل سئوال که کوت می شه در پاسخ

Axim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
من هم پیشنهادمو قبلا دادم ولی دوباره تکرار می کنم، در همین فروم بنویسید اش ، نه به این دلیل که من درست اش کردم، به این دلیل که تا همین الان هم کلی مطلب داره، و اگه دیگران لطف کنن ، قوی تر و کامل تر می شه

فقط برای بار هزارم تکرار کنم، یا مدیر یا خود سئوال کننده داوطلبانه پاک کنه پست اش رو بعد از اینکه پاسخ گرفت ، چون این طوری راحت تر می شه خوند مطالب رو ، به علاوه اصل سئوال که کوت می شه در پاسخ

من هم هر دو را تایید می کنم. پستهایم رو که به درد نمی خورد رو پاک کردم . 4 تا! کم کم تعداد پستهام منفی می شه!:D راستی حتی خوبه اگر یه برنامه ورژن جدیدی ازش میاد اون شخص که اون برنامه را معرفی کرده اون پستش رو ادیت کنه .
یکی دیگه هم اگر کسی کرک رو اگر نتوانست پیدا کنه.(مثلا من چند برنامه خوب می دونم ولی خوب کرکشون رو ندارم و یا قدیمیشونو دارم متاسفانه وقت کافی هم ندارم.) با پیغام خصوصی از یک نفر می خواهد کرک رو پیدا کنه و در پست ازش تشکر میکنه.

این پست هم بعد از یک هفته پاک می شه.;)

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از Axim :
من هم هر دو را تایید می کنم. پستهایم رو که به درد نمی خورد رو پاک کردم . 4 تا! کم کم تعداد پستهام منفی می شه!:D راستی حتی خوبه اگر یه برنامه ورژن جدیدی ازش میاد اون شخص که اون برنامه را معرفی کرده اون پستش رو ادیت کنه .
یکی دیگه هم اگر کسی کرک رو اگر نتوانست پیدا کنه.(مثلا من چند برنامه خوب می دونم ولی خوب کرکشون رو ندارم و یا قدیمیشونو دارم متاسفانه وقت کافی هم ندارم.) با پیغام خصوصی از یک نفر می خواهد کرک رو پیدا کنه و در پست ازش تشکر میکنه.

این پست هم بعد از یک هفته پاک می شه.;)

اگر همون پست بخواد ویرایش بشه. باید به یک نحوی همه مطلع بشن که به روز شده.
گاهی هم نرم افزار ها ورژن جدیدشون کارایی قبلی رو نداره.
در نتیجه به نظر من حفظ سابقه سودمند هست.
افزونگی هم هیچگاه به صفر نمی رسه.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
من یه پیشنهادی دارم ، می گم یه کم هم در مورد این که این علایم که کنار هر ترد هست در صفحه راهنما بنویسید ، مثلا اینکه پست جدید چطور معلوم می شه و از این حرف ها

من که اول وارد شده بودم خیلی بیق بودم ، از اینا سر در نمی آوردم:p

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
من یه پیشنهادی دارم ، می گم یه کم هم در مورد این که این علایم که کنار هر ترد هست در صفحه راهنما بنویسید ، مثلا اینکه پست جدید چطور معلوم می شه و از این حرف ها

من که اول وارد شده بودم خیلی بیق بودم ، از اینا سر در نمی آوردم:p

دکتر جان زیر ترد که راهنما داره!
من می نویسم اینجا. بعد تصمیم بگیرید جاش کجاست تا بذاریمش سر جاش!

thread_new.gif
نوشته هاي جديد
thread.gif
پست جدید ی زده نشده
thread_lock.gif
ترد بسته(در این ترد نمی توانید پست بزنید)
thread_h_o_t_new.gif
ترد پر طرفدار با پست جدید
thread_h_o_t.gif
ترد پرطرفدار بدون پست جدید
thread_dot.gif
در این ترد شما پست زده اید
poll_posticon.gif
نظر سنجی
rating_5.gif
ترد تا چه اندازه مفید و محبوب بوده.(آراشما)

از ترکیب این شکل ها می تونید بقیه علامات رو بفهمید!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اگر دقت کرده باشید، یه دوهفته ای می شه که حتی اکسپلود جان هم به فروم سر نمی زنه ، چه برسه به به جناب گیاهی ، چونکه اقلاً برای پیشنهاد من نظر منفی می فرستادن

هر چی می گم اینجا یکی دوتا مدراتور می خواد کسی توجه نمی کنه، من هم یه تصمیمی گرفتم و ازتون می خوام عملی ش کنید، ما تنها راهی که داریم، چون کسی رو میون مون نداریم که قدرت دستکاری پست های دیگران رو نداره، ازهر کسی که می بینید بی ربط پست می زنه محترمانه خواهش کنید ، که پست اش رو برداره و بعد هم براش توضیح بدید که کجا باید مطرح می کرده.

اقلاً این طوری دلم خنک می شه که بی ربط نویس ها می دونن که جای طرح سئوالشون اون جا نبوده و بازم همون جا پست زدن!:blink:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از della :
دکتر جان زیر ترد که راهنما داره!
من می نویسم اینجا. بعد تصمیم بگیرید جاش کجاست تا بذاریمش سر جاش!

thread_new.gif
نوشته هاي جديد
thread.gif
پست جدید ی زده نشده
thread_lock.gif
ترد بسته(در این ترد نمی توانید پست بزنید)
thread_h_o_t_new.gif
ترد پر طرفدار با پست جدید
thread_h_o_t.gif
ترد پرطرفدار بدون پست جدید
thread_dot.gif
در این ترد شما پست زده اید
poll_posticon.gif
نظر سنجی

از ترکیب این شکل ها می تونید بقیه علامات رو بفهمید!
دلا جان منم می دونم، می گم در همین صفحه هم مطرح بشه باعث می شه که بیشتر به چشم بقیه بیاد

در ضمن فکر کنم معنی ستاره ها رو در زیر هر ترد فراموش کردید

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از king_dani :
اگر دقت کرده باشید، یه دوهفته ای می شه که حتی اکسپلود جان هم به فروم سر نمی زنه ، چه برسه به به جناب گیاهی ، چونکه اقلاً برای پیشنهاد من نظر منفی می فرستادن
بی انصافی نفرمایید. درسته که من یکی دو هفته ای میشه که کمتر فرصت می کنم سر بزنم، ولی پیغامی رو بی جواب نذاشتم. پیشنهادتون در مورد عناوین پزشکی رو هم پریشب انجام دادم:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=544370&postcount=2

در مورد این تاپیک هم به نظرم رسید که هنوز در مورد موضوعی به جمع بندی نرسیدیم. هروقت پیشنهادی نهایی شد به من اطلاع بدید تا عملی ش بکنم.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از xPlod :
بی انصافی نفرمایید. درسته که من یکی دو هفته ای میشه که کمتر فرصت می کنم سر بزنم، ولی پیغامی رو بی جواب نذاشتم. پیشنهادتون در مورد عناوین پزشکی رو هم پریشب انجام دادم:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=544370&postcount=2

در مورد این تاپیک هم به نظرم رسید که هنوز در مورد موضوعی به جمع بندی نرسیدیم. هروقت پیشنهادی نهایی شد به من اطلاع بدید تا عملی ش بکنم.
من بی انصافی نکردم اکسپلود عزیز، کجای حرفم بی انصافی بود؟
من هر بار که سئوال شده ، گفتم که با مدیران پی تی مطرح کنید ، چون افراد معقولی هستند.بابت تنظیم همه پست های پزشکی هم در یک جا هم بی نهایت متشکر ام.
اما مسئله که مطرح کردم اصلاً این ها نبود، توصیه ام این بود که چند نفر رو بگذارید برای ویرایش پست ها، مثلاً پست های نامربوط رو پاک کنن و یا منتقل کنن.
این جوری هم کار تقسیم می شه ، هم در نبود یکی ، دیگران کار رو انجام می دن

در نهایت از این که از انتقادم رنجیدید متاسفم

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خب این کار که چندان مشکلی نیست، هر پستی که توسط دکمه ی
report.gif
Report بشه ، مستقیمن به دست من میرسه و من متوجه میشم که اون مورد نیاز به بررسی داره.
درضمن به هیچ وجه نرنجیدم. برعکس، با رک گویی به شدت موافقم. :)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از xPlod :
خب این کار که چندان مشکلی نیست، هر پستی که توسط دکمه ی
report.gif
Report بشه ، مستقیمن به دست من میرسه و من متوجه میشم که اون مورد نیاز به بررسی داره.
درضمن به هیچ وجه نرنجیدم. برعکس، با رک گویی به شدت موافقم. :)
زنده باد مدیر توپ موبایل
ممنون ، پس از این به بعد ما تذکر ندیم و فقط راپرت شون رو برسونیم؟

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
سلام به همگی....من همه پستارو نسبتا خوندم....یه چیزیو ندیدم.....

فک کنم بهتر باشه در مورده مواردی مثه نرم افزار یه ساب فروم ایجاد بشه....تو اون هم در مورده هر دسته نر افزار ...حالا بسته به مورد یه سابه

دیگه ... یا یه تاپیک دیگه....مثلا برای منی که میخوام دنبال نرم افزارای پزشکی بگردم خیلی وقت گیره تویه تاپیکه 1000 پستی بگردم....

یا ممکنه کسی بخواد دنبال نرم افزارای مهندسی بگرده.....

بقیه هم اونایی که خودتون گفتین...بازی ... رجیستری...مشکلات....

یا مثلا نرم افزارهایی که جنبه عمومی دارن باید یه تاپیک داشته باشه نه همه درهم....
فعلا.....

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
نظرا تموم شد؟؟!؟؟!......نتیجه چی شد؟.....

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از astm1834 :
نظرا تموم شد؟؟!؟؟!......نتیجه چی شد؟.....
من فکر می کنم. معرفی نرم افزار در یک مکان باشه!
اما اشخاصی رو بنا بر تخصصی که دارن مسئول دسته بندی نرم افزارهای رشته خودش بکنیم. یا علاقه مندی که داره!
بعد فقط در یک صفحه نام نرم افزار ها و احتمالا کرک و لینک به پست معرفی شده قرار بگیرید، البته با یک توضیح کوتاه.
که در این صفحه نرم افزار ها بر اساس کاربردشون دسته بندی شدن!
چیزی شبیه به صفحه ای که قبلا توسط آقای گیاهی تهیه شده بود!
کار بزرک رو تقسیم کنید تا از پسش بر بیایم!

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
بالاخره باید شروع کنیم...نمیشه هی فقط نظر بدیم.....کجاست این مدیر....

یه فروم بسازیم تووووپ.....همه از ما یاد بگیرن.....:cool: ....:evo:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوستان ،
ترد کامپلیت ، به هیت 1000رسید ، البته ظاهراً علی رغم هشدار من ، بعضی ها از اسم ترد خوش شون نیومد.
ترد سئوال و جواب هم که 1500هیت رو رد کرده، و البته که 10پست اخیر من مربوط به این شده که توضیح بدم در یکی از این دو ترد یا در ترد های تک باید دنبال فلان چیز بگردند تازه وارد ها.
پیشنهادم اینه که هردو این ترد ها استیکی شوند.فکر کنم از زدن پست های بیهوده جلوگیری بشه ، مطالب مهم در یک جا جمع آوری بشه و در کل به درد بقیه هم بخوره

تا نظر بقیه چه باشه

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
دوستان ،
ترد کامپلیت ، به هیت 1000رسید ، البته ظاهراً علی رغم هشدار من ، بعضی ها از اسم ترد خوش شون نیومد.
ترد سئوال و جواب هم که 1500هیت رو رد کرده، و البته که 10پست اخیر من مربوط به این شده که توضیح بدم در یکی از این دو ترد یا در ترد های تک باید دنبال فلان چیز بگردند تازه وارد ها.
پیشنهادم اینه که هردو این ترد ها استیکی شوند.فکر کنم از زدن پست های بیهوده جلوگیری بشه ، مطالب مهم در یک جا جمع آوری بشه و در کل به درد بقیه هم بخوره

تا نظر بقیه چه باشه

من موافق بودم برای همین هیچی نگفتم.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از king_dani :
دوستان ،

تا نظر بقیه چه باشه
من این دو تاپیک رو چسبوندم سقف فروم. الان تاپیک های استیکی یه کم زیاد شده، من پیشنهاد می کنم که اگه تاپیکی در بازه ی مشخصی تعداد هیت هاش از حد مشخصی بالاتر نرفت از حالت چسبان خارج بشه (فکر کنم قبلن هم مطرح شده بود). به هر حال این موضوع رو هم مد نظر داشته باشید.

به نقل از della :
من موافق بودم برای همین هیچی نگفتم.
:blink:

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از xPlod :
من این دو تاپیک رو چسبوندم سقف فروم. الان تاپیک های استیکی یه کم زیاد شده، من پیشنهاد می کنم که اگه تاپیکی در بازه ی مشخصی تعداد هیت هاش از حد مشخصی بالاتر نرفت از حالت چسبان خارج بشه (فکر کنم قبلن هم مطرح شده بود). به هر حال این موضوع رو هم مد نظر داشته باشید.

:blink:
ممنونم از مدیر، به هر حال هر موضوعی یک عمری داره اما بعضی موضوعات ممکنه برای هر تازه واردی سوال باشه و اکثرا هم دوستان جستجو نمی کنن. پس باید تصمیم درستی برای لینک های استیکی گرفته بشه.
مثلا من الان دیدم انجمن سخت افزار خیلی خوب مسایل مطرح شده را دسته بندی کرده.
میشه بعضی از تاپیک ها را بعد از کم شدن بیننده از حالت استیکی خارج کرد اما موضوعات مهم مطرح شده را در یک تاپیک استیکی قرار داد...
در ضمن از زحمات فراوان دکتر هم شایسته است که قدردانی بشه.
به ایشون هم تبریک می گم.
ممنون که این قدر به فروم اهمیت می دید.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از della :
ممنونم از مدیر، به هر حال هر موضوعی یک عمری داره اما بعضی موضوعات ممکنه برای هر تازه واردی سوال باشه و اکثرا هم دوستان جستجو نمی کنن. پس باید تصمیم درستی برای لینک های استیکی گرفته بشه.
مثلا من الان دیدم انجمن سخت افزار خیلی خوب مسایل مطرح شده را دسته بندی کرده.
میشه بعضی از تاپیک ها را بعد از کم شدن بیننده از حالت استیکی خارج کرد اما موضوعات مهم مطرح شده را در یک تاپیک استیکی قرار داد...
در ضمن از زحمات فراوان دکتر هم شایسته است که قدردانی بشه.
به ایشون هم تبریک می گم.
ممنون که این قدر به فروم اهمیت می دید.
درست می فرمایید ، من همان اول که پیشنهاد استیکی شدن رو دادم ، گفتم که بهتره که اگر مثلاً در یک ماه ، یک ترد نتونست مثلاً 1000هیت اضافه کنه ، مثلا بره خارج .گرچه فکر می کنم، هنوز برای خارج کردن یه ترد زود باشه ، و هیچ کدوم از ترد ها اضافی نیستن.شاید تبادل نظر و اون یکی را بشه با یه خط از بقیه جدا کرد.نظرتون چیه؟

دست شما هم درد نکنه که ترد رو استیکی کردید، در جواب دلا هم بگم که شاید من اشتباه می کنم، ولی همین الان هم ترد های حاضر پاکت پی سی از نظر من خیلی نظم دارن، اما خوب شاید تقصیر منه که اسامی قناص بهشون دادم(PDA Hi Tech , Complete Idiots Guide to PDA)ولی به نظرم تا حدود زیادی تقسیم بندی های لازم انجام شده، دیگه بقیه اش به مراجع بستگی داره که چطور عمل کنه

ممنون

بالا