برگزیده های پرشین تولز

گوشیهای اصلی چینی - بررسی مسایل و....--همراه با ارایه نکات توسط کاربران جهت کاربهینه تر با آنها

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
دوستانی که گوشی cube a5300 دارن اعلام کنن کارم گیره:general709:

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
این 3 تا فایل رو لازم دارم. ناصر خسرو هم جمع کردن و الا اونجا گیر میومد
22222222.jpg

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
همچنان منتظرم:rolleyes::general211::general402::general503::general208:

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
داشتم دنبال راه حل مشکلم میگشتم چشم به این خورد.همون جایی که با نگه داشتن ولوم پایین و پاور نمایان میشه
Factory-Mode-Menu.jpg
مشکل منم همچنان پابرجاست.اساتید اگه اتصال کوتاه بدم رام رو قبول میکنه؟

bohlol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام امیرخان
الان که اینومینویسم سایت شمابالا نمیاد
مجبورشدم اینجابگم
من میخوام گوشیکولپد اف2 Coolpad F2 4G 64bitروبخرم
میترسم باطری2500جواب نده
نظرشمادرموردباطریش چیه
ممنون

morteza2487

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Lenovo k3 note
آموزش برای نصب ریکاوری و روت و نصب رام احتیاج دارم .
اساتید محترم اگه میتونن راهنمایی کنن

NARAQI110

Registered User
لایک‌ها
96
سلام سرعت توشبانه پایینه نشد نقل قول کنم دوستمون که واسه کا3نوت میخواست رام وریکاوری رو باید بافلش تولز فلش کنی وروت هم از طریق ریکاوری supersuرونصب کنی
اگه اینارو هم بلد نیستی که چیه یاچطوریه!پ خ بزن

morteza2487

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام سرعت توشبانه پایینه نشد نقل قول کنم دوستمون که واسه کا3نوت میخواست رام وریکاوری رو باید بافلش تولز فلش کنی وروت هم از طریق ریکاوری supersuرونصب کنی
اگه اینارو هم بلد نیستی که چیه یاچطوریه!پ خ بزن
سلام . مرسی عزیز
تونستم cwm نصب کنم و رام vibe ui 1529 رو فلش زدم . از ota هم به ورژن 1531 آپدیت کردم ولی برنامه چینی زیاد داره ،گوگل سرویسم نداره .
حالا میخوام یه رام دیگه رو فلش کنم ولی cwm بالا نمیاد ( یعنی ریکاوری لنوو میاد بالا ) هر کاری هم میکنم دیگه cwm نصب نمیشه . از طریق فست بوت میخوام بزنم توی فلش ریکاوری ارور failed میده !
از فلش تول هم همه قسمتها رو انجام میدم ولی وقتی دانلود و میزنم و کابل گوشی رو وصل میکنم هیچ اتفاقی نمیفته !

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
Lenovo k3 note
آموزش برای نصب ریکاوری و روت و نصب رام احتیاج دارم .
اساتید محترم اگه میتونن راهنمایی کنن
سلام
منم گوشیم همینه.واقعا نیاز به افزایش نسخه اندروید داره چون هیچ نرم افزار عبور از چیلتر روی نسخه ۵ کار نمیکنه و باید حداقل نسخه ۵.۰.۱ باشه. فیلم اموزشیش تو یوتیوب هست نگاه کنید

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

SeriousAmir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
باسلام
دوستان کسی اطلاعاتیواسه تغییر رام گوشی های میزو داره؟
بخصوص مدل m2 note
اگه انجمن یا وبلاگیم باشه کفایت میکنه :(

refah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام . مرسی عزیز
تونستم cwm نصب کنم و رام vibe ui 1529 رو فلش زدم . از ota هم به ورژن 1531 آپدیت کردم ولی برنامه چینی زیاد داره ،گوگل سرویسم نداره .
حالا میخوام یه رام دیگه رو فلش کنم ولی cwm بالا نمیاد ( یعنی ریکاوری لنوو میاد بالا ) هر کاری هم میکنم دیگه cwm نصب نمیشه . از طریق فست بوت میخوام بزنم توی فلش ریکاوری ارور failed میده !
از فلش تول هم همه قسمتها رو انجام میدم ولی وقتی دانلود و میزنم و کابل گوشی رو وصل میکنم هیچ اتفاقی نمیفته !
سلام باید باطری گوشیت در بیاری و وقتی کابل وصل کردی و دانلود زدی باطری بزاری ریکاوری نصب میشه

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
سلام

موقع ریختن رام جدید حواسم نبود و گزینه فرمت و ابدیت رام رو زدم بعد از نصب رام IMEI گوشی پرید که درستش کردم و مثل اینکه فایل های مربوط به GPS پاک شدن با ریختن رام اصلی و چند رام دیگه متاسفانه درست نشد و مثل اینکه از روی حافظه اصلی گوشی پاک شدن خلاصه اگر دوستان گوشی LENOVO A850+ دارند و میتونن از رام گوشی و فایل های اصلی یک بک اپ بگیرن و به من بدن مممنون میشم هزینه این کار رو هم پرداخت میکنم یا فایل های مرتبط با gps رو با برنامه روت اکسپرور کپی کنن و برام بفرستن من جایگزین کنم

با تشکر

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
سلام

موقع ریختن رام جدید حواسم نبود و گزینه فرمت و ابدیت رام رو زدم بعد از نصب رام IMEI گوشی پرید که درستش کردم و مثل اینکه فایل های مربوط به GPS پاک شدن با ریختن رام اصلی و چند رام دیگه متاسفانه درست نشد و مثل اینکه از روی حافظه اصلی گوشی پاک شدن خلاصه اگر دوستان گوشی LENOVO A850+ دارند و میتونن از رام گوشی و فایل های اصلی یک بک اپ بگیرن و به من بدن مممنون میشم هزینه این کار رو هم پرداخت میکنم یا فایل های مرتبط با gps رو با برنامه روت اکسپرور کپی کنن و برام بفرستن من جایگزین کنم

با تشکر

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
فقط یک مسله مهمی در رابطه با گوشی های چینی که در بازار ایران رایج نیستن بگم خریدن این گوشی ها اشتباه هست چون نه لوازم جانبی اش تو بازار هست نه قطعات یدکی خراب بشن مثلا تاج بشکنه باید از چین بیاد سالم بیاد یا نه تعمیرکار بتونه عوض کنه یا نه یا مثلا کانکتور شارزر ..... کلا من پیشنهاد میکنم گوشی هایی خرید کنید که در بازار ایران رواج داشتته باشن من چند تا لنوو خریدم حتی برچسب هاش اینجا پیدا نمیشن حتی s650 که دیجی کالا برای فروش گذاشته بود هیچ قطعه ای ازش تو بازار نیست برای یه تعویض کانکتور شارزر حدود ۵۰ میگیرن چون کمیابه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان گوشی Lenovo A1000 چطوره؟
کیفیت گوشی و عملکرد cpu و صفحه نمایشش چطوره؟ ببدرد بازی کردن میخوره؟

soda120

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لازم دونستم تجربه خریدم از سایت امیر اکسپرس amirexpress رو خدمت دوستان بگم

چند ماه پیش گوشی Honor 6 رو از ایشون خریداری کردم

1- شارژر یک آمپر با مقدار بسیار کمی زدگی داخلش بود . به هر کدوم از دوستان و سایتهای مختلف مراجعه کردم و پرسیدم گفتن و دیدم که شارژر خود آنر 6 باید 2 آمپر باشه

2- اسپیکر گوشی لق میزد و صدا میده و هنگام صحبت اندکی وز وز آزاردهنده داره

3- رفتم گوشی رو روت کنم با تعجب دیدم بوت لودر گوشی آنلاک شده بود. البته این مورد رو اصلا مطمئن نیستم .

به نظر میرسه ایشون لطف کردن و گوشی دست دوم رو به این کمترین به جای گوشی نو دادن

قضاوت به عهده دوستان که بدونن از چه کسی خرید میکنن

Last edited:
بالا