برگزیده های پرشین تولز

گوشی چینی TV mobile phone - K900 ٠

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
برای تماشای تلویزیون بر روی موبایل آیا باید سرویس خاصی را از شرکت ارائه کننده سیم کارت فعال کنیم؟ در صورت مثبت بودن جواب، هزینه آن در ماه چقدر است؟
آیا در همه شهرها می‌توان به تماشای تلویزیون بر روی موبایل پرداخت یا فقط در تهران؟
کیفیت پخش صدا و تصاویر تلویزیونی چطور است؟
چند کانال داخلی را می‌توان با آن تماشا کرد؟

نه سرويس خاصي نميخاد بگيريد
همين كانال هاي تلويزيون ايران رو در همه جا ميگيره.

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
راستي اين تغيير صدا هم داره دسته؟

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
منو هنوز امتحانش نکردم

مدل كا300 داره
شوهر عمم ديشب زنگ زد بهم ديدم صداي يه دختره بعد ديدم با گوشيش اينكارو كرده :دي
خيلي جالب بود!

گفت 8 نوع صدا داره
دختر جوون، پسر و .....

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
مدل كا300 داره
شوهر عمم ديشب زنگ زد بهم ديدم صداي يه دختره بعد ديدم با گوشيش اينكارو كرده :دي
خيلي جالب بود!

گفت 8 نوع صدا داره
دختر جوون، پسر و .....
میگم شوهر عمه ات هم بچه باحالیه ها.
هم مثل خودمون گوشی بازه هم اهل اذیت کردن دیگران.
در مورد این گوشی یکی میگفت موقع مکالمه باید اینکار رو بکنی
یکی دیگه میگفت تو مرکز تنظیمات تماس هست.
واسه من که تو تنظیمات نداره
موقع مکالمه هم تا حالا امتحان نکردم

sina1401sina

Registered User
لایک‌ها
2
می خواستم بدونم میشه رو این گوشی بازی یا نرم افزار جاوا نصب کرد؟ یا این که فرمت خاصی داره؟

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
اساتید سلام
ما این گوشی را 20 فروردین امسال از بانه خریدیم
گوشی خوبی بود فقط باطری های خوبی نداشت انصافا" سایر امکاناتش از جمله auto rotate یا کیت تغییر صدا یا آنتن دهیش عالی بود
تلویزیون را که دیگر نپرسید تیونر قوی و کارآمد که همه جا قابل استفاده بود
ولی متاسفانه از بد شانسی ما شاید یا خوش شانسی خودش 3 روز پیش مرد
صبح که از خواب برخاستیم سالم بود یکی از دوستان زنگ زد برداشتیم و صحبت کردیم ولی بعد از مکالمه یکهو خاموش شد و وقتی روشن کردیم دیگر صفحه کلیدش کار نمیکرد و چون پسورد گذاشته بودیم بعد از چند ثانیه مجدد خاموش میشد
ولی نکته جالب اینجاست
تمام شماره های ما بر روی گوشی بود و بر روی سیم کارتها بک آپ نداشتیم با نا امیدی گوشی را مقابل صورتمان گرفتیم و گفتیم
-خیلی نامردی اگر شماره هام رو پس ندی
طفلکی روشن شد و کیبردش کار کرد و ما هم تمام شماره هارا به سیم کارت انتقال دادیم و بعد دو باره رفت و نفهمید بدون او برای گرفتن یک شماره یا دیدن یک اخبار ورزشی چقدر تنهاییم
80000 تومان برای هفت ماه ؟ نمیدانم! برای ما که خاطرات خوبی بود

یادش بخیر

یا حق

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من یه مدل K2 گرفتم گوشی خوبیه نسبت قیمتش!
تنها ایرادی که پدیا کرد این بود که از تو جیبم افتاد G SENSORSH مشکل پیدا کرد

imanmag

Registered User
لایک‌ها
10
تنظیمات gprs رو برای سیم کارت ایرانسل کسی میدونه

من هر جور تنظیم میکنم پیغام APN error رو میده:blink:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
منم الان پنج روزه که این گوشی رو خریدم و یه رم یه گیگم براش انداختم ، هیچ مشکلی هم نداره جز باتری ضعیفش
و واقعاً عالیه :)
البته برای من فقط 2 سیمکارته بودنش ملاک بود که خداروشکر از این نظرم خوبه
موفق باشید

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
مشکلم حل شد دوستان
:) عجب گوشییه!
نسبت به 67000 تومن!

Last edited:

kavoosi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی گوشی K900+و k600+ برای اولین بار

--------------------------------------------------------------------------------

برای فهمیدن اینكه موبایلتون این بازیها رو ساپورت میكنه كد زیر رو وارد كنید
#777755999#* اگه پیغام factory id اومد یعنی سیستم عامل گوشیتون mtk هست و بازیها رو میتونید نصب كنید

فایل بازیها رو تو مسیر mythroad\applist240x320 در مموری کارت کپی کنید .

وارد بازیها در گوشی بشید و از فهرست گیم سنتر در دانلودها بازیها را ببینید .

دارندگان گوشیهای +k600 گیم سنتر یا همون مرکز بازیها در منوی بازی و سرگرمی گزینه MSN قرار داره بنابرین مسیر کپی هم به صورت زیر تغییر میکنه
\mythroad\msnlist240x320

kavoosi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این هم چند تا بازی

برید حال

فایل های ضمیمه

• k900%2Bgame%20pack5.rar
    907.1 KB · نمایش ها: 629

nokia5530

Guest
لایک‌ها
0
‎‎‎‎‎‎‎‎تنظيمات GPRS ‎‎‎‎‎‎‎‎و MMS برای برای گوشی kenxinda مدل k900

Thin-TV-Mobile-Phone-K900-.jpg

یه سایت همراه اول قسمت

http://mci.ir/web/guest/220

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.لطفا شماره تلفن همراه خود را با پیش شماره 98 و بدون صفر وارد فرمایید. به عنوان مثال 9891XXXXXXX

انتخاب کارخانه i-mobile بعد انتخاب مدل TV620

یک sms به گوشی شما با رمز 1234 میرسه بعد تنظیمات رو در داخل یک پروفایل ذخیره کنید

از فایل زیر هم میتونید استفاده کنید

http://forum.persiantools.com/attachment.php?attachmentid=54140&stc=1&d=1271130702

فایل های ضمیمه

• GPRS setting for tv-mobile k900+.zip
    1.7 MB · نمایش ها: 275
Last edited:

nokia5530

Guest
لایک‌ها
0
کلیه نرم افزار و بازیهای K900

نرم افزار و بازی گوشی K900 :

دوستان نرم افزار و بازی این گوشی ها فقط توسط منوی MSN خود گوشی دانلود میشوند. بازی و نرم افزار این گوشی ها با پسوند MRP وجود داره ... طریقه دانلودشون اینه که با ورود به منوی MSN گزینه آپدیت رو زده و بعد از اتمام آپدیت هر یک از لینک ها رو دانلود کنید ...این فایل ها توسط پشتیبان سایت یعنی SKY - MOBI به گوشی منتقل میشوند ... این فایلها بعد از دانلود به طور اتوماتیک به پوشه mythroad منتقل میشوند ... در نهایت از منوی Fun & Games / Msn / Game Center فایل ها رو اجرا کنید ... بازم تاکید میکنم وقتی وارد MSN میشید باید Update Account رو بزنید تا لینک و اسم دانلود تمامی بازی ها ظاهر بشه در نهایت به دانلود تک تک فایل ها بپردازید ... باید سیم کارتتون هم اینترنت داشته باشه و تنظیمات GPRS هم واستون کامل باشه ...

تنظیمات تلویزیون آنالوگ K900

دوستان یکی از قابلیت های خوبی که تو گوشی K900 وجود داره تلویزیون آنالوگ هست که بیشتر افراد به همین خاطر نسبت به خرید این گوشی علاقه نشان میدهند. به نظر من گوشی K900 تنها گوشی چینی هست که از نظر کیفیت تلویزیون بی نظیر است به طوری که با تنظیم تلویزیون میتوان تمامی شبکه های ایران را با کیفیت خوب دریافت کرد...برای تنظیم تلویزیون گوشی مراحل Menu=>Multimediia=>Analog TV=>Options=>SELECT AREA را طی کرده سپس AFGHANISTAN را انتخاب کنید. حالا با برگشت به منوی Options گزینه AUTO SEARCH رو انتخاب کنید و صبر کنید تا به 100% برسد ( البته این کار باید در مکانی صورت بگیره که آنتن دهی تلویزیون بالا باشه ) در نهایت با ورود به CHANNEL LIST مشاهده میکنید که کانال های ایران با چند کیفیت درج شده اند که شما میتوانید بهترین کیفیت رو انتخاب کنید.

تست مورد نیاز برای مشخص نمودن سالم بودن گوشی چینی در حین خرید

تست : وارد کردن کد برای تشخیص استاندارد بودن گوشی میباشد که این کد به این شرح است : #777755999#* بعد از وارد کردن این کد باید پیغام
Factory Id : rview Handset ; Id : v560hw
به نمایش در آید.

http://www.kenxinda.com/ProductContent_3.asp?productID=39

فایل های ضمیمه

• applist240x320.zip
    964.8 KB · نمایش ها: 241
  • applist240x320 part 1.zip
    1.1 MB · نمایش ها: 172
  • applist240x320 part 2.zip
    1.2 MB · نمایش ها: 208
Last edited:

departed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من هم دیشب یک گوشی K900 TV خریدم ، واقعا" گوشی فوق العاده ای هست
و جالب هست که بدانید داخل دنیای مجازی قیمت این گوشی از 54000 تومان تا 189000 تومان هست
من این گوشی رو بصورت تلفنی و با پیک خریداری کردم ، زمانی که در مورد مزیت تغییر صدا از فروشنده پرسیدم در جواب شنیدم که برخی از فروشنده ها برای توجیه قیمت های بالا چنین مساله ای عنوان میکنند ، البته در آخر هم گفت شاید داشته باشه اما اطلاعی ندارم و در داخل جعبه ی گوشی هم خبری از کیف اوریجینال گوشی و سوکت تبدیل شارژر نبود :(
به هر سایتی که مراجعه کردم حتی سایت شرکت سازنده ، متاسفانه نتوانستم در مورد تغییر صدا هنگام مکالمه اطلاعاتی کسب کنم . اگر شما دوستان چنین قابلیتی در این گوشی پیدا کردید لطفا" در مورد چگونگی استفاده راهنمایی بفرمایید

Last edited:

nokia5530

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من هم دیشب یک گوشی K900 TV خریدم ، واقعا" گوشی فوق العاده ای هست
و جالب هست که بدانید داخل دنیای مجازی قیمت این گوشی از 54000 تومان تا 189000 تومان هست
من این گوشی رو بصورت تلفنی و با پیک خریداری کردم ، زمانی که در مورد مزیت تغییر صدا از فروشنده پرسیدم در جواب شنیدم که برخی از فروشنده ها برای توجیه قیمت های بالا چنین مساله ای عنوان میکنند ، البته در آخر هم گفت شاید داشته باشه اما اطلاعی ندارم و در داخل جعبه ی گوشی هم خبری از کیف اوریجینال گوشی و سوکت تبدیل شارژر نبود :(
به هر سایتی که مراجعه کردم حتی سایت شرکت سازنده ، متاسفانه نتوانستم در مورد تغییر صدا هنگام مکالمه اطلاعاتی کسب کنم . اگر شما دوستان چنین قابلیتی در این گوشی پیدا کردید لطفا" در مورد چگونگی استفاده راهنمایی بفرمایید

k300 داره ولی k900 این منو رو نداره ‍call center\setting\magic sound

سوکت تبدیل شارژر دیگه چی هست؟؟؟

در ضمن من خودم 52 خریدم از طبقه پنجم علاالدین !!

شما از کدوم سایت خریدی خوب قیمت داده.

Last edited:

departed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
k300 داره ولی k900 این منو رو نداره ‍call center\setting\magic sound

سوکت تبدیل شارژر دیگه چی هست؟؟؟

در ضمن من خودم 52 خریدم از طبقه پنجم علاالدین !!

شما از کدوم سایت خریدی خوب قیمت داده.

سلام
ممنون از راهنماییتون
این سوکت برای تبدیل شارژرهای سوزنی به شارژر این گوشی استفاده میشه که عکسش رو ضمیمه کردم و در تصویر جلوی باطری قرار داره:
http://www.novinupload.com/images/22363355497391662798.jpg
برنامه ی تبدیل صدا ظاهرا" بر روی گوشیهای مدل K600 هم هست و با یکی از فروشندگان این گوشی که صحبت میکردم ، شنیدم سری اول این گوشی ها در مدل K تماما" دارای این سیستم بودند اما در تولیدات جدید چنین مزیتی از این گوشی حذف شده !!!
من از سایت digionline خریدم که با هزینه ی پیک 59000 تومان تمام شد ، کیف و سوکت تبدیل شارژر داخل جعبه نبود و گوشی هم داخل بسته ای بود که پلمپ نداشت
البته داخل این سایت هم تا دیروز سه فروشگاه برای این مدل گوشی آگهی داده بودند که هر کدام یک قیمت زده بودند !!!
جالبه که در تمام سایت ها و حتی تصویر کاتالوگ این گوشی ، در بالا عبارت Vogue Lifestyle هک شده اما بر روی خود گوشی چنین چیزی نیست و اصلا" نوشته ای وجود ندارد ، اما با کد مخفی این گوشی ها که چک کردم مشکلی نداشت ، در یکی از سایت ها خواندم که پس از پر فروش شدن این گوشی ، شرکت های دیگر چینی هم اقدام به کپی برداری کردند ، بی انصاف ها به خودشون هم رحم نمیکنند :D
در ضمن برای دانلود بازی و نرم افزار که فرمودید بایستی از MSN گزینه ی Update Accout رو بزنیم ، من هر چه در شاخه های منوی MSN گوشی جستجو کردم چنین چیزی وجود نداشت و تنها گزینه ی آپدیت ، Update service هست که با آن هم نرم افزار اصلی گوشی آپدیت میشه و برای بار دوم هم که اینکار رو انجام دادم نوشت گوشی شما آخرین نسخه می باشد

بالا