برگزیده های پرشین تولز

گوگل داره پیج رنکها رو آپدیت میکنه.

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
این گوگل هم مثل اینکه قاط زده!!

بعضی صفحات داخلی من به اندازه صفحه اصلیم رنک گرفته! در حالی که اصلا لینکی ندارن!!

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
برای من که بد نبود فروشگام شد 1

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
باز هم مثل اینکه up کرد!!

من هم در اثر یک اشتباه فاهش رنکم رو کاهش دادم!!!!!!!!!!!!!!! :D (گوگل رو بن کرده بودم)
ولی جالبه صفحات داخلیم رنکش از صفحات اصلیم زیادتره!! :D

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72

من هم در اثر یک اشتباه فاهش رنکم رو کاهش دادم!!!!!!!!!!!!!!! :D (گوگل رو بن کرده بودم)

شما خیلی باحالیا

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
والا چی کار کنم!!!؟

یکی داشت مطالب سایت رو می دزدید من هم یه wordpress ban نصب کردم و یه آیپی سایت anti fil هم دادم بهش برای تست!! نگو گوگل هم از اون آیپی استفاده می کنه (می دیدم ها هر روز 50 60 نفر می خوان از اون آیپی بیان نمی تونن ، یکی نیست بگه آخه از زد فیل برا چی میخوان بیان سایت تو آخ) یا نمی دونم مشکل از اون برنامه ban بود... که گوگل صفحه بن من رو کچ کرده و ....

خلاصه شدیداً دپرس شدیم و می خوهیم کلا بیخیال سایت و اینترنت و .... بشیم!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
داداش رضا شما برای این مورد (احتمال دزدیده شدن نوشته ها) می تونین از سرویس Tynt Tracer استفاده کنین.

اشکالی نداره و از این اشتباها برای هر کسی ممکنه اتفاق بیفته , باز شما که حرفه ای خواستین وارد بشین.

موفق باشید.

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
ایول ایول

دستت درد نکنه حال دادی بهمون اساسی... راستی این برای سایت های فارسی هم جواب می ده؟! چش و چالم کور شده مطلب ترجمه می کنم می گم مطالب منو می زاری حداقل یه منبع بزن زیرش می گه من کپی پیستم خوبه نمی تونم کاریش کنم!!! منم هم به هاستش شکایت کردم اونا هم می گن داریم دنبال می کنیم اما فکر کنم به خاطر ایرانی بودنمون بی خیال بشن!!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
خواهش می کنم.

مشکلی با زبان فارسی نداره.

سرویس Copyscape هم در این زمینه وجود داره.

این مسائل از فهم پایین اون طرف ناشی می شه , حالا ببین اگه یکی بیاد یه خط نوشته اینارو بی اجازه جایی کپی کنه ... خودش رو سرش می کشه.

ramin.samad

Registered User
لایک‌ها
0

ایول چه کار جالبی کردی باید مدیریت seo سایتها رو دست بگیری :):D

داداش رضا شما برای این مورد (احتمال دزدیده شدن نوشته ها) می تونین از سرویس Tynt Tracer استفاده کنین.

اشکالی نداره و از این اشتباها برای هر کسی ممکنه اتفاق بیفته , باز شما که حرفه ای خواستین وارد بشین.

موفق باشید.

به نظر من اگر مطالبتون علمی هست بگذارید توی تمام سایتها کپی بشه این به سود کشورمون هست اگر ما به جای شرکت های کله گنده دنیا مثل میکروسافت و ........ که تمام ما به رایگان از محصولاتشون استفاده می کنیم , بودیم می خواستیم چی کار کنیم البته این که ما فرهنگ این موضوع رو نداریم سایت منبع رو معرفی کنیم حرفی جداست و کاملا حق با شماست

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
اگر ما به جای شرکت های کله گنده دنیا مثل میکروسافت و ........ که تمام ما به رایگان از محصولاتشون استفاده می کنیم , بودیم می خواستیم چی کار کنیم البته این که ما فرهنگ این موضوع رو نداریم سایت منبع رو معرفی کنیم حرفی جداست و کاملا حق با شماست

برادر این مورد شما اول گفتین به هیچ وجه با کار یه کاربر قابل مقایسه نیست , سزاواره که در مورد هردو قانون های نشر محتوا به درستی رعایت بشن ولی به اینم توجه داشته باشین که اون کاربر وسعت کارش رو با فعالیت خودش زیادتر می کنه و شاید از این فعالیت هیچ سودی هم نصیبش نشه.

بالا