برگزیده های پرشین تولز

گوگل مسنجر (Google Talk)

3nobar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه خدا وکیلی درست می گی اما انصافا" ویژگی فید و تب منو الان چند ساله که وارد دنیای مرورگرها شده؟

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از 3nobar :
نه خدا وکیلی درست می گی اما انصافا" ویژگی فید و تب منو الان چند ساله که وارد دنیای مرورگرها شده؟
من به شخصه 2 ساله كه دارم با ويژگي تب كار ميكنم. نميدونم.. شايد براي اولين بار توي اپرا همچين قابليتي رو ديدم.
راستي كسي ديگه از ويژگي هاي گوگل تاك نميخواد بگه؟

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين به هيج عنوان ما را راه نمي دهد ! با چندين و چند اکانت هم امتحان کرديم . ملت حداقل بگوييد با چه کارتي وصل شويم که بوانيم داخل اين موجود را زيارت کنيم ؟!؟!؟!

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از dashamir :
اين به هيج عنوان ما را راه نمي دهد ! با چندين و چند اکانت هم امتحان کرديم . ملت حداقل بگوييد با چه کارتي وصل شويم که بوانيم داخل اين موجود را زيارت کنيم ؟!؟!؟!
من با پرشين‌تولز وصل مي‌شم و هيچ مشكلي هم تو لاگين تا حالا نداشتم. ولي با پروكسي نمي‌شه بهش وصل شد.

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
شايد يك مقدار اين عنوان قديمي باشه و لي به هر حال به نظرم بايد ديد كه هدف گوگل از اين پيام رسان چيه؟
تا اونجايي كه من فهيميدم كيفيت صدايش خيلي بالاست و در حد paltalk هستش كه اين نشون مي ده براشون voice chat مهم بوده ولي به نظر من اامكاناتش بسيار پيش پا افتاده است و حداقل ها يك پيام رسان رو داره شايد هم تم فكريشون اينه كه چيزهاي اضافه نداشته باشه فقط بشه چت كرد و حرف زد و خبردار شد كه نامه اي برامون رسيده يا نه

و شايد مهم نباشه كه بشه پيام افلاين گذاشت
يا ايكون داشته باشه براي چت كردن
يا بشه فايلي رو فرستاد
يا بشه بازي كرد براي سرگرمي
يا دوستان ديگري رو پيدا كرد چون هيچگونه فهرستي يا چت رومي وجود نداره
و يا كنفرانس برگزار كرد با بيش از يك نفر چت كرد
و وقتي mouse over ميكني روي كسي اطلاعات بيتري رو ازش نشون بده مثل تلفن و ...

به نظر من براي اينكه بين رقيبها مطرح بشي بايد حرف تازه اي رو براي گفتن داشته باشي تا بتوني جذاب باشي و مخاطبين رقبا رو به سمت خودت چرخش بدي كاري كه گوگل در gmail كرد ديدگاهش اين بود كه نگران كم بودن جا نباشي و راحت هم كار كني و موفق شد طوري كه ياهو به اون بزرگي احساس خطر كرد و گوگل برايش تهديدي به حساب آمد و واكنشهاي سريعي رو از خودش نشون داد يهويي كه از 10 مگ فضا رو به 4 مگ كاهش داده بود و سرويسهاي فرواردينگ(پيشبرد) و pop3 به تك و تا افتاد به جاي orkut, و blogger ‘ پاسخش yahoo360 بود

اما google talk هيچ حرف تازه اي براي من ندارد. آن ها بايد از خود بپرسند چرا كسي بايد امكانات پيام رسان ياهو را به امكانات كم google talk ترجيح بدهد و حاضر باشد شبكه اجتماعي و دوستان حود را در ياهو رها كرده و زحمت افزودن آن ها را به گوگل تاك دهد با فرض اينكه همه ي آنها بپذيرند و بيايند؟

اگر اوركات توانست جلوي گروههاي ياهو قد علم كند چيز تازه اي داشت و جي ميل هم همينطور اما google talk جز كيفيت صدايش كه به نظر من بخش كوچكي از كار يك پيام رسان است متاسفانه حرفي براي گفتن ندارد. گويا اينبار يادشان رفته كه از خود بپرسند چرا كسي بايد از google talk استفاده كند؟ تنها پاسخشان اينست:

Google Talk is a great way to communicate with your friends without having to leave your computer. Ever just need to ask someone a quick question? Has planning for something over email gotten too complicated? Now you can get in touch with someone instantly without having to reach for the phone. You don't even need to reach for another address book. Your Gmail contacts are pre-loaded into Google Talk, so you can email, IM or talk to your friends with just a few clicks.

Google Talk is simple and intuitive to use. There's no clutter, no pop-ups, no unnecessary software to install. And we think you'll like the Google Talk voice quality. In fact, we think you'll like it a lot; it's like your friend is sitting right next to you (and your voice will sound a lot better than it does on answering machines).​

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هنوز با وارد شدن مشکل دارم و همچنان کسي کمک مان نمي کند که وارد شويم ! ملت کمک !

بالا