• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گپ و گفتگوی طرفداران عکس و عکاسی!

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
خوبه باز دم علی گرم:D
پس جایزتو با دختر خالت نصف کن اگرم نخواست فدای سرت بده ب من:D
سه سوته اب میکم واست:D

نه کلش مال خودمه من با کسی شریک نمیشم :D
بهشون زنگ زدم گفتن برات میفرستیم . تا الان تو هیچ قرعه کشی برنده نشده بودم
94257985867461124472.gif

اوخ اوخ
یه ماه؟؟؟؟؟؟
چیکار کردی با خودت؟
خوب میشه ایشالا

آیا مطمئنی حواست جای دیگه نبوده ؟ دی :

حالا این حواس که میگی چی هست حامد
2i8d4ao.gif
:دی
من تو شرایط عادی حواس ندارم :D
الان با خودم فکر میکنم دستم رو جلو نمیداختم بهتر بود فوقش پام زخم میشد ولی الان هر دوتاش داغون شده البته وضعیت پام بهتره فقط زانوم ورم کرده و سیاه شده
08999561676903946783.gif

حالا خوبه دست راستم سالمه واگرنه بدبخت میشدم :دی

hossein137

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,757
فوكوس كه بايد به فكر لنز باشي حسين جان
يه لنز اولترا سونيك خوب
با چه نرمافزاري اديت كردي ؟

آره فکر کنم.منتها الان که بی پولی بس فطیره :)
حتی 18-55 ای اس رو هم امروز تست کردم باز هم برای فوکوس خوب نبود.
یکی از بچه ها میخواد یه دونه D5100 رو بفروشه.حداکثر 100 تا عکس باهاش گرفته و دوربین نو نو هست.همین طور فیلتر UV و کیف و همین طور سه پایه هم داره.مدل سه پایه اش رو نمیدونم.به نظرت چند میتونه بفروشه؟
یه مشکلی که باهاش داشتم مشکل لایو ویوو بود.هر چی بهش ور رفتیم نتونستیم لایو ویوو رو طوری تنظیم کنیم که با تغییر سرعت شاتر و دریچه میزان روشنی و تاریکی عکس رو نشون بده.همین طور کلید مستقیمی برای انتخاب ایزو نداشت.به نظرت مشکل از کجاست؟ اگه این 5100 این طوری باشه که اصلا" ازش خوشم نیومد.تنظمیات و مود های جالبی داشت ولی رو حالت منوال مضخرف بود.
من راستش از لنز ها چیز زیادی نمیدونم.چند تا نمونه معرفی میکنی؟ قیمت هاش چطوری هست؟
من این ها رو رو حالت RAW گرفتم و بعد با فوتوشاپ ادیت کردم.یعنی کفم برید از این تنظیمات رنگ بندی اش.
راستی چند وقتیه برای من هم این لایک کار نمیکنه :eek:
--------------------
فرزاد :(
چی کار کردی با خودت داداشی؟
آدرس بده بیایم عیادتت
پ.ن: هی بهت میگم بی خیال دوچرخه شو و از موتور استفاده کن.مگه گوش کردی.لااقل اون طوری درست و حسابی دست و پات میشکست.خداییش افت داره با دوچرخه آدم دستش در بره افت داره :D
پ.ن: شوخی میکنم.ایشالا زودتر خوب بشی

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
فرزاد :(
چی کار کردی با خودت داداشی؟
آدرس بده بیایم عیادتت
پ.ن: هی بهت میگم بی خیال دوچرخه شو و از موتور استفاده کن.مگه گوش کردی.لااقل اون طوری درست و حسابی دست و پات میشکست.خداییش افت داره با دوچرخه آدم دستش در بره افت داره :D
پ.ن: شوخی میکنم.ایشالا زودتر خوب بشی

از دست تو :D
یَک وضعی داشتم اونقدر که یه خانومه اومد کمکم
f%20%285%29.gif
اومد از زمین بلندم کرد چسبیده بودم به زمین
94257985867461124472.gif
ولی از یه طرف خوب شد از دیروز تا حالا کلی بهم رسیدگی میشه غذاهای جورواجور برام درست میکنن
droolsmiley.gif
پ.ن : خودمو کشتم تا این چند جمله رو یه دستی بنویسم :wacko:

- Saman -

Registered User
لایک‌ها
761
سلام حسين جان :)

يعني با اين حساب قصد داري دوربين رو عوض كني؟

فرزاد جان. مراتب همدردي ما را نيز پذيرا با شيد ! و اميدو ارم هر چه زود تر سلا متي خود را باز يابيد !

اين هم شعري في البد اهه براي بهتر كرد ن رو حيه شما ... :happy:

hameddam

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,409
آره فکر کنم.منتها الان که بی پولی بس فطیره :)
حتی 18-55 ای اس رو هم امروز تست کردم باز هم برای فوکوس خوب نبود.
یکی از بچه ها میخواد یه دونه D5100 رو بفروشه.حداکثر 100 تا عکس باهاش گرفته و دوربین نو نو هست.همین طور فیلتر UV و کیف و همین طور سه پایه هم داره.مدل سه پایه اش رو نمیدونم.به نظرت چند میتونه بفروشه؟
یه مشکلی که باهاش داشتم مشکل لایو ویوو بود.هر چی بهش ور رفتیم نتونستیم لایو ویوو رو طوری تنظیم کنیم که با تغییر سرعت شاتر و دریچه میزان روشنی و تاریکی عکس رو نشون بده.همین طور کلید مستقیمی برای انتخاب ایزو نداشت.به نظرت مشکل از کجاست؟ اگه این 5100 این طوری باشه که اصلا" ازش خوشم نیومد.تنظمیات و مود های جالبی داشت ولی رو حالت منوال مضخرف بود.
من راستش از لنز ها چیز زیادی نمیدونم.چند تا نمونه معرفی میکنی؟ قیمت هاش چطوری هست؟
من این ها رو رو حالت RAW گرفتم و بعد با فوتوشاپ ادیت کردم.یعنی کفم برید از این تنظیمات رنگ بندی اش.
راستی چند وقتیه برای من هم این لایک کار نمیکنه :eek:

لنز مصیبتی است قیمت هاش
خیلی از دوربین بدتر هست قیمت های لنز
الان لنز خوب walk around واسه برند کانن 15-85 هست که قیمتش 1.300 هست
18-55 ها کلا سرو ته یه کر باس اند البته باز ورژن دوم هاشون بهتر شدن اما ...
کلا به درد استفاده به عنوان لنز معکوس میخوره فقط
من خودم از 17-85 استفاده میکنم بودجه بیشتری هزینه نکردم حقیقتش ، لنز خیلی خوبی نیست اما بد هم نیست بیشترین ایرادش خطای ca هست تو حالت واید که با لایت روم و فریمور خود دوربین اصلاح میشه عموما
والا با 5100 نیکون کار نکردم نمیتونم دربارش نظر بدم اما عکس های خوبی ازش دیدم ، اگه بخوای متونم از دوستان بپرسم در موردش

واسه لنز چقدر میخوای هزینه بذاری کنار؟

واسه ادیت یه بار لایت روم رو استفاده کن
معتادش میشم دی :
من بیشتر ادیت هام رو با لایت روم میزنم بعد میبرم فوتوشاپ

hameddam

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,409
حالا این حواس که میگی چی هست حامد
2i8d4ao.gif
من تو شرایط عادی حواس ندارم :D
الان با خودم فکر میکنم دستم رو جلو نمیداختم بهتر بود فوقش پام زخم میشد ولی الان هر دوتاش داغون شده البته وضعیت پام بهتره فقط زانوم ورم کرده و سیاه شده
08999561676903946783.gif

حالا خوبه دست راستم سالمه واگرنه بدبخت میشدم :دی

اون دفعه که داشتی با ماشین موقع بازی اس اس مردم رو زیر میگرفتی اینم از این دی :
نکنه حواست اینور اونور بوده ها دی:

پ ن : تا دیروز لایک خراب بود امروز شکلک ها هم واسه من خراب شده دی: پی تی اااا داریم؟؟؟؟

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
فرزاد جان. مراتب همدردي ما را نيز پذيرا با شيد ! و اميدو ارم هر چه زود تر سلا متي خود را باز يابيد !
اين هم شعري في البد اهه براي بهتر كرد ن رو حيه شما ... :happy:

چاکرتم
13182831101.gif

اون دفعه که داشتی با ماشین موقع بازی اس اس مردم رو زیر میگرفتی اینم از این دی :
نکنه حواست اینور اونور بوده ها دی:

پ ن : تا دیروز لایک خراب بود امروز شکلک ها هم واسه من خراب شده دی: پی تی اااا داریم؟؟؟؟

فوتبال که قضیه اش فرق میکنه وقتی به فوتبال نگاه میکنم عجیب میرم تو بحرش طوری که زلزله هم بیاد هیچی حالیم نمیشه
94257985867461124472.gif

نه به جان خودم
2i8d4ao.gif
هنوز که هنوزه منم نمیتونم لایک کنم ولی شکلک ها برام خوب دیده میشن

- Saman -

Registered User
لایک‌ها
761
چاکرتم
13182831101.gif

فوتبال که قضیه اش فرق میکنه وقتی به فوتبال نگاه میکنم عجیب میرم تو بحرش طوری که زلزله هم بیاد هیچی حالیم نمیشه [ ن

خواهش مي كنم ... راستي توي تايپيك ديگه هم ديدم . به نظر قصد سفر به روسيه رو داريد. هنوز تصميم جدي گرفتي ؟ برا ي تحصيل ميري ؟

حالا همون حالت شما را تصور كن وقتي كه من دارم فرمولا وان مي بينم . حتي پلك هم نمي زنم ...

معمولا من از اسمايلي ها كمتر استفاده مي كنم. زياد ما نوس نيستيم با ها شون .. اما مشكل خاصي هم ندارم .

----

حسين جان هستي نيستي ؟

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
خواهش مي كنم ... راستي توي تايپيك ديگه هم ديدم . به نظر قصد سفر به روسيه رو داريد. هنوز تصميم جدي گرفتي ؟ برا ي تحصيل ميري ؟

حالا همون حالت شما را تصور كن وقتي كه من دارم فرمولا وان مي بينم . حتي پلك هم نمي زنم ...

معمولا من از اسمايلي ها كمتر استفاده مي كنم. زياد ما نوس نيستيم با ها شون .. اما مشكل خاصي هم ندارم .

آره برای تحصیل میخوام برم
از قضا امروز قرار بود مدارکم رو بفرستم که این اتفاق برام افتاد و موند برای شنبه . نظر نهایی رو باید دانشگاه بده . البته اینجوری که من فهمیدم روسیه خیلی کشور گرونیه حتی از ایران هم گرونتره نمیدونم یه مقداری تردید دارم میترسم نتونم از پس خرج و مخارج بر بیام
کلا تو هر پستی از چند تا اسمایل استفاده میکنم :دی

- Saman -

Registered User
لایک‌ها
761
آره برای تحصیل میخوام برم
از قضا امروز قرار بود مدارکم رو بفرستم که این اتفاق برام افتاد و موند برای شنبه . نظر نهایی رو باید دانشگاه بده . البته اینجوری که من فهمیدم روسیه خیلی کشور گرونیه حتی از ایران هم گرونتره نمیدونم یه مقداری تردید دارم میترسم نتونم از پس خرج و مخارج بر بیام
کلا تو هر پستی از چند تا اسمایل استفاده میکنم :دی

پس كه اين طور . به هر حال قيل از هر تصميمي جدي با افراد مجرب مشورت كنيد. اميد وارم كه موفق باشيد .

در مورد گران بودن روسيه اطلاع چنداني ندارم. دوستي روسي در مسكو دارم اگه بهش دسترسي پيدا كردم ازش كم و كيف كار رو مي پرسم . . .

اين دوستم به من يه بار گفت: تحمل هواي 30 درجه زير صفر بهتر از تحمل هواي صفر درجه با باد و بوران هست . !!!

پيشتر به نظر من شما ببينيد كه مي تونيد خودتون با شرايط آب و هوايي سرد مسكو وفق بديد يا نه . اين خيلي موثره . شما كه نمي خواييد در حال قنديل بستن! درس بخونيد ؟ مسلما كه نه ... البته شو خي مي كنم دوست عزيز ...

اين عكس رو همين چند دقيقه پيش توي DA پيدا كردم :

38386603.jpg

بي نظيره ! اين طور نيست ؟

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
پس كه اين طور . به هر حال قيل از هر تصميمي جدي با افراد مجرب مشورت كنيد. اميد وارم كه موفق باشيد .

در مورد گران بودن روسيه اطلاعي ندارم. دوستي روسي در مسكو دارم اگه بهش دسترسي پيدا كردم ازش كم و كيف كار رو مي پرسم . . .

اين دوستم به من يه بار گفت: تحمل هواي 30 درجه زير صفر بهتر از تحمل هواي صفر درجه با باد و بوران هست . !!!

پيشتر به نظر من شما ببينيد كه مي تونيد خودتون با شرايط آب و هوايي سرد مسكو وفق بديد يا نه . اين خيلي موثره . شما كه نمي خواييد در حال قنديل بستن! درس بخونيد ؟ مسلما كه نه ... البته شو خي مي كنم دوست عزيز ...

اين عكس رو همين چند دقيقه پيش توي DA پيدا كردم :

38386603.jpg

بي نظيره ! اين طور نيست ؟

واقعیتش از سرما متنفرم ولی با وضع موجود مملکت سرما رو ترجیح میدم :D .
میدونی یه سری آدما به ناحق تمامی امکانات مملکت رو مال خودشون کردن غیر خودشون هم کسی رو به هرجایی راه نمیدن . نمیخوام حالا بحث سیاسی بشه ولی متاسفانه تو مملکت ما تو هر مسیر صافی های مختلفی گذاشتن . مثلا کنکور دکترا رو دو مرحله ای کردن یا سهمیه گذاشتن دانشجو از یه مرحله قبول میشه مرحله بعد شروع میشه که از همه سختتر مرحله عقیدتیه که فقط خودشون رو از صافی رد میکنن . یا همین کنکور خودمون ( کارشناسی ) برای یه سری سهمیه های خاصی وجود داره هر درصدی بزنن از بهترین دانشگاه های کشور قبول میشن . برا همین سرمای روسیه رو ترجیح میدم ولی ترجیح میدادم یه جای گرم تر میرفتم
2i8d4ao.gif

به قول خودت میترسم برم قندیل ببندم :D هواش خیلی سرده . واقعیتش معلوم هم نیست قبولم کنن ممکنه دانشجوهای دیگه ای بر حسب ریز نمرات و سابقه تو اولویت قرار بگیرن
13182831101.gif

- Saman -

Registered User
لایک‌ها
761
واقعیتش از سرما متنفرم ولی با وضع موجود مملکت سرما رو ترجیح میدم :D .
میدونی یه سری آدما به ناحق تمامی امکانات مملکت رو مال خودشون کردن غیر خودشون هم کسی رو به هرجایی راه نمیدن . نمیخوام حالا بحث سیاسی بشه ولی متاسفانه تو مملکت ما تو هر مسیر صافی های مختلفی گذاشتن . مثلا کنکور دکترا رو دو مرحله ای کردن یا سهمیه گذاشتن دانشجو از یه مرحله قبول میشه مرحله بعد شروع میشه که از همه سختتر مرحله عقیدتیه که فقط خودشون رو از صافی رد میکنن . یا همین کنکور خودمون ( کارشناسی ) برای یه سری سهمیه های خاصی وجود داره هر درصدی بزنن از بهترین دانشگاه های کشور قبول میشن . برا همین سرمای روسیه رو ترجیح میدم ولی ترجیح میدادم یه جای گرم تر میرفتم
2i8d4ao.gif

به قول خودت میترسم برم قندیل ببندم :D هواش خیلی سرده . واقعیتش معلوم هم نیست قبولم کنن ممکنه دانشجوهای دیگه ای بر حسب ریز نمرات و سابقه تو اولویت قرار بگیرن
13182831101.gif

آره همين طوري كه ميگي! و در هز صورت هم كاري نميشد كرد.

در مورد آب و هوا هم عادت مي كني. ديگه به طور عرف زمستان بيشتر سرد ميشه و گرنه آب و هواي خوبي داره هم اينكه مردم خون گرم و دوست داشتني داره و كشو ر بزرگيه هم از نظر مسا حت هم از نطر قدرت .

به هر حال باز هم اميدوارم كه موفق باشي . به اميد خدا كا ر ا ت پيش بره . بلكه ديدي تونستي كشور بهتري مثل استراليا و يا كانادا رفتي .

با عرض معذرت . من خيلي خسته ام و ميرم كه استراحت كنم .

فعلا خدا نگه دار :)

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
حامد

آرام جديدا كجا داري اسپم ميكني پست هات زياد ميشه اينقدر اينجا كه كم رنگي

تو بخش خودم

شما نمیای فعالیت منو ببینی ک اخه:D
چ آمار پستای منم داره:lol:

فرزاد

نه کلش مال خودمه من با کسی شریک نمیشم
بهشون زنگ زدم گفتن برات میفرستیم . تا الان تو هیچ قرعه کشی برنده نشده بودم
بزار منم برنده شم عمرا اگه شریکت کنم:eek:

یَک وضعی داشتم اونقدر که یه خانومه اومد کمکم اومد از زمین بلندم کرد چسبیده بودم به زمین :دی
جوون یا پیر؟وضعیت تاهل شماره شناسنامه نام پدر محل تولد زود تند سریع:eek:

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
آره همين طوري كه ميگي! و در هز صورت هم كاري نميشد كرد.
در مورد آب و هوا هم عادت مي كني. ديگه به طور عرف زمستان بيشتر سرد ميشه و گرنه آب و هواي خوبي داره هم اينكه مردم خون گرم و دوست داشتني داره و كشو ر بزرگيه هم از نظر مسا حت هم از نطر قدرت .
به هر حال باز هم اميدوارم كه موفق باشي . به اميد خدا كا ر ا ت پيش بره . بلكه ديدي تونستي كشور بهتري مثل استراليا و يا كانادا رفتي .
با عرض معذرت . من خيلي خسته ام و ميرم كه استراحت كنم .
فعلا خدا نگه دار :)

من فعلا شب زنده داری میکنم
b%20%288%29.gif

t69037.gif

فرزاد

بزار منم برنده شم عمرا اگه شریکت کنم:eek:

جوون یا پیر؟وضعیت تاهل شماره شناسنامه نام پدر محل تولد زود تند سریع:eek:

من چه میدونم
f%20%285%29.gif

hossein137

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,757
از دست تو :D
یَک وضعی داشتم اونقدر که یه خانومه اومد کمکم
f%20%285%29.gif
اومد از زمین بلندم کرد چسبیده بودم به زمین
94257985867461124472.gif
ولی از یه طرف خوب شد از دیروز تا حالا کلی بهم رسیدگی میشه غذاهای جورواجور برام درست میکنن
droolsmiley.gif
پ.ن : خودمو کشتم تا این چند جمله رو یه دستی بنویسم :wacko:

چرا اجازه دادی یک خانم بهت کمک کنه :eek:
چرا الان به دستت فشار میاری پسر.
ای شکمو.حالا نری به خاطر رسیدگی دوباره یه بلایی سر خودت بیاری :D
راستی تو میخوای بری روسیه و به ما نگفتی:eek:
سلام حسين جان :)

يعني با اين حساب قصد داري دوربين رو عوض كني؟

سلام سامان عزیز
نه بابا.من فقط فعلا" تو فکر لنز بهتر هستم.منتها با قیمت هایی که حامد گذاشت بی خیالش شدم :دی

لنز مصیبتی است قیمت هاش
خیلی از دوربین بدتر هست قیمت های لنز
الان لنز خوب walk around واسه برند کانن 15-85 هست که قیمتش 1.300 هست
18-55 ها کلا سرو ته یه کر باس اند البته باز ورژن دوم هاشون بهتر شدن اما ...
کلا به درد استفاده به عنوان لنز معکوس میخوره فقط
من خودم از 17-85 استفاده میکنم بودجه بیشتری هزینه نکردم حقیقتش ، لنز خیلی خوبی نیست اما بد هم نیست بیشترین ایرادش خطای ca هست تو حالت واید که با لایت روم و فریمور خود دوربین اصلاح میشه عموما
والا با 5100 نیکون کار نکردم نمیتونم دربارش نظر بدم اما عکس های خوبی ازش دیدم ، اگه بخوای متونم از دوستان بپرسم در موردش

واسه لنز چقدر میخوای هزینه بذاری کنار؟

واسه ادیت یه بار لایت روم رو استفاده کن
معتادش میشم دی :
من بیشتر ادیت هام رو با لایت روم میزنم بعد میبرم فوتوشاپ

او اوه.اتفاقا" من از این 15-85 خیلی تعریف شنیدم منتها اگر قرار باشه لنز با این قیمت بگیرم باید وقتی بگیرم که دوربینم حداقل یه کم بهتر باشه
با این حساب فعلا" با همین میسازم :D
بودجه رو هم جمع میکنم تا بعد.ببینم چقدر میشه هزینه کرد
امان از دست این قیمت ها :eek: آدم رو افسرده میکنه :eek:
-------------------
راستش من هم عکس های خیلی خوبی از 5100 دیدم و همین طور به خاطر ویژگی هاش خیلی ازش تعریف شنیدم منتها نمیدونم چرا این طوری بود.
فکرش رو بکن.یکی یه دوربین slr بگیره و بخواد همه ی تنظیمات و خودش بده.بعد نتونه تو lcd دوربین تغییراتی رو که اعمال میکنه به صورت گذرا ببینه.یعنی در اصل باید اونقدر حرفه ای باشی که بدونی با چه سرعت شاتری.چقدر عمق میدان داشته باشی و همین طور ایزو.که باز هم تو همه ی شرایط فرق میکنه
یا من نتونستم درست باهاش کار کنم و یا این که این مشکل جدی واقعا" وجود داره.
حتی کلید مستقیمی برای انتخاب فوکوس پوینت پیدا نکردم
--------------------------
لایت روم رو من تا حالا استفاده ای ازش نداشتم.نمیدونم چطوریه.از چه ورژنی استفاده میکنی؟ راحته یا سخت؟
یعنی میگی بهتر از فوتوشاپ هست برای ادیت؟

hossein137

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,757
راستی این هم یه عکس دیگه که مال دیروز دم غروب هست.من خودم رو کشتم با این کوه و ابرها و خورشید :D

IMG_4609.jpg

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
چرا اجازه دادی یک خانم بهت کمک کنه :eek:
چرا الان به دستت فشار میاری پسر.
ای شکمو.حالا نری به خاطر رسیدگی دوباره یه بلایی سر خودت بیاری :D
راستی تو میخوای بری روسیه و به ما نگفتی:eek:

کمکش یکهویی شد :دی
چون بیکارم و تو خونه هم باز هیشکی نیست دیگه بیرون هم نمیتونم برم :دی
فعلا از رسیدگی راضی ام :دی
آخه فعلا چیزی معلوم نیست بعدشم اونا باید قبول کنن که احتمال قبول نکردنشون هم هست :D والله تو اون تاپیک رفتم اوضاع خرج و مخارج روسیه رو بپرسم که وضعش از ما بدتره :D

پ.ن : عکست هم خیلی قشنگه آهرین آهرین :D

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
سلام بر و بکس!
77995560671673408197.gif

از وقتی برگشتم خونه همینطور بلاست که سرم میاد :eek: دیروز تو خونه تنها بودم و طبق معمول با تاریک شدن هوا زدم بیرون گفتم برم یه دوچرخه ای سوار بشم تو راه برگشت به خونه بودم که مسیر برگشت سنگ فرش بود منم اصلا نفهمیدم خیسه همین که رفتم با کله اومدم پاییدن دستم رو انداختم که مثلا چیزیم نشه مچ دست چپم در رفت :eek: دکتره میگفت فقط در رفتگیه و تا یه ماه بهتر میشه . تا دیروز اینطوری با دوچرخه زمین نخورده بودم کم مونده بود شهید بشم
dead_crazy.gif
اوه اوه اوه...

فرزاد خیلی مواظب باش. یکی از آشناهای ما پارسال اومده بود همین جوری عشقی سوار دوچرخه بشه، دوچرخه کله شده بود و با دو تا آرنج دستش اومده بود روی زمین و هر دو آرنجش شکسته بود! طفلی تا مدت ها دستش توی گچ بود و دستشویی هم نمی تونست بره و باید یکی می بردش! دیگه خودت حسابش رو بکن...
87845385616315416051.gif

کلا دوچرخه آسیب ها و حوادثش خیلی ناجورتر از اونیه که از اون هیکل فسقلی اش آدم فکر می کنه...
راستی این هم یه عکس دیگه که مال دیروز دم غروب هست.من خودم رو کشتم با این کوه و ابرها و خورشید :D

مشاهده پیوست 174838
مرسی، این یکی خیلی قشنگه حسین. اگه لایک خراب نبود تا حالا یه هفهشده (!) تایی لایک گرفته بود. :دی

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
سلام بر و بکس!
77995560671673408197.gif

اوه اوه اوه...

فرزاد خیلی مواظب باش. یکی از آشناهای ما پارسال اومده بود همین جوری عشقی سوار دوچرخه بشه، دوچرخه کله شده بود و با دو تا آرنج دستش اومده بود روی زمین و هر دو آرنجش شکسته بود! طفلی تا مدت ها دستش توی گچ بود و دستشویی هم نمی تونست بره و باید یکی می بردش! دیگه خودت حسابش رو بکن...
87845385616315416051.gif

کلا دوچرخه آسیب ها و حوادثش خیلی ناجورتر از اونیه که از اون هیکل فسقلی اش آدم فکر می کنه...

مرسی، این یکی خیلی قشنگه حسین. اگه لایک خراب نبود تا حالا یه هفهشده (!) تایی لایک گرفته بود. :دی

سلام
احتمالا از جلوی دوچرخه با شتاب پرت شده برای همین دو تا دستش شکسته :D آخه یکی نیست بهش بگه یه دستی میومدی زمین خوب :دی
مال من فقط یکیش تو گچه اونم دست چپم از این بابت شانس آوردم واگرنه باید میگفتم "بدبخت شدم" :D
جالبیش اینجاست رو دوچرخه یه خط هم نیوفتاده
87845385616315416051.gif
پ.ن : حسین هم برا خودش استادیه ها :دی
چاکرم
t69037.gif

پ.ن :
77995560671673408197.gif

hossein137

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,757

سلام
مرسی محمود.
این لایک باعث کم کاری بچه ها شده واقعا":دی.نمیدونم چرا برای بعضی ها کارمیده و برای بعضی ها نه.من از کروم استفاده میکنم.به پیشنهاد دوستان کوکی ها و کلا" هیستوری رو پاک کردم.ولی باز هم درست نشد.فکر کنم با بقیه ی برنامه ها هم همین طور باشه

پ.ن : حسین هم برا خودش استادیه ها :دی

:blush:
تو که میدونی من بی جنبه ام چرا این حرف ها رو میزنی :D

بالا