برگزیده های پرشین تولز

گپ و گفتگوی طرفداران عکس و عکاسی!

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
به پیشنهاد پایلوت عزیز ، تصمیم بر این شد که مثل خیلی از بخش های دیگه ، ما هم توی این تالار یک تاپیک داشته باشیم برای گپ و گفتگو . توی این تاپیک می تونید به با خیال راحت در مورد عکس های هم نظر بدید . در ضمن ! کل کل اینجا آزاده !

امیدوارم توی این تاپیک اوقات شاد و مفرحی داشته باشید :happy:

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
شادی میکنییَم
m141.gif

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
دوستان سایت هایی که ازشون عکس هاتون رو برمیدارین معرفی میکنید؟!

بعد یه سواله دیگه،خیلی سایت ها نمینویسن عکاس عکس ها کی هستش،ولی لی لی خانم همیشه مینویسن عکاس کیه؟! من تعجب میکنم،از کجا میدونید؟!

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
بعد یه سواله دیگه،خیلی سایت ها نمینویسن عکاس عکس ها کی هستش،ولی لی لی خانم همیشه مینویسن عکاس کیه؟! من تعجب میکنم،از کجا میدونید؟!

یا جوات

از مرورگر Opera استفاده کن، روی عسک راست-کلیک کن Image Properties جزئیات تصویر، چه کسی گرفته، کپی رایتش مال چه سایتیه، برنامه استفاده شده و جزئیات دوربین و هر توضیح دیگه ای تا جایی که در فایل عکس گذاشته شده را مو به مو همانجا بهت نشان میدهیه (حتی قبل از اینکه عکس کامل لود شود)... مطمئناً در 90 درصد اوقات وقتی یک نفر یک دانه عسک خوب ایجاد میکنیه، تو details عسکه اسم خودش و صغری خانوم و اصغر بقال محله و وبلاگ و سایتشون رو مینویسیه تا افتخار **** باشدیه.

سایت های درست حسابی، عکسایی که میگذارن، tag ـهاشون رو پاک نمیکنن و در اغلب موارد صاحب کپی رایت و ایجادکننده عکس رو در زیرش عنوان میکنن تا هم حق ناشر رو رعایت کرده باشن و هم براشون مشکل حقوقی پیش نیاد (نه مثل عزیزان عقده ای وبلاگ دار هموطن که هر چی عکس و فیلم و موزیک میزارن تمام tag ـها رو پاک میکنن میزنن oskole-mahalle-hamash-kare-khodeshe-100-darsad-copyright.blogfa.com ) :D

Last edited:

Hamed_Au

کاربر فعال آپلود سنتر
کاربر فعال
لایک‌ها
78
عکاس نیستم اما عکاسان را دوست میدارم
love070.gif

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
عکاس نیستم اما عکاسان را دوست میدارم
love070.gif

اوهوی ای ملعون، اینی که گوفتی کوپی رایتش مال مو بود. --امام راحل (گ.ز.خ.) / صحیفه نور ج.12 ص.96

حالا چون پسل خوبی هستی بیا حجره ما دور هم نان و املتی هست و ما هم شما را دوز داریم. :snitch:

پ.ن.: تبلیغات آپلود سنترت رو میکنیه آنهم صفحه اول تاپیکی به این mohoّmـی؟ :D

Last edited:

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
دوستان سایت هایی که ازشون عکس هاتون رو برمیدارین معرفی میکنید؟!

خیلی مواقع آدم نمی تونه بگه عکسش مال کدوم سایت بوده چون قبلا دانلود کرده. اون عکس هایی رو هم که من اسم عکاساشون رو نوشتم ، عکس هایی بودن که توی تاپیک عکس های حرفه ای گذاشتم. چون تو خود همون سایت ها اسم عکاس (بیشتر اوقات اسم کاربری اون فرد تو سایتی که عکس گذاشته شده) ذکر شده.

از این سایت بیشتر عکس گذاشتم : http://www.dailyawards.com/default.aspx?g=Home

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
درود

با سپاس از جناب Pilot عزيز و گرامي و لي لي رز نازنين به خاطر ايجاد اين تاپيك كه واقعا وجودش ديگه داشت ضروري ميشد! :happy:

من يك پرسشي دارم و از انجا كه اصلا حرفه اي نيست، فكر كردم اينجا بپرسمش. ميگم عكسهايي كه تركيبي از طبيعي و مصنوعي به شمار ميرن رو كجا بايد گذاشت؟ نمونه ش عكسهاي گلهاي طبيعي كه در يك گلفروشي به يك شكل خاص تزيين شدند و اون حالت طبيعيشون رو ندارن.

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
درود

با سپاس از جناب Pilot عزيز و گرامي و لي لي رز نازنين به خاطر ايجاد اين تاپيك كه واقعا وجودش ديگه داشت ضروري ميشد! :happy:

من يك پرسشي دارم و از انجا كه اصلا حرفه اي نيست، فكر كردم اينجا بپرسمش. ميگم عكسهايي كه تركيبي از طبيعي و مصنوعي به شمار ميرن رو كجا بايد گذاشت؟ نمونه ش عكسهاي گلهاي طبيعي كه در يك گلفروشي به يك شكل خاص تزيين شدند و اون حالت طبيعيشون رو ندارن.

درود

منم می گم شما یه کاری کنید! با دستان هنرمندتون یک تاپیک بزنید با عنوان گل :happy: کلا هر عکسی که موضوع اصلیش گل باشه رو میشه اونجا قرارش داد . خوبه؟!

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
درود

منم می گم شما یه کاری کنید! با دستان هنرمندتون یک تاپیک بزنید با عنوان گل :happy: کلا هر عکسی که موضوع اصلیش گل باشه رو میشه اونجا قرارش داد . خوبه؟!

درود

مگه ميشه شما نظري بديد و خوب نباشه عزيزم؟ :rolleyes: اما اخه دردسرهاش مي مونه براي شما چون اين همه عكس گل تو تاپيكهاي مختلف وجود داره و بعد يه جورايي نظم كل بخش خداي نكرده به هم مي ريزه!
297.gif
ميگم يه راه حل ديگه به ذهنم رسيد اون هم اين كه تو تاپيك نمايش احساس خود با عكس، به عنوان نمايش احساس ديدن گلهاي تزيين شده در گلفروشيها بگذارمشون! اشكالي نداره؟
9.gif

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
درود

مگه ميشه شما نظري بديد و خوب نباشه عزيزم؟ :rolleyes: اما اخه دردسرهاش مي مونه براي شما چون اين همه عكس گل تو تاپيكهاي مختلف وجود داره و بعد يه جورايي نظم كل بخش خداي نكرده به هم مي ريزه!
297.gif
ميگم يه راه حل ديگه به ذهنم رسيد اون هم اين كه تو تاپيك نمايش احساس خود با عكس، به عنوان نمايش احساس ديدن گلهاي تزيين شده در گلفروشيها بگذارمشون! اشكالي نداره؟
9.gif

چرا اشکال داشته باشه ؟! این که اجازه نمی خواد بانو :blush:

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
یا جوات

از مرورگر Opera استفاده کن، روی عسک راست-کلیک کن Image Properties جزئیات تصویر، چه کسی گرفته، کپی رایتش مال چه سایتیه، برنامه استفاده شده و جزئیات دوربین و هر توضیح دیگه ای تا جایی که در فایل عکس گذاشته شده را مو به مو همانجا بهت نشان میدهیه (حتی قبل از اینکه عکس کامل لود شود)... مطمئناً در 90 درصد اوقات وقتی یک نفر یک دانه عسک خوب ایجاد میکنیه، تو details عسکه اسم خودش و صغری خانوم و اصغر بقال محله و وبلاگ و سایتشون رو مینویسیه تا افتخار **** باشدیه.

سایت های درست حسابی، عکسایی که میگذارن، tag ـهاشون رو پاک نمیکنن و در اغلب موارد صاحب کپی رایت و ایجادکننده عکس رو در زیرش عنوان میکنن تا هم حق ناشر رو رعایت کرده باشن و هم براشون مشکل حقوقی پیش نیاد (نه مثل عزیزان عقده ای وبلاگ دار هموطن که هر چی عکس و فیلم و موزیک میزارن تمام tag ـها رو پاک میکنن میزنن oskole-mahalle-hamash-kare-khodeshe-100-darsad-copyright.blogfa.com ) :D
یا مثـــوت
سلام بر مثعود رادیو فردا بازه تیره دهه ی شسته پی تی :D
ایول مثود جان این یه مورد رو حقیقتا بلد نبودم،بعد هم من سره این کپی رایت یه سری اساسی حالم گرفته شده،الان تو تویه گوگل ایمیج بزن بک گراند ( نمیخواد بزنی من زدم [ame="http://www.google.com/search?tbm=isch&hl=en&source=hp&biw=1366&bih=584&q=%D8%A8%DA%A9+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF&gbv=2&oq=%D8%A8%DA%A9+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF&aq=f&aqi=g10&aql=&gs_sm=e&gs_upl=122l1391l0l2574l7l5l0l0l0l0l745l1826l0.2.0.1.1.0.1l5"]اینجا[/ame]) عکس چهارم از سمته چپ اونی که حالت رنگین کمون داره و با اون عکس پرتغالیه اینا و هزاران عکس تو زمینه ی بک گراند تو صفحه ی بعدی هاش،اینا همه منه،من آپلود کردم،با هزار زحمت از تو نت پیدا کردم بعضیاشون رو،اما خیلی راحت تو سایت های دیگه گذاشته،میشه! جالب اینجاست که اون سایت ها میرن صفحه اول،البته قبلا من یه وبلاگ داشتم که خیلی شاخ بود،900 تا پست تماما عکس های حرفه ای بود،اما خوب میهن بلاگ بدون دلیل پاکش کرد،الان سایت زدم [ame="http://www.zibapix.com"]اینجا[/ame] یه مقداریش کپی پیسته یعنی عکس بازیگر ایرانی که راهی جز کپی پیست نداره،اما بقیه عکس ها رو با خون دل خوردن پیدا کردم!:D
خیلی مواقع آدم نمی تونه بگه عکسش مال کدوم سایت بوده چون قبلا دانلود کرده. اون عکس هایی رو هم که من اسم عکاساشون رو نوشتم ، عکس هایی بودن که توی تاپیک عکس های حرفه ای گذاشتم. چون تو خود همون سایت ها اسم عکاس (بیشتر اوقات اسم کاربری اون فرد تو سایتی که عکس گذاشته شده) ذکر شده.

از این سایت بیشتر عکس گذاشتم : http://www.dailyawards.com/default.aspx?g=Home

آهان،خیلــــی ممنون :)
سایت خوبی معرفی کردین من اینو نمیشناختم،منم بهتون یه سایت خوب معرفی میکنم، اینجا ( البته فیتلره )

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
تایپیک آخرین عکسی که گرفتم خیلی کم آپدیت میشه.
دوستان هر عکسی که یه کم هم به نظرتون قشنگ میاد بذارید. ممکنه زیبا باشه.......

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
چرا اینجا اینجوری شده؟؟؟؟؟
قبلا" هر وقت میومدم تایپیک پرتره حداقل یک صفحه آپدیت میشد
ولی حالا هیچ تایپیکی درست آپدیت نمیشه.....
:eek::eek::eek::eek::eek:

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
چرا اینجا اینجوری شده؟؟؟؟؟
قبلا" هر وقت میومدم تایپیک پرتره حداقل یک صفحه آپدیت میشد
ولی حالا هیچ تایپیکی درست آپدیت نمیشه.....
:eek::eek::eek::eek::eek:
فقط یکی دو روزه بچه ها کم کار شدن :D .

خود من که این چند روزه سرگرم امور شخصیم بودم.امروز هم که بیشتر وقتی که برای فروم گذاشتم رو صرف تاپیک "هاروکی موراکامی" بخش ادبیات کردم.

گاهی اینجوری میشه. نگران نباشید :)

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
فقط یکی دو روزه بچه ها کم کار شدن :D .

خود من که این چند روزه سرگرم امور شخصیم بودم.امروز هم که بیشتر وقتی که برای فروم گذاشتم رو صرف تاپیک "هاروکی موراکامی" بخش ادبیات کردم.

گاهی اینجوری میشه. نگران نباشید :)

ولی الان یه هفته است :eek::eek:
من فقط دو ساعت شبا وقت دارم که اونم میام اینجا.

Last edited:
بالا