برگزیده های پرشین تولز

یعنی چه؟؟ Apocalypse

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
حالا بحث اینه که اطهر میگه اخرالزمان نیست.
منم میگم اخرالزمان قراره شلوغ بشه .
راستی از کجا بفهمیم اخرالزمان کی هستش.؟
اطهر بیا ببینم.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
اسلام هم آخرالزمان داره
که میگن امام زمان قراره بیاد و دنیا باید پاک بشه و ....

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
معناش همون آخرالزمان هستش ! تموم شدن دنیا و وقایع مربوطه

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
البته بهتره به انجیل , عهد جدید , مکاشفه ی یوحنا یه سری بزنید تا بهتر متوجه بشید ! معنایی که متداوله همون پایان دنیاست اما توی کتاب مقدس مثل اینکه به کتاب مکاشفه ی یوحنا گفته شده !

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از kasra_kh :
البته بهتره به انجیل , عهد جدید , مکاشفه ی یوحنا یه سری بزنید تا بهتر متوجه بشید ! معنایی که متداوله همون پایان دنیاست اما توی کتاب مقدس مثل اینکه به کتاب مکاشفه ی یوحنا گفته شده !
تائید میشه .

honny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنیادگرایی مسیحی در گذشته بر اصول اخلاقی صحیحی تکیه داشت ولی در دهه های اخیر صرفا سیاسی شده به بنیاد گرایان لقب تجدید حیات یافته شده نیز داده میشود این مسئله شامل یک نوع تجربه بیداری معنوی ویا صرفا گرایش به افکار سیاسی خاص است آنها معتقدن تاریخ بشر در پی نبردی در آخر الزمانبه نام آرماگدون به پایان میرسد و نقطه اوج آن ظهور دوباره مسیح است این جریان معتقد است خداوند مقرر کرده است بشر هفت مرحله یا هفت مشیت الهی را از بگذراند که یکی از آنها نبرد هسته ای آرماگدون استبا آغاز این جنگ وحشتناک رستگار شدگان به آسمانها عروج خواهند کرد و از مصیبت جنگ در امان خواهند بود
مسیحیانی که پروتستان انجیلی شمرده می شوند و ظاهرا به درجات مختلفی به این عقیده دارند بزرگترین فرقه مسیحی را در آمریکا به وجود آورده اند بر مبنای چنین عقایدی راست مسیحی (ایوانجایست)در آمریکا برقراری صلحی پایدار جامع وحقیقی در خاور میانه را تا قبل از آمدن مسیح و وقوع نبرد نهایی مشکل بلکه غیر ممکن میداند و نسبت به تلاشهایی از نوع صلح و موافقت نامه های اسلو به دیده شک مینگرد
از کتاب پیشگوییها و آخر الزمان مقاله ای از علی فهیم دانش
به نظر من این میتواند یک توطئه باشد فقط برای توجیح رفتارهایی که اسرائیل انجام میدهد
ویکی از بزرگترین اشتبا هاتی که دولت ما انجام میدهد عدم اطلاع رسانی درست راجع به این جریان است

honny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای بهتر فهمیدن عمق این جریان آخرالزمانی در غرب بخوانید:
ناپلئون بناپارت یک بیانیه بسیار عریض وطویلی دارد در یتایش قوم یهود و در تاکید بر اعلام آمادگی فرانسه و نیروهای مسلح برای باز ستانی حق یهود که همان سر زمین موعود است خطاب به یهودیان میگوید اینک زمان آن رسیده که میراث پایمال شده نیکان خود را باز ستانید
اسحاق نیوتن میگوید من مطمئن هستم و یقین دارم روزی فرزندان خدا به سرزمین خود باز خواهند گشت ولی تفصیل وچگونگی آن را به زمان وامی گذارم و الان نمیتوانم چند وچون آن را بیان کنم
رونالد ریگان رئیس جمهور اسبق آمریکا می گوید:من از خدا میخواهم به من توفیق دهد کلید شلیک موشک هسته ای را فشار دهم تا جنگ آرماگدون آغاز شود
وروزی درلابی یهود میگوید :هنگامی که به پیامبران گذشته در عهدقدیم کتاب مقدس و نشانه هایی که جنگ آرماگدون را پیشگویی می کند باز میگردم از خود میپرسم ممکن است نسل ما شاهد این نبرد باشد باور کنید این پیشگوییها به تاکید منطبق بر دوره هایی است که ما در کانون آن به سر میبریم
جیمی کارتر هم بعد از آنکه میزان علقه ونسبت آمریکا ویهودیت را درحد"وحدت دراخلاق وفرهنگ واحکام"
خواند اعلام کرد تاسیس دولت اسرائیل در سال 1948بازگشت به سرزمین آفتاب مقدس را که یهود صدها سال پیش از آن بیرون رانده شده بود فراهم می سازد تاسیس امت اسرائیل تکمیل پیشگوییهای کتاب مقدس و چوهر تمام کارهاست
بوش در آستانه سال2003 در کرد هم آیی گویندگان مذهبی در شهر ناشویل ایالت تنسی گفته بود :ایالات متحده فراخوانده شده تا آزادی را که یکی از مواهب الهی است به تمام مخلوقات سراسر جهان ارزانی دارد
وپس از حادثه 11سپتامبر اعلام کرد:
ما میخواهیم اراده خداوند را محقق کنیم
این همه تنها جرئی از برنامه های شبانه روزی بیش از 1550 شبکه رادیویی و تلویزیونی، 80000کشیش سخنران و مبلغ ،200موسسه و کالج علمی و 100000دانشجوی پرو تستان است.شاید ذکراینکه ازبرنامه ی
تلوزیونی "جری فال و ل "،000/610خانواده ازطریق 160مرکزاستفاده می کنند.حجم این جریان فرهنگی و
تبلیغی راکه امروزه نه تنها"بنیادگرایی "رادرمرکزحکومتی کاخ سفیدواردساخته ،بلکه بااستفادهازتمامی امکانات اقتصادی ونظامی آمریکاوارد"خاورمیانه "شده،روشن می سازد.
(از کتاب پیشگوئیها و آخر الزمان)
حالا واقعا مردم آمریکا با دین و ایمان تر هستند یا ما ؟

athar

Registered User
لایک‌ها
8
عجب
فکر نمیکردم سیاستمدارها راه کارهاشون رو از روی مذهب تعیین کنن. چه به هر حال این فکرها از مذهب ناشی میشه.

honny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین از اینکه فقط راهکارشون باشه گذشته الان تقریبا 90%اعتقاد دارن ولی ما حتی نمیدونیم چه خبره
چرا بوش دوباره انتخاب شد چون مذهبیه چرا به عراق حمله کرد برای نفت نبود برای اعتقادش بود
من سعی میکنم بازم اینجا بنویسم هرکس مییاد میخونه نظر بده بذارید یه چیزایی یاد بگیریم

honny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زمینه های وقوع سناریوی آرماگدون مطابق آنچه که هال لیندسی یکی از معروفترین رهبران جنبش صهیونیست مسیحی در کتاب خود به عنوان فرجام کره زمین معرفی کرده است عبارتند از
1. تشکیل اسرائیل بزرگ
2. بازگشت قوم یهود از نقاط پراکنده به سرزمین موعود
3. بازسازی هیکل سلیمان
4. هجوم تعدا زیادی از کفار(مسلمانان ومسیحیان غیر مومن به بازگشت مسیح )به اسرائیل
5. ظهور دیکتاتوری سخت تر از هیتلر استالین یا مائوتسه تونگ که ***** مهاجمان را به عهده دارد
6. پذیرش سیطره این دیکتاتور (که دشمن قوم یهود است)از سوی سرزمین های وسیعی از جهان
7. گرایش 144هزار یهودی به مسیحیت انجیلی که هریک از آنها همانند بیل گراهام(کشیش انجیلی معروف آمریکایی)در سراسر جهان پخش میشوند تا دیگر ملل را به مذهب انجیلی بکشانند
8. وقوع جنگ هسته ای آرماگدون در سرزمینی بزرگ
9. نجات یافتن تنها کسانی که به میلاد دوباره مسیح جسم ومعجزه خداوند در بالای میدان جنگ ایمان دارند در حالی که اجساد بقیه افراد بشر در آهن گداخته ذوب شده است
10. وقوع همه موارد در یک چشم برهم زدن
11. فرود مسیح پس از هفت روز به زمین در حالی که ایمان آوردگان به اواطرافش جمع شده اند حکومت مسیح بر جهان به مدت 12هزار سال با صلح و عدالت تا هنگامی که قیامت بر پا شود (عقیده هزاره گرایی)
وی همچنین در کتابش می افزاید که :پس از آنکه قوم یهود یک ملت گردید شمارش معکوس برای آغاز علایمی که در پیشگوییها مذهبی آمده است (تشکیل اسرائیل به طور مستقل یا به عنوان یک نشانه سپس اشغال قدس و از نشانه های مورد انتظار ساخت هیکل سلیمان )آغاز میشود بر مبنای این پیشگوییها تمام جهان پیرامون خاور میانه به ویژه حول اسرائیل تمرکز خواهد یافت تمام ملل از آنچه در آنجا اتفاق می افتد مضطرب خواهند شد.اکنون ما به مقدار توان خود می توانیم ببینیم این این مسئله چگ.نه شکل میگیرد و جایگاه صحیح خود را در پیشگوییها باز مییابد.آنچنان که حوادث و پیشامد ها جای خود را در روزنامه ها میگیرد.
از سال 1970کشیش انجیلی معروف بیل گراهام مرتبا در مواعظ خود که از طریق کانالهای تلویزیونی آمریکا پخش میشود تکرار میکند :جهان با سرعت زیاد به سوی آرماگدون در حرکت است و قطعا جوانان نسل کنونی آخرین نسل تاریخ اند :blink: :blink: مارو میگه:(
همین کشیش دعای مراسم تحلیف بیل کلینتون را به هنگام تصدی ریاست جمهوری آمریکا انجام داد
پس از او جرج بوش در برابر پسر بیل گراهام سوکند یاد کرد هم او که پس از 11سپتامبر اعلام کرد
اسلام فقط صادر کننده تروریسم نیست بلکه خود شیطان است.:eek: :eek:

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
بابا اینقدر نخندونین مارو !!!

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نظر من انسان ها بالاخره به دست خودشون نابود میشن یا موردی مثل برخورد شهاب ، یخبندان یا گرما ! یا نزدیک شدن سیاهچال به منظومه شمسی یا یه همچین موارد طبیعی !

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بهتره جفنگیات رو بذارین کنار.
پیش گویی و فال بینی و ... این جفنگیات چیه

honny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amirhoman :
بهتره جفنگیات رو بذارین کنار.
پیش گویی و فال بینی و ... این جفنگیات چیه
amirhoman دعوا که نداریم منم همینو میگم درسته که برای پیشگویی هایی که هیچی ازش معلوم نیست این همه آدم کشته بشن :hmm: :hmm:
به مام بگن به خاطر نفته اینارم نوشتم که عمق این جریان رو بفهمیم وگرنه که خودمم خدای نکرده اعتقاد ندارم :cool:

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از honny :
amirhoman دعوا که نداریم منم همینو میگم درسته که برای پیشگویی هایی که هیچی ازش معلوم نیست این همه آدم کشته بشن :hmm: :hmm:
به مام بگن به خاطر نفته اینارم نوشتم که عمق این جریان رو بفهمیم وگرنه که خودمم خدای نکرده اعتقاد ندارم :cool:

ها این شد یه چیزی.
جریان عین جریان حضور و گریه سگ تو حرم امام رضاست . ( هفته قبل)

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
عجب بحث باحالی چرا منو خبر نکردین
در باره آرماگادون بگم که قضیه خیلی فرا تر از پیشگویی های نوستراداموسه این ریشه در اعتقادات اصیل مسیحیان داره . جنگی که در آن نفرات کفار(مسلمانان) ده ها برابر مومنان است ولی مومنان پیروز میشوند و در این جنگ خون تا بالای زانوی اسبان بالا می آید که از نشانه های ظهور مسیح است :blink:
قضیه از اونجا آغاز میشه که شخصی به نام اسحاق ادعای منجی آخر الزمان میکنه و از همون زمان یه خزبی تشکیل میشه که الان اسمش یادم نیست بهش میگن مسیحیت صهیونیسم که حتی یه نفر از مسلمونا اونو دجال لقب میده و همین باعث میشه یه مهدی قلابی دیگه مثل محمد باب درست بشه اسم اونم یادم نیست ولی بعدا همشو کامل با منابعش همینجا میزارم

از علائم ظهور عیسی اینه که یهودیان نیل تا فرات رو حکومت کنند و مسیحیت صهیونیسم تصمیم گرفت این علامت رو درست کنه و اساسا صهیونیست هایی که میبینید ساخته دست اونا هسنتد

و اما آقای بوش هم خودش هم پدرش از طرفداران سرسخت این حزبه و همونطور که هانی گفت تمام اهدافش حول این حزب مذهبی میچرخه و جنگهاشم هیچ کدوم قصد اقتصادی نداره
یه کتاب جالب در این زمینه هست که من امشب اونو میخونم تیکه هایی ازش رو فردا اینجا میزارم

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از amirhoman :
ها این شد یه چیزی.
جریان عین جریان حضور و گریه سگ تو حرم امام رضاست . ( هفته قبل)
من یه مشهدی هستم و از شاهدان این قضیه
آستان قدس از اینکه این جریان در روزنامه و رادیو تلویزیون پخش بشه بشدت مخالفت میکرد
منم خیلی ناراحت بودم که چرا آستان قدس اجازه نمیده ولی با این حرفی که شما زدی باید اعتراف کنم حق با آستان قدس بود و من اشتباه کردم
:hmm:

بالا