برگزیده های پرشین تولز

یک سوال مهم در ارتباط با تلفن بیسیم

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته همچین دستگاه ارتباطی هست و احتیاجی به دکل و... نداره و بردی در حدود 2000 کیلومتر(دو هزار کیلومتر) هم داره( تقریبا تمام ایران) قدرتش هم 100 وات هست و از امواج HF استفاده میشه ، هزینه شارژ هم نداره

ولی نه تو ایران پیدا میشه ، نه مجوز استفادش داده میشه ؛ فقط محض اطلاع گفتم

آقا سعيد
عزيز جون
چرا پيدا ميشه مجوز هم داده ميشه فقط با دردسر زياد
سيستمهاي اچ اف بخاطر خاصيت ويژه شون ميتوانند برد زياد داشته باشند و داراي كيفيت سيگنال به نويز كمتري نسبت به سيستمهاي راديويي اف ام دارند و همچنين در طول روز و شب و ساعات مختلف وضعيت عملكردشان تغيير ميكند.
ضمنا در توان مورد اشاره 100 وات نيز نياز به دكل و آنتنهاي بخصوص هستند البته احتمالا شما همه اينها را ميدانيد و فقط ميخواستيد بصورت موجز همه چيز را گفته باشيد

ضمنا جهت اطلاع دوستان بعضي از مراكز اينترنتي مثل پارس آنلاين تلفن آي پي ارائه ميكند و راه ساده ترش هم اينه كه از تلفنهاي ويژه 909 استفاده كن چون هم ارزونتر از تلفن بين شهري است و هم هزينه روي همون قبض تلفن مياد

موفق باشيد

saeed fm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

این بدون دکلشو اگه خودم هم با چشمام نمیدیدم باور نمی کردم

تو بعضی فرکانسهای بخصوصی که در این محدوده هست ، همیشه می تونه برد تقریبا ثابت بده

بعد درمورد این مجوز می تونید اطلاعات بیشتری بفرمایید

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيز جان
همانطور كه فرموديد و بنده هم عرض كردم امكانپذيره و نيازي نيست حتما به چشم خودتان ببينيد . اگر هم آشنايي كاملي نداريد پيشنهاد ميكنم يك سر به سايت شريك آيكوم بزن انواع مدل فرستنده گيرنده اي اچ اف در محدوده هاي مختلف با انواع آنتن هاي اكتيو پسيو را با قيمت مناسب و قابل ابتياع در ايران به شما معرفي ميكنه و احتمالا آن آنتني هم كه شما ديديد از نوع داراي محدودكننده ATT ( تلسكوپي شلاقي معروفه ) بوده كه اول بار توسط نمايندگان سازمان ملل وارد ايران شده بر روس خودروهاي كلاه آبيها نصب بوده و بعد در مراكز نظامي و غيره مورد استفاده قرار گرفته است .
بله در بعضي فركانسها ثبات وجود دارد و لي اين فركانسها بصورت انحصاري براي موضوعات خاص مثل ناوبري هوايي و امداد و نجات و اغلب در انحصار دولتهاست و بقيه فركانسها با ترتيبات مشخصي به افراد واگذار ميشود.
براي گرفتن مجوز نيز ابتدا با به مخابرات مراجعه كنيد و در آزمونهاي ساليانه برگزار ميشود شركت كنيد و گواهينامه راديو آماتوري درجه 3 و 2 و يك و حرفه ايي آزاد دريافت كنيد سپس با يك درخواست كتبي به مخابرات و پليس و وزارت اطلاعات مراجعه كنيد و در صورت اينكه آنها در مورد كار و وظيفه شما توجيه شوند اين مجوز بصورت محدود نقطه به نقطه به شما اعطا ميشود.

موفق باشيد

saeed fm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ممنون
محبت کردید

Ahuramazda134

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
من الان تو سایت ایرانسل هستم
ببین اگه هر دو نفرتون سیم کارت دائمی بخرین و تو طرح طلایی ایرانسل شرکت کنین کل خرج 2 نفرتون میشه 330 تومن مزیتش هم مکالمه رایگان بین شما و ... هستش که فکر کنم بهترین راه حل برا شما باشه
اینم لینکش
http://www.irancell.ir/Layer2/?id=127
خدا حافظ

www-ir18-ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر شما زوج موفق ایرانی که برای کمک به شرکت محترم مخابرات وتوسعه این صنعت به این اندازه پول وارد جیبشون مکنید:lol::lol:
----------
:santa:
در مورد سوال شما باید بگم نوعی دستگاه است البته در بازار سیاه بنام آی پی استار که کارش پاک کردن مکالمات بین شهری از قبض تلفن است ..توضیح بیشتر اینکه شما اگر خارج از شهرتون تماس بگیرید این دستگاه از لایه های امنیتی مخابرالت گذشته وتماس شما رو یک تماس معمولی داخل شهر حساب میکند مثل همین اینترنت خودمون
--------
این دستگاه بین تلفن و خط بصورت سری وصل میشود

samareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند تا راه حل :
1- با همين اوضاع بساز!
2- درآمدت رو بالا ببر تا هزينه زياد تلفن برات هيچي حساب نشه.
3- سعي كن كمتر با تلفن صحبت كني.
4- بعضي وقت ها اجازه بده طرف مقابل زنگ بزنه.
5- زودتر ازدواج كن تا حرفاتون تموم بشه!!
6- وبالاخره آخرين راه: صورت مساله رو پاك كن : طلاقش بده!!!!!!

(اميدوارم خوشبخت بشين):)

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
چند تا راه حل :
1- با همين اوضاع بساز!
2- درآمدت رو بالا ببر تا هزينه زياد تلفن برات هيچي حساب نشه.
3- سعي كن كمتر با تلفن صحبت كني.
4- بعضي وقت ها اجازه بده طرف مقابل زنگ بزنه.
5- زودتر ازدواج كن تا حرفاتون تموم بشه!!
6- وبالاخره آخرين راه: صورت مساله رو پاك كن : طلاقش بده!!!!!!

(اميدوارم خوشبخت بشين):)
فکر جالبی بود !

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
درود بر شما زوج موفق ایرانی که برای کمک به شرکت محترم مخابرات وتوسعه این صنعت به این اندازه پول وارد جیبشون مکنید:lol::lol:
----------
:santa:
در مورد سوال شما باید بگم نوعی دستگاه است البته در بازار سیاه بنام آی پی استار که کارش پاک کردن مکالمات بین شهری از قبض تلفن است ..توضیح بیشتر اینکه شما اگر خارج از شهرتون تماس بگیرید این دستگاه از لایه های امنیتی مخابرالت گذشته وتماس شما رو یک تماس معمولی داخل شهر حساب میکند مثل همین اینترنت خودمون
--------
این دستگاه بین تلفن و خط بصورت سری وصل میشود
پیشنهاد واقعا جالبی است اسمه این دستگاه چی هست کجا پیدا میشه و قیمتش !!! ممنون میشم اگر جواب مرا بدید و آیا شما باش کار کردید یا نه فقط شنیدید

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من الان تو سایت ایرانسل هستم
ببین اگه هر دو نفرتون سیم کارت دائمی بخرین و تو طرح طلایی ایرانسل شرکت کنین کل خرج 2 نفرتون میشه 330 تومن مزیتش هم مکالمه رایگان بین شما و ... هستش که فکر کنم بهترین راه حل برا شما باشه
اینم لینکش
http://www.irancell.ir/Layer2/?id=127
خدا حافظ
سلام دوست من ایرانسل جایی که ما هستیم خط نمیده

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
آقا سعيد
ضمنا جهت اطلاع دوستان بعضي از مراكز اينترنتي مثل پارس آنلاين تلفن آي پي ارائه ميكند و راه ساده ترش هم اينه كه از تلفنهاي ويژه 909 استفاده كن چون هم ارزونتر از تلفن بين شهري است و هم هزينه روي همون قبض تلفن مياد

موفق باشيد

میشه یه توضیح در ارتباط با تلفن 909 بدید:happy::happy: ممنون میشم

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تلفن ای پی !!! بچه ها تلفن ای پی چیه !! توضیحات میخوام plz
mobarakabad va saeed fm لطفا شما که وارد ترید توضیح بدید

ضمنا از سارا جونم تشکر میکنم

عزيز جان
همانطور كه گفتم براي استفاده از تلفنهاي ويژه 909 با شركتهاي ارائه دهنده مثل پارس آنلاين تماس بگيريد كاملا راهنماييتان ميكنند.
در خصوص تلفنهاي IP نيز بايد عرض كنم در حال حاضر هر دستگاه از اين تلفن 240000 تومان قيمت دارد شما فقط كافيست يكدستگاه از آن را تهيه كنيد بعد يك اشتراك ADSL هم بگيريد و براحتي با هركس در هر جاي ايران و يا دنيا ارتباط برقرار كنيد و به اينترتيب تقريبا هر دقيقه مكالمه براي شما 20 تومان(200 ريال) هزينه خواهد داشت كه بسيار مطلوب است.

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
عزيز جان
همانطور كه گفتم براي استفاده از تلفنهاي ويژه 909 با شركتهاي ارائه دهنده مثل پارس آنلاين تماس بگيريد كاملا راهنماييتان ميكنند.
در خصوص تلفنهاي IP نيز بايد عرض كنم در حال حاضر هر دستگاه از اين تلفن 240000 تومان قيمت دارد شما فقط كافيست يكدستگاه از آن را تهيه كنيد بعد يك اشتراك ADSL هم بگيريد و براحتي با هركس در هر جاي ايران و يا دنيا ارتباط برقرار كنيد و به اينترتيب تقريبا هر دقيقه مكالمه براي شما 20 تومان(200 ريال) هزينه خواهد داشت كه بسيار مطلوب است.
بله بسیار جالب است ! یکی از دوستان درباره تلفنی صحبت کرد** ای پی استار ** که با اتصال سری آن با خط تلفن تمام مکالمات بیرون شهری را درون شهری میکند (( در صفحه 2 یه نیگاه بندازید )) آیا شما دوست عزیز من اطلاعی در این باره دارید

بالا