برگزیده های پرشین تولز

یک وام درصد پایین با مبلغ حدود ۳۰۰ تومن میخام دقیقا عین لینک زیر

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
همچین چیزی نداریم
وام همیشه نیاز به یه تضمین داره
کسر از حقوق ، سفته و چک و ضامن معتبر و سیم کارت >>>>> برای مبالغ جزئی زیر 30 تومن
طلا و سند ملک و خودرو >>>>>> از 50% الی 70% ارزش اونا برای مبالغ بالاتر از 30 تومن ( البته از یه حدی بالاتر فقط طلا و ملک قبول میکنن )

هرچیزی به غیر از این شراکت محسوب میشه

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
هست
طرف پول وام برمیداره یه مقداری بقیش طرف باید بده ماهیانه

gkd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
منظورتون خرید وام هست، یکی وام داره و مثلا میفروشه به ایشون انقدر

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
وام جهت همکاری با بازگشت پول حداقل ۲۰ درصد طی یک سال

sallar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
همچین چیزی نداریم
وام همیشه نیاز به یه تضمین داره
کسر از حقوق ، سفته و چک و ضامن معتبر و سیم کارت >>>>> برای مبالغ جزئی زیر 30 تومن
طلا و سند ملک و خودرو >>>>>> از 50% الی 70% ارزش اونا برای مبالغ بالاتر از 30 تومن ( البته از یه حدی بالاتر فقط طلا و ملک قبول میکنن )

هرچیزی به غیر از این شراکت محسوب میشه
عزیز بانک یا ... معتبر میشناسید وام رو سند خودرو بده ؟در حد 70 به بالا - یه مشکلی پیش اومده برام ضامن کارمند ندارم .

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
عزیز بانک یا ... معتبر میشناسید وام رو سند خودرو بده ؟در حد 70 به بالا - یه مشکلی پیش اومده برام ضامن کارمند ندارم .
روی سند خودرو خودم متاسفانه وام نمیدم وگرنه در خدمت بودم
ولی توی دیوار همون شهری که هستید با کلمات کلیدی " سرمایه " ، " تامین سرمایه " ، " شریک " ، " وام " سرچ بکنید ، دفاتر تامین سرمایه لیست میشن . پیش نویس قرارداد رو ازشون بگیرید بگید میخوام به وکیل نشون بدم و مشورت بکنم باهاشون و با دقت مطالعه بکنید و اگه واقعا توانایی پرداخت اقساط رو دارید بدون 1 روز تاخیر ، اقدام بکنید ، مشکلی پیش نمیاد ولی اگه حتی 1 قسط هم دیر بشه یا پرداخت نشه بعدا داستان میشه که بانک خوبیش اینه هیچوقت اینطوری نمیشه .
بانک هم واقعیتش تا حالا نشنیدم که وام بده روی سند خودرو ( شایدم بدم ! ) ولی من زیاد سمت بانک نمیرم چون مشکل سربازی دارم نمیتونم وام بگیرم :D

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
هست
طرف پول وام برمیداره یه مقداری بقیش طرف باید بده ماهیانه
نیست برادر همون وام جانبازی هم بهتون میفروشن سند ملکم شما باید ببری .طرف دیوانه نیست سند ملکشو بزاره اونم برای دوازده سال بعد مثلا بیست درصد وام رو بگیره باقی رو بده به شما که .وام جانبازی حتما حتما سند ملکی میخواد.اونایی که میفروشن این وام رو چون سند ندارن این کارو میکنن

sallar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
روی سند خودرو خودم متاسفانه وام نمیدم وگرنه در خدمت بودم
ولی توی دیوار همون شهری که هستید با کلمات کلیدی " سرمایه " ، " تامین سرمایه " ، " شریک " ، " وام " سرچ بکنید ، دفاتر تامین سرمایه لیست میشن . پیش نویس قرارداد رو ازشون بگیرید بگید میخوام به وکیل نشون بدم و مشورت بکنم باهاشون و با دقت مطالعه بکنید و اگه واقعا توانایی پرداخت اقساط رو دارید بدون 1 روز تاخیر ، اقدام بکنید ، مشکلی پیش نمیاد ولی اگه حتی 1 قسط هم دیر بشه یا پرداخت نشه بعدا داستان میشه که بانک خوبیش اینه هیچوقت اینطوری نمیشه .
بانک هم واقعیتش تا حالا نشنیدم که وام بده روی سند خودرو ( شایدم بدم ! ) ولی من زیاد سمت بانک نمیرم چون مشکل سربازی دارم نمیتونم وام بگیرم :D
اگهی خاصی پیدا نکردم - والا منم دنبال پولیم 2 روز قسطو دیر پرداخت کنم طرف گیر نده بهم - پیگیر این وام برکتم ببینم دو نفر میتونم جور کنم هرچند امیدی ندارم
سربازی یه کاریش بکن چند وقت دیه نبرد قرقیسا اعزام نشی :cool:

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
اگهی خاصی پیدا نکردم - والا منم دنبال پولیم 2 روز قسطو دیر پرداخت کنم طرف گیر نده بهم - پیگیر این وام برکتم ببینم دو نفر میتونم جور کنم هرچند امیدی ندارم
سربازی یه کاریش بکن چند وقت دیه نبرد قرقیسا اعزام نشی :cool:
اتفاقا سربازی نمیرم چون هیجان نداره :p شاید اگه جنگ بشه برم از این تخصصم در زمینه سلاح و تیراندازی استفاده بکنم :cool: :D . برم همشونو هد شات بکنم :/

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
هرکسی دوست توی بیزینس آی تی سرمایه گذاری کنه پیام خصوصی بده
سرمایه مورد نیاز حدود ۳۰۰

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
نیست برادر همون وام جانبازی هم بهتون میفروشن سند ملکم شما باید ببری .طرف دیوانه نیست سند ملکشو بزاره اونم برای دوازده سال بعد مثلا بیست درصد وام رو بگیره باقی رو بده به شما که .وام جانبازی حتما حتما سند ملکی میخواد.اونایی که میفروشن این وام رو چون سند ندارن این کارو میکنن
وام جانبازی چقدره؟

Golden_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
امیدوارم هرکس وام میخواد براش جور بشه

لندن 2012

Registered User
لایک‌ها
228
وام جانبازی چن سال قبل گرفتم از بنیاد. کسی سوالی داره بتونم کمک کنم در خدمتم.
وام جانبازی اگه شرایط در پدر یا برادر یا خودتون دارید میتونید اقدام کنید هرساله برج 7 هست اگه اشتباه نکنم. اما الان اوضاع اقتصادی و صندوق سرمایه ملی یکجوری شده خیلی دیگه موافقت نمیکنن.
1. فقط به عنوان مسکن تعلق میگیره.
2. ینی باید به همون مبلغ یا بیشتر ملکی آپارتمانی با شرایط خاص خرید کنید. ( اون موقع 65 ت تعلق گرفت) شهر و روستا مبلغش فرق میکنه اما با رشد ملک نابجا این تسهیلات رشد نکرد. نهایت فک کنم الان شده 80 یا 90 دقیق نمیدونم باید از بنیاد شهید در نزدیکترین محل سوال کنید.
3. اقساط 10 و 20 ساله داره بنا ب درخواست جانباز که درصدش 4 تا 8 هست. بازم دقیقشو نمیدونم ولی برا 20 سال 240 ت ماهی پرداخت میکنم.
4. ضامن اول خود سند ملکی ک میخرید در رهن بانک هست تا اتمام وام.
5. ضامن یک عدد کارمندی نیاز داره.
6. چک به مبلغ وام
در آخر وام جانبازی در صورتی ک فرد نیاز نداره ازش بگیرید ولی خرید و فروش اون شرعا درست نیست .( جانبازی ک خرید و فروش کنه خیانت کرده)

Last edited:

masoud.vernal

Registered User
لایک‌ها
506
با احازه استراتر محترم
سلام کسی میتونه وام جور کنه با سود کم تا ۱۰۰ میلیون خودم وثیقه و ضامنش جور میکنم؟

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
نیازمند ۱۷ هزار دلار بصورت ارز یا تبدیل بصورت ریالی ، وام یا نقد

توجه : در صورت تامین سرمایه حدود ۴۰ درصد سهم از استارت آپ تعلق میگیرد.

بالا