• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ پرداخت در علی اکسپرس و علی بابا بسیار بسیار ارزان قیمت را مقایسه کنید█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
باورم نميشه يعني واقعا امكان داره اين دفعه بد قولي نكن و بفرستن

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
باورم نميشه يعني واقعا امكان داره اين دفعه بد قولي نكن و بفرستن
راستش نمیدونم عزیز. باز هم اگر باهاشون حرفی دارید هم شماره سفارش و هم ای دی رو دادم بهتون میتونید خودتون مستقیم بهشون بگید اگر هم میخواید باز بگید من بهشون بگم?

مدیر وب سایت easytrading.ir

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
اگه ميشه شماره سفارش وايديتون رو واسم پ خ كنيد چون فكر ميكنم اس ام اس كرديد كه اون هم نيومده (شايد بخاطر اينكه گوشيم خاموش بوده پيامك نيومده)ببينم بالاخره داستان چي شد.دست درد نكنه

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
تو اسکرین شاتی که براتون ارسال کردم هم شماره سفارشتون معلومه هم آی دی عزیز اما بازم میفرستم...الان تو قطارم برسم به نت پر سرعت دوباره اسکرین شات میگیرم میفرستم.درضمن دوباره دیشب ازشون توضیح خواستم که بگن چرا بازم نفرستادن...

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ممنون بابت پيگيري كه مي كنيد دستتون درد نكنه.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
ممنون بابت پيگيري كه مي كنيد دستتون درد نكنه.
خواهش میکنم دوست عزیز. من خودمم هم برام مهمه که پولی که این روز ها دوستان در ایران به زحمت به دست میارن تو جیب چینی جماعت نره! راستی اسکرین شات آخرین مکالمات هم براتون فرستادم به همراه شماره کد سفارشتون و آی دی خودم. خبری شد حتما بهتون اطلاع میدم عزیز

saee.naghi

Registered User
لایک‌ها
17
سلام کد پیگیری ها رو دیدم ولی میخواستم بدونم اینا رو باید کجا وارد کنم که ببینم سفارشهام کجان ؟
ممنون

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام کد پیگیری ها رو دیدم ولی میخواستم بدونم اینا رو باید کجا وارد کنم که ببینم سفارشهام کجان ؟
ممنون
زیر هر کد رهگیری آدرس سایتی که توش باید وارد کنید رو نوشتم

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
سلام من ديگه واقعا موندم اگه ميشه اين بار ديگه واسه بار اخر بهش بگين ببينين ارسال ميكنه يا نه؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام من ديگه واقعا موندم اگه ميشه اين بار ديگه واسه بار اخر بهش بگين ببينين ارسال ميكنه يا نه؟
سلام دوست عزیز
متاسفانه وی پی اس بنده رو زیر ساخت منهدم کرده!! به محض اینکه دوباره راه اندازی بشه میتونم به علی اکسپرس متصل بشم و بهشون دوباره گوشزد میکنم. درضمن براتون اسکرین شات هم فرستادم و کد سفارشتون و آی دی خودم رو هم دادم انگار باهاشون صحبت هم کردید ...باز هم مجددا وی پی اس بنده راه بیوفته چشم..

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

mr saeed

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوست عزیز
ضمن تشکر از اعتمادتون باید بگم فعلا زیر ۴۰۰ دلار خرید نداریم

چند تا جنس می خرم می شه همون 400-500 شما این رو قیمت بدید بقیه رو لیست کنم براتون

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
چند تا جنس می خرم می شه همون 400-500 شما این رو قیمت بدید بقیه رو لیست کنم براتون
سلام مجدد
قیمت من همیشه ثابته عزیز. تو سایت صرافی جلالی که برید برای نرخ دلار حواله نگاه کنید قیمتش معلومه. به اون ۵% اضافه کنید میشه قیمت دلاری که من باهاش براتون خرید میکنم. مثلا الان اگر قیمت دلار حواله صرافی جلالی ۳۳۰۰ باشه شما بهش ۵درصد اضافه کنید قیمت دلاری بدست میاد که من باهاش براتون انجام میدم

saee.naghi

Registered User
لایک‌ها
17
زیر هر کد رهگیری آدرس سایتی که توش باید وارد کنید رو نوشتم

سلام سفارشهام رو دیدم ارسال شده و ایرانه حدود 5 روز پیش اومده ایران ولی نمیدونم چرا گمرک زنگ نمیزنه بهم

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام سفارشهام رو دیدم ارسال شده و ایرانه حدود 5 روز پیش اومده ایران ولی نمیدونم چرا گمرک زنگ نمیزنه بهم
زنگ بزنید گمرک شهرتون بپرسید.تلفنش رو از ۱۱۸ بگیرید دوست عزیز.اونا اغلب میدونن کجاست

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
سلام عزیز میشه چک کنید ببنید دلارها ریفاند شده یا نه الان بیشتر از دوماهه بی گوشی موندم!

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام عزیز میشه چک کنید ببنید دلارها ریفاند شده یا نه الان بیشتر از دوماهه بی گوشی موندم!
امروز 250 دلارتون به حساب واریز شده. و ریفاند خیلی زود تر از زمانی که انتظار داشتم انجام شد ( یک هفته تا 10 روز بعد از اقدام به ریفاند به حساب واریز شد). شماره کارتتون رو در پخ ازتون خواستم دوست عزیز تا مبلغش رو براتون واریز کنم(نرخ امروز دلار صرافی جلالی)

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
دوست عزیز قیمت این 2تا رو ببینید درست حساب کردم یا نه
146.63$ بدون فلیپ کیس
http://www.aliexpress.com/item/Jiay...rt-Phone-Android-4-2-4-7-inch/1011039681.html
9.98$
http://www.aliexpress.com/item/Free...inal-Suit-for-3000mah-edition/1515591753.html

553000ت
سلام دوست عزیز
خیر شما زیاد حساب کردید. میشه 5490000 تومان. اگر دوست عزیزمون nafas2000 دلار های ریفاند شدشونو نخوان دوباره خرید کنند میتونم براتون خرید هاتون رو انجام بدم. اگر هم بخوان خرید خاصی انجام بدن که خب متاسفانه به علت کاهش شدید و روزانه دلار در حال حاضر زیر 400 دلار خریدی رو انجام نمیدیم چون باید در لحظه خرید و فروشش رو انجام بدیم.
فردا من بهتون پخ میفرستم که ایشون میخوان دلار هاشون رو یا نه... خبر از من.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا