• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ پرداخت در علی اکسپرس و علی بابا بسیار بسیار ارزان قیمت را مقایسه کنید█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alitondar

Registered User
لایک‌ها
55

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
لینکا خراب شده.
فکر کنم یکی یکی سفارش بدم بهتره.
38.95 * 3150 = 122690
122000 بریزم به حسابتون خوبه؟

سلام
تو پخ بهتون جواب دادم. شماره موبايل و شماره تلفن ثابتتون رو هم تو پخ بهم بديد لطفا و اينكه يك مشكلي تو آدرستون هست اون رو هم لطفا مشخص كنيد دقيقا و بهم بگيد.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
يك پرداخت براي يكي از كاربرها انجام شد. از همين جا به خاطر تاخير يك روزه عذر ميخوامم. راستش كشيك بودم. الان هم دارم ميرم كشيك!!!!! اومدم پرداخت رو انجام دادم و برم كشيك باز!!
تصويرش در زير اومده:
http://upload7.ir/images/02175834625742792378.jpg

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سلام :

من میتونم جنس لباس و کفش بفروشم فقط مهمه که مثلا جنسی که تو سایت اکسپرس زده 25 $ بخوای برسونی دستم چقدر در بیاد !

فروشش رو مشتری دارم اما قیمت مهمه

shamid1369

Registered User
لایک‌ها
30
پرداخت وسترن یونیون به چین داشتم شما انجام میدید؟ (مربوط به علی بابا نیست و مستقیم صورت میگیره)
تعرفه رو هم لطف کنید

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام :

من میتونم جنس لباس و کفش بفروشم فقط مهمه که مثلا جنسی که تو سایت اکسپرس زده 25 $ بخوای برسونی دستم چقدر در بیاد !

فروشش رو مشتری دارم اما قیمت مهمه

سلام
من ميتونم به نام خودتون سفارش بدم تعرفه رو هم در پست اول زدم. درباره پوشاك مواظب باشيد كه تعرفه گمركيش خيلي بالاست ضرر نكنيد. من نميتونم براي شما جنستون رو ترخيص كنم دوست عزيز...براي ترخيص كالا اولا بايد زمينه كارت بازرگاني متناسب با كالاي شما باشه دوما اينكه اونقدر زياد سفارش داده باشيد كه بصرفه آدم تو گمرك وقتش رو تلف كنه.

پرداخت وسترن یونیون به چین داشتم شما انجام میدید؟ (مربوط به علی بابا نیست و مستقیم صورت میگیره)
تعرفه رو هم لطف کنید
سلام دوست عزيز
خير من وسترن يونيو انجام نميدم

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
اگه خریدی که می کنم قیمتش بالای 50 دلار شد و یا چند تا جنس با هم بالای 50 دلار بشه بدون هیچ مشکلی میاد دم در خونه ؟ یک موقع گمرگ گیر نمیده ؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

سلام
ممنون كه در خود تاپيك پرسيديد.
قيمت رو بر اساس پست 1 هم ميتونيد خودتون حساب كنيد. قيمت نهايي ميشه: 77.39*3150 تومان يعني: 244 هزار تومان

اگه خریدی که می کنم قیمتش بالای 50 دلار شد و یا چند تا جنس با هم بالای 50 دلار بشه بدون هیچ مشکلی میاد دم در خونه ؟ یک موقع گمرگ گیر نمیده ؟

سلام
من تا حالا تا 300 دلار هم خريد داشتم و گير هم نداده چون يك كالا بوده. اگر شما 50 عدد فلش يك دلاري بخريد با اينكه از 50 دلار بيشتر هزينه نكرديد اما نميذارن جنستون رو دريافت كنيد و بايد براي ترخيصش اقدام كنيد اما اگر يك تبلت 200 دلاري بخريد مشكلي براي دريافتش نداريد چون فقط يك قلم كالاست...

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام داداش اینا چند میشن؟سایز لارج
سویشرت و شلوار
رنگ قرمز
کت تک
رنگ کرمی
سویشرت
رنگ طوسی
کاپشن رنگ ابی

سلام
لينك دومتون وجود نداره.
قيمت بقيه رو هم اينجوري حساب كنيد: قيمت هر 3 لينك رو جمع بزنيد و حاصل رو در 3150 تومان ضرب كنيد ميشه قيمت نهايي هر سه باهم. قيمت تكي هم اگر خواستيد طبق جدول پست 1 حساب كنيد.

داداش جواب مارو نمیدی/؟؟

شرمنده نديدم

سلام
چي رو چك كنم؟ اعتبارش يا قيمتش يا ويژگي ديگه اش رو؟
راستي شما اين لينك رو قبلا سفارش داده بوديد؟
Wholesale Product Snapshot Product name is Free Shipping 2013 Brand New Waterproof Windstopper Softshell Spring Autumn Jacket
هنوز كد رهگيريش نيامده به محض اينكه بياد بهتون ميدم. بقيه كد هاي رهگيري دوستاني كه سفارش داده بودند حاضر شده كه براشون پخ ميكنم.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
داداشی کارمزدهات خیلی خوب و معقوله و دذ واقع عالیه
فقط این رو محض اطلاع خودت و سایر فروشنده هایی میگم که دارید از سایت خارچی خرید میکنید
در صورت بروز هرگونه مشکلی نظیر فرستادن اشتباهی جنس.نفرستادن جنس.جنس تقلبی فرستادن و غیره ...
شمایی که پول به حسابتون میاد مسپول هستید در مقابل خریدار(طبق قانون تجارت الکترونیک) اگر اختلافی پیش بیاد نمیشه از این مساله فرار کنید متاسفانه
پس حواستون باشه که چه خریدهایی و از چه کسایی انجام میدید.توافقنامه ای هم که تو پست اول چه شما گذاشتید چه سایز دوستان٬در مقابل قانون مسموع نیست و حکم قانون اجرا میشه

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
داداشی کارمزدهات خیلی خوب و معقوله و دذ واقع عالیه
فقط این رو محض اطلاع خودت و سایر فروشنده هایی میگم که دارید از سایت خارچی خرید میکنید
در صورت بروز هرگونه مشکلی نظیر فرستادن اشتباهی جنس.نفرستادن جنس.جنس تقلبی فرستادن و غیره ...
شمایی که پول به حسابتون میاد مسپول هستید در مقابل خریدار(طبق قانون تجارت الکترونیک) اگر اختلافی پیش بیاد نمیشه از این مساله فرار کنید متاسفانه
پس حواستون باشه که چه خریدهایی و از چه کسایی انجام میدید.توافقنامه ای هم که تو پست اول چه شما گذاشتید چه سایز دوستان٬در مقابل قانون مسموع نیست و حکم قانون اجرا میشه

سلام دوست عزیز
خیر بنده فقط مبلغ رو تراکنش میدم . خرید الکترونیک هم نمیکنم. هم در پست اول نوشتم و هم در متن تاپیک نوشتم و هم اینکه عنوان تاپیک هم همینه دوست عزیز لطفا بخونید: انجام پرداخت های شما در علی بابا و علی اکسپرس..هرچند اگر شرکتی یا شخصی پول رو دریافت کنه ولی کالا و نفرسته من طبق قوانین علی اکسپرس و علی بابا و قانون سیستم پرداخت escrow اجازه انتقال وجه از حساب علی اکسپرس به فروشنده متقلب رو نمیدم و روال قانونی اون رو طی میکنم تا پول رو کامل به حساب برگردانم و سپس به دوست عزیزی که سفارش دادند بدم. اما بنده در نهایت مسئول کلاهبرداری شرکت های خارجی نیستم.اینها رو در پست اول هم نوشتم عزیز. الان هم یکی از دوستان برای دوتا اسکرین پروتکتورش مشکل پیش اومده و هر کدوم ۰.۹۵ دلار بوده که متاسفانه هنوز خبری از ارسال نیست. بنده هم الان پیگیر هستم.

alitondar

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
چي رو چك كنم؟ اعتبارش يا قيمتش يا ويژگي ديگه اش رو؟
راستي شما اين لينك رو قبلا سفارش داده بوديد؟
Wholesale Product Snapshot Product name is Free Shipping 2013 Brand New Waterproof Windstopper Softshell Spring Autumn Jacket
هنوز كد رهگيريش نيامده به محض اينكه بياد بهتون ميدم. بقيه كد هاي رهگيري دوستاني كه سفارش داده بودند حاضر شده كه براشون پخ ميكنم.

آره ، سفارش قبلی مربوط به من بوده.
همه ویژگیهاشو چک کنید تا اگه خوب بوده یه خرید دیگه هم داشته باشم.
باتشکر

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
آره ، سفارش قبلی مربوط به من بوده.
همه ویژگیهاشو چک کنید تا اگه خوب بوده یه خرید دیگه هم داشته باشم.
باتشکر
سلام
ببينيد فروشنده اش قابل اعتماده. از 2000 كالايي كه فروخته 98%خريداراش رضايت داشتن اما درباره اين كفشي كه ميخوايد بخريد فقط يكي از خريداراش از كيفيتش ناراضي بوده و بقيه راضي...قيمتش هم بر اساس سايز و رنگي كه انتخاب ميكنيد بين 30.35 تا 28.51 متغيره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا