• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

>> ███ چــرا ســایــت شــمــا صــفــحــه اول گــوگــل نـــبــاشــد؟! ███ << SEO IN ACTION

sahra_001

Registered User
لایک‌ها
15
داداش من مبلغ خرید رو واریز کردم.لینک دانلود هم برام ایمیل شد.اما دانلود انجام نشد.مشکل رو بصورت ایمیل و پیام خصوصی بهتون اطلاع دادم
هنوز منتظرم
مشخصات خرید رو هم ارسال کردم

sahra_001

Registered User
لایک‌ها
15
همجنان در انتظار ........

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
داداش من مبلغ خرید رو واریز کردم.لینک دانلود هم برام ایمیل شد.اما دانلود انجام نشد.مشکل رو بصورت ایمیل و پیام خصوصی بهتون اطلاع دادم
هنوز منتظرم
مشخصات خرید رو هم ارسال کردم

سلام
مجدد ارسال شد

sahra_001

Registered User
لایک‌ها
15
ممنون کتاب مفیدی هست.

esharje.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
میشه یه کم از کتابو بذارین
ببینیم ؟
مرسی

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
برای فروم هم بدرد می خوره یا نه ؟ ویبولتین !
درود
عزیز اصول سئو اینطور نیستند که بین سیستم های مدیریت های محتوا تفاوت داشته باشه بلکه در اجرا تفاوت دارند. در این کتاب اصول سئو عملی گفته شده و در همه وبسایت ها قابل استفاده است

hyipbc

Registered User
لایک‌ها
31
اطمینان و تظمینتون برای بالا بردن رنک به صورت حقیقی و در طولانی مدت چیه

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
مگه صفحه اول گوگل چند تا وب سایت نشون میده :general408: سئو بستگی به تعداد رقیب نداره؟ خوب این رقبا مثلا کتاب شمارو خوندن جای کدومشون صفحه اول؟ بعدشم الان جستجوی گوگل روی ip کاربر حساس مثلا شما از داخل انگلیس یک کلمه رو جستجو کنی یا داخل ایران نتایج بسیار متفاوت بدست میاری یا مثلا به اکانت جیمیل لاگین کرده باشی و از جستجوی گوگل استفاده کنی

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
5. چرا روش های سئو خودتون رو به قیمت ناچیز 15 هزارتومان میفروشید و اونها رو حفظ نمیکنید؟

یک راز برای همیشه راز نمی ماند. بسیاری از تکنیک های سئو که قبلا بصورت مخفی استفاده میشدند امروز به عنوان روش های عمومی میشناسیم. درخصوص تکنیک هی سئو داخل کتاب هم همین امر صدق میکند. این تکنیک ها بعد از مدتی ( یکسال؟ دوسال؟ ) توسط افراد دیگری به فروش گذاشته میشود. شما حاضرید منتظر بمانید تا شخص دیگری این کار را بکند؟

معذرت میخوام این جمله شما خیلی بی معنی هر چند که ترجمه کپی شده از سایتهای انگلیسی زبان که برنامه های این شکلی می فروشن اتفاقا در دنیای تجارت همین رازهاست که باعث موفقیت افراد میشه فوت کوزه گری و استاد و شاگردی توی همین رازهاست که پنهان میشه (چند ماه صبر می کردی با اسرارت سایت نمونه بالا می آوردی فروشت قطعا چندین برابر میشد که صبرت جبران می کرد)

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
معذرت میخوام این جمله شما خیلی بی معنی هر چند که ترجمه کپی شده از سایتهای انگلیسی زبان که برنامه های این شکلی می فروشن اتفاقا در دنیای تجارت همین رازهاست که باعث موفقیت افراد میشه فوت کوزه گری و استاد و شاگردی توی همین رازهاست که پنهان میشه (چند ماه صبر می کردی با اسرارت سایت نمونه بالا می آوردی فروشت قطعا چندین برابر میشد که صبرت جبران می کرد)
درود
توصیه میکنم قبل از اظهار نظر درخصوص هر عبارت و جمله ای ابتدا جمله بصورت کامل مطالعه کنید و مفهوم آن را درک کنید.

cyru3

Registered User
لایک‌ها
40
من خریدم ولی گویا توی سیستم خرید مشکل هست نتونست دانلود کنه منتظر جوابم فعلا

delavar12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان عزیز - سلام

من این کتابو خریداری کردم :
seo-persian-png.805542

توصیه میکنم اصلا این کتاب را خریداری نکنید !
محتوای این کتاب بسیار مبتدی بود.
به نظر من این کتاب مناسب افرادی است که برای اولین بار است قصد ورود به عرصه سئو دارند.
خواهشا پولتون رو دور نریزید. اگه میخواید بریزید دور بگید تا شماره کارت براتون اس. کنم

فایل های ضمیمه

• seo-persian.png
    seo-persian.png
    33.8 KB · نمایش ها: 92

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
من خریدم ولی گویا توی سیستم خرید مشکل هست نتونست دانلود کنه منتظر جوابم فعلا
درود
ارسال شد

دوستان عزیز - سلام

من این کتابو خریداری کردم :
توصیه میکنم اصلا این کتاب را خریداری نکنید !
محتوای این کتاب بسیار مبتدی بود.
به نظر من این کتاب مناسب افرادی است که برای اولین بار است قصد ورود به عرصه سئو دارند.
:)

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
من کتاب را خریداری کردم
هنوز مطالعه نکردم ولی امیدوارم کتاب خوبی باشه و ارزش خرید را داشته باشه
بالا