• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

>> ███ چــرا ســایــت شــمــا صــفــحــه اول گــوگــل نـــبــاشــد؟! ███ << SEO IN ACTION

MAH203

Registered User
لایک‌ها
128
دوست عزیز
چه بسا نمونه کاری که من به شما معرفی کنم ساختگی باشه؟! چطور میتونید در باره حقیقی بودن نمونه مطمئن باشید!؟ :)
دوست من
بررسی نظرات دوستان قابل اعتماد ترین روش برای تشخیص ارزش کتاب هست و لاغیر.

موفق باشید
میشه تو یاهو یکم وقتتونو بگیرم؟

hamedwolf

Registered User
لایک‌ها
25
به نظر من چند تا نمونه کار بزار پست اول تا مشتری ببینه

iamsaina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یه سوال شما خودت الان پیج 1 هستی ؟ فقط یه جواب نیاز دارم . آره یا نه . نیاز به توضیح ندارم . مرسی

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
یه سوال شما خودت الان پیج 1 هستی ؟ فقط یه جواب نیاز دارم . آره یا نه . نیاز به توضیح ندارم . مرسی
درود
چندین سایت سئو کردیم که با کیورد های پر رقابت صفحه یک هستند
نمونه کیورد ها
دانلود فیلم
دانلود اندروید
پرتال دانشگاهی
دانلود آهنگ جدید
و....

iamsaina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مرسی از پاسخگویی . منظورم سایتی از طرف خودتونه . مثلا کلمه سئو شما الان سایت پیج 1 دارید ؟ سایت برای حرفه خودتون .

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
مرسی از پاسخگویی . منظورم سایتی از طرف خودتونه . مثلا کلمه سئو شما الان سایت پیج 1 دارید ؟ سایت برای حرفه خودتون .
هیچ سئو کاری وبسایت خودشو رتبه یک نمیاره، هیچ سئو کاری دنبال مشتری نمیگرده !!:general206:

iamsaina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
هیچ سئو کاری وبسایت خودشو رتبه یک نمیاره، هیچ سئو کاری دنبال مشتری نمیگرده !!:general206:

حرفتون اصلا منطقی نیست !!! تعمیر کار مشتری میخواد / پزشک بیمار میخواد / سئو کار هم وبمستر ها رو میخواد که سایتشونو سئو کنه . برای تمام این چیزا شما نیاز به مکان دارید .

برای سئو کار هم سایتش . در مرحله بعد اگر اون اقا واقعا سئو کار باشه میدونه که برای گرفتن مشتری باید رتبه های بالای گوگل باشه . کیه که از پول بدش بیاد !!! :rolleyes:

با آرزوی موفقیت برای استارتر

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
حرفتون اصلا منطقی نیست !!! تعمیر کار مشتری میخواد / پزشک بیمار میخواد / سئو کار هم وبمستر ها رو میخواد که سایتشونو سئو کنه . برای تمام این چیزا شما نیاز به مکان دارید .

برای سئو کار هم سایتش . در مرحله بعد اگر اون اقا واقعا سئو کار باشه میدونه که برای گرفتن مشتری باید رتبه های بالای گوگل باشه . کیه که از پول بدش بیاد !!! :rolleyes:

با آرزوی موفقیت برای استارتر

درود
عزیز سئو دردسر هست. ویژگی بد یا خوبی که دارم این هست که وقتی یک پروژه به عهده میگیرم انقدر روی پروژه حساس میشم و با دقت کار میکنم که از زندگی میمونم :)
دوستمون خوب گفتند. کسی که واقعا دانش سئو داره هیچ وقت پروژه ریز سئو قبول نمیکنه. این کتاب هم صرفا به این دلیل نوشتم که مسئولیت فروش یک کتاب 1000 برابر کمتر از قبول کردن یک پروژه سئو هست ( البته برای فردی که ذره ای وجدان داره! )

بدون شرح
Capture.PNG

مانیتور و حفظ رتبه مشتریان یکی از کارهای روزانه بنده هست. عبارت " مانیتور و حفظ رتبه" هنوز برای خیلی از وبمستران ایرانی جا نیافتاده چه رسد به اینکه بخوان برای این سرویس ماهانه 400 تومان پول پرداخت کنند.

Last edited:

thisisrezairanpur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سطح کتاب رو اخرش نفهمیدیم چقدر هست

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
با سلام
متاسفانه روشی که روش انقدر تبلیغ شده بود اصلا پاسخگو نیست بلکه در بعضی مواقع باعث اسپم شدن وب سایت مورد نظر خواهد شد
منظور من روش امگاست
موضوع دوم اسکرین شاتی که دوست عزیز دادند یک کلمه کلیدی هست به نام طراحی سایت که زده رتبه ۳ در این صورت یکی از این دو سایت خواهد بود
web24 .ir
webim .ir
سایت دوم که روی pbn سواره و از اون قدرت میگیره
اولی هم با روش های مشابه
دوست عزیز لطفا توضیح دهند که کدام یک از این ها را سئو کرده اند

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
با سلام
متاسفانه روشی که روش انقدر تبلیغ شده بود اصلا پاسخگو نیست بلکه در بعضی مواقع باعث اسپم شدن وب سایت مورد نظر خواهد شد
منظور من روش امگاست
موضوع دوم اسکرین شاتی که دوست عزیز دادند یک کلمه کلیدی هست به نام طراحی سایت که زده رتبه ۳ در این صورت یکی از این دو سایت خواهد بود
web24 .ir
webim .ir
سایت دوم که روی pbn سواره و از اون قدرت میگیره
اولی هم با روش های مشابه
دوست عزیز لطفا توضیح دهند که کدام یک از این ها را سئو کرده اند
درود
دوست عزیز هر روشی رو بصورت غیر اصولی انجام بدید مسلما کار نخواهد کرد. برای استفاده از روش امگا باید دقیق باشید.
روی هیچ روشی تاکید نشده و روش امگا اگر بصورت اصولی انجام بشه هرگز باعث اسپم نمیشه ( اگر بتونید اثبات کنید استفاده اصولی یک سایت از روش امگا باعث اسپم شدن اون شده بنده حاضرم همین الان تاپیک رو ببندم! )
جهت اطلاع عرض میکنم رتبه های مورد نظر با ایپی آمریکا چک شدند و نه ایران. مربوط به 6 ماه پیش هستند نه الان :)
برای جلوگیری از سوء تفاهم تصویر حذف شد.
موفق باشید

Last edited:

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
روش امگا رو بنده در ایمیل باهاتون هماهنگ کردم و شما تایید کردید ولی نتیجه ای حاصل نشد و رتبه سایت چند صفحه عقب تر نیز رفت
چون قرار بود نتیجه رو اعلام کنم الان هم چند ماه شد و اعلام کردم روش های دیگر گفته شده که عمومی هستند و اکثر جاها قابل یافتند

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
روش امگا رو بنده در ایمیل باهاتون هماهنگ کردم و شما تایید کردید ولی نتیجه ای حاصل نشد و رتبه سایت چند صفحه عقب تر نیز رفت
چون قرار بود نتیجه رو اعلام کنم الان هم چند ماه شد و اعلام کردم روش های دیگر گفته شده که عمومی هستند و اکثر جاها قابل یافتند

دوست عزیز
متاسفانه شما اطلاعات کمی از سئو دارید و به همین دلیل دنبال مقصر هستید.
بنده یکی از پست های شما را مشاهده و بصورت اجمالی بررسی کردم ( چک نکردم که چگالی صحیح دارید یا سایتی مناسبی انتخاب کردید یا خیر ) در روش امگا عوامل بسیاری دخیل هست. اینطور نیست که شما یک پست خوب رو در سایتی اسپم با کلمات کلیدی غیر اصولی منتشر کنید و انتظار بالا رفتن رتبه داشته باشید. بلکه باید منتظر اسپم شدن هم باشید
بنده آنالیز سایت رو جداگانه و با هزینه میتونم برای شما انجام بدم.
موفق باشید

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
با عرض معذرت شما دنبال مقصر هستید بنده قبول میکنم که اطلاعات بسیار کمی دارم ولی شما که کتاب نوشتید لطفا با یک منبع موثق روش امگا رو توجیه کنید .
چطور میشود با تکرار یک لینک در کلیه صفحات رتبه گرفت ؟ در این زمینه هر مقاله ای به هر زبانی دارید اشاره کنید تا ما توجیه شویم
در ضمن من در اون زمینه با شما مشورت کامل کردم و شما تایید کردید
موفق باشید

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
با عرض معذرت شما دنبال مقصر هستید بنده قبول میکنم که اطلاعات بسیار کمی دارم ولی شما که کتاب نوشتید لطفا با یک منبع موثق روش امگا رو توجیه کنید .
چطور میشود با تکرار یک لینک در کلیه صفحات رتبه گرفت ؟ در این زمینه هر مقاله ای به هر زبانی دارید اشاره کنید تا ما توجیه شویم
در ضمن من در اون زمینه با شما مشورت کامل کردم و شما تایید کردید
موفق باشید

درود
دوست عزیز همانطور که گفتم اطلاعات کمی دارید. شما اگر درخصوص سئو کمی مطالعه کنید متوجه میشوید این روش %100 مطابق قوانین گوگل هست و Matt Cutts بارها به این نوع لینک ها تاکید کرده.
تکنیک های سئو نازل نمیشوند و یا توسط ناسا کشف نمیشوند! امثال بنده و شما تکنیک ها را میسازیم.
شما بهتر هست ابتدا اطلاعات خود را درخصوص سئو افزایش دهید و سپس از روش امگا استفاده کنید. مطالب بخش اول که مربوط به سئو داخلی و تنظیم محتوا است را فراموش نکنید.
بنده نگفتم که نمونه شما را تائید نکرد. من "نوع نگارش پست" را تائید کردم و گفتم اصولی هست ولی درخصوص دامنه شما ، میزان رقابت ، چگالی کلمه کلیدی ، وضعیت فعلی شما ، تعداد لینک های شما و... هیچ اظهار نظری نکردم. سئو فقط یک فاکتور نیست! همه عوامل در کنار هم پاسخگو هستند.
این کتاب رو بار اول که خوندم فقط ازش خوشم اومد و احساس کردم ارزشش هزینه ای رو که کردم داشت
اما بار دوم که خوندمش یه ایده خیلی خوب بهم داد
با این ایده
دو تا کلمه رو تو 5 روز آوردم لینک 1 و لینک 3 که حداقل آنلاینشون در لحظه 10 تاست ( پ ن : این کلمه ها چند ماه تو صفحه دو گیر کرده بودن و هر کاری می کردم نمی اومدن بالا )
از نویسنده کتاب ممنونم و به همین دلیل خودم رو موظف دونستم که متن بالا رو در تمجید از کتاب ایشون بنویسم

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
لطفا مقاله معرفی کنید که گفته های شما رو تایید کنه

بالا