برگزیده های پرشین تولز

>> ███ چــرا ســایــت شــمــا صــفــحــه اول گــوگــل نـــبــاشــد؟! ███ << SEO IN ACTION

pourya1

Registered User
لایک‌ها
50
دوست عزیز بنده کتاب رو خریدم ولی ایمیل ر وارد نکردم لطفا لینک دانلود رو برام پخ کنید
شناسه پرداخت۲: 8134548

asanupdate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ... خسته نباشید پرداخت کردم اما لینکی برام ارسال نشد ...ایمیل رو پیام خصوصی کردم

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
سلام ... خسته نباشید پرداخت کردم اما لینکی برام ارسال نشد ...ایمیل رو پیام خصوصی کردم
سلام
درصورتی که آدرس ایمیل صحیح وارد کرده باشید مشکلی برای دانلود نیست. پ.خ ارسال شد

donotgo

Registered User
لایک‌ها
90
سعدیا گرچه سخندان و مصالح گویی :: به عمل کار برآید به سخندانی نیست

sm_shahabi

Registered User
لایک‌ها
52
واسه اعضا پی تی تخفیف بدین مثل همه فروشندگان.. ممنون

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
واسه اعضا پی تی تخفیف بدین مثل همه فروشندگان.. ممنون

سلام
عزیز 15 هزارتومان مبلغی نیست که تخفیف هم ارائه کنیم :D از طرفی هم چون از ابتدای تاپیک با این قیمت ارائه شده درحال حاضر امکان ارائه تخفیف نیست

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
سلام. آقا چون گفتین اینجا نظرم رو بگم ... من تقریبا همشو میدونستم و البته به روش های نامتعارف اعتقادی ندارم ( به نظرم روش های آخرش جالب نبود ! ولی روش آلفا رو پسندیدم)
! مفید بود ممنونم

omid 47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
book.jpg

درود
مرادی هستم از گروه نویسندگان کتاب "سئو در عمل". پیشنهاد میکنم قبل از انجام هر کاری در زمینه سئو این تاپیک را تا آخر بخوانید.

دلیل انتخاب عنوان "سئو در عمل" ؟
عنوان کتاب را "سئو در عمل" گذاشتیم چون قبلا چند کتاب چند صد صفحه ای درباره سئو خواندیم که چیزی جز سردرد نداشت! در این کتاب به نتیجه تاکید داریم نه تئوری. اینکه Matt Cutts یا گوگل چه گفته زیاد مهم نیست. چیزی که برای "وبمستر موفق" اهمیت دارد روش تجربی است نه تئوری علمی! اگر شما نمیخواهید جزء دسته "وبمستران موفق" باشید پیشنهاد میکنم دنبال تئوری و تست آن باشید نه روش های تجربی!

منظور از "اسرار" دنیای سئو چیست؟

برای تعریف کلمه "اسرار" از شما یک سوال میپرسم. اگر سئو به مواردی که توسط گوگل و یا Moz.com آموزش داده میشود محدود هست پس چرا کمپای های سئو درآمد چند صد میلیون دلاری دارند؟ سئو به آن آسانی که عده ای سعی دارند تلقین کنند نیست. شما زمانی در سئو موفق هستید که " اسراری" را بدانید که به آسانی قابل دسترسی نیستند. اسراری که فقط در انجمن های "خصوصی" سئو قابل یافت هستند. سایت هایی که هزینه عضویت چند صد دلاری دارند. بله چنین انجمن هایی وجود دارند :)

خرید این کتاب ریسک هست یا نخریدن آن؟

از سال 1387 کار در زمینه وبمستری شروع کردم و تا سال 1392 روی سئو سایت خودم کار کردم و در این مدت ماهانه متوسط حدود 300 هزار تومان برای بک لینک هزینه کردم. سال 1392 با جناب احمدی ( از نویسندگان کتاب که ارادت خاصی به ایشون دارم ) آشنا شدم و چند ایده برای سئو بهتر باهم طرح کردیم که یکی از اونها ایده امگا بود. قبل از طرح امگا و چند طرح دیگر و آشنایی بیشتر با این آنها ماهانه 300 هزارتومان هزینه بک لینک میدادم و بازدید رضایت بخش نداشتم ولی بعد از تست چند ماهه این ایده هزینه بک لینک به ماهانه 50 هزارتومان کاهش پیدا کرد و بازدید سایت 2 برابر شد. علاوه بر اون دیگر ترسی از سئو سیاه نداشتم چون امگا و چند روش دیگری که در کتاب هم بیان شده سیاه نیستند ولی بازدهی فوق العاده ای دارند. حالا شما بین عمر ، وقت و دارایی خود و 15 هزارتومان ( قیمت کتاب ) حاضرید روی کدام یک ریسک کنید؟

خودم حاضر به خرید کتاب هستم؟
فروش مناسب کتاب مطمئنن خواسته هر نویسنده است اما به عنوان یک ویمستر ( و نه یک فروشنده! ) اگر من درجایگاه شما بودم و 7 سال قبل چنین کتابی در دسترسم بود حاضر بودم ریسک کنم و کتاب را بخرم ، چون اصلا دوست ندارم بعد از چند میلیون تومان هزینه اضافی متوجه شوم کلید موفقیت من داخل همان کتاب 15 هزارتومانی بود که نخریدم!

لطفا درصورتی که خرید این کتاب را ریسک میدانید ، این صفحه را ببندید!

----------------------------------------------------------

برخی از نظرات کاربران

توجه : برای تدوین و تهیه این کتاب روزها وقت صرف شده و زحمات زیادی کشیده شده. کاربرانی که کتاب را خریداری کردند لطفا از ارسال آن به افراد غیر خوداری کنند. قیمت تعیین شده برای کتاب در حدی نیست که یک "وبمستر" توان خرید نداشته باشد.
اگر شما برای کار دیگران ارزش قائل نباشید دیگران هم همین رفتار را با شما خواهند داشت.

پشتیبانی مسائل مربوط به خرید و مالی و آپدیت ها فقط به خریداران کتاب تعلق میگیرد و درصورت آپدیت ، جدیترین مطالب را دریافت خواهند کرد.

-------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ به برخی سوالات

1. آیا با خرید کتاب سایت من بصورت تضمینی صفحه اول گوگل خواهد بود؟

هیچ سئو کار و هیچ کتابی نمیتواند حضور سایتی در صفحه معین گوگل کند. این کتاب دربردارنده اطلاعاتی درخصوص جدیدترین تکنیک های سئو است که روند پیشرفت سایت شما را "تسریع" میکند.

2. چرا رتبه الکسا سایت شما پائین است؟

دامنه "سئو در عمل" کمتر از 1 ماه است که به ثبت رسیده و حتی اقدام به ثبت در الکسا و گوگل نکردیم. از طرف دیگر سایت موضوع سایت تفریحی یا دانلود نیست که روزانه چند هزار نفر از آن بازدید کنند.

3. چرا سایت شما صفحه اول گوگل نیست؟

1. کیورد هایی نظیر "خرید کتاب سئو" رقابت خاصی ندارند ولی میزان جستجوی آنها ( Search Volume ) آنها به حدی کم است که ارزش سئو ندارد.
2. برای حضور در صفحه اول گوگل برای کلماتی نظیر "سئو" که ترافیک بالایی دارند از 2 روش میتونیم استفاده کنیم. روش اول کلاه سفید هست که مدت زمان تقریبی بالا اومدن سایت حداقل 6 ماه هست. روش دوم روش کلاه سیاه هست که زمان تقریبی برای بالا اومدن سایت حداقل 3 ماه ( با توجه به سندباکس ) هست ولی نیاز به صرف هزینه چند میلیونی داره و از طرف دیگه دوام زیادی نداره.

4. چرا از روش های سئو خودتون برای کسب درامد چند میلیونی استفاده نمیکنید و یک سایت پرسود نمیزنید؟

چه کسی گفته که چنین کاری نکردیم؟ ;)

5. چرا روش های سئو خودتون رو به قیمت ناچیز 15 هزارتومان میفروشید و اونها رو حفظ نمیکنید؟

یک راز برای همیشه راز نمی ماند. بسیاری از تکنیک های سئو که قبلا بصورت مخفی استفاده میشدند امروز به عنوان روش های عمومی میشناسیم. درخصوص تکنیک هی سئو داخل کتاب هم همین امر صدق میکند. این تکنیک ها بعد از مدتی ( یکسال؟ دوسال؟ ) توسط افراد دیگری به فروش گذاشته میشود. شما حاضرید منتظر بمانید تا شخص دیگری این کار را بکند؟
خیلی ممنون

amin7x

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوستان
حرف های زیادی در مورد این کتاب شنیدم که از اول تاپیک یک حس 50 - 50 بهم می‌داد که این کتاب ارزش خریدن داره یا نه.
با این حرف‌ها خرید کتاب یک ریسک بود ولی من این ریسک رو پذیرفتم و کتاب رو خریدم.
امیدوارم مفید واقع بشه.

فایل های ضمیمه

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    40.7 KB · نمایش ها: 22

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
سلام دوستان
حرف های زیادی در مورد این کتاب شنیدم که از اول تاپیک یک حس 50 - 50 بهم می‌داد که این کتاب ارزش خریدن داره یا نه.
با این حرف‌ها خرید کتاب یک ریسک بود ولی من این ریسک رو پذیرفتم و کتاب رو خریدم.
امیدوارم مفید واقع بشه.

سلام
دوست عزیر برای خرید باید به حرف و نظر خریداران توجه کنید نه هر نظری
انشالله که بتونید نهایت استفاده رو ببرید

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام آیا واقعا این کتاب مفید هست که خرید کنیم و چیزه جدیدی ازش یاد میگیریم یا تکراری هست و مثل بعضی از کتاب ها کپی پیست هست ؟بعد شما تو تاپیک به یکی از دوستان عرض کردید که میتوانید از لحاظ قانونی پیگیری کنید اگر کسی کتاب شما را بفروشد یعنی کتاب شما مجوز برای چاپ و فروش اینترنتی و مجازی و ... دارد ؟ اگر دارد شماره مجوز را میدهید که ما استعلام بگیریم که این کتاب به نام خودتان ثبت شده است .شما نویسنده خوده این مقاله یا کتاب هستید؟

بالا