برگزیده های پرشین تولز

█ ▇ ▆ ▅ فروش لایسنس انواع محصولات Microsoft و AntiVirus (کمترین قیمت در ایران) ▅ ▆ ▇ █

mzn2000

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
پیغامتون رو چک کنید لطفا.
با تشکر

mzn2000

Registered User
لایک‌ها
41
سلام. هم ویندوز و هم آفیس اکتیو شدن.
با تشکر

alfex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
128
یک عدد لایسنس ویندوز 8.1 از آقا حامد خریداری شد در کمترین زمان ممکن به دستم رسید و به راحتی فعال شد ... ممنون از ایشون .

alfex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
128
سلام
پیام هاتون رو چک کنید لطفا.
با تشکر

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
یه سوالی برام پیش اومده استارتر هم نام بنده :)

چحوری هست که اینا قیمتشون از قیمت دلاری پایین تره ؟ (میشه یکم توضیح بدین ؟ قصد خرید دارم)

**:محصولات Adobe رو برای فروش ندارین؟

Hamed 360

Registered User
لایک‌ها
82
یه سوالی برام پیش اومده استارتر هم نام بنده :)

چحوری هست که اینا قیمتشون از قیمت دلاری پایین تره ؟ (میشه یکم توضیح بدین ؟ قصد خرید دارم)

**:محصولات Adobe رو برای فروش ندارین؟
سلام
قیمتشون به خاطر این پایین هست که به صورت عمده خریداری میشه مثل کمپانی ها . یعنی ما از اوانیی که عمده خرید میکنن خرید میکنیم .
محصولات Adobe هم نه فقط مایکروسافت .

hakiran16

Registered User
لایک‌ها
50
دلیلش اینه که این ها Volume License هستن .
مگه نسخه غیر اصل هم داریم !؟ وقتی فعال میکنید یعنی اصله دیگه .
سلام vilume license یعنی چی؟
8.1
7 و اگه بیاد 10 رو میخوام قیمت اونایی که دارین رو لطفا پ.خ کنید

Mehrdadtk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من لایسنس آفیس و 8.1 خریدم و خیلی هم عالی و راحت اکتیو شد. دم شما گرم آقا حامد.

M€HRAN

Registered User
لایک‌ها
71
سلام
شرایط خرید Eset Smart 8 تک کاربره

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
سلام
ظاهرا شما فقط یک کد به خریدار تحویل میدید، سئوالی که دارم اینه که نسخه ی سالم و دست نخورده ی ویندوز دو از کجا باید گیر بیاریم؟ و چه تضمینی هست که نسخه ی دانلود شده کامل و دست نخورده باشه؟

Hamed 360

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
ظاهرا شما فقط یک کد به خریدار تحویل میدید، سئوالی که دارم اینه که نسخه ی سالم و دست نخورده ی ویندوز دو از کجا باید گیر بیاریم؟ و چه تضمینی هست که نسخه ی دانلود شده کامل و دست نخورده باشه؟
بله ما فقط کد میدیم . اکثر نسخه هایی که تو اینترنت هست دست نخورده هست هم تو سایت های ایرانی هم خارجی . در کل شما از هر جا خواستید میتونید دانلود کنید و کدی رو که از ما میگیرید روش بزنید تا فعال بشه .

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
بله ما فقط کد میدیم . اکثر نسخه هایی که تو اینترنت هست دست نخورده هست هم تو سایت های ایرانی هم خارجی . در کل شما از هر جا خواستید میتونید دانلود کنید و کدی رو که از ما میگیرید روش بزنید تا فعال بشه .

بزرگوار شما در پست اول گفتيد كه ويندوزهاي كرك شده فايل دزدي روي سيستم نصب ميكنند بعد حالا ميگيد اكثر نسخه هاي موجود دست نخورده هستن؟؟؟؟؟o_Oo_Oo_O

levelup88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بزرگوار شما در پست اول گفتيد كه ويندوزهاي كرك شده فايل دزدي روي سيستم نصب ميكنند بعد حالا ميگيد اكثر نسخه هاي موجود دست نخورده هستن؟؟؟؟؟o_Oo_Oo_O
سلام، دقیقا منم همین مشکل رو قبل از خرید از این دوستمون داشتم. اما برسی کردم دیدم راه حل داره. شما میتونید ویندوز رو مستقیما از سایت مایکروسافت دانلود کنید تا نگرانیتون در این خصوص رفع بشه.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
سلام، دقیقا منم همین مشکل رو قبل از خرید از این دوستمون داشتم. اما برسی کردم دیدم راه حل داره. شما میتونید ویندوز رو مستقیما از سایت مایکروسافت دانلود کنید تا نگرانیتون در این خصوص رفع بشه.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk
سلام
خير دوست عزيز، در سايت مايكروسافت اول بايد لايسنس رو خريداري كنيد بعد لينك دانلود در اختيارتون قرار ميگيره، حالا شما چيو بررسي كرديد و چطور ميخوايد مستقيم از خود مايكروسافت دانلود كنيد؟

levelup88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
خير دوست عزيز، در سايت مايكروسافت اول بايد لايسنس رو خريداري كنيد بعد لينك دانلود در اختيارتون قرار ميگيره، حالا شما چيو بررسي كرديد و چطور ميخوايد مستقيم از خود مايكروسافت دانلود كنيد؟
خیر دوست عزیز، شما ابزار media creation رو از سایت مایکروسافت دانلود کنید، بدون داشتن لایسنس اجازه دانلود میده.
در ضمن من چند مورد از این دوستمون خرید داشتم، بسیار سریع برام ارسال کردن. نگران نباشید.

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
خیر دوست عزیز، شما ابزار media creation رو از سایت مایکروسافت دانلود کنید، بدون داشتن لایسنس اجازه دانلود میده.
در ضمن من چند مورد از این دوستمون خرید داشتم، بسیار سریع برام ارسال کردن. نگران نباشید.

دوست عزيز من از بابت اين دوستمون و سرعت عملشون نگراني ندارم، مشكل من نسخه دست نخورده ي ويندوز بود، كه ظاهرا شما ميفرمائيد در دسترس هست،
الان با اين نرم افزار كه معرفي كرديد ميشه نسخه آيزو رو از خود سايت مايكروسافت دانلود كرد؟

بالا