برگزیده های پرشین تولز

▲▽▲▽▲▽▲▽▲★█:..فروش بازی های PS4 , XBOX ONE دیجیتالی..:█★▲▽▲▽▲▽▲▽▲

چه کنسولی رو بیشتر دوست دارید؟

• Total voters
    175
وضعیت
موضوع بسته شده است.

exit_key

Registered User
لایک‌ها
75
exit_key تقدیم میکند
:general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609:
:general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609:
:general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609:

فروش بازی های دیجیتالی کنسول محبوب
xbox one و ps4

:general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609::general609:

...........
......

.........به صورت دیجیتالی از خوده.......sony store یا xbox marketplace

......................
................
.......
به قیمت هر عنوان بازی ps4 فقط 80هزار تومان
و هرعنوان بازی XBOX ONE به قیمت فقط 90 هزار تومان

توضیحات تکمیلی:

#چجوری مگه میشه با این قیمت صاحب یه عنوان بازی شد؟
.اره چه جورم:general310:
#دلیله قیمت پایین بودنش چیه؟اخه میدونی الان هربازی توبازار بالای 180تومن هست!چجوریه؟
.ما با استفاده از یه روشی کمی غیرقانونی فقط بازی هارو از سایت (سونی/ماکروسافت) میخریم:general607:
و اینکه ما بدون واسطه خرید میکنیم.
#بازی به صورت فیزیکی هست یا به صورت دیجیتالی؟
.به صورت دیجیتالی از سایت رسمی خوده (سونی/ماکروسافت) تهیه میکنیم.
#من یه باز میخوام اما pre-order هست میتونید تهیه کنید برام؟
بله. میتونیم تهیه کنیم ولی پیشنهاد میشه که pre-order نکنیم چون ممکنه به مشکل بخوره و همچنین
مشکل pre-order جدیدا بعضی بازی ها زمان انتشارشون ممکنه خریدی که انجام شده استور کنسل کنه
پس خرید بازی های موجود بهتره تا pre-order.
#قانون قیمت گذاری بازی ها به چه نحو هست؟:general105:
برای کنسول سونی=
بازی های بین قیمت 40$ تا 90$ به قیمت 80هزارتومان پایین تر از40$ به قیمت 40تومان یا بالاتر از99$ به قیمت 95یا 100 هزار تومان.بالاتر از هم هماهنگی میشه.
برای کنسول ماکروسافت=بازی های بین قیمت 50$ تا 90$ به قیمت 90هزارتومان پایین تر از50$ به قیمت 50تومان یا بالاتر از99$ به قیمت 105 یا 110هزارتومان.
#این همون روش شیرینگ گیم هست؟o_O
.نخیر.اصلا. ما اصلا از روش شیرینگ استفاده نمیکنیم و حتی ما با بقیه فروشندگان فرق میکنیم و از کسی کپی برداری نمیکنیم. چونکه خودمون بدون واسطه فروش رو انجام میدیم.
#خطر بن شدن نداره?برای کنسولم مشکلی پیش نمیاد؟:general611:
.تا حالا طی این 8ماه گزارش نشده از کسی که حتی پروفایل مسدود بشه ولی ما پیشنهاد میکنیم حتما رو یه پروفایل جدید براتون بازی بخریم.
خرید بازی از ما یعنی تمامی شرایط رو میپذیرید.
مسئولیت برعهده مشتری.
تا الان هم حتی یک عدد بازی چه در xbox one و چه در ps4 بن و نه پاک شده
یعنی اگر پروفایلتون مسدود یا سایر. مسئولیت برعهده مشتری و همچنین وجه بازی غیرقابل برگشت.
پس اگر مشکلی در این بابت ارزون بودن و نامناسب بودن میدونید لازم نیست خرید یا نظر بدید ممنون.
#شما تضمین میکنید بازی رو پروفایل اصلیمون بخریم و اکانت مسدود نشه؟:general205:
.ما هیچ تضمینی نمیدیم.تمام مسئولیت پای خودتون هست ما پیشنهادمون خرید بازی در پروفایل جدا و جدید ساخته شده (استرالیا/امریکا) هست.:general607:
همچنین ما باز هم میگیم نگران نباشید چون هیچ گونه مشکلی تا به حال پیش نیامده و 98% هیچ مشکلی پیش نخواهد امد.
#پروفایل جدید رو چجوری بسازیم و با چه ریجنی؟
.برای ساخت اکانت سونی ریجن استرالیا به این= ( لینک ) و برای ریجن امریکا=(لینک) مراجعه کنید.
برای ساخت اکانت ماکروسافت ریجن امریکا به این=(لینک)
نکته: ایمیلتون جدا از ایمیل اصلیتون باشه(ایمیلی که قبلا باهاش اکانت ساختید)نباشه.
Region (استرالیا / امریکا) حتما باید یکی از این دو ریجن رو انتخاب کنید و بقیه چیزا از مثل زیپ کد و ادرس رو از گوگل پیدا کنید.
#ریجن امریکا میخوام استرالیا بدردم نمیخوره اصلا فرقی بینشون داره برا من؟
هیچ فرقی بینشون نیست . در اصل شما اکانت ریجن (استرالیا/امریکا) درست میکنی و فقط بازی هارو دانلود میکنید و با پروفایل (امریکا/استرالیا) یا اصلیتون بازی میکنید.
#تا حالا کسی از شما خرید داشته راضی بوده؟:general703::general703:
.بله . من مشتری های ثابتی دارم نمونش مدیر چندین سایت گیم و باقی افراد بماند.:general607:
#دیتا بازی های (سونی) به دلیل حجم بالایی که دارن رو کنسول قابل دانلود نیست یا خیلی زمان بر هست. چه کنیم؟
.مشکلی وجود نداره شما خیلی راحت میتونی با idm رو کامپیوترتون بازی رو دانلود و انتقال بدید رو کنسول از این (لینک)
یا دوستانی هستند تو این انجمن که با سرعت 100مگابیت بازی رو با قیمت خیلی پایین دانلود میکنن براتون.
#چجوری میتونم از شما بازی تهیه کنم؟

اول برای کنسول سونی= عنوان بازی رو از این ریجن امریکا= ( لینک ) و یا این ریجن استرالیا=(لینک) پیدا میکنید و سپس در ( اینجا ) pm میکنید.
برای کنسول ماکروسافت= عنوان بازی ریجن امریکا از این=(لینک) و سپس در (اینجا)pm میکنید.
دوم منتظر میمونید تا لینک رو تایید کنیم و سپس شماره کارت داده میشه و واریز میکنید.
سوم یوزر و پسورد پروفایل ساخته شده ریجن (امریکا/استرالیا) رو در ادامه پیام خصوصی pm میکنید.
چهارم از بازی لذت ببرید.
-----------
دوستانی که با این تایپیک مشکل دارن spam ندن و همچنین نظر کارشناسی هم ممنوع:D
-----------
راه های ارتباطی:
ایدی یاهو مسنجر: exit_key
پیام خصوصی: اینجا
یوزر بازی سنتر: لینک
-----------
وضعیت موجودی:sony:
استرالیا = ناموجود(تا بعد از عید)
امریکا = ناموجود
وضعیت موجودی: microsoft:
امریکا= موجود

دوستان دقت داشته باشن که ما از هیچ واسطه ای استفاده نمیکنیم
و همینطور همیشه ریشه پایدار میماند

9سال سابقه کار در زمینه های(گیم.فروش کتب الکترونیکی.ارزهای اینترنتی.فروش گیفت کارت.کلیه امور خریدهای اینترنتی.وارد کننده وسایل نایاب صنعت گیم) که خود به هزاران شاخه و زیرمجموعه تبدیل میشود.

Copyright © exit_key . All rights reserved​

Last edited:

exit_key

Registered User
لایک‌ها
75
ممنون جهت اطلاع کاربر گرامی arash1996
به دلیل اسپم پست پاک شد و در پست اصلی تاکیید شد که بحث کارشناسی تعطیل
همچنین تایپیک باز میباشد

Last edited:

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
داداش من دنبال دیتای چند تا بازی هستم . میتونی رو دی وی دی برام بفرستی ؟ هزینه و شرایط پی ام کن اگه آره .

exit_key

Registered User
لایک‌ها
75
داداش من دنبال دیتای چند تا بازی هستم . میتونی رو دی وی دی برام بفرستی ؟ هزینه و شرایط پی ام کن اگه آره .
والا بنده دیتا بازی رو باید خودتون دانلود کنید بنده در زمینه دیتا بازی شرمندتونم
چون حوصله دانلود کردنشو ندارم

exit_key

Registered User
لایک‌ها
75
بازیهای xbox one کی اضافه میشه ؟
چه بازی مد نظرتونه لینکشو بدید همراه با یه پروفایل تازه ساخته شده ریجن استرالیا برام پیام کنید تا تست کنیم که اگه اوکی بود
اضافه میکنیم xbox one رو

Mehran.shabani

Registered User
لایک‌ها
248
تو این روش دیتایی که نیاز داره باید دیتای مخصوص استرالیا باشه یا با دیتای امریکا هم کار میکنه ؟؟؟

gLAdiat0R

Registered User
لایک‌ها
36

exit_key

Registered User
لایک‌ها
75
واسه منم همین سوال پیش اومده.لطفا توضیح بدین
تو این روش دیتایی که نیاز داره باید دیتای مخصوص استرالیا باشه یا با دیتای امریکا هم کار میکنه ؟؟؟
پرسیدم از مشتریم گفت با استرالیا دانلود کردم با پروفایل امریکا بازی میکنم مشکلی نداره

AlVlir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یک عدد GTA V از این دوست عزیزمون خریداری شد. فروشنده ی بسیار محترم هستند و دروغ نگم اول خیلی می نرسیدم یه وقت خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد ولی با خیال راحت بازی الان در حال دانلوده و به صورت آنی تحویل میدن. حلالشون باشه با این قیمت

exit_key

Registered User
لایک‌ها
75
یک عدد GTA V از این دوست عزیزمون خریداری شد. فروشنده ی بسیار محترم هستند و دروغ نگم اول خیلی می نرسیدم یه وقت خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد ولی با خیال راحت بازی الان در حال دانلوده و به صورت آنی تحویل میدن. حلالشون باشه با این قیمت
مبارکت باشه
کارشون حرف نداره !!
در خرید از ایشون شک نکنید .
ممنون شما لطف داری

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
پرسیدم از مشتریم گفت با استرالیا دانلود کردم با پروفایل امریکا بازی میکنم مشکلی نداره
نه دوست عزیز فکر کنم متوجه سوال نشدید.
منظور دوستان این بود که مثلا دیتای یک بازی رو کسی برای ریجن یک داره. الان اگر اون بازی رو از شما بگیره که در واقع بازی ریجن استرالیا هست،میتونه با همون دیتای آمریکا بازی رو نصب کنه یا باید دیتای مخصوص ریجن استرالیا رو دانلود کنه؟
دقت کنید که منظور نصب بازی با دیتای ریجن 1 هست نه اجرای بازی با پروفایل امریکا.

exit_key

Registered User
لایک‌ها
75
منظور دوستان این بود که مثلا دیتای یک بازی رو کسی برای ریجن یک داره. الان اگر اون بازی رو از شما بگیره که در واقع بازی ریجن استرالیا هست،میتونه با همون دیتای آمریکا بازی رو نصب کنه یا باید دیتای مخصوص ریجن استرالیا رو دانلود کنه؟
والا تاحالا همچین چیزی تست نکردم نمیدونم

aloneboy_p75

Registered User
لایک‌ها
72
با اجازه استارتر محترم.
باید مخصوص استرالی
با اجازه استارتر محترم .
تا اونجایی که من میدونم باید مخصوص خود ریجن استرالیا باشه .
شما میتونید با برنامه Psx لینک دیتا های بازی رو بگیرد و بدید به کسایی که دیتا میفروشن(یا دانلودر تو همین انجمن زیاد هست) براتون دانلود کنند و خریداری کنید.

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست محترم
نمیدونم از اون نظرسنجی که بالای صفحه قرار دادید چه منظوری داشتید، ولی خوب بود که کنسول های نینتندو رو هم که هر نسل پر فروش ترین میشن رو هم توی نظر سنجی قرار میدادید ، خیلی خنده داره که یه جایی همچین نظر سنجی باشه و داخل گزینه ها wii و wii u یا 3ds , ds نباشه. یه فردی مثل من نمیتونه توی نظر سنجی بالا شرکت کنه، حد اقل یه سایر موارد هم اون پایین مایینا میذاشتی.
موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا