برگزیده های پرشین تولز

★بازار بزرگ رسولی زاهدان★کالای نظامی★مواد غذایی خارجی★کانال تلگرام افتتاح شد★

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
سلام دوست عزیز در مورد قیمتای برخی اجناستون می تونم انتقادی داشته باشم؟
سلام دوست عزیزم، چرا که نه! به صورت خصوصی در خدمتتون هستم، زیرا بحث قیمت کالا برخلاف قوانین انجمن هست. برای بنده مهم کیفیت کار هست چون از بین دو جنس با کیفیت ترین و اصیل ترین رو انتخاب می کنم و گاهی قیمت هم بالاتر می ره. در پست اول هم اشاره کردم. برای بنده خدمتی که ارائه می دم بسیار مهم تر از قیمت هست یعنی بهترین کیفیت و استاندارد، این محال نیست جای دیگری ارزان تر پیدا بشه و من انکار نمی کنم. موفق باشيد

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
هات چاکلت به پست اول اضافه شد، امیدوارم تهیه نمایید و از طعم مطبوع آن لذت ببرید
★هات چاکلت★
1- Bue Mooz

Blue%20Mooz.jpg
هات چاکلتی بسیار بسیار خوش طعم، با شکلات و کافئین بالا و به صرفه که جز محصولات بسیار پرطرفدار و پرفروش ما می باشد.
تعداد در بسته: 15 قیمت: 16,500 تومان

Last edited:

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
امکان تحویل حضوری در تهران محیا شده یا خیر

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
امکان تحویل حضوری در تهران محیا شده یا خیر
فعلا خیر، ان شاالله به زودي فراهم خواهد شد،
برای خرید های بالای 100 تومن هزینه ارسال به صورت مساوی بین بنده و شما تقسیم میشه و برای خرید چادر و خرید های بالای 200 تومن رایگان خواهد بود...

موفق باشید

Last edited:

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
عزیز قیمتهاتون خوبه و اصلا گرون نیست ولی خب بیشتر محصولاتی که قرار دادید را میشه با همین قیمت شما یا مثلا ۵۰۰ تومن گرونتر از مغازه های شهر خودمون خریداری کتیم در مورد خرید اینترنتی قیمت باید جوری باشه که با هزینه پست باز هم مبلغی از قیمت مغازه های اطراف کمتر باشه که انگیزه ای برای خرید باشه من اگه زاهدان بودم قطعا برای خرید مزاحمتون میشدم ولی برای خرید اینترنتی صرف نمیکنه واسه همین اگه واستون مقدور هست تخفیف بیشتری روی اجناس لحاظ فرمایید
دیگه اینکه روغن هسته انگور اگه موجود هست مارک و قیمت لطف کنید
ممنون

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
عزیز قیمتهاتون خوبه و اصلا گرون نیست ولی خب بیشتر محصولاتی که قرار دادید را میشه با همین قیمت شما یا مثلا ۵۰۰ تومن گرونتر از مغازه های شهر خودمون خریداری کتیم در مورد خرید اینترنتی قیمت باید جوری باشه که با هزینه پست باز هم مبلغی از قیمت مغازه های اطراف کمتر باشه که انگیزه ای برای خرید باشه من اگه زاهدان بودم قطعا برای خرید مزاحمتون میشدم ولی برای خرید اینترنتی صرف نمیکنه واسه همین اگه واستون مقدور هست تخفیف بیشتری روی اجناس لحاظ فرمایید
دیگه اینکه روغن هسته انگور اگه موجود هست مارک و قیمت لطف کنید
ممنون
سلام دوست عزیزم
قیمت ها رو با قیمتهای تهران، کرمان و همچنین دیگر فروشنده های اینترنتی مقایسه کردیم و حدود 4-5 هزار تومان در اغلب جنس ها ارزون تر داریم می دیم ولی بعضی اجناس هم به فرمایش شما به قیمت شهر شما نزدیک هست، به روی چشم اگر به صرفه باشه برای ما، حتما باز هم تخفیفی لحاظ می کنیم...
موفق باشید

Last edited:

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
امکان تحویل حضوری تهران چه جوریه؟
یعنی دیگه پول پست نمیدیم؟

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
امکان تحویل حضوری تهران چه جوریه؟
یعنی دیگه پول پست نمیدیم؟
تحویل حضوری به این معناست که یا خودتون تشریف میارید و مستقیم دریافت می کنید (هزینه پستی رایگان) و یا هزینه پیک موتوری پاتون میفته تا درب منزلتون.
ایشالله این امکان رو هم به زودی فراهم می کنیم
در حال حاضر برای خرید بیش از صد تومن هزینه پست بین خریدار و بنده تقسیم میشه و بالای دویست تومن رایگان می باشد...

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
- بعد از بررسی قیمت ها به جهت خریدی به صرفه تر برای دوستان، تخفیف بیش تری در اغلب کالاها اعمال گردید...
- اجناس جدید از سری لوازم سفر و کوه نوردی معرفی گردید...

- در صورت داشتن هر گونه سوال و یا در خواست تصاویر بیش تر از هر محصول، از طریق پیام خصوصی و یا شبکه های اجتماعی اقدام نمایید.
- برای دیدن تصاویر در ابعاد بزرگ تر و اصلی روی آن کلیک نمایید.

★ست 3 تایی غداخوری تاشو ★

این ست آمربکایی شامل قاشق،چنگال و چاقو تاشو می باشد، جنس بسیار عالی و با کیفیت، استحکام عالی و اشغال فضای کم از ویژگی های این محصول می باشد. امیدوارم تهیه نمایید و در سفرهای تفریحی، کوه پیمایی ها و... از آن استفاده کنید.

قیمت: 16,000 تومان
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
★عینک آفتابی و دید در شب Revision★
اغلب شما این مارک معروف آمریکایی را می شناسید. این عینک با قابلیت تعویض لنز (به راحتی) به عنوان عینک آفتابی و همچنین دید در شب بسیا مناسب رانندگی، کوه پیمای آماتور و حرفه ای و... می باشد. کیفیت و ودوام جنس فوق العاده می باشد.

قیمت: 62500 تومان
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
★عینک نظامی، ضد طوفان، آفتاب،دید در شب و مه شکن Revision★
محصول دیگری از Revision، این عینک به صورت کامل روی چشم ها را پوشش می دهد و مانع از ورود هوا به داخل می شود. دارای قابلیت تعویض لنز شفاف و سیاه برای انواع دید ها می باشد. بسیار مناسب برای موتورسواری،کوه پیمایی حرفه ای و کسانی که در معرض گرد و خاک زیاد هستند، می باشد.

قیمت: 62,500 تومان

Last edited:

1soshiant

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
با تشکر از آقا سالار چادری که معرفی کردن رو خریداری کردم و به دستم رسید
برای راهنمایی بقیه دوستان بگم که از لحاظ اندازه خیلی بزرگ تر از اون چیزی که در تصاویر به نظر میاد هست و به نظرم برای خواب ۷-۸ نفر مناسب باشه، جنسش هم خیلی ضخیم و خوب هست ( البته من کارشناس نیستم و اینو فقط از مقایسه با چادر قبلیم می گم ). ضد آب بودنش رو هم تست کردم . یه تفاوتی که با چادر قبلیم داره اینه که علاوه بر ورودی که توری داره دقیقا مقابلش یه در کاذب هم اندازه در اصلی چادر وجود داره که وقتی زیپش رو باز کنی همراه با پنجره ها، یه جورایی مث پشه بند میشه. کفی چادر هم از همون جنس وضخامت دیواره هاش هست . فنرهای چادر در مقایسه با چادر قبلیم کلفت تر و محکم تره. چادر خیلی راحت باز و بسته میشه؛ البته شاید من تکنیکم خوب باشه :)
وزن چادر یکم نسبت به چادرای ایرانی سنگین تره و فک می کنم به خاطر جنسش و فنرهاش باشه. خودم به شخصه خیلی ازش راضیم..
بازم ممنونم از زحمت و پیگیری اقا سالار

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
با تشکر از آقا سالار چادری که معرفی کردن رو خریداری کردم و به دستم رسید
برای راهنمایی بقیه دوستان بگم که از لحاظ اندازه خیلی بزرگ تر از اون چیزی که در تصاویر به نظر میاد هست و به نظرم برای خواب ۷-۸ نفر مناسب باشه، جنسش هم خیلی ضخیم و خوب هست ( البته من کارشناس نیستم و اینو فقط از مقایسه با چادر قبلیم می گم ). ضد آب بودنش رو هم تست کردم . یه تفاوتی که با چادر قبلیم داره اینه که علاوه بر ورودی که توری داره دقیقا مقابلش یه در کاذب هم اندازه در اصلی چادر وجود داره که وقتی زیپش رو باز کنی همراه با پنجره ها، یه جورایی مث پشه بند میشه. کفی چادر هم از همون جنس وضخامت دیواره هاش هست . فنرهای چادر در مقایسه با چادر قبلیم کلفت تر و محکم تره. چادر خیلی راحت باز و بسته میشه؛ البته شاید من تکنیکم خوب باشه :)
وزن چادر یکم نسبت به چادرای ایرانی سنگین تره و فک می کنم به خاطر جنسش و فنرهاش باشه. خودم به شخصه خیلی ازش راضیم..
بازم ممنونم از زحمت و پیگیری اقا سالار
سلام دوست عزیزم
باعث افتخار من هست که تونستم رضایتتون را جلب کنم، خوشحالم که خوشتون اومده. از توضیحاتتون هم سپاسگزارم ، به عنوان اولین خریدار چادر از ما هستید و ایشالله عمری واستون کار کنه به شادی و خوشی. موفق باشید

barangostar

Registered User
لایک‌ها
64
کاپوچینو Good Day محصول کدوم کشوره؟ پیغام خصوصی هم ارسال شد

jowhar

Registered User
لایک‌ها
90
سلام
با تشکر از آقا سالار عزیز
مقداری مواد غذایی ازیشون خریداری شد
بسیار محترم وخوش اخلاق وخوش برخورد هستن

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
با تشکر از آقا سالار عزیز
مقداری مواد غذایی ازیشون خریداری شد
بسیار محترم وخوش اخلاق وخوش برخورد هستن
خواهش می کنم دوست عزیزم
لطف دارید نسبت به بنده، سفارش شما بسته بندی و ارسال گردید
رسید پستی همراه کد رهگیری به صورت خصوصی ارسال می گردد
امیدوارم از تخفیفات و کالای ارسالی کاملا راضی باشید و مشتری ما بشید
موفق باشید

jowhar

Registered User
لایک‌ها
90
سلام
با تشکر از سالار جان عزیز بابت ارسال سریعشون
مقداری ترشی انبه که خریداری کرده بودم رسید به دستم و واقعا بسیار خوشمزه و خوش عطره
دوستان در خرید ترشی های انبه شک نکید

بالا