• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

★بازار بزرگ رسولی زاهدان★کالای نظامی★مواد غذایی خارجی★کانال تلگرام افتتاح شد★

ocean13

Registered User
لایک‌ها
4
چند قلم کالا از ایشون گرفتم. کیسه خواب ، کفش کوهنوردی ، چاقوی گربر و یک چراغ قوه پلیس با باطری شارژی. خرید راحت و بی دردسری بود. هر اطلاعاتی هم که خواستم در مورد محصولات در اختیارم گذاشتن. جنس دریافتی هم مطابق اطلاعات ارسالی بود. هزینه ارسال هم از زاهدان تا تهران برای این محصولات فقط 12 تومن شد که برام جالب بود. اگر در داخل تهران با پیک میخواستم بگیرم از این گرونتر درمیومد. در کل کاملا راضی بودم. البته کفش و کیسه خواب هنوز فرصت تست کردنش پیش نیومده ولی به نسبت قیمتشون بنظر با کیفیت میان.

zamiux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باسلام ، ما پخش کننده انواع مواد غذایی هستیم و الان حدود 1 سال باشما کارکردیم و از محصولات شما استفاده کردیم ، کیفیت محصولات و همچنین قیمت و شیوه ارسال محصول بسیار مناسب و تضمین کیفیت کالا را من اطمینان میدم چون فوق العادست . انشالله بتونیم همکاری بیشتری باهم د اشته باشیم.

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
چند قلم کالا از ایشون گرفتم. کیسه خواب ، کفش کوهنوردی ، چاقوی گربر و یک چراغ قوه پلیس با باطری شارژی. خرید راحت و بی دردسری بود. هر اطلاعاتی هم که خواستم در مورد محصولات در اختیارم گذاشتن. جنس دریافتی هم مطابق اطلاعات ارسالی بود. هزینه ارسال هم از زاهدان تا تهران برای این محصولات فقط 12 تومن شد که برام جالب بود. اگر در داخل تهران با پیک میخواستم بگیرم از این گرونتر درمیومد. در کل کاملا راضی بودم. البته کفش و کیسه خواب هنوز فرصت تست کردنش پیش نیومده ولی به نسبت قیمتشون بنظر با کیفیت میان.
ممنون از فیدبک و لطف شما به بنده، بزرگ ترین سرمایه ما کسب رضایت شماست، امیدوارم رضایتتون در حداعلی جلب شده باشه و اگر قصوری شده بنده برای جبرانش در خدمتم، ثروتمند باشید

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
باسلام ، ما پخش کننده انواع مواد غذایی هستیم و الان حدود 1 سال باشما کارکردیم و از محصولات شما استفاده کردیم ، کیفیت محصولات و همچنین قیمت و شیوه ارسال محصول بسیار مناسب و تضمین کیفیت کالا را من اطمینان میدم چون فوق العادست . انشالله بتونیم همکاری بیشتری باهم د اشته باشیم.
ممنون از لطفتون که به درخواست من عضو شدید و نظر دادید، ایشالله شما نماینده تهران ما بشید و با قدرت و سرعت بتونیم همکاریمون رو گسترش بدیم و خدمت عالی و با کیفیت ارایه کنیم، شاد و ثروتمند باشید

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام دوست عزیز، وقتتون بخیر. چند تا سوال داشتم خدمتتون. هات چاکلت تولید کدوم کشوره؟ مزش به تلخی نمی زنه؟ اون ست قاشق چنگال و چاقو واقعا تولید امریکاست؟ برند خاصی روش نوشته شده یا حک شده ساخت امریکا؟ بعد از کامل باز شدن لق نمی زنن؟ رنگ بندی چی، دارن؟ هزینه ارسال برای کاپوچینو، هات چاکلت و ست قاشق چنگال چقدر در میاد؟ ممنون اگه لطف کنید و جواب سوالاتما مجزا بدید.

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
سلام دوست عزیز، وقتتون بخیر. چند تا سوال داشتم خدمتتون. هات چاکلت تولید کدوم کشوره؟ مزش به تلخی نمی زنه؟ اون ست قاشق چنگال و چاقو واقعا تولید امریکاست؟ برند خاصی روش نوشته شده یا حک شده ساخت امریکا؟ بعد از کامل باز شدن لق نمی زنن؟ رنگ بندی چی، دارن؟ هزینه ارسال برای کاپوچینو، هات چاکلت و ست قاشق چنگال چقدر در میاد؟ ممنون اگه لطف کنید و جواب سوالاتما مجزا بدید.
سلام دوست عزیزم
۱- در حال حاضر سه نمونه هات چاکلت از مالزی داریم که طعم شون به نظر بنده بیش تر شکلات شیرین هست و کمی ته مزه تلخ داره.
۲- بله ساخت آمریکاست جنس فلزش عالیه و اینو اگر در دست بگیرید متوجه میشید و برند USA Army هست و با باز شدن هم لق نمی زنه و کاملا قرص و محکم هست.
۳- هزینه ارسال برای سه قلمی که فرمودید ۶۰۰۰ تومن خواهد بود.

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
قاشق چنگاله رنگ بندی داره؟ کل هزینه و شماره کارتتونا لطقا برای کاپوچینو، هات چاکلت و دو دست قاشق چنگال برام پخ کنید. ممنون اگه امکان داشت تخفیف قائل بشید.

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
قاشق چنگاله رنگ بندی داره؟ کل هزینه و شماره کارتتونا لطقا برای کاپوچینو، هات چاکلت و دو دست قاشق چنگال برام پخ کنید. ممنون اگه امکان داشت تخفیف قائل بشید.
سلام مجدد
رنگ بندی نداره دوست عزیزم
چشم، پاسخ خصوصی شد

allkala

Registered User
لایک‌ها
30
سلام
چای تویینینگز (twinings) قوطی فلزی هم دارید؟

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
چای تویینینگز (twinings) قوطی فلزی هم دارید؟
سلام دوست عزیزم
خودمون نداریم ، از همکارا هم سوال کردم نداشتن . باز هم اکر پیدا کردم پیام خصوصی می کنم. روز خوبی داشته باشید

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
شرایط ارسال رو هم بفرمایین ممنون میشم
سلام دوست عزیزم، ارسال از طریق پستی، باربری و تیپاکس انجام میشه که بستگی به وزن و نوع مرسوله شما داره.
بعد از نهایی شدن خرید هزینه محاسبه و خدمت شما تقدیم میشه و اگر چند انتخاب داشته باشیم این بستگی به خودتون داره که کدوم روش رو انتخاب می کنید.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
طعم nutella آلمان با nutella ترکیه فرق داره ؟‌

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
طعم nutella آلمان با nutella ترکیه فرق داره ؟‌
سلام دوست عزیزم
نوتلا اصالتا از ایتالیا هست ولی در اروپا فرانسه ،آلمان،لهستان، ترکیه و... هم می زنن.
نوتلا آلمان به سال ۱۹۵۶ برمیگرده در حالی که ترکیه بسیار تازه تاسیس تر هست. در ایران نوتلا اغلب از ترکیه هست و قیمتش هم مناسب تره ولی باید قبول کنیم به پای نوتلا لهستان و آلمان و‌ فرانسه نمیرسه. از لحاظ طعم کمی هم دلپذیر تر از نمونه ترک هستند.

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام عزيز. زحمت ارسال سفارش بنده را كشيديد؟ ممنون كد رهگيري پست را برام پخ كنيد.

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
سلام عزيز. زحمت ارسال سفارش بنده را كشيديد؟ ممنون كد رهگيري پست را برام پخ كنيد.
سلام مجدد دوست عزیزم
سفارتون ارسال شده و ایشالله اسکرین رسید پستی پ.خ خواهد شد. ممنون از خریدتون ، ایشالله خوشتون بیاد و با رضایت کامل و شادی استفاده کنید...

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام عزیز، بنده یه پخ زدم لطفا چک بفرمایید. سپاس

بالا