• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دوستان دنبال یه راه واقعی برای محافظت از یک دی وی دی نرم افزاری هستم!
DVD protect
یه دی وی دی اتوران فرض کنید به همراه فایل exe + text + image + ....
برنامه یا روشی هست که واقعا عمل کنه ( یعنی حداقل 6 ماه یکسال کپی نشه! :| )
نظرتون در رابطه با این 2 تا برنامه چیه:
DVD-Cops
WTM Cop­y Protection

تا اونجایی هم امکان داره نمی خوام سیستم فعال سازی از طریق تلفن/اینترنت استفاده بشه

شما شیرین بت بگم هر چی داشته باشی هر چی هر چی شکسته می شه بدون تعارف امنیت اطلاعات و کپی رایت زیر خط فقره

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
شما شیرین بت بگم هر چی داشته باشی هر چی هر چی شکسته می شه بدون تعارف امنیت اطلاعات و کپی رایت زیر خط فقره
بخصوص اونم ایران
قانون , ایران !!!!؟؟؟؟
هر وقت شرایط بر وفق مراد نبود میگیم قانون تو ایران انجام نمیشه ، ولی از بی قانونی بهتره ، لطفا ادامه ندیم بهتره، تا تاپیک بسته نشه

roxana0017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
تاریخ خبرش چی؟

این آمار مربوط به تعداد کاربران تو ایران و نحوه اتصال به اینترنت تو سال 91 بود و خبرش هم حدود 15 روز پیش تو یکی از سایت های خبری دیدم ( فکر کنم تو تابناک بود یا ایسنا دقیق یادم نیست )

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
این آمار مربوط به تعداد کاربران تو ایران و نحوه اتصال به اینترنت تو سال 91 بود و خبرش هم حدود 15 روز پیش تو یکی از سایت های خبری دیدم ( فکر کنم تو تابناک بود یا ایسنا دقیق یادم نیست )

به نظرمن که کاملا اشتباهه.

adsl آمارش از اینی که گفتین بیشتره

roxana0017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نظرمن که کاملا اشتباهه.

adsl آمارش از اینی که گفتین بیشتره

من هم اکثر افرادی که میشناسم از adsl استفاده می کنند
این رو به اون آقایی که تو متن مصاحبه اش آمار رو داده بود بگید :)

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
دوستان لطفا این سایت من رو یه نگاهی بکنید ببینید مشکل اش چیه ، ورودی گوگل اصلا نمیگیره ایندکس هم خیلی ضعیف هست.
نایس ترینها
اگه دور انداختنی هست بگید الکی وقتم رو براش تلف نکنم :|

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
قانون محور :D
هر جامعه قانون به خصوص خودشو داره ، وقتی توش زندگی میکنی مجبور به رعایت هستی، تالار هم همینطوره

قانون باید بر اساس منطق و فلسفه ایجاد کرد . نه اینکه خواب شب ت رو تعبیر کنی و به اسم قانون به خورد ملت بدی !
داداش فیلتر می کنن
اگه گفتگوی آزاد رو پاک نمی کردن مطمئن باش فیلتر می شد :D
اونجا بیشتر شبیه جبهه سیاسی بود تا گفتگوی آزاد
حق دارن برخورد کنن برای بقای منافع خودشون
گفتگوی ازاد خودش بخش های متنوعی داشت اگر یادت باشه .
نمی گم سیاسی بازی توش نبود ولی منصفانه نبود این رفتار با کاربران .
جا برای ایستادن برای گفتگوی ازاد بود اما صلاح دیدند بحثی نشه . حالا هم به بخش وبمسترها گیر الکی دادند .

همچین می گیم فیلتر می کنن خب بکنن . این همه سایت فیلتر یکی دیگه هم روش . تا وقتی باج بدهند همینه اوضاع!

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
دوستان لطفا این سایت من رو یه نگاهی بکنید ببینید مشکل اش چیه ، ورودی گوگل اصلا نمیگیره ایندکس هم خیلی ضعیف هست.
نایس ترینها
اگه دور انداختنی هست بگید الکی وقتم رو براش تلف نکنم :|

خواستی بندازی دور قالبشو بده به من :) نخواستی بندازی دور هم قیمت قالب رو برام پ.خ کن اگه می فروشی

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978

منم نگفتم که شکسته نمی شه گفتم جدیدترین و بهترین راه چیه که حداقل چند ماه دوام بیاره!

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
قانون , ایران !!!!؟؟؟؟

شما بحث سیاسی , بن؟!

قانون باید بر اساس منطق و فلسفه ایجاد کرد . نه اینکه خواب شب ت رو تعبیر کنی و به اسم قانون به خورد ملت بدی !

گفتگوی ازاد خودش بخش های متنوعی داشت اگر یادت باشه .
نمی گم سیاسی بازی توش نبود ولی منصفانه نبود این رفتار با کاربران .
جا برای ایستادن برای گفتگوی ازاد بود اما صلاح دیدند بحثی نشه . حالا هم به بخش وبمسترها گیر الکی دادند .

همچین می گیم فیلتر می کنن خب بکنن . این همه سایت فیلتر یکی دیگه هم روش . تا وقتی باج بدهند همینه اوضاع!

منم بودم کل بخش رو حذف میکردم . یه سایت مثل بچه آدم میمونه حالا فکر کن فیلترش کنن باید ماه ها دنبالش باشی تا بتونی از فیلتر درش بیاری

در مورد حرفتون در مورد باج دادن هیچکسی باج نمیده اونقدر به سایتش احساس داره که اگر فیلتر شد هرچه سریعتر میخواد از فیلتر درش بیاره

بالا