• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
یه whois بدید دامین ir رو به صورت لیست چک کنه

مرسی

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان چقدر می ارزه ؟

gforce.ir

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
سلام دوستان یه چند تا سوال دارم در مورد زدن سایت تفریحی

1 - می خواستم ببینم الان تعداد بازدید کننده خوب برای یک سایت تفریحی چقدره
2 - یه سایت مثلا با 8000 بازدید هاست خوب ایرانی کی رو براش سراغ دارید
3- درآمد های سایت تفریحی بر فرض مثال با 8000 بازدید چقدره توی فروش چقدر موفق هستند و چقدر درآمد دارن حدودی
4- من از لحاظ فنی و گرافیک کد نویسی سئو مشکلی نیست آیا این به نظرتون خوب هستش یک سایت تفریحی بزنم چون طراحی زمان زیادی میبرد و مثلا باید 6 روز کار کنی برای 300- 400 البته در بهترین شرایط
5 - درآمد از فروش چطوره کودومشون بهتره اصلا ارزش داره وارد این حیطه بشیم یعنی بعد از 6 ماه میشه به چه درآمدی رسید بعد از 6 ماه

دوستان ممنون از نظراتتون ولی کسی جواب سوال هام رو می دونه

دوستان کسی راهنمایی نمی کنه

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
سلام دوستان یه چند تا سوال دارم در مورد زدن سایت تفریحی

1 - می خواستم ببینم الان تعداد بازدید کننده خوب برای یک سایت تفریحی چقدره
2 - یه سایت مثلا با 8000 بازدید هاست خوب ایرانی کی رو براش سراغ دارید
3- درآمد های سایت تفریحی بر فرض مثال با 8000 بازدید چقدره توی فروش چقدر موفق هستند و چقدر درآمد دارن حدودی
4- من از لحاظ فنی و گرافیک کد نویسی سئو مشکلی نیست آیا این به نظرتون خوب هستش یک سایت تفریحی بزنم چون طراحی زمان زیادی میبرد و مثلا باید 6 روز کار کنی برای 300- 400 البته در بهترین شرایط
5 - درآمد از فروش چطوره کودومشون بهتره اصلا ارزش داره وارد این حیطه بشیم یعنی بعد از 6 ماه میشه به چه درآمدی رسید بعد از 6 ماه

دوستان ممنون از نظراتتون ولی کسی جواب سوال هام رو می دونه

سلام

8هزار بازدید صفحه یا 8هزار آی پی ؟

هاست خوب و قابل قبول ، چیزی که خودم تجربه کردم نت افراز هست ، اما تازگی میبینم دوستان از پارس پک هم تعریف میکنن

درآمد هم اگر 8000 آی پی منظور شما باشه به محتوای سایت و هدف ورود بازدیدکننده ها بستگی داره ، اما برای یک سایت با محتوای سالم بین 300 تا 600 هزار تومان خواهد بود

هزینه های سایت هم با این بازدید بدون نویسنده فقط هاست هست که بیشتر 60 هزار تومان نخواهد شد

نظر شخصی بنده این هست که طراحی بهتر از وقت صرف کردن برای سایت تفریحیه بازم هرطور خودتون صلاح میدونید

اگر خوب کارکنیدو سایتی با سئوی مناسب داشته باشید در عرض 6 ماه به درآمد قابل قبول خواهید رسید

موفق باشید

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
سلام

8هزار بازدید صفحه یا 8هزار آی پی ؟

هاست خوب و قابل قبول ، چیزی که خودم تجربه کردم نت افراز هست ، اما تازگی میبینم دوستان از پارس پک هم تعریف میکنن

درآمد هم اگر 8000 آی پی منظور شما باشه به محتوای سایت و هدف ورود بازدیدکننده ها بستگی داره ، اما برای یک سایت با محتوای سالم بین 300 تا 600 هزار تومان خواهد بود

هزینه های سایت هم با این بازدید بدون نویسنده فقط هاست هست که بیشتر 60 هزار تومان نخواهد شد

نظر شخصی بنده این هست که طراحی بهتر از وقت صرف کردن برای سایت تفریحیه بازم هرطور خودتون صلاح میدونید

اگر خوب کارکنیدو سایتی با سئوی مناسب داشته باشید در عرض 6 ماه به درآمد قابل قبول خواهید رسید

موفق باشید

8000 هزار آی پی در روز تقریبا چقدر باید مطلب داشت آپدیت بودن چقدر مهمه یعنی میشه آخر هفته 120 مطلب گذاشت و تو هفته کار نکرد

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
8000 هزار آی پی در روز تقریبا چقدر باید مطلب داشت آپدیت بودن چقدر مهمه یعنی میشه آخر هفته 120 مطلب گذاشت و تو هفته کار نکرد

برای رسیدن به این تعداد بازدید یکتا باید بطور میانگین 4 ماه یا بیشتر بصورت منظم و در طول هفته بصورت مستمر مطلب بفرستید

تعداد مطلب مهم نیست ، کیفیت مطالب مهم ! اینکه فقط آخر هفته اون هم تعداد زیاد و غیر اصولی مطلب بفرستید اصلا تخصصی نیست و به نظر نمیرسه نتیجه مفیدی داشته باشه

گوگل بسیار سخت گیرانه سایت ها رو بررسی و براشون جایگاه مشخص میکنه

اگر کمی مطالعه کنید در این زمینه متوجه خواهید شد که بروز شدن سایت حداقل سه روز در هفته لازم هست!

گاندلف

Registered User
لایک‌ها
219
بروبچه های وبمستر یه افزونه ای وردپرس داره که خودکار عنوان پست رو لینک میکنه به عکس . قدیما ازش استفاده میکردم الان هرچی به حافظم فشار میارم یادم نمیاد اسمش چی بود بگیرمش .

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
بروبچه های وبمستر یه افزونه ای وردپرس داره که خودکار عنوان پست رو لینک میکنه به عکس . قدیما ازش استفاده میکردم الان هرچی به حافظم فشار میارم یادم نمیاد اسمش چی بود بگیرمش .

SEO Friendly Images

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

hamed1980

Registered User
لایک‌ها
88

من به شخصه تشکر ویژه میکنم ازتون به خاطر تغییر امضا.
چند شب بود شبا کابوس میدیدم.
---------------------------------------------------------
دوستان نویسنده خوب سراغ دارید؟کسی که قبلا خودتون باهاش کار کرده باشید و قیمت هاش هم خوب باشه؟؟

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
لینکشو تو یوتیوب پیدا کن بده برات مستقیم کنم

Tizen on Nexus 7 - YouTube

اینه البته من هرچی سعی کردم نتونستم واسش درست کنم! چیلترشکنم خیلی کنده!

تشکر ویژه از همه دوستان. خیلی آقایید...

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
من به شخصه تشکر ویژه میکنم ازتون به خاطر تغییر امضا.
چند شب بود شبا کابوس میدیدم.

این هم همونه فقط یک ورژن دیگه است!

نمی دونستیم توی Pt عامل رعب و وحشت شدیم.

بالا