• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اسکریپت و برنامه خوب که گیر نمیاد. یه برنامه هست 30 40 دلار قیمتشه!
با vb.net هم فکر نکنم بتونم بنویسم!
اینقدر پست من تابلو بود که فکر میکردم متوجه بشید شوخی هست !
شرمنده اگر با پست من به اشتباه افتادید.

Matin64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
70
مشکلات چرا دست از سر من برنمیدارن :hmm:
پرونده نایس فیلم تموم نشده الان وکیل دادگستری بهم زنگ زده که آقای ارجمند مدیر گروه طراحی سورن از سایت نویسنده ها شکایت کرده که قالب اش رو استفاده کردم باید عوض کنم.

سورن دیزاین ؟ همون که گویاتی رو طراحی کرده ؟

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
فایرفاکس دیگه اصعابمو ریخت بهم
کم کم دارم کوچ می کنم به کرئم
البته مدتهاست به این قضیه رسیدم ولی خب یه مشکلی که دارم یوزر و پسوردهامه
چیکار کنم؟

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
یه دوست عزیزی سایتش 400 تا آی پی داره ولی وضعیتش برای بک لینک مناسب بود
بهش 18 تومان دادم برای سه ماه رفته لینک غیر مستقیم گذاشته :blink:
یعنی فکر کرده من واسه بازدیدش لینک خریدم ؟:hmm:

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
در مورد ماهواره هم قبلنا همینو میگفتن هر کسی میخرید میگفت میخوام اخبارشو نگاه کنم ، اون موقع این همه شبکه فارسی نبود اکثرا فارسی درپیت و شو .... بود یکی نبود بگه آرزانتینی بلدی یا انگلیسی که میخوای خبر نگاه کنی ! جالبه یارو سیکل داشت :دی
باز الان یه خورده شبکه های درست و حسابی میشه پیدا کرد.

شوخی میکنی ؟ شبکه درست حسابی ؟ بعضی از شبکه ها رو میبینم یاد سایت تفریحی میافتم ! طرف فیلم یه ساعته میده صد بار وسطش تبلیغه کیفیتش هم ...
یه گروه دیگه هم فارسی وان و پی ام سی و جمه که چار تا سریال مضخرف پخش میکنن که متاسفانه نصف مردم ایران پای این چیزا وقتشون رو فقط هدر میدن ...
من و تو هم خارج از برنامه های علمی یا سریالاش همش داره سیانمایی میکنه مقرضانه حرف میزنه ایران فلانه و بهمانه و ...
به غیر از بی بی سی و نشنال جئوگرافیک بقیه شبکه های فارسی ارزش یه ثانیه رو ندارن ...

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
»:| یه روز من نبودم فقط یه روز!!!!! چندتا صفحه جلو رفتین

وقتي وبمستر نميفهمه كه تا 1 تير دومين نميشه ثبت كرد ما از كاربر عادي چه انتظاري ميتونيم داشته باشيم ....
از ديروز 17 بار يه دومين رو ميخواد ثبت كنه , با رنگ قرمر هم زديم غيرفعاله .... باز ميزنه

پ ن : هر كي ممد فخرايي رو ديد بگه ميل زدم جواب بده :|

تهرانس! دفتر جدید
آره یه چیزایی می مونه :D

یه لحظه گفتم شاید پردیس هاستینگه :D ... گاهی 1 هفته دان می شدیم .. :|

پردیس هاستینگ که مال حسام وست دیتا هستش طبق آمار من ( گندترین هاستینگ جهان ) دورش نرید

پاپ آپ برای کاربر عادی هست وب مستر میدونه چطوری از شر پاپ آپ راحت بشه - وقتی کاربر یاد گرفت پول خرج کنه پاپ اپ خود به خود حذف میشه - طرف سایتش vip بود ولی برای اعضا vip پاپ آپ نذاشته بود

رسانگار من دوتا اد دامین و دوتا دیتابیس گرفته بودم با دوبرابر پهنای باند ولی پول نصف همین امکانات رو میدادم :D (4.20$)
سه ماه اول برای ارزیابی پول پرداخت نشد تا ببینن میتونن پشتیبانی کنن یانه

لینک بازار یابی :
پردازش ابری | هاست ابری | سرور اختصاصی | سرور مجازی | طراحی و گسترش نرم افزار

وایسا قیمت بدن :D میفهمی

2784569.jpg

:)))))))
ممنون.فکر کنم از شانس ما دیگه ارائه نمیده : رسانگار : پورتال کاربران

پارتی خواستی هستم :D

البته با مدیرش خیلی وقت ها کل میندازم :))))

یارو دختره زنگ زده اقا بستتون رسید من برگشت زدم میگم چرا ؟
میگه شرکت به این بزرگی چه وضع بسته بندیا عین املا Oo
میگم موردش چیه ؟ میگه ادکلن رو گذاشتین دورش روزنامه گذاشتین :|
خوب چی بگم به این الاغ ؟ بگم گذاشتیم که جنس سالم برسه نشکنه ،بگم گذاشتیم روزنامشو مطالعه کنین ؟
اعصابمو خورد کرد 7 تومن پ.ل پست ضرر زده به ما تازه میگه من میرم پیگیری هم میکنم از شما شکایت کنم به خاطر بسته بندیتون :|
جالب اینجاست بسته رو باز کرده کاملا بعد برگشت زده
پرداخت در محل بوده
بسته رسید میتونم پیگیری کنم از پست ؟ حقی نداشته بسته رو باز کنه :| اون مامور پست چقدر بیشعوره اخه ، الان کارتن پاره و بسته درب داغون رو چجوری میخواد برسونه دست من ؟

حق ندارن شما هم هرگز به اون پولتون نمیرسید هرگز هرگز !

پ.ن : توضیح بده این بار که چرا اینکار رو میکنیم وگرنه مشتری های احمق مثل این زیاد هستن بازم گیرت میاد

بسته فرستادم 5 تا دی وی دی بوده 58 تا محصول طرف پس فرستاده ( گفتم یه بار بزار بیبنم مشکل از کی هستش پست یا مشتری ) زنگ زدم گفتم عزیز شما بسته برات اومده چرا پس فرستادی

میگه 58 تا دی وی دی چطور اینطو جا شده بودن :| بهش گفتم اصب پکیج فشرده هستش میگه e میگم d :| بعدش معذرت خواهی کرد گفتش که شرمنده اگر باید پولی بدم بدم من مشکلی ندارم !

پ.ن : مشکل از خودم بود! شما هم خواهشاً اینبار بنویس

به گفته خودم ؟من کی گفتم ؟
چه ربطی داره ؟هرچی از دهنش در اومده میگه بعد اون مامور پست حق نداشته بسته رو بده طرف باز کنه
چه 500 تا تک تومنی چه 10 میلیون
بعد مگه یه دونه 7 تومنه ؟ 100 تا برگشت میخوره هر کدوم 7 تومن 7 تومن جنسی هم که برگشت میخوره جنازش هم دست ما نمیرسه

بسته رو باز کرده شما هم بهتره اعصاب خودت رو خورد نکنی ! فقط برای اعصابت بدتر هستش 7 تومن رو بده بره

تیکت زدین؟ من تیکت زدم حجم گفتم البته اون تعداد دیتابیس و پهنای باند از دستشون در رفته بود با مدیرش سر اینکه چرا پولتون رو نمیگید دعوا کردم ( دنیا برعکس شده :D)

قالب به چه صورت ؟ ایمیل و بردارین سیو کنید و قالب رو ویرایش کنید من الان خودم قالب کاملا ساده هست چون فقط لینک میفرستم ( یه پست ثابت بالا یه پست ثابت پایین )
الان هم وقت کنم میخوام یه قالب به صورت لینک دونی بزنم ولی دسته بندی

شما فحش هاتون رو باید میدادین :D با کیا شدیم 77 میلیون - منی که بازار یابم سر این ضرر خوردم وای به حال شما
حتما پیگیرید کنید مخصوصا نباید بسته رو باز میکرد

قیمت نمیدادن بهتر بود :| من برای همین سایتم 30 میدادم هاست دی ال - 100 نت افراز - 160 به رسانگار ( ولی سرعتش خداس خدا )

به به جناب استاد هم که تشریف دارن :lol:
حالا گذشته از این که به خونت تشنم، سالی ماهی 1 بار میشینم این هوش سیاه رو نگاه میکنم، چشمم به این یارو کامران میافته هی یک اسم تو ذهنم میاد، سامان براری!
واقعا میشه یه روزی من شما رو از نزدیک ببینم حسابامون رو با هم صاف کنیم؟
laughingsmiley.gif

آخ که دلم لک زده برای اون روز
laughingsmiley.gif

:| امین ول کن :(

آره تیکت زدم گفتن که هر 10 گیگ 15 تومان و هر 100 گیگ پهنای باند 5 تومان. شما چند وقت ازشون سرویس داشتی؟ قطعی یا مشکل دیگه ای نداره؟
پ.ن: سایتم چند ساعت پیش مسدود شد. حالا باز خداکنه توی این 48 ساعت که گفتن کارهاش رو تموم کنن و به 1 هفته نکشه :crying:

این چیزها مهم نیستش مهم مصرف رم و سیپیو هستش

فایرفاکس دیگه اصعابمو ریخت بهم
کم کم دارم کوچ می کنم به کرئم
البته مدتهاست به این قضیه رسیدم ولی خب یه مشکلی که دارم یوزر و پسوردهامه
چیکار کنم؟

خودش انتقال میده فکر کنم ! و این که بگردی نرم افزار پیدا میکنی بک آپ بگیره بعدش میتونی دستی وارد کنی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
توی سایتم یه آموزش گذاشتم

یکیش مربوط به ریدایرکت آدرس www دار به بدون www بودش

طرف پیغام داده ،
شما مردم رو اسک.ل کردی ؟ بگو باید جای ادرس شما رو با آدرس خودمون عوض کنیم
true-story.png

yao-ming.jpg

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
وایسا قیمت بدن :D میفهمی

قیمت نمیدادن بهتر بود :| من برای همین سایتم 30 میدادم هاست دی ال - 100 نت افراز - 160 به رسانگار ( ولی سرعتش خداس خدا )

شما اومدین سایت خودتون رو با سایت من که فوقش هزارتا بازدید داشته باشه مقایسه میکنید؟:blink: برای من آپلود سنتر عکس بود دیتابیسش 2مگابایت :D موقع فراخوانی عکس و تصویر بند انگشتی اصلا از php استفاده نمیشد. برای همین دردسری براشون نداشتم

بالا