• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
من ادبی حرف زدن رو از مشخصه های عملکرد حرفه ای قلمداد میکنم شما در نظر بگیر مدیر سایت بیتوته بیاد تو این تاپیک در جواب یه نفر بگه "بروکی" چه ذهنیتی از کل سایت بیتوته پیدا می کنید ؟

عزیز این همون بحث افراط و تفریط هست!!
الان مثال بارزش همین فرجاد خودمون!
هم دوستانه حرف میزنه و هم جوری حرف نمیزنه که کسی برداشت بدی ازش داشته باشه! پستاشم زیاد لایک میخوره : )))
اگر مدیر بیتوته همچین حرفی بزنه من به شخصه خیلی قبولش دارم، کلا بچه های بروکلند دوست داشتنین : ))))

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
ممنون بابت نظر شما سرور گرامی.

دوستان عزیز به تیم پژوهشکده ارادت خاصی دارند و انتقاد می کنند که این خوب است.

منتهی امر برخی افراد به دلیل حسادت یک سری کار هایی را انجام می دهند که در شخصیت یک پارسی زبان نیست!

به طور مثال ما طرح 30 شب 30 لوگو را مطرح کردیم:خوب این اولین بار بود که تجربه این امر را داشتیم!مشکلات زیاد بود.شما دوستان گفتید طراح حرفه ای نیست و ما از نظر شما استفاده کردیم و با طراح قبلی تصفیه و طراح جدیدی را استخدام کردیم!اما اینکه برخی افراد می آیند و لوگو پژوهشکده را مسخره می کنند نشان دهنده چیز های دیگه ای است!

بهتر بود که برخی دوستان از این کار خیر حمایت کنند به جای اینکه این کار هارا انجام دهند...

کار خیر بود ؟

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
لطفا بیشتر توضیح بده شدیدا به کسپر احتیاج دارم :D
جیگرم حال میاد وقتی این همه مدته اصن ویروس ندیده سیستمم، حدود 1.5 ساله ویندوزم عوض نشده :D

منم با کمک کاسپر اسکای از احد بوووق :)دی ) ویندوزم ویروسی نشده فقط یه مقدار عملیات ویندوز رو سنگین میکنه ولی من به همینش هم راضی ام

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
دوستان پوسته گالری عکس ساده ی درست درمون دم دستتون هست؟؟
کلا نت رو گشتم 3-4 تا پیدا کردم هر کدوم یه مشکلی داشتند!!!
هیچ کدوم timthumb نداشتن.
مثلا میخوام طوری باشه عکس بندانگشتی 150.150(کامل باشه عکسش) تو صفحه اصلی باشه ازون ور داخل خود پست نباشه عکس بندانگشتی!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
من ادبی حرف زدن رو از مشخصه های عملکرد حرفه ای قلمداد میکنم شما در نظر بگیر مدیر سایت بیتوته بیاد تو این تاپیک در جواب یه نفر بگه "بروکی" چه ذهنیتی از کل سایت بیتوته پیدا می کنید ؟

من با افرادی بزرگتر از مدیر بیتوته صحبت کردم
اینقدر شوخ و بچسب !!! بودند که نگو نپرس.

در جواب دوستمون که میگن روابط عمومی اینا ، دوست عزیز پیشنهاد می کنم بیشتر روی کتب و مباحث روابط عمومی کنکاش کنید.

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190

این یکی از اصول کاری بنده می باشد و همیشه ب آن تعهد نشان داده ام.

اما چون دوستان با اهداف پژوهشکده و تیم ما آشنایی ندارند برداشت بد می کنند.

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
ببینید دوستان عزیز بله بنده متوجه هستم که بحث افراط و تفریط مهم است منتهی فکر نکنم در بحث طرز صحبت ربطی داشته باشد.

لحن صحبت هر فرد نشان دهند شخصیت آن است...اگر بنده بخواهم با لحن دیگری صحبت کنم یک رو دو رویی حساب می شود!

بحث سایت و سابقه نیست بحث شخصیت است.

دوستی نیز مطرح کرد که کار خیر بود...دوست عزیز از این کار سودی نصیب تیم پژوهشکده می شود؟قاعدتا هزینه ای نیز دارد!هدف ما ایجاد محیزی عرفانی بوده است.

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
من هم وقتی به عنوان یک مسئول یک سایت دیگه وارد سایتی میشم، رسمی حرف میزنم، اصلا هم خوشم نمیاد به لحن حرف زدنم گیر بدن، وقتی به کسی بی احترامی نمیکنم هیچ دلیلی وجود نداره از لحن حرف زدنم انتقاد بشه.
در حال حاضر این دوستمون هم به عنوان روابط عمومی سایت پژوهشکده میاد اطلاع رسانی میکنه و به نظر من لحن صحبت کردنشون کاملا حرفه ایه. همینطور واکنشی که در قبال برخی انتقادات انجام میدن فوق العاده مودبانه است.
برای گپ زدن هم که نیومدن.

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
من با افرادی بزرگتر از مدیر بیتوته صحبت کردم
اینقدر شوخ و بچسب !!! بودند که نگو نپرس.

در جواب دوستمون که میگن روابط عمومی اینا ، دوست عزیز پیشنهاد می کنم بیشتر روی کتب و مباحث روابط عمومی کنکاش کنید.

مدرک بنده کارشناسی روابط عمومی می باشد...

فکر نکنم از روی بی تجربگی صحبت می کنم قربان.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
چهار ساعت گرفتم خوابیدم، تاپیک 7 صفحه رفت جلو!

@Web-master
تو بازارچه ی همین جا با قیمت خیلی مناسبی دارن میفروشن که! (آنتی ویروس رو میگم)

من یک سوالی برام پیش اومد، چرا با این پژوهشکده بیچاره چپ افتادید؟
هر روز چند صد تا پست تو این تاپیک میخوره، دو تا هم ایشون بزنه.
ضمناً، شما خوشت میاد به لحن صحبت کردنت گیر بدن؟
حالا ایشون اومده داره رسمی حرف میزنه، فحش خوار مادر نداده که! بی ادبی نکرده که...

----------------------------
بیخیال هاستینگ های ایرانی، چند نفر جمع بشید مستقیماً از یه دیتاسنترِ مناسب سرور اختصاصی بگیرید.
همین نت افزار که انقدر ازش تعریف میکنید، از هتزنر سرور میگیره، یکی از آشغال ترین دیتاسنترهای دنیا
چرا کیفیت داره؟ چون برای پول حرص نمیزنن و اورسل نمیکنند. همین

جدی از هتزنر سرویس می گیره؟
توی وب هاستینگ تالک نماینده داره؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
ببینید دوستان عزیز بله بنده متوجه هستم که بحث افراط و تفریط مهم است منتهی فکر نکنم در بحث طرز صحبت ربطی داشته باشد.

لحن صحبت هر فرد نشان دهند شخصیت آن است...اگر بنده بخواهم با لحن دیگری صحبت کنم یک رو دو رویی حساب می شود!

بحث سایت و سابقه نیست بحث شخصیت است.

دوستی نیز مطرح کرد که کار خیر بود...دوست عزیز از این کار سودی نصیب تیم پژوهشکده می شود؟قاعدتا هزینه ای نیز دارد!هدف ما ایجاد محیزی عرفانی بوده است.

محیط عرفانی؟؟؟؟

در موارد دیگه هم چیزی نمیگم ولی دوست عزیز اینجا پرشین تولزه،که کاربرانش یه خورده چیزایی میدونن در مورد سایت و ....

من هم وقتی به عنوان یک مسئول یک سایت دیگه وارد سایتی میشم، رسمی حرف میزنم، اصلا هم خوشم نمیاد به لحن حرف زدنم گیر بدن، وقتی به کسی بی احترامی نمیکنم هیچ دلیلی وجود نداره از لحن حرف زدنم انتقاد بشه.
در حال حاضر این دوستمون هم به عنوان روابط عمومی سایت پژوهشکده میاد اطلاع رسانی میکنه و به نظر من لحن صحبت کردنشون کاملا حرفه ایه. همینطور واکنشی که در قبال برخی انتقادات انجام میدن فوق العاده مودبانه است.

من به ایشون توصیه دوستانه کردم. نظرمو گفتم.
میتونن ادامه بدن و اصلا مهم نیست.

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
این حسن ظن جنابعالی را می رساند.

انشالله که توانسته باشیم رضایت شما را جلب کنیم.

بله همین گونه است.بنده به عنوان نماینده ای از تیم پژوهشکده و شخص شخیص آقای بهرامی در اینجا حضور پیدا کردم و هدف بنده اطلاع رسانی و دریافت نظرات و انتقادات است.

تیم پژوهشکده تمامی تلاش خود را می کند که بتواند در میان بزرگان وب فارسی جایگاهی پیدا کند ...

بنده سعی دارم در مسائل حاشیه ای حضور نداشته باشم منتهی امر دوستان مسائلی را مطرح می نمایند که پاسخ دادن به آن های خالی از لطف نیست.

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
محیط عرفانی؟؟؟؟

در موارد دیگه هم چیزی نمیگم ولی دوست عزیز اینجا پرشین تولزه،که کاربرانش یه خورده چیزایی میدونن در مورد سایت و ....

عزیزم بنده واقعا متوجه نمی شوم چرا انقدر شما و دیگر دوستان قصد ***** این امر را دارید!!!

تیم پژوهشکده یک طرحی را ارائه داده اند ، عملی و هزینه کرده اند.حالا شما دوستان ارجمند بحث بر سر این دارید که نه هدف دیگری را دنبال می کنید!

این جزو سیاست های کاری ماست و این امر باعث جلب رضایت خدای متعال و کاربران عزیز می گردد...

به نظر شما هدف پس چه چیزی بوده؟اگر آقای بهرامی همچین هدفی را دنبال نمی کردند چیزی جز هزینه ای اضافه را در بر نداشت!

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
نمیدونم شما کلمه ی "یه ذره سنگین" روچجوری تعریف میکنید. من رو cpu چهار هسته ای ریختم سیستمو نابود کرد. سرعتو شدید میاره پایین.
Avast یه مدت خوب بود اونم الان کرک درستی نداره :(

یه ذره یعنی Boot سیستم رو حد چند ثانیه بیشتر میکنه :دی
اوایل با Norton و McAfee کار میکردم هر روز با ویروسی میشدم حتی با Nod32 هم همین مشکل رو داشتم ولی Kaspersky یه چیز دیگه است

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
ببینید این طرز صحبت بنده ناشی از کاری است که انجام می دهیم!این کار باعث ایجاد احترام می شود...اگر به شخصه بنده که مسئو روابط عمومی هستم بخواهم به صورت خیلی ساده و روان مانند دیگر دوستان صحبت کنم پس نیازی به بنده نیست!

این لحن صحبت یکی از اصول برقرار ارتباط تجاری می باشد.

داداش ! منظور بچه ها اينكه شما خيلي كتابي حرف ميزني , اينجا ي محيط دوستانه ست و لازم نيس كه رسمي باشيد

اتفاقا اگه ساده و غير رسمي باشيد بهتر با بچه ها مي تونيد ارتباط برقرار كنيد ( البته اجباري نيست هر جور خودتون راحت تريد )

در مورد اون لوگوهاي معروف هم واقعا خرج اضافه هست كه هر روز يك لوگو

مي تونيد هزينه طراحي اون لوگو ها رو در جاي ديگه مصرف كنيد كه خيلي بيشتر از اون روي سايت تاثير داشته باشه

داداش فك كنم بحث و گفتگو ( عنوان تاپيك ) همون گپ زدن خودمون باشه :D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791

هیچی من بیشتر میرم به سایتش :دی چون آدم باحالی هستش

من اول اومدم تو پی تی توی این بخش گفتم چرا سایت نارین موزیک فیلتر نمیشه : )) اصلاً حواسم نبود یوزرم چی هستش چون توی همه فروم ها با یه یوزر دیگه عضو میشم :دی

ولی خب اینقدر هم کتابی خوب نیستش ! من همیشه توی ایمیل ها کتابی کار میکردم بعد از مدتی وقتی ایمیل هام رو میخوندم حالم از جواب دادنم به هم میخورد!

یه بار به محمدجواد شکوری ایمیل بزن تو دو دقیقه باهات دوست میشه!

عزیز این همون بحث افراط و تفریط هست!!
الان مثال بارزش همین فرجاد خودمون!
هم دوستانه حرف میزنه و هم جوری حرف نمیزنه که کسی برداشت بدی ازش داشته باشه! پستاشم زیاد لایک میخوره : )))
اگر مدیر بیتوته همچین حرفی بزنه من به شخصه خیلی قبولش دارم، کلا بچه های بروکلند دوست داشتنین : ))))

فرجاد قرار بود بگم فرزاد :دی

فرجاد تاج سره :دی

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725

مو به این میگن

ببخشيد اسم شامپوتون چيه؟؟:D

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
جدی از هتزنر سرویس می گیره؟
توی وب هاستینگ تالک نماینده داره؟

اگر داشته باشه هم من خبر ندارم. لیست نماینده های شرکت ها رو در نیوردم. :D
یکی از سرورهاشون رو تست کردم. دقیقا همونی که از نیم سرور ns.netafraz و ns2.netafraz استفاده میکنه.

Screenshot (16).png

کیفیت هتزنر متوسط رو به پایینه، فقط چون کارشون رو خوب بلدن و طمع ندارن کیفیت بالایی نسبت به بقیه هاستینگ های ایرانی دارند.

داداش فك كنم بحث و گفتگو ( عنوان تاپيك ) همون گپ زدن خودمون باشه
آره بابا، اما ایشون برای اطلاع رسانی اومده، به نظر شما ایرادی داره؟

بالا