• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
ممنون بابت نظر شما سرور گرامی.

دوستان عزیز به تیم پژوهشکده ارادت خاصی دارند و انتقاد می کنند که این خوب است.

منتهی امر برخی افراد به دلیل حسادت یک سری کار هایی را انجام می دهند که در شخصیت یک پارسی زبان نیست!

به طور مثال ما طرح 30 شب 30 لوگو را مطرح کردیم:خوب این اولین بار بود که تجربه این امر را داشتیم!مشکلات زیاد بود.شما دوستان گفتید طراح حرفه ای نیست و ما از نظر شما استفاده کردیم و با طراح قبلی تصفیه و طراح جدیدی را استخدام کردیم!اما اینکه برخی افراد می آیند و لوگو پژوهشکده را مسخره می کنند نشان دهنده چیز های دیگه ای است!

بهتر بود که برخی دوستان از این کار خیر حمایت کنند به جای اینکه این کار هارا انجام دهند...

واقعآ دست شما درد نکنه بعد از این همه لوگوی رایگان برای پژوهشکده طراحی کردن بجای تشکر کردن میگین حسادت کردم؟ واقعآ توقع نداشتم دیگه هیچ لوگوی رایگانی برای شما طراحی نمیکنم برید دنبال یه طراح دیگه

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
کانادا خوب نیستش ! ( اگر منظورت ای وب هستش تا بفهمن ایرانی هستش دهنش رو سرویس میکنن ( سه روز میشه تا به تیکتش جواب بدن ) ) و این که چرا میگی آمریکا و چرا میگی کانادا؟!

در مضن این رو هم خواستی مطالعه کن!

برسی دیتاسنتر های معروف!!!
کاری به تحریم و .... ندارم ولی تو اینکه بهترین دیتاسنتر ها تو آمریکا و کانادا هستند هیچ موقع شک نکن

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
یه چیزی اصلاً توجه کردین این کلاس ها فقط برای ما ایرانی ها هستش؟!

برای مثال مدیر فیس بوک توی اخرین ویدئوش که در مورد گراف سرچ هستش اومده لباس سوئیشرت پوشیده :| ما مثلاً مدیر های سایت هامون کت و شلوار و هزار جور چیز دیگه میپوشن که مثلاً کلاسیک باشن!

یا برای مثال کنسرت یانی رو ببنید طرف با یه شلوار دمپا گشاد پاشده اومده و یه تیشرت و بدون هیچ آرایشی

اما ایرانی ها موهاشون رو مش میکنن :| ابرو برمیدارن میرن آرایشگاه و ... تا چیز دیگه :hmm:

تفاوت رو هم ببنید مدیر فیس بوک کجاست و مدیر های ایرانی کجا!

یانی کجاست و خواننده های ایرانی کجا!

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
ممنون بابت نظر تمامی دوستان عزیز.

انشالله که این بحث با این پست تموم گردد.

بنده از تمامی دوستان عزیز بابت ایجاد ناراحتی کمال پوزش را می طلبم.

طی صحبتی که بنده با آقای بهرامی داشتم ایشون اعلام کردند در صورت نارضایتی دوستان از حضور بنده در این تاپیک از محضر شما عزیزان مرخص شوم و فقط در تاپیک های مربوط به پژوهشکده شرکت نمایم و امر پشتیبانی را در دست بگیرم.

بنده با توجه به موقعیت شغلی خودم صحبت می کنم و انتظار نمی رود که همه ی دوستان این لحن را بپسندند...

آقای بهرامی شاید خیلی بهتر از بنده بتوانند حرف بزنند و می توانید طی تماس با ایشون متوجه بشید اما بنده عادت به دو رویی ندارم و سبک کاری خودم را ادامه می دهم.

و در آخر دوستمون آقای CMS که شوخی فرموده اند...بنده از شما هم عذر خواهی می کنم...اما مسخره کردن امر مناسبی نیست...در طرز فکرتان تجدید فراش کنید.

آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان را دارا می باشیم.

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
کاری به تحریم و .... ندارم ولی تو اینکه بهترین دیتاسنتر ها تو آمریکا و کانادا هستند هیچ موقع شک نکن

دیتاسنتر دیتاسنتره!

خوب پشتیبانی بکنه حله

ولی الان من بهترین دیتاسنتر ها رو توی انگلیس میبنم!

دیتاسنتر های آلمانی هم خوب هستن بد نیستن!

ولی دیتاسنتر های آمریکایی اول که خیلی حساس هستن و من پیشنهادشون نمیکنم.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
عزیزم بنده واقعا متوجه نمی شوم چرا انقدر شما و دیگر دوستان قصد ***** این امر را دارید!!!

تیم پژوهشکده یک طرحی را ارائه داده اند ، عملی و هزینه کرده اند.حالا شما دوستان ارجمند بحث بر سر این دارید که نه هدف دیگری را دنبال می کنید!

این جزو سیاست های کاری ماست و این امر باعث جلب رضایت خدای متعال و کاربران عزیز می گردد...

به نظر شما هدف پس چه چیزی بوده؟اگر آقای بهرامی همچین هدفی را دنبال نمی کردند چیزی جز هزینه ای اضافه را در بر نداشت!
دوست عزیز هر طور که میخواهید صحبت کنید...
همیشه به خودم میگم به توچه آخه...
اشتباه از من بود که خواستم دوستانه صحبت کنیم.

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
از وبمستر هم قدردانی کنید:)
توی 1 ماه 6000 تا پست میزنه :D
کور بشه چشم حسود :)))))

معلوم نیست این انرژی هسته ای کی قراره خیرش به ما برسه.
هند نیروگاه برق هسته ای فعال کرده تولید برقشون 5 برابر شده اونوقت اینجا فقط میگن کم مصرف کنید. برق صادر بشه خوبه :D

نمیدونم شما کلمه ی "یه ذره سنگین" روچجوری تعریف میکنید. من رو cpu چهار هسته ای ریختم سیستمو نابود کرد. سرعتو شدید میاره پایین.
Avast یه مدت خوب بود اونم الان کرک درستی نداره :(

والا من که سنگینی حس نمیکنم، سی پی یوم هم هرچی هشتم هسته نداشت این هسته هایی میگی دقیقا کوجاست؟ :D
مال من همش توش تفاله و خاک بودا :p

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان اگه یه کم با دیتاسنترها و بخش های پشتیبانی و... سایتهای خارجی کار کنن متوجه میشن که به قولی ابی نارین این کلاس گذاشتنا فقط برای ماست،اونا خیلی راحت صحبت می کنن.
به هر حال من معذرت میخوام اگه کسی رنجیده خاطر شد. هدفم خیر بود.

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
نتیجه کار گروهی .

اخوی این توی ایران صادق نیست به جدم :D

یه چیزی اصلاً توجه کردین این کلاس ها فقط برای ما ایرانی ها هستش؟!

برای مثال مدیر فیس بوک توی اخرین ویدئوش که در مورد گراف سرچ هستش اومده لباس سوئیشرت پوشیده :| ما مثلاً مدیر های سایت هامون کت و شلوار و هزار جور چیز دیگه میپوشن که مثلاً کلاسیک باشن!

یا برای مثال کنسرت یانی رو ببنید طرف با یه شلوار دمپا گشاد پاشده اومده و یه تیشرت و بدون هیچ آرایشی

اما ایرانی ها موهاشون رو مش میکنن :| ابرو برمیدارن میرن آرایشگاه و ... تا چیز دیگه :hmm:

تفاوت رو هم ببنید مدیر فیس بوک کجاست و مدیر های ایرانی کجا!

یانی کجاست و خواننده های ایرانی کجا!

ابی جان اولا جناب مارک زوکربرگ به عنوان یکی از بد لباس ترین مدیران شرکت ها انتخاب شدنده، حدود 2 سال پیش رفتن توی یه برنامه خبری با شلوار پارچه ای تیشرت و صندل که دهنش سرویس شد از بس بهش انتقاد کردن!!
اتفاقا مدیر سایت ها کار خیلی خوبی میکنن کت و شلوار بپوشن!!
من خودمم توی همایش ها و نمایشگاه ها همیشه کت و شلوار میپوشم، چون عرف جامعه جهانی کت و شلوار و کراوات رو به عنوان یه تیپ رسمی میشناسه که توی کشور ما کراوات به حساب نمیاد :D
مثال خارجی هم لازم نیست بزنی، همون شکوری مقدم و شیرازی و ... رو میتونی توی مصاحبه ها ببینی که تیپی کاملا معمولی دارن مطابق با عرف جامعه :D

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
ممنون بابت نظر تمامی دوستان عزیز.

انشالله که این بحث با این پست تموم گردد.

بنده از تمامی دوستان عزیز بابت ایجاد ناراحتی کمال پوزش را می طلبم.

طی صحبتی که بنده با آقای بهرامی داشتم ایشون اعلام کردند در صورت نارضایتی دوستان از حضور بنده در این تاپیک از محضر شما عزیزان مرخص شوم و فقط در تاپیک های مربوط به پژوهشکده شرکت نمایم و امر پشتیبانی را در دست بگیرم.

بنده با توجه به موقعیت شغلی خودم صحبت می کنم و انتظار نمی رود که همه ی دوستان این لحن را بپسندند...

آقای بهرامی شاید خیلی بهتر از بنده بتوانند حرف بزنند و می توانید طی تماس با ایشون متوجه بشید اما بنده عادت به دو رویی ندارم و سبک کاری خودم را ادامه می دهم.

و در آخر دوستمون آقای CMS که شوخی فرموده اند...بنده از شما هم عذر خواهی می کنم...اما مسخره کردن امر مناسبی نیست...در طرز فکرتان تجدید فراش کنید.

آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان را دارا می باشیم.

داداش بي خيال

شما اگه بري ما ناراحت ميشيم

اگر چيزي هم دوستان گفتن در حد يك پيشنهاد بوده نه اينكه بخوان شما رو مجبور كنند

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
بعد یه عمر میایم وارد هاست بشیم اونم نمیشه
foreveralone.png

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
شما نمیتوانید وارد سایت شوید ! دسترسی شما به سایت به دلیل زیر قطع شده است :
هیچ دلیلی اتخاذ نشده است
پایان مدت محرومیت شما : هرگز!

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
دوستان اگه یه کم با دیتاسنترها و بخش های پشتیبانی و... سایتهای خارجی کار کنن متوجه میشن که به قولی ابی نارین این کلاس گذاشتنا فقط برای ماست،اونا خیلی راحت صحبت می کنن.
به هر حال من معذرت میخوام اگه کسی رنجیده خاطر شد. هدفم خیر بود.

ولک این بحث رو عرف جامعه مشخص میکنه، الان همین پاچه خواری که از زمان قاجاریان توی ایران رواج پیدا کرده رو واقعا نمیشه کاریش کرد، من شدیدا مخالف پاچه خواریم اما وقتی میبینی میری توی یه سازمانی و اداره ای به اجبار باید پاچه خواری کنی تا تحویلت بگیرن توقع داری چیکار کنیم؟ :D
منم با kamkar موافقم، این لفظی که جناب پژوهشکده :D به کار برد واقعا دوشواری نداشت، یکم کلاسیک بود که بخاطر آشنا نبودن ایشون با جو فروم بود، به جدم نیازی نیست این قدر بنده خدا رو برنجونید :D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
اخوی این توی ایران صادق نیست به جدم :D

ابی جان اولا جناب مارک زوکربرگ به عنوان یکی از بد لباس ترین مدیران شرکت ها انتخاب شدنده، حدود 2 سال پیش رفتن توی یه برنامه خبری با شلوار پارچه ای تیشرت و صندل که دهنش سرویس شد از بس بهش انتقاد کردن!!
اتفاقا مدیر سایت ها کار خیلی خوبی میکنن کت و شلوار بپوشن!!
من خودمم توی همایش ها و نمایشگاه ها همیشه کت و شلوار میپوشم، چون عرف جامعه جهانی کت و شلوار و کراوات رو به عنوان یه تیپ رسمی میشناسه که توی کشور ما کراوات به حساب نمیاد :D
مثال خارجی هم لازم نیست بزنی، همون شکوری مقدم و شیرازی و ... رو میتونی توی مصاحبه ها ببینی که تیپی کاملا معمولی دارن مطابق با عرف جامعه :D
من بودم انقاد ها رو با یه جمله جواب میدادم بروکییییییییییییی :دی

و میگفتم برای دل خودم اومدم بیرون به شما هم مربوط نیستش !
از چی بگم برات :wacko:

از چی دوس داری

تنها کار گروهی موفق در ایران، تجاوز گروهی است. :D

like like :D

پشتیبانی که آره انگلیس و آمریکا و کانادا شاید بهتر باشن.
ولی از نظر سخت افزار و پورت آمریکا و کانادا بهتره.

باز انگلیس بهتره ها :دی

بالا