• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
دوستان عزیز ممنونیم بابت نظراتتان.

در مورد سرعت لود طبق سایت های تست سرعت:سرعت لود بین 2 الی 3 ثانیه می باشد و با باز کردن یکبار پژوهشکده در صفحات دیگر به دلیل فعال بود قابلیت کش سرعت قابل قبولی را مشاهده خواهید کرد.

در مورد میزبانی در ایران به دلیل وجود سرور های گوگل در خارج کشور و مهم بودن تست سرعت توسط ربات گوگل در نتایج جست و جو قادر به این کار نیستیم منتهی امر هزینه زیادی ندارد(تفاوت هزینه) چرا که پژوهشکده بر روی سرور های پارسپک میزبانی شده و هزینه ی پهنای باند شاید زیاد باشد که قابل توجه نیست.

انشالله در آینده با فعال کردن قابلیت CDN این مشکل برطرف می شود.

در مورد دوست عزیزمون که داشتم مطلب بهاییت را مطالعه می کردند:

ابندا بابت گذاشتن وقت جهت مطالعه این مطلب از شما کمال تشکر را داریم.

در مورد منابع به دلیل اینکه مطالب توسط نویسندگان تهیه می شود و فقط از روی آن ها نت برداری شده تیم ویرایشگر قابلیت اضافه کردن لینک به محتوا را ندارند اما در آینده نه چندان دور این مشکل نیز برطرف خواهد شد.از پیشنهاد شما متشکریم.

منتظره بقیه نظرات شما هستیم.

ارادتمند شما حسینی

ممنون از جواب کاملتون ❤در مورد سرور های گوگل که گفتید، قبلا توی چند انجمن خارجی دیده بودم که پرسیده بودن سرور سایت رو ببریم داخل کشور خودمون بهتره یا توی کشور هایی مثه امریکا و انگلیس و ... بزاریم باشه؟ نظر عمده افراد روی این بود که سایت هاشون رو داخل کشورشون میزبانی کنن
طبق حرفی که خودتون توی تاپیک میهن سئو زدین، سایت رو باید برای کاربر بهینه کرد نه برای موتورهای جستوجو، اگر سایت روی سرورهای خارجی باشه شما یدونه از فاکتور های گوگل رو دارید، اما اگر سرور ایران باشه تایم آن سایت + سرعت لود کاربر خیلی میره بالا و همین طور کاربر راحت تر توی سایت به گشت و گذار میپردازه :D
من به شخصه همیشه سایت هایی که روی سرور ایران هستند رو ترجیح میدم
اگر سرور ایران باکیفیت خوب و پشتیبانی درست و حسابی پیدا کردید که down هم نشه حتی یک لحظه هم صبر نکنید :D
-
در مورد منبع هم اگر بتونید منابع رو بزارید خیلی بهتر هست، من دوستان بهایی زیادی دارم، تا نیمه این مطلب رو خوندم و دارم میخونم اما از ابتدای مطلب و عکس مطلب کاملا مشخصه که جهت گیری خاصی داره و مطلب بی طرف نیست ;)
اما در کل قرار دادن لینک منبع سایتتون رو برای کاربر و همین طور گوگل معتبر تر میکنه

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
ممنون از جواب کاملتون ❤در مورد سرور های گوگل که گفتید، قبلا توی چند انجمن خارجی دیده بودم که پرسیده بودن سرور سایت رو ببریم داخل کشور خودمون بهتره یا توی کشور هایی مثه امریکا و انگلیس و ... بزاریم باشه؟ نظر عمده افراد روی این بود که سایت هاشون رو داخل کشورشون میزبانی کنن
طبق حرفی که خودتون توی تاپیک میهن سئو زدین، سایت رو باید برای کاربر بهینه کرد نه برای موتورهای جستوجو، اگر سایت روی سرورهای خارجی باشه شما یدونه از فاکتور های گوگل رو دارید، اما اگر سرور ایران باشه تایم آن سایت + سرعت لود کاربر خیلی میره بالا و همین طور کاربر راحت تر توی سایت به گشت و گذار میپردازه :D
اگر سرور ایران باکیفیت خوب و پشتیبانی درست و حسابی پیدا کردید که down هم نشه حتی یک لحظه هم صبر نکنید :D
-
در مورد منبع هم اگر بتونید منابع رو بزارید خیلی بهتر هست، من دوستان بهایی زیادی دارم، تا نیمه این مطلب رو خوندم و دارم میخونم اما از ابتدای مطلب و عکس مطلب کاملا مشخصه که جهت گیری خاصی داره و مطلب بی طرف نیست ;)
اما در کل قرار دادن لینک منبع سایتتون رو برای کاربر و همین طور گوگل معتبر تر میکنه

نظر منم همینه و قصد امین هم همین بود.
گوگل شما رو معتبر میدونه
و کاربر ! کاربر از کجا بدونه شما درست میگی یا ... ! پس لینک اخر متن و میبینه و سایت بزرگ ویکی هست مثلا ! و این براش اطمینان ایجاد میکنه !

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
-
ممنونم از نظر شما دوست عزیز.

بله بنده در اون تاپیک نظر شخضی خودم را اعلام کردم و با نظر شما موافقم.اما بنده صحبت های تیم فنی را انتقال می دهم. اما دلیل اصلی عدم انتقال فعال سازی CDN می باشد که به دلیل مشکلات موجود نمی توان در سرور های ایران آن را فعال کرد منتهی امر در طی روز های آینده تیم فنی ترتیبی اتخاذ می کنند تا بتوان پژوهشکده را به سرور های ایران انتقال داد.

در مورد منابع نیز به دلیل شخصی سازی حدودی وردپرس در طراحی امکان لینک دادن به مطالب خارجی موجود نمی باشد(البته در مطالب جدید که ارسال شده است) به همین دلیل در حال برطرف کردن این مشکل هستیم تا بتوانیم به نحو احسنت این امکان را به وجود بیاوریم.

در مورد سید مهدی عزیز:

ممنونیم بابت نظر خوبتان.

بله متوجه این امر هستیم و در بالا به دیگر دوستمون توضیح مختصری را دادیم.

انشالله که پاسختان را دریافت کرده باشید.

ارادتمند شما حسینی

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
-

امین جان فکر نکنم بشه در مورد بهاییت بیطرف نظر داد. منم یزدم و یزد یکی از مراکز بهاییاست. به خصوص محله ما. همسایه بهایی و دوست بهایی زیاد هست. اما بعضیاشون خودشون میدونن دین درست و حسابی نیست...
اینم عکس قبرستونشون در بزد:
urysudut.jpg

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
امین جان فکر نکنم بشه در مورد بهاییت بیطرف نظر داد. منم یزدم و یزد یکی از مراکز بهاییاست. به خصوص محله ما. همسایه بهایی و دوست بهایی زیاد هست. اما بعضیاشون خودشون میدونن دین درست و حسابی نیست...
urysudut.jpg
چرا درخت ها اونطوری هستن ؟

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
یه مشگل عجیب وقتی میزنم funct.ir میره تو Funct.ir و مینویسه که این دامنه منقضی شده ولی 3 ماه دیگه داره .
چجوری درستش کنم ؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
یه مشگل عجیب وقتی میزنم funct.ir میره تو Funct.ir و مینویسه که این دامنه منقضی شده ولی 3 ماه دیگه داره .
چجوری درستش کنم ؟

برای من سایتت درست بالا میاد
http://funct.ir/

در مورد دین بهاییت راستش چندتایی کتاب خوندم و یکم اطلاعات جمع کردم اما دیدم تندروی ها خیلی زیاده، هم کسایی که به این دین اعتقاد دارند و هم کسایی که ضد این دین میگن خیلی تندروی میکنن برای همین کلا بیخیالش شدم :D
در مورد این عکس بیشتر توضیح میدی؟ توی کدوم منطقه از شهره؟ احساس میکنم نزدیک خونه خواهرمه :D

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
چرا درخت ها اونطوری هستن ؟
درختا مدلشون اینطوریه. ولی واقعا تعجب داره که وسط بیابون بی آب و علف این درختارو سرپا نگه داشتن.
برای من سایتت درست بالا میاد
http://funct.ir/

در مورد دین بهاییت راستش چندتایی کتاب خوندم و یکم اطلاعات جمع کردم اما دیدم تندروی ها خیلی زیاده، هم کسایی که به این دین اعتقاد دارند و هم کسایی که ضد این دین میگن خیلی تندروی میکنن برای همین کلا بیخیالش شدم :D
در مورد این عکس بیشتر توضیح میدی؟ توی کدوم منطقه از شهره؟ احساس میکنم نزدیک خونه خواهرمه :D
دقیقا وسط بیابونه. محل تقریبیش میشه صفاییه, پشت دخمه, پشت جاده کمربندی.
چندماه پیش voa میگفت قبرستان بهاییان یزد رو تخریب کردن. اما نرفتم ببینم صحت داره یا نه...

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
درختا مدلشون اینطوریه. ولی واقعا تعجب داره که وسط بیابون بی آب و علف این درختارو سرپا نگه داشتن.

چندماه پیش voa میگفت قبرستان بهاییان یزد رو تخریب کردن. اما نرفتم ببینم صحت داره یا نه...

قبرستانشون با مال قبرستان مسلمونای شیعه چه فرقی میکنه مگه ؟

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576

فرقش رو نمیدونم:) اما نباید تو قبرستون مسلمونا خاک کنن. چون توسط دولت هم تحریم هستن فرستادنشون تو بیابون...

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483

احتمالا این 4 شنبه میام یزد، باید برم چک کنم :D

بعد میگن کامپیوتر و اینترنت تو ایران داره پیشرفت میکنه :|
هنوز درگیر اینیم که یه اینترنت خوب گیر بیاریم...

اصن فکم افتاده بود :|
احتمالا 5-10 سال دیگه شاید چندتاییش وارد ایران هم بشه :|

تندرو های شیعه و شیخی اعتقاد دارن که بهاییان نجس هستند، برای همین باهاشون دست نمیدن و هیچ ارتباطی ندارن
توی قبرستون مسلمانان نمیزارن خاک بشن چون میگن خاک رو نجس میکنن، دانشگاه هم نمیتونن برن
اگر بخوای بری خارج از ایران و قبلش دوستان بهایی داشته باشی هزاران بار ازت بازجویی میکنن و تحت نظرت دارن
تلفن و موبایل بهایی ها هم کلا چک میشه، اکثر وقتی تو خونن گوشی هاشون رو میزارن توی اتاق یا جایی خارج از خونه

بلی تو تهران ، اردشیر گفته بود فقط تو تهران مصاحبه میکنیم ،گفت اگه بخوام برم خارج از ایران اول با هیچکس و بهرام مصاحبه میکنم.
**** آباد برن اون پیشرو ( ملقب به اختلال شخصیتی ، دهن بین ) رو ببینن ؟ :D
تهران واسه اوناس که توشن میجنگن با پلیس!
blinksmiley.gif
جنگا میان و میرن :blink: :lol:

LOOOL
واسه آقا چایی بیارین تو فنجون
blinksmiley.gif
جووون
blinksmiley.gif
laughingsmiley.gif

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
احتمالا این 4 شنبه میام یزد، باید برم چک کنم :D

اصن فکم افتاده بود :|
احتمالا 5-10 سال دیگه شاید چندتاییش وارد ایران هم بشه :|

تندرو های شیعه و شیخی اعتقاد دارن که بهاییان نجس هستند، برای همین باهاشون دست نمیدن و هیچ ارتباطی ندارن
توی قبرستون مسلمانان نمیزارن خاک بشن چون میگن خاک رو نجس میکنن، دانشگاه هم نمیتونن برن
اگر بخوای بری خارج از ایران و قبلش دوستان بهایی داشته باشی هزاران بار ازت بازجویی میکنن و تحت نظرت دارن
تلفن و موبایل بهایی ها هم کلا چک میشه، اکثر وقتی تو خونن گوشی هاشون رو میزارن توی اتاق یا جایی خارج از خونه

LOOOL
واسه آقا چایی بیارین تو فنجون
blinksmiley.gif
جووون
blinksmiley.gif
laughingsmiley.gif

شما ها که میشناسیدشون اینقدر به دینشون اعتقاد دارند که برای موقعیت اجتماعیشون هم شده الکی مسلمون نشند ؟
بی احترامی یا چیزی نباشه به هیچ دینی ولی من یه دوست مسیحی داشتم برای راحتی تو اجتماع همه میگفت مسلمون ولی مسیحی بود .

بالا