• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
بچه ها بالاترین فشاری که به الماس نت افراز آوردین چند هزار آی پی بوده ؟ :D
تو فکر الماس 2 هستیم =)

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
بچه ها بالاترین فشاری که به الماس نت افراز آوردین چند هزار آی پی بوده ؟ :D
تو فکر الماس 2 هستیم =)

الماس برای من تا الکسای 350 ایران کشید بعدش نت افراز فشار گذاشت که ارتقا بده، اون زمان فکر کنم کل سایت های روی هاست جمعا 30-40 هزار آی پی داشتن
الکی نمیخواد بری الماس 2، زیاد فرقی ندارن، تا جایی میتونی روی الماس بمون، اگر خیلی نت افراز فشار گذاشت بعد برو الماس 2

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
م میپرسم 600هزار ایمیل چند! :| میگن خورش عالو درست کنید :|
رفقا راهنمایی بفرمان!
پ.ن: خواهش میکنم یکی یه نرم افزار ارسال ایمیل گروهی معرفی کنه!

ParsPatogh

Registered User
لایک‌ها
2,032
رفقا راهنمایی بفرمان!

یه چیزی حدود 250 تومن

نرم افزار ارسال ایمیل پروهی همش میره اسپم میشه
باید از vps بفرستی که کلی دنگ و فنگ داره ...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
نت افراز - شرایط سرویس

بکاپ داده ها
نت افراز از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای نت افراز نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود

وقتي ميخواي بخري ميگه بك آپ داره ولي تو قوانين جوري ميزنه كه اگر بك آپ نبود نتوني كاري بكني :wacko:

اين ديگه نوبره :lol:

رفع مسئولیت
خدمات نت افراز به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و ... ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای نت افراز که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. نت افراز هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. نت افراز تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
نت افراز - شرایط سرویس

بکاپ داده ها
نت افراز از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای نت افراز نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود

وقتي ميخواي بخري ميگه بك آپ داره ولي تو قوانين جوري ميزنه كه اگر بك آپ نبود نتوني كاري بكني :wacko:

حالا این که خوبه :)

اینو ببین :

رفع مسئولیت
خدمات نت افراز به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و ... ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای نت افراز که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. نت افراز هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. نت افراز تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود

آدم حس میکنه تا همین 2-3 روز دیگه بر فنا رفته کل سیستمش :|

جالبه تو بخش پلن ها اپتایم 99 رو تضمین کرده ولی اینجا نوشته هیچ تضمینی نیست !

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
باهاش قرمه سبزی درست کن :دی
من 1 میلیون ایمیل فعال و ولید ایرانی دارم
چه فایده :دی
تو که کلا از اصفهانیا بدتری .. خودت بلد نیستی استفاده کنی نمیدی بقیه هم استفاده کنن :D
بهت تو فیسبوک که گفتم چیکار کن ... پیچوندی :D

رفقا راهنمایی بفرمان!

با oempro بزن بره .

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
نت افراز - شرایط سرویس

بکاپ داده ها

اين ديگه نوبره :lol:

رفع مسئولیت

الان من از 40 گیگ فایل چطور بک آپ بگیرم؟ :|

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
تو که کلا از اصفهانیا بدتری .. خودت بلد نیستی استفاده کنی نمیدی بقیه هم استفاده کنن :D
بهت تو فیسبوک که گفتم چیکار کن ... پیچوندی :D

با oempro بزن بره .

آقا محسن این بهزاد آدم نیست، به خودم بگو :D
چه غلطی بکنم؟ :D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
حالا این که خوبه :)

اینو ببین :

رفع مسئولیت

آدم حس میکنه تا همین 2-3 روز دیگه بر فنا رفته کل سیستمش :|

جالبه تو بخش پلن ها اپتایم 99 رو تضمین کرده ولی اینجا نوشته هیچ تضمینی نیست !

خوب چرا این موارد رو از طریق تیکت به مدیریتش ارایه نمیکنید ؟

ضمن این که تا حدودی حق داره . به طور کلی قانون بک آپ گیری باید از سمت کاربر رعایت بشه و میزبان فقط جهت اطمینان بک آپ میگیره . خارجی ها که ممکنه بک آپ دائم بگیرن ولی موقع نیاز میگه بک آپ هست ولی نمیدیم بهتون !

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
خوب چرا این موارد رو از طریق تیکت به مدیریتش ارایه نمیکنید ؟

ضمن این که تا حدودی حق داره . به طور کلی قانون بک آپ گیری باید از سمت کاربر رعایت بشه و میزبان فقط جهت اطمینان بک آپ میگیره . خارجی ها که ممکنه بک آپ دائم بگیرن ولی موقع نیاز میگه بک آپ هست ولی نمیدیم بهتون !

پیشنهاد خوبیه..

بک اپ رو قبول دارم ، می تونه این حقو از خودش برداره

ولی دیگه حق نداره بگه من هیچ تضمینی رو سرویسم ندارم !!

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
پایگاه فرهنگی حاج عبدالله والی چوخون
بهم تذکر داده که عکس بازیگر زن نزارم مشکل شرعی داره بعد خودش رایگان گذاشته :blink::wacko:
ش تو حلقم، حتما دانلودشون کنید هم رایگانن هم از ساکس و کریو و ... خیلی بهترن
blinksmiley.gif
blinksmiley.gif
blinksmiley.gif
wacsmiley.gif

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
الان من از 40 گیگ فایل چطور بک آپ بگیرم؟ :|

یه سرویس دانلود که از php پشتیبانی بکنه می گیری بعدش یه چند تا دستور php هست وارد می کنی خودش بکاپ رو روی سرویس دانلود ، دانلود می کنه.

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
mohsenshahbazi @
oempro رایگان نیست :(
دوستان خواهش میکنم یه برنامه خوب واسه ارسال ایمیل انبوه معرفی کنید!

بالا