• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
نت افراز - شرایط سرویس

بکاپ داده ها
نت افراز از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای نت افراز نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود

وقتي ميخواي بخري ميگه بك آپ داره ولي تو قوانين جوري ميزنه كه اگر بك آپ نبود نتوني كاري بكني :wacko:

اين ديگه نوبره :lol:

رفع مسئولیت
خدمات نت افراز به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و ... ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای نت افراز که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. نت افراز هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. نت افراز تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود

شما خودت شرکت داری بهتر میدونی همه مشتری ها مثل هم نیستن بعضی ها واقعا اذیت میکنن تهدید و شکایت و ... اگر هارد بسوزه کاربر به راحتی میتونه بکشنوتشون دادگاه در حالی که سوختن هارد اصلا ارتباطی با اون ها نداره این رفع مسئولیت ها در اساسنامه هر شرکت واقعا ضروریه هیچ کس نمیتونه تضمین بده تا آخر کارش حتی 1% هم اشتباه نمیکنه ولی اونا هم حداکثر تلاششون رو برای راضی کردن کاربرا میکنن

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
استراحت چیه بابا :دی من یک لپ تاپ Acer دارم ، 24 روشنه ، شاید هفته ای یکی دوبار برای چند ساعت خاموش اش کنم ، فن و از این چیزها نداره ، هیچ مرگش هم نمی زنه.
میتونم بپرسم کدوم مدل؟ چون دقیقا خوراک کار منه یه مدتی بود میخواستم بگیرم ولی ترسیدم نتونه جواب بده ( دوتا مدل وارداتی هست که دوستم به قیمت واردات میده)

با جی میل موفق به ارسال یک پیام به 1002 ایمیل (در دو پیام) شدم!
blinksmiley.gif

زیاد بفرستین جمیل یه مدت اکانت رو میبنده

پاپ آپ به خبر گذاری هم کشید

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
دوستان دیروز درخواست رفع فی لت ر دادم. امروز پیام دادن
تارنمای شما در حال حاضر قابل مشاهده نیست و بدین لحاظ تا زمان رفع این مشکل امکان پیگیری درخواست رفع فیلتر شما وجود ندارد.

به شرکت میهن وب هاست پیام دادم سایت رو آزاد کنید تا محتوا رو بررسی کنند بهم گفتن
دوست عزیز مسئله فیلتری یک مسئله است مسدودی یک مسئله دیگر، دامنه شما بدستور مراجع قضایی بسته شده است، در صورتیکه صلاح بدانند به ما دستور قضایی ارسال میکنند تا دامنه باز شود

به نظرتون من الان باید چکار کنم؟ :eek:

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
هروقت یه جمله ی مشابه این گفتم سرعتم بعد از چند دقیقه کم شده :)
نمیدونم آسیاتک اینجا مدیر داره که آیپی منو میبینن ؟؟!
سرعت 60

اقا خارجیا به سایتم حمله کردن فرت و فرت اسپم کامنت میذارن چه کنم؟ مشکلی داره سایتم؟

کپچا

استراحت چیه بابا :دی من یک لپ تاپ Acer دارم ، 24 روشنه ، شاید هفته ای یکی دوبار برای چند ساعت خاموش اش کنم ، فن و از این چیزها نداره ، هیچ مرگش هم نمی زنه.

نگران نباش فردا میسوزه

Famous-characters-Troll-face-Troll-face-poker-177134.png

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
تارنمای شما در حال حاضر قابل مشاهده نیست و بدین لحاظ تا زمان رفع این مشکل امکان پیگیری درخواست رفع فیلتر شما وجود ندارد.

به شرکت میهن وب هاست پیام دادم سایت رو آزاد کنید تا محتوا رو بررسی کنند بهم گفتن
دوست عزیز مسئله فیلتری یک مسئله است مسدودی یک مسئله دیگر، دامنه شما بدستور مراجع قضایی بسته شده است، در صورتیکه صلاح بدانند به ما دستور قضایی ارسال میکنند تا دامنه باز شود

ببینید بکاب میدن بکاب رو بگیرید رو یه هاست جدید بالا بیاردی هرچی عکس زن و مرد و مدل لباس دارین حذف کنید چون گیر بدن به عکس یه زن محجبه هم گیر میدن :eek:

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115

تنها کار منتقل کردن هاست است

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
ببینید بکاب میدن بکاب رو بگیرید رو یه هاست جدید بالا بیاردی هرچی عکس زن و مرد و مدل لباس دارین حذف کنید چون گیر بدن به عکس یه زن محجبه هم گیر میدن :eek:

بک آپ که بهم دادن، اگه بخوام عکس زن و مرد حذف کنم که دیگه چیزی از سایت نمیمونه!! بعد هم عکسها اصلا مشکلی نداشتن همه رو سانسور کرده بودم

تنها کار منتقل کردن هاست است

بهم بک آپ دادن الان باید یه سایت دیگه هاست بخرم؟ دامنه چی میشه؟ چطوری منتقل کنم؟

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,717

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان عزیز سرعتم کمه چطوری افزایش بدم؟ از کجا بگیرم؟

81750459019720971174.gif

پ.ن:صرفا یک فخر فروشی ساده بود و هیچ ارزش دیگری ندارد :دی

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
بک آپ که بهم دادن، اگه بخوام عکس زن و مرد حذف کنم که دیگه چیزی از سایت نمیمونه!! بعد هم عکسها اصلا مشکلی نداشتن همه رو سانسور کرده بودم

بهم بک آپ دادن الان باید یه سایت دیگه هاست بخرم؟ دامنه چی میشه؟ چطوری منتقل کنم؟
هاست جدید بگیرید از همین نت افراز دامنه تو پنل نیک هست دی ان اس رو تغییر میدین همین سایت بالا میاد.
دوستان عزیز سرعتم کمه چطوری افزایش بدم؟ از کجا بگیرم؟

مشاهده پیوست 420873

پ.ن:صرفا یک فخر فروشی ساده بود و هیچ ارزش دیگری ندارد :دی
به این میگن فخر فروشی :D
پ ن: بعد از ارسال پانوشت رو دیدم.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
رفقا حدود 600000 تا ایمیل ایرانی گیر آوردم. چند؟

هیچ اطلاعاتی در موردشون ندارم.
از همه نوع ایمیلی هم هست. از یاهو، جی میل، میلفا، ام اس ان و...

باهاش قرمه سبزی درست کن :دی
من 1 میلیون ایمیل فعال و ولید ایرانی دارم
چه فایده :دی

منم 200 هزار تا 100% فعال دارم، خورشت آلو برای من درست کنین پلیز : ))))

م میپرسم 600هزار ایمیل چند! :| میگن خورش عالو درست کنید :|
رفقا راهنمایی بفرمان!
پ.ن: خواهش میکنم یکی یه نرم افزار ارسال ایمیل گروهی معرفی کنه!

یه چیزی حدود 250 تومن

نرم افزار ارسال ایمیل پروهی همش میره اسپم میشه
باید از vps بفرستی که کلی دنگ و فنگ داره ...

چرا از این اسکریپت های ارسال ایمیل استفاده نمی کنید ؟ یک VPS میگیرید و سرویس های SMTP و... فعال کنید .

اگر ایمیل هاتون فعال هست ، یک قیمت بدید.

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
چرا از این اسکریپت های ارسال ایمیل استفاده نمی کنید ؟ یک VPS میگیرید و سرویس های SMTP و... فعال کنید .

اگر ایمیل هاتون فعال هست ، یک قیمت بدید.

وی پی اس جایی رو سراغ دارید امکان ارسال ایمیل انبوه رو بده + بلاک نشه براحتی + دیتاسنتر هم ایراد نگیره ؟!

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
قابل توجه دوستان گرفتار فيلتر

يكي از مراحل انجام رفع فيلتر :

41hmbrndvlwmxv3n8ohl.jpg

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
قابل توجه دوستان گرفتار فيلتر

يكي از مراحل انجام رفع فيلتر :

41hmbrndvlwmxv3n8ohl.jpg
دوست عزیز فقط اینو بگم که اینا نمونه است
مسئولش میگفت اگه بخوای منتظر باشی ما لینک بدیم حذف کنی میفتی تو مراحلی که خیلی طول میکشه
خودت نگاه کن هر چی می بینی مشکل داره حذف کن تا ما پیدا نکنیم

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
واسه شما هم ميهن استور تغيير وضعيت نميده ؟؟

بالا