• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
جاوا اسکریپت زبانی است که توسط NetScape تولید شده است. این زبان، زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتی بر اشیاء است. علی رغم اشتباه عمومی، زبان جاوا اسکریت با زبان جاوا ارتباطی ندارد و کاربرد گسترده این زبان در سایتها و صفحات اینترنی می‌باشد و به کمک این زبان می‌توان به اشیاء داخل صفحات HTML دسترسی پیدا کرد و آنها را تغییر داد. به همین علت برای پویا نمایی در سمت کاربر، از این زبان استفاده می‌شود. در کتاب پیش رو جاوا اسکریپت را بصورت کاربردی و ساده خواهید آموخت.

1405781_893.jpg

برای دانلود اینجا را کلیک کنید

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
ویدیو گدایی پست مدرن از آپارات حذف شده، اگر دوستان کسی دارتش ممنون میشم واسم آپلودش کنید :X

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
دهن بازهای این بنده خدا (سروش رضایی) رو دیدید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
یه دلال تا آخر عمرش تو ایران اسیره، شغلش هم که دهن پر کن و آبرومند نیست.
همه اش هم چشمش به قیمت دلار و ارز و طلا و سیاست های دولته.

یک آدم متخصص و تحصیل کرده اگر بتونه تو ایران کار گیر بیاره، موفق شده.
اگر هم تو ایران کار گیر نیاره، دستش بسته نیست، در تمام کشورهای دنیا (حتی آمریکا) مدرک دانشگاه های ایران رو قبول دارند. میتونه بره اونجا ادامه تحصیل بده یا اونجا دنبال کار بگرده، تو هر کشوری که دلش خواست.

دوستی دارم دلال بازار مسکن و ملک، توی این آشفته بازار حدود 600-700 میلیون به جیب زد، گرچه دهنش سرویسه الان، گرچه داره خودش رو میکشه زیر فشار کار و 24 ساعت فکرش تو کاره و به هیچ چیز زندگیش نمیرسه اما توی حداکثر 6 ماه به 600-700 میلیون پول نقد رسیده، سایر املاک و خونه هاش بماند!
من نه این دلالی رو قبول دارم و نه اون تحصیل کرده رو!
وقتی میخواستم پولم رو بریزم تو بازار سکه و مسکن پدرم فقط بهم گفت خیلی خری اگر همچین کاری بکنی، یعنی تا آخر عمرم فراموش نمیکنم :lol: ترجیح میدم اصلا همچین سودی نکنم، و پولم رو بزارم بانک و سود 27 درصدی بگیرم و یه شغل با ثبات تر داشته باشم، یه ISP یا یک شرکت اینترنتی ساده که در حد ماهی 5-6 تومن درآمد داشته باشه خیلی بهتر از کاریه که امروز 600 میلیون سود میکنی فردا 600 میلیون ضرر!! :D
در مورد درس هم نظری ندارم! ترجیح میدم وقتم رو برای کار بزارم که بازدهی 1 میلیون برابر بیشتر از درس خوندن رو داره برام! :D

گدایی پست مدرن

چرا شایعه درست میکنی ای برهم زننده ارامش جامعه

ای جمشید بسم الله

اینو نمیخوام
اون سیاه سفیده که خیلی ساده بود، میومد کنار ماشین یارو میگفت این چندتا لایک داره هان؟ چندتا؟ :D
اون حذف شده

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
دهن بازهای این بنده خدا (سروش رضایی) رو دیدید؟

آره خیلی وقت پیش دیدم
کاراش رو دوست دارم، باحاله :D
پ.ن: مرسی از دوستان، ویویو رو روی سیستمم پیدا کردم :دی

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
دوستی دارم دلال بازار مسکن و ملک، توی این آشفته بازار حدود 600-700 میلیون به جیب زد، گرچه دهنش سرویسه الان، گرچه داره خودش رو میکشه زیر فشار کار و 24 ساعت فکرش تو کاره و به هیچ چیز زندگیش نمیرسه اما توی حداکثر 6 ماه به 600-700 میلیون پول نقد رسیده، سایر املاک و خونه هاش بماند!
من نه این دلالی رو قبول دارم و نه اون تحصیل کرده رو!
وقتی میخواستم پولم رو بریزم تو بازار سکه و مسکن پدرم فقط بهم گفت خیلی خری اگر همچین کاری بکنی، یعنی تا آخر عمرم فراموش نمیکنم :lol: ترجیح میدم اصلا همچین سودی نکنم، و پولم رو بزارم بانک و سود 27 درصدی بگیرم و یه شغل با ثبات تر داشته باشم، یه ISP یا یک شرکت اینترنتی ساده که در حد ماهی 5-6 تومن درآمد داشته باشه خیلی بهتر از کاریه که امروز 600 میلیون سود میکنی فردا 600 میلیون ضرر!! :D
در مورد درس هم نظری ندارم! ترجیح میدم وقتم رو برای کار بزارم که بازدهی 1 میلیون برابر بیشتر از درس خوندن رو داره برام! :D

اینو نمیخوام
اون سیاه سفیده که خیلی ساده بود، میومد کنار ماشین یارو میگفت این چندتا لایک داره هان؟ چندتا؟ :D
اون حذف شده

من عمران خوندم، پدرم هم عمران خونده و شرکت داره، هر ۱ واحد آپارتمانی که میسازه بالای ۲ میلیارد قیمتشه، نصف وقتی رو که برای دلالی خونه میزاشت صرف ساختن خونه میکرد میلیاردر بود.

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
آره خیلی وقت پیش دیدم
کاراش رو دوست دارم، باحاله :D
پ.ن: مرسی از دوستان، ویویو رو روی سیستمم پیدا کردم :دی

من با کلیپ چرا شیرهای نر به شکار نمیروند باهاش آشنا شدم. :))

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621

بعله......... مشکل اکثر پسرها
تا دوبی هم برم برام بسه :d
من دیوانه ام برم سربازی؟ تو دانشگاه خودمو علاف کردم. کلی تخفیف دانشجویی و بن کتاب و... هم میدن.
و اینترنت پرسرعت!

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
سفارش رو بده واسطه برات بیاره تا جایی که میدونم 20 الی 30 درصد از ارزش کالا رو به عنوان دستمزد میگیره

:دی

یه جنس دو میلیونی برام ۲.۵ میلیون در میاد... پول کمی برام نیست.

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
من جلوی شهدا و خانواده معظمشون سربلندم. :D

من اصلا اقدامی برای معافی نکردم، چارشونه ی بدنم سالمه!

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
من جلوی شهدا و خانواده معظمشون سربلندم. :D

من اصلا اقدامی برای معافی نکردم، چارشونه ی بدنم سالمه!

خوب از یه طرف میگی سالمم از یه طرف میگی سربازی نمیرم.

تکلیف ما رو مشخص کن :lol:

بالا